BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Raport treningowy 13-14 sezon

[NT] Raport treningowy 13-14 sezon

Set priority
Show messages by
From: m4ti_
This Post:
00
171640.1
Date: 1/20/2011 6:03:29 PM
Overall Posts Rated:
2121
Witam,
Chciałbym przedstawić sprawozdanie z 2 sezonów przygody z NT. W tym wątku skupię się o omówienie czysto treningowe, skilowe i SSowe. Tak naprawdę to jest sprawozdanie z 1.5 sezonu bo jaki pierwszy sezon był to każdy wie. W tym artykule omówię dokładnie ilość zawodników jaką miałem pod opieką, kto się nimi zajmował oraz jak wyglądają teraz ich SS. Będzie też słowa o zapleczu jakie po sobie zostawiłem. Niestety 23 latków jest tutaj mało. Mam nadzieję, że nowe selekcjoner ich wyłapie i ogarnie. Możliwe, że będzie brakowało jakiś zawodników ale to będzie znikomy procent ogólnego składu baz.

Sprawozdanie z treningu zawodników NT: sezon 13-14

Pozycja C/PF:

Skaut: Leszek(55675)

W bazie było 37 zawodników. Z czego około 25% była trenowana.

-6 zawodników SS10 większe niż 100. Średnia wieku 25 lat. Średni potencjał 9,5. Średnia pensja 222k. Najniższa pensja w tym zestawieniu: Tomasz Weryszko (11032136) 60k
Najwyższa pensja w tym zestawieniu: Jerzy Wisniewski (4845180) 523k

-10 zawodników SS10 w przedziale od 90 – 99, Średnia wieku 25,3. Średni potencjał: 9,5. Średnia pensja: 165k.
Najniższa pensja w tym zestawieniu: Jakub Luszczynski (4846331) 61k
Najwyższa pensja w tym zestawieniu: Adrian Perko (8212175) 232k

-14 zawodników SS10 w przedziale od 80 – 89. Średnia wieku 24,3. Średni potencjał: 9,4. Średnia pensja: 133k.
Najniższa pensja w tym zestawieniu: Daniel Ogorzałek (11029116) 59k
Najwyższa pensja w tym zestawieniu: Krzysztof Jakóbiak (11029309) 213k

-7 zawodników SS10 w przedziale od 73 – 79. Średnia wieku 24,7. Średni potencjał: 9,5. Średnia pensja: 167k.
Najniższa pensja w tym zestawieniu: Rafał Walat (9657238) 75k
Najwyższa pensja w tym zestawieniu: Bartlomiej Strojnowski (6844050) 241k


Najlepsza gracze to: (dane, ID, SS 10, SS 1-6, SS 7-10, oraz komentarz jaki był o nim w bazie)

-Sylwester Rakus (9656006): 52, 56, 108.
Zajebisty zawodnik, przydałby się aby miał IS i RB o poziom większy ale i tak jest super. Dalej zachęcać do treningu góry. Głownie OD i PS oraz może być DV. To może być to czego oczekuje od Pfa.

Komentarz podsumowujący: Super gracz, Dejvidd wykonał super robotę bo stworzył jednego z lepszych PFów w Polsce. W niektórych skilach górnych ten zawodnik jest lekko pomarańczowy. Zresztą pokazał w kilku meczach, że jest bardzo przydatny. Do tego ten gracz ma dopiero 24 lata!!! Jeszcze mnóstwo meczów przed nim. Mam nadzieje, że dalej będzie trenowany a o „trumnę” można być spokojnym”.

-Moritz Lüderitz (8217078): 47, 59, 106.
Zawodnik do runa, al._said wie doskonale jak go trenowac ale trzeba zawodnika monitorować. Porozmawiać z Alem oraz uzgodnić wersje treningu. Ja widze ze tutaj potrzeba treningu rzutów, DV i PS.

Komentarz podsumowujący: Al_said podonie jak nasz GM wykonał dobrą robotę. Jak dobrze pamiętam to ten gracz grał też w u21 co dowodzi tezie, że trening gracza pod NT nie musi kolidować z treningiem pod u21. Jak się chce to się wszystko może. Do tego szacunek dla Al’a jak i Dejvidda, że trening gracza odbywał się w PLK gdzie łatwo o trening nie jest. Do tego to nadal mlody zawodnik. Kadra będzie mieć z niego ogromny pożytek.

