BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Przemówienia kandydatów

[NT] Przemówienia kandydatów (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: toshii
This Post:
00
191423.2 in reply to 191423.1
Date: 7/27/2011 11:31:06 AM
LZS Niemyslowice
IV.6
Overall Posts Rated:
11161116
Second Team:
Wellingborough Town F.C.
W debacie wyborczej zrobiłem małe przedstawienie mojej sylwetki teraz czas na przemówienie.

O sobie:
Nazywam się Łukasz mam 28 lat i prywatnie jestem nauczycielem w Technikum Informatycznym. W BB gram od końca 8 sezonu, w tym sezonie udało mi się awansować do II ligi z najbardziej rozgadanej w całym chyba BB III.13 ( 2700 postów w tamtym sezonie). Na BB spędzam dziennie dużo czasu w większości buszuję po TL-u.

Kadra:
Nie chcę nic zmieniać w zespole, jeżeli młodzi aktualnie trenujący zawodnicy okażą się lepsi od już będących w kadrze to nie zawaham się ich użyć :). Jak to mówią zwycięzców się nie osądza i będę bazował na tym co wypracował BB King, może to i pójście na łatwiznę bo zespół gotowy i głodny kolejnych sukcesów ja jednak tak nie uważam...
Każdemu kolejnemu menago kadry na pewno będzie ciężko dźwigać brzemię poprzednika i na kadrze spoczywa od tego sezonu wielka presja... Presja wyniku jest ogromna i każdy mecz będzie nie lada wyzwaniem żeby tej presji sprostać... Wiadomo również, że kolejne mistrzostwa nie będą się odbywać u nas i odpadnie nam HCA ... Postaram się w miarę możliwości wprowadzać rześki powiew młodości i fantazji do kadry... Wiadomo również nie od dziś, że filarem naszej kadry są jak narazie jeszcze mutanty :) nie będę tego zmieniał jeżeli forma pozwoli...

Współpraca:
Chciałbym kontynuować współpracę ze wszystkimi dotychczasowymi pracownikami kadry jak również obecnym menadżerem. Nie chcę zmieniać systemu, który doprowadził nas do złota wiem że wszyscy pracujący dla kadry skauci i i przede wszystkim menadżerowie kadrowiczów wkładają w tą prace całe serce i zaszczytem będzie dla mnie współpracować z wami wszystkimi.

Pomysły:
Napewno w kadrze za mojego panowania będzie nowy rzecznik :) Czesław i jego zapowiedź meczu U21 Włochy - Polska daje mu miejsce w moim sztabie od ręki ^^
Jestem otwarty na propozycję i napewno wszystkich pomysłów cierpliwie wysłucham i postaram się na wszystkie sugestie, zarzuty, pretensje odpowiedzieć.

To by był koniec mojej przemowy są wakacje i nie chce was zasypywać esejami ... z doświadczenia wiem że długich przemówień to i tak nikt nie czyta :)

Pozdrawiam i zachęcam do głosowania toshii


Last edited by toshii at 7/27/2011 11:31:36 AM

This Post:
00
191423.3 in reply to 191423.2
Date: 7/28/2011 4:53:26 PM
Overall Posts Rated:
299299
O Sobie:
Leszek - mam 24 lata, Studiuje sobie na Politechnice Śląskiej Wydział Transportu, jako, że są to studia dzienne to czasu wolnego mam przeważnie bardzo dużo, w lutym uzyskałem tytuł inżyniera, aktualnie na tym samym wydziale rozpocząłem studia magisterskie(przewidywany koniec za 12 miesięcy) :) Zainteresowania: sport prawie każdy (próbowałem już prawie wszystkiego z różnymi skutkami), szczególnie lubię oglądać jak nasi o coś walczą, komputery, kobiety, motoryzacja, lubię też spontaniczne wycieczki zarówno w góry, jak i jeziorka. Spędzanie czasu na świeżym to co to staram się robić, jak mam tylko możliwości. Aktualnie przebywam na wakacjach w UK, gdzie pracuję 2-3 razy w tygodniu(na nocki) więc na brak wolnego czasu też tutaj nie narzekam. Ostatnio byłem na wycieczce w Blackpool (po której przestałem lubić rollercoastery)
http://www.youtube.com/watch?v=S3egBv-TqX8&feature=re...


Doświadczenie i osiągnięcia :
Doświadczenia z BuzzBeater mam całkiem spore (W BB gram od 3 sezonu, czyli już dość długo, jak ten czas szybko leci w dobrym towarzystwie)
Prowadzenie kadry U-21 przez 2 kadencje, z którą niestety nie osiągnąłem medalu (największy sukces 1/2 PP i 5 miejsce na WC)
Wygrana w PP (3 sezon, kto by to pamiętał, 90% uczestników wtedy jeszcze nie grało)
Kilka sezonów w PLK (utrzymywanie drużyny na wysokim poziomie, niestety mistrzostwa nie udało się jeszcze zdobyć)

Współpraca: tutaj przekopiuję tekst z mowy toshiego, bo mam takie samo zdanie na ten temat
Chciałbym kontynuować współpracę ze wszystkimi dotychczasowymi pracownikami kadry jak również obecnym menadżerem. Nie chcę zmieniać systemu, który doprowadził nas do złota wiem że wszyscy pracujący dla kadry skauci i i przede wszystkim menadżerowie kadrowiczów wkładają w tą prace całe serce i zaszczytem będzie dla mnie współpracować z wami wszystkimi.
Z BB-Kingiem zawsze miałem dobry kontakt, mam nadzieję, że w razie mojej wygranej dalej z chęcią pomoże mi w prowadzeniu kadry (swoimi wspaniałymi programami i nowinkami technicznymi)

Zawodnicy
Z tego co mi kiedyś napisał prywatnie selekcjoner, to kadra zrobiła tutaj spory krok do przodu i dystans do najlepszych jest coraz mniejszy, co oczywiście pozwala nam aktualnie walczyć o medale największych imprez w BB.

Mistrzostwa Europy - Cel
Minimalny awans do baraży WC
Realistyczny: medal
Maksymalny: finał (poprawienie wyniku Kinga)

Mistrzostwa Świata - Cel
minimalny - wejście do czołowej 8 WC
realistyczny - medal
maksymalny - obrona tytułu :)

Atuty
*Świetny kontakt z właścicielami zawodników (przynajmniej tak było kilka sezonów temu, ale myślę, że teraz jestem jeszcze lepszy w te klocki) Aktualnie trenowałem indywidualnie np: tego grajka (13627329)
*Bardzo dobry kontakt ze skautami (jeśli starzy skauci będą chcieli współpracować, to nie ma problemu, w innym wypadku bez problemu, znajdę dla nich następstwo, ma się trochę znajomości w BB)
*Spora wiedza taktyczna, kontynuowanie filozofii aktualnego selekcjonera
*Znajomość kruczków kadrowych
*Otwartość, bezkonfliktowość, zaangażowanie, bardzo dobry kontakt z większością "sztabowiczów"



Serdecznie dziękuję, za każdy oddany głos :)