BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Polska - Cypr

[NT] Polska - Cypr

Set priority
Show messages by
This Post:
55
194672.2 in reply to 194672.1
Date: 8/20/2011 4:15:16 PM
Ja z chęcią gdyż chciałem i chcę nadal pomagać reprezentacji ale jestem w 5 lidze także zarówno doświadczenia wiedzy i ogólnego pojęcia jak wy nie mam ale każdy pomysł się przyda. Kilka dni temu sprawdzałem Cypr.
W ataku najczęściej grają Low Post / Princeton / Run and gun natomiast w obronie praktycznie każdy swego.
I to jest ta wada ze robię to I raz i nie wiem sam co może się przydać ale jakieś wnioski mam. Cypr najczęściej w II kw zdobywa najwięcej punktów. Za to najgorsza jest IV kwarta także może warto spróbować gry wg listy do 4 kwarty. Mają nowego jak każda repra +21 nowego trenera także nie jest chyba zbytnio jeszcze ogarnięty. S. Fasoulis, N. Pikoulas , A. Papanikos , Y. Kaliasis , T. Kakarnakis , Y. Dimidou ta grupa była i jest powołana przez nowego trenera ( a grała w kadrze ostatnio powołanej więc może jakieś wnioski na nich znajdziecie ). Z tego co widzę mamy zarówno na obwodzie jak i pod koszem obronę po kilach meczowych ( wybitne ) także chyba jak na Cypr cp nie damy to będzie dobrze ;d. To tyle bo nie wiem co jeszcze choć mam pewne rzeczy ale wątpię żeby to się przydało. Jak mogę kogoś prosić o podanie o ile moje dodatkowe info się przyda o rozpiskę rzeczy które nadają się do analizy rywali naszej kadry. Pzdr ;p

This Post:
00
194672.3 in reply to 194672.2
Date: 8/20/2011 4:21:21 PM
Overall Posts Rated:
4747
Przydają się skile zawodników przeciwnika, entuzjazm, jaką grają najczęściej taktyką, jaką taktyką gra selekcjoner w klubie, z jakim prawdopodobnym nastawieniem zagra przeciwnik biorąc pod uwagę jego terminarz. Czyli dokładnie to co i w klubie jest potrzebne do rozpracowania przeciwnika. :)

This Post:
00
194672.4 in reply to 194672.2
Date: 8/20/2011 4:24:22 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Pisz wszystko co znalazłeś, coś się zawsze może przydać. A ryzykujesz tylko tyle, że... najwyżej się nie przyda. Czyli nic złego się nie stanie.
Wg mnie to najlepsza analiza jaka pojawiła się na naszym forum od dobrych kilku sezonów.

This Post:
00
194672.5 in reply to 194672.4
Date: 8/20/2011 4:30:20 PM
Cieszy mnie taka pochwała ;d wielkie dzięki...Jutro z rana bo teraz mam takiego maxa a jeszcze muszę swój mecz dokładnie zobaczyć napisze dokładnie to co napisał Lukasevic także te punkty zostaną opisane. A już niedługo biorę sie za Mołdawię ;p

This Post:
00
194672.7 in reply to 194672.6
Date: 8/21/2011 3:00:08 AM
Oprócz tego co napisałem we wcześniejszym poście to trener w swoim klubie -> Pistoleroi gra w większości meczy w ataku Base Offense oraz motion. Jeżeli chodzi o obronę to praktycznie każdy swego z wyjątkami kiedy gra strefą 2-3. Jeżeli chodzi o ich możliwy entuzjazm to powinni mieć od nas gorszy.Z nami też nie zagra wyżej niż na Normalnej...Grać z zespołem na podobnym poziomie i przegrać a grać z reprą co wygrywa wszystko co idzie nie będzie miało sensu grać na wyższej postawie. Z Bułgarią zagrali na wyższej postawie a z drugiej strony wątpię aby Bułgaria grała na luzie...Cypr w nowym sezonie grał 2 razy i dwa razy run and gun raz każdy swego raz strefą 3-2 Myślę,że strefy nie zagra bo w meczu z Węgrami stracił 140 punktów a na dodatek rywal zagrał Look inside. Zbiorki Cypru też nie należą do zbyt wysokich skoro Bułgaria na strefie 3-2 a Cypr na każdy swego ma skil po meczowy słaby i przegrywa je 11-oma także myśle,że warto tę wadę dobrze wykorzystać...Trzeba będzie zatrzymać o ile zagra taktyką na dystans w ataku E. Kelepouris-a bo on robi tam największe zamieszanie...Nie znam skili naszych graczy ale wiecie lepiej co będzie dla wyniku z korzyścią... Co do skili ich graczy nie mam możliwości ich