Tomasz Weryszko (11032136): 57, 45, 102.
Fajny zawodnik, zbiórki trzeba podciągnąć jeszcze i ID. Tutaj trenowanie OD nic nie da bo 216cm wzrostu temu nie służy.

Komentarz podsumowujący: Melodia przyszłości, można z niego zrobić albo PFa albo SFa pod LI. W jaką stronę pójdzie zależy od nowego selekcjonera. Ten gracz ma potencjał i może zostać najlepszym podkoszowym.


Last edited by m4ti_ at 1/20/2011 6:28:19 PM

From: m4ti_
This Post:
00
171640.2 in reply to 171640.1
Date: 1/20/2011 6:29:44 PM
Overall Posts Rated:
2121
Edward Ferkaluk (8214754): 47, 54, 101.
Starać się przekonać managera do treningu OD aby nie podnosić mu już pensji przez ID. Przydały by się jeszcze 2 skoki w IS. Reszta jest przyzwoita jak na C.

Komentarz podsumowujący: Kolejny świetny gracz, który pokazał się kilka krotnie na parkietach międzynarodowych. Szkoda, że nie jest już trenowany bo mógłby być jeszcze lepszy.

Joachim Gurak (11032052): 40, 61, 101
Kolejny świetny, młody zawodnik. Trening to RB oraz DV oraz ID

Komentarz podsumowujący: Kolejny z młodego pokolenia, przy dobrym treningu może być z niego świetny C. Oby nowy selekcjoner wykorzystał potencjał młodych.

Jerzy Wisniewski (4845180): 34, 66, 100
Tutaj starać się monitorować tego zawodnika aby miał przyzwoita formę chodz wiem ze to trudne jak się niema klubu.
Komentarz podsumowujący: zawodnik przydatny jak jest w formie, jak jej nie ma to nie ma co go nawet brać pod uwagę. Jeden z głownych bohaterów meczu z Niemcami.


Zenon Buda (6425027): 50, 49, 99
Tutaj góra jest już OK. i jej ruszać za bardzo niema co. Można trenować OD a nawet należy bo nie jest wysoki. Przekonać managera do treningu zbiórek i je należy wbic do 15 lvlu

Komentarz podsumowujący: Wkroczył w wiek reprezentanta ale chyba w NT pograć nie będzie mu dane. Choć JS na poziomie 15 i DV 11 to jest coś co go wyróżnia wśród kadrowiczów.

Jakub Luszczynski (4846331): 54, 43, 97
Przekonać trenera do treningu zbiórek oraz potem do DV i PS

Komentarz podsumowujący: Wiek podobnie jak u Zenona czyli taki w którym powinni grać w NT. Wysokie doświadczenie, fajne skile no ale jednak czegoś zabrakło aby grali w NT a ich czas powoli mija i wątpie aby nowy selekcjoner dał im szanse.

Chociesław Napierski (6842419): 41, 55, 96
Postarać się o jeszcze jeden skok w zbiórkach i potem już trenować OD i DV, podania też by się troszkę przydały.

Komentarz podsumowujący: gracz który sobie troszkę w NT pograł. W pewnym momencie nawet gracz podstawowy. Pomógł kadrze to jest pewne. IS na poziomie bardzo wysokim, niestety ustępował w RB a sami doskonale wiecie, że z tym był zawsze problem.

Anatol Rochowicz (9662427): 42, 51, 93
akcja PF - ten zawodnik jest pod opieka CM-mat66

Komentarz podsumowujący: młody zawodnik, który jest pod specjalną opieką naszego Banana. Melodia przyszłości i mam nadzieję, że będzie z niego prawdziwy PF i nawiąże walkę o miejsce w składzie w najbliższych sezonach.

Adrian Perko (8212175): 33, 59, 92
Zawodnik pod LI i tak go należy kierować czyli dajemy jeszcze trening zbiórek, tradycyjnie już OD zamiast ID oraz DV.

Komentarz podsumowujący: Joker wykonuję świetną robotę, kolejny manager udowania, że da się trenować gracza do NT i skutecznie walczyć w najwyższych ligach. Mam nadzieję, że będzie dalej trenowany i będzie jednym z mocniejszych punktów NT w najbliższym sezonie.

Jak widzicie Leszek odwalił kawal dobrej roboty. O kosz jestem spokojny bo jak widać poza starymi wyjadaczami jest i młodzież która może tych zawodników zastąpić. W tym gronie jest dwóch 23 latków co jest niewątpliwie pozytywnym aspektem. Miejmy nadzieję, że z biegiem sezonów więcej starszych graczy będzie w tej grupie najlepszych bo chodzi własnie oto, żeby w kadrze grali zawodnicy już wytrenowani na max, posiadający duże doświadczanie i to przyniesie skutek. Będzie jeszcze musiało pare sezonów minąć aby tak było. Jak widać skaut jest jednak potrzebny do NT, Leszek super się w tej roli sprawdził i mam nadzieję, że ktoś również dobry będzie skatował tych zawodników u boku nowego selekcjonera. Managerowie też pokazali, że są świetni, oby więcej takich managerów, którzy potrafią tak swietnie wytrenować graczy.

From: m4ti_
This Post:
00
171640.3 in reply to 171640.2
Date: 1/20/2011 6:31:36 PM
Overall Posts Rated:
2121
Pozycja PG/SG:

Skaut: piotrek90s(56224)

Baza liczyła 41 zawodników. Powiem tak, oni są super, jest bogactwo, jest z czego wybierać, jest młodość, jest i doświadczenie. Przejdźmy jednak do szczegółów.

- 3 zawodników z SS większym niż 110: średni wiek: 27. Średni potencjał: 9. Średnia pensja: 155k.
Najniższa pensja w tym zestawieniu: Igor Markiewka (6901648) 138k
Najwyższa pensja w tym zestawieniu: Marian Weszka (6026745) 169k

-11 zawodników z SS w przedziale 100 – 110: średni wiek: 25,1. Średni potencjał: 8,7. Średnia pensja: 118k.
Najniższa pensja w tym zestawieniu: Bartłomiej Bawół (9660277) 60k
Najwyższa pensja w tym zestawieniu: Radosław Podniesiński (9661485) 184k

-17 zawodników z SS w przedziale 99 – 89: średni wiek: 25. Średni potencjał: 8,5. Średnia pensja: 74k.
Najniższa pensja w tym zestawieniu: Damian Wilczewski (8211532) 49k
Najwyższa pensja w tym zestawieniu: Ariel Grzona (6842745) 130k

Najlepsi gracze to: (dane, ID, SS 10, SS 1-6, SS 7-10, oraz komentarz jaki był o nim w bazie)

Patryk Swiatczak (5148120): 92, 25, 117
Monitorować go i zapytać jakie plany ma manager co do teog zawodnika.

Komentarz podsumowujący: Legenda polskiego BB, NT Poland to Patryk Swiatczak, Patryk Swiatczak to NT Poland. Najlepszy gracz jakiego mamy, mam nadzieje, że dzieki narybkowi jaki mamy ktoś go zastąpi chodź jeszcze 2-3 sezony gry w NT tego gracza.

Marian Weszka (6026745): 100, 16, 116.
Nasz najlepszy PG/SG, skontaktować się z managerem i dowiedzieć się czy jest jeszcze zainteresowany treningiem. Jeśli tak to skupić się tylko na podaniach. Jeśli nie trenuje go już to skupić się na tym aby trzymał dobra forme bo będzie nam potrzebny.

Komentarz podsumowujący: Odkrycie mojej kadencji, świety gracz, 20+ DV, o innych skilach nie wspominając. Szkoda tylko okropnych zbiórek ale i tak jest zajebisty;] Ale to pokazuje ze można stworzyć jeszcze lepszego zawodnika niż on.

Igor Markiewka (6901648) : 89, 22, 111.
W tym sezonie skupić się na treningu OD oraz JR, OD tak do poziomu 16 a JR tak do 13. Potem przejść do PS i DV.

Komentarz podsumowujący: nie pograł sobie zbytnio w NT, przez pewnien czas był blisko ale nie miał formy wiec zrezygnowałem. Ogólnie świetny gracz jednak Weszka był i jest lepszy.

Krzysztof Gradzik (8796191): 86, 24, 110.
Dowiedzieć się czy czasem potencjał się nie wyczerpał i jeśli nie to zalecany trening to PS, JS oraz DV w sumie OD też by pasowało o poziom podnieść.

Komentarz podsumowujący: Zablokowany potencjał, po obniżce pensji jeszcze skoczył raz no ale więcej z niego się już chyba nie wydusi. Fajny gracz, w NT wątpie aby jeszcze odegrał znaczącą rolę.

Leszek Anczykowski (8217775): 89, 21, 110
OD o 2 lvle w góre do 16, JR też pasuje podnieść o 3 lvle i reszta w DV.

Komentarz podsumowujący: Tego gracza prowadziłem jeszcze jak byłem skautem u21 i miło, że udało się go poprowadzić od u21 do NT. Gracz jest fajny z fajnymi skilami ale już nie trenowany co powoduje, że jego szanse na NT nie są już duże chodz może się przydać w niektórych meczach naszemu selekcjonerowi.

Gerwazy Zuba (6882952): 88, 21, 109.
Zawodnik jeszcze do treningu, jak skoczy 2 razy w Jsie to mamy świetnego SG do LI, 2 skoki w DV też mile widziane.

Komentarz podsumowujący: Zawodnik który ma za sobą występy w NT, świetny gracz, fajny do LI i możliwe, że się jeszcze przyda.




From: m4ti_
This Post:
00
171640.4 in reply to 171640.3
Date: 1/20/2011 6:32:08 PM
Overall Posts Rated:
2121
Radosław Podniesiński (9661485): 86, 23, 109
To samo co z Bujokiem tylko ze tutaj rzuty i obrone do 17 dociągnąc lub też wyzej jak tylko się da no i potem skupić się na DV.

Komentarz podsumowujący: Mówiąc szczerze, większe nadzieje miałem do Bujoka niż do tego gracza ale jednak to on zrobił ogromny krok do przodu a nie Bujok który do NT pewnie się juz nie przebije. Świetny gracz i moja nadzieja na przeskoczenie Swiatczaka. Może to osiągnąc, może to uczynić bo ma odpowiedniego managera który go może do tego poziomu doprowadzić.

Filip Medoń (9655803): 85, 23, 108
PG pod taktyki podkoszowe wiec rzuty już zostawiamy i skupiamy się nad tym aby podniósł OD do 16-17 lvlu podania oraz DV też do 16. Spróbować go namówić do trenowania też IS-a a jak nie to zacząć trening od podań i DV.

Komentarz podsumowujący: Fajny przyszłościowy zawodnik, jeśli weźmie się do roboty to może pograć sobie w NT jeszcze.

Beniamin Tomza (6925952): 95, 12, 107.
Świetny zawodnik i ma równie dobrego managera. Wiem ze jest trenowany ale nawiązać z nim kontakt i skonsultować z nim trening. Ja tutaj widzę JR do podniesienia o 2-3 lvle oraz PS, w sumie pierwsze powinny być podania do podniesienia.

Komentarz podsumowujący: Koleś torpeda:D Po prostu armata na obwodzie. Szkoda, że takie ubogie skile pod koszowe bo górne skile ma lepsze od Swiatczaka wiec tylko pod koszem mu ustępuje. Heh jego też prowadziłem jako skaut w u21;] się chłopak wyrobił;]

Ludwik Lutyński (9654854): 78, 23, 101.
Nasza legenda:) trzeba tego zawodnika bardzo bardzo pilnować. Rozmawiałem już z managerem i wiem ze jest trenowany z tego co pamietam to trenuje mu rzuty tylko nie pamietam które bo wiem ze tez jest chetny do trenowania IS-a. Jeśli tylko podnisie rzuty to jest w kadrze. Namowić go tez aby OD wbił do 18 lvlu oraz DV i PS też. JSa podnieść mu tylko o 2 lvle bo potem przy treningu DV samo skoczy z 2 razy a jak bedzie trenowal na SFie to IS tez skoczy sam.

Komentarz podsumowujący: moja największa nadzieja co do graczy z tej bazy. On może być świetny. Idealny PG pod LI, 2 skoki w IS, 2 w DV i reszta w podania i będzie świetny. Moim zdaniem powinien już w tym sezonie w NT pograć jako PG. Mam nadzieję, że BBKing podzieli moje zdanie co do tego zawodnika. O takim zawodniku kiedyś hatchet marzył szkoda, że pewnie nie dowie się, że ktoś taki istnieje;] Trzymam kciuki za tego zawodnika!

Piotrek też jak widać odwalił dobrą robotę. Zawodnicy są świetni a będą jeszcze lepsi. Jest mieszanka młodzieży i graczy już doświadczonych. Brakuje 23 latków ale to bardziej z mojej winy i tutaj jest pole do popisu dla nowego selekcjonera aby ich odnalazł i pozbierał do kupy. Jak widać i tutaj jest dobrze ale może być oczywiście lepiej. Tak samo jak u podkoszowych managerowie zawodników są świetni.

From: m4ti_
This Post:
00
171640.5 in reply to 171640.4
Date: 1/20/2011 6:32:59 PM
Overall Posts Rated:
2121
b]Pozycja SF:

Skaut: CzarnyWjazder(56315)

Baza liczyła 25 graczy. Fantastyczni gracze z mega potencjałem przewijali się z totalnym wapnem, z niektórymi wiązałem wielkie nadzieje, na jednych się zawiodłem na innych wręcz przeciwnie;] Niektorzy mnie miło zaskoczyli.

- 4 zawodników z SS powyżej 110: średni wiek: 24,9. Średni potencjał: 8. Średnia pensja: 88k
Najniższa pensja w tym zestawieniu: Tomasz Zygmuntowski (8216850) 75k
Najwyższa pensja w tym zestawieniu: Kazimierz Skrobanski (8220391) 103k

- 6 zawodników z SS w przedziale 100 – 109: średni wiek: 24,5. Średni potencjał: 7,8. Średnia pensja: 73k
Najniższa pensja w tym zestawieniu: Przemysław Klaczynski (9662425) 35k
Najwyższa pensja w tym zestawieniu: Igor Kazubowski (8212982) 112k

-8 zawodników z SS w przedziale od 90 – 99: średni wiek: 25,75. Średni potencjał: 7,5. Średnia pensja: 63k
Najniższa pensja w tym zestawieniu: Zenon Małasiewicz (8930660) 44k
Najwyższa pensja w tym zestawieniu: Fryderyk Daszczuk (6842911) 113k

- 7 zawodników z SS w przedziale od 77 – 89: średni wiek: 24,1. Średni potencjał: 7,8. Średnia pensja: 55k
Najniższa pensja w tym zestawieniu: Patryk Kasiewicz (9661068) 36k
Najwyższa pensja w tym zestawieniu: Jan Walasiak (9656762) 79k

Najlepsi gracze to: (dane, ID, SS 10, SS 1-6, SS 7-10, oraz komentarz jaki był o nim w bazie)

Kazimierz Skrobanski (8220391): 86, 30, 116
Tutaj trzeba zacząć od tego aby namówić managera aby zaczął go trenować na Sfa po run and gun. Czyli JS wbić o 2 lvle, OD też i przejść do treningu dołu czyli wbić ID na 10 lvl, IS na 9 oraz najwazniejsze czyli DV na 15

Komentarz podsumowujący: Cieszę się, że to co jest napisane zostało osiągnięte a nawet przebite;] To znaczy, że zawodnik poszedł dobrą drogą, mimo iż trenuje za granicami naszej ojczyzny to manager robi wszystko aby ten zawodnik był najlepszy;] On się jeszcze kadrze przyda oj przyda…

Piotr Wojdan (8215079): 82, 32, 114.
Zawodnik Juniorro i to jest efekt uboczny treningu Klaczynskiego wiec tutaj nie patrzec tak bardzo na tego zawodnika ale mieć go na swojej uwadze. Priorytetem jest Klaczyński.

Komentarz podsumowujący: Tutaj widać, że jednak moje zdanie co do tego gracza było błędne bo to jest jednak świetny gracz. To może być świetny SG pod LI. Ja do tego pomysłu nie byłem przekonany w 100% może BBKing będzie miał inne zdanie, ja zawsze bardziej w Klaczynskiego wierzyłem.

Tomasz Zygmuntowski (8216850): 71, 43, 114.
Teraz czas na rzuty i trening DV, oczywiście najpierw OD musi skoczyć na 15. Treningu IS i ID już nie robimy bo to spowoduje wzrost pensji i zablokowanie treningu robimy z niego SFa do LI

Komentarz podsumowujący: Zygmuntowski to jest efekt pracy 2 managerów majkela oraz kozlik4’a. Stworzyli swietnego gracza, który dalej jest trenowany, szkoda, że nie zawsze z jego usług skorzystać nie mogłem. Przy dalszym treningu może pęknąć bariera 120 w SS10. Tego jemu oraz NT życzę.

Wiesław Talarek (6927812): 71, 40, 111
Skontaktować się z managerem i ustalić wspólny trening. Ja tutaj widzę ze trzeba OD podnieść o 3 lvle oraz rzuty do tego DV na poziomie 11 też zostać nie może, przynajmniej o 5 lvli w górę powinno pójść. Dołu już nie ruszamy.

Komentarz podsumowujący: Kiedy był potrzebny najbardziej zawiódł z formą. Szkoda ale gracz ogólnie świetny. Jeszcze sporo sezonów gry przed nim no i co najważniejsze nadal w treningu;]




From: m4ti_
This Post:
00
171640.6 in reply to 171640.5
Date: 1/20/2011 6:33:33 PM
Overall Posts Rated:
2121
Przemysław Klaczynski (9662425): 69, 41, 109.
To jest nasza nadzieje na prawdziwego Sfa pod LI. Tutaj jednak trzeba treoszkę jeszcze rzuty poprawić ale tak o 3 poziomy. OD też należy podnieść do 15 lvlu, dołu już nawet nie ruszać. Podania też do 10 wbić i DV ile się tylko da. Juniorro to fachowiec w sprawie SFów więc tutaj tylko zadaniem jest nadzorowanie tego zawodnika.

Komentarz podsumowujący: Jeszcze troszkę pracy przed nim ale powolutku aż do s(k)utku jak to powiada mój kumpel. Może być z niego świetny SF i wiem, że się nim stanie a Juniorro już o to zadba.

Igor Kazubowski (8212982): 85, 22, 107.
JS należy podnieść o 5 lvli, do tego OD też o 3 ale najlpierw radziłbym zacząć i namówić managera do treningu dołu czyli IS do 8 i ID do 10. Pamiętaj ze jak zawodnik gra na Sfie i trenuje mu się DV na pozycji SFa to skacze opórcz DV też IS więc to jest najlepsze rozwiązanie na początek treningu tego gracza. Potem przejśc do ID. Zbiórki też nalezy wbić na 10 lvl.

Komentarz podsumowujący: Gracz Jokera ale on trenuje już Perke wiec nie poskacze sobie Igor;] Ale i tak gracz świetny, miałem związane z nim nadzieję, że jak poprawi dół to będzie świetnym SFem;] no ale cóż życie;]

Bogumił Ziemkiewicz (8217076): 74, 32, 106.
Zawodnik miwmana wiec koles się zna na treningu ale coś wolno mu to idzie. Nawiazać kontakt z managerem i zaproponować trening DV na Sfie aby IS tez skoczył a potem to już tylko OD podnieść o lvl, rzuty podnieść do 17 lvlu i z dołem już nic robic nie musimy.

Komentarz podsumowujący: Fajny gracz i jak będzie dalej w treningu to może jeszcze w NT zadebiutować. Fajnie, że to kolejny gracz którego ja skautowałem w u21;] Miło oglądać, że tak się zawodnik rozwinął.

Zygmunt Gieysztor (9657138): 73, 32, 105
Zawodnik Astorotte wiec tutaj chłop się zna na treningu, nawiazać kontakt z managerem oraz zaproponować mu aby OD wbił na 15 lvl, JS na 17 i zaczął trenować DV na Sfie aby IS też skoczył. IS musi być na poziomie 9 a ID wystarczy 10. PS też należy wbić do 9 lvlu.

Komentarz podsumowujący: Na razie jak się mówi Zygmunt to się myśli Zygnuntowski, to od Asty zależy czy te zwyczaje się zmienią na inne. Zawodnik z potencjałem oby przyspieszył w treningu a będzie dobrze;].

Kamil Frymus (8215983): 72, 28, 100
wyczerpany potencjał wiec tutaj nie zrobimy już nic;]

Komentarz podsumowujący: kolejny zawodnik z mojej dawnej bazy u21. Leszek miał bardzo duży wpływ na to, że ten zawodnik się tak rozwinął. Lata świetności ma za sobą, szkoda, że taki potencjał miał bo by pewnie ss10 nawet na 120 się nie zatrzymał;] Bardzo rzadko się widzi, że manager poświęca się tak bardzo dla zawodnika a piettras90s robił to ciągle.

Krystian Cieśluk (9896602): 70, 30, 100
Tak jak u Ziemkiewicza zaczynamy od treningu DV na Sfie i mamy nadzieje ze skoczy też IS. DV wbijamy do 15 lvlu, jak nie skoczy IS to zaczynamy go trenować az do poziomu 9. Potem przechodzimy do OD i wbijamy je na 16 lvl, rzuty podnieśc o 2-3 lvle.

Komentarz podsumowujący: Trening, trening i jeszcze raz trening. A mogą być z niego ludzie bo zapowiadał się naprawdę nieźle.

Szkoda ze CzarnyWjazderowi tak szybko się znudziło skautowanie bo po obiecującym początku straciłem z nim kontakt. Mam nadzieję, ze teraz będzie lepszy skaut od SFów. Jak widać, z SFami nie jest źle. Może być znacznie lepiej i powoli będziemy do tego dążyć. Potrzeba tylko czasu bo jak oni dorosną to mogą być nie do zatrzymania. Jest w nich potencjał ogromny i mają świetnych managerów. O tą pozycję też jestem spokojny;]
W tym zestawieniu brakuje gracza MuzG’a, Warchałowicza, daltego ze umknęły mi jego skile a teraz sprawdzić nie mogę;] Pamietam ze gracz jest świetny i ma SS ponad 100 więc i on się kwalifikuje do młodych i zdolnych ale i tak kupatreningu przed nim aby zagrał w NT.

Last edited by m4ti_ at 1/20/2011 6:34:35 PM

From: m4ti_
This Post:
00
171640.7 in reply to 171640.6
Date: 1/20/2011 6:35:06 PM
Overall Posts Rated:
2121
Akcja Tworzymy PFa

Banan-mat66

Celem tej akcji było stworzenie prawdziwego PFa który by spełniał moje ambitne kryteria. Oto krótkie sprawozdanie z tej akcji.
Wyselekcjonowałem 5 zawodników, którzy spełniali moje kryteria, był to wzrost, potencjał no i oczywiście skile. Po sezonie treningu zostało tak naprawdę 3.
Są to:
-Maciej Tłustochowicz (11025759): SS10 = 101
Nasza legenda która w wieku już 23 lat ma SS10 ponad 100. To napawa optymizmem, ze tak akcja miała sens. Jeszcze sezon dwa i będzie świetny gracz. Mimo iż jest za granicą to jego manager twierdzi, że zrobi z niego najlepszego gracza w BB na świecie. Trzymam go za słowo!!!

-Anatol Rochowicz (9662427): SS10 = 93
Tutaj tez nie jest źle chodz zawodnik jest starszy ale mimo tego, może jeszcze dużo osiągnać tylko pytanie czy starczy cierpliwości managerowi na to.

-Franciszek Szczuraszek (9656356): SS10 = 91
Tutaj już jest dobrze ale brakuje jeszcze kilku skoków aby zagrał w NT, brakuje zarówno na górze jak i na dole.

Banan dobrze wywiązywał się z obowiązków. Mam nadzieję, że będzie ich monitorował jeszcze. A czy ta akcja miała sens przekonamy się w przeciągu kilku sezonów.

From: Joker

This Post:
00
171640.8 in reply to 171640.7
Date: 1/21/2011 2:33:12 AM
TOP TEN THUNDERS
PLK
Overall Posts Rated:
188188
Dobra robota. Miło poczytac o swoich graczach, a do tego poznać elite zawodników polskiego BB. Dobry raport!

From: Galfin

This Post:
00
171640.9 in reply to 171640.8
Date: 1/21/2011 5:21:48 AM
Overall Posts Rated:
1313
Nonono, widać że mamy naprawdę dużo porządnych zawodników. Świetna robota.

From: cortez

This Post:
00
171640.10 in reply to 171640.7
Date: 1/21/2011 4:15:46 PM
Overall Posts Rated:
22
fajne podsumowanie, słowa uznania dla Ciebie i skautów:)

This Post:
00
171640.11 in reply to 171640.10
Date: 1/21/2011 4:35:31 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Takie spóźnione:
"Dziękuję"
za pracę którą włożyłeś w kadry Polski. Mam nadzieję, że to nie koniec ;)

Tak prywatnie dodam, że szkoda, że zostałeś selekcjonerem akurat wtedy, kiedy zostałeś...
Masz świetny potencjał i mam nadzieję, że nadal będziesz pracował dla dobra kadr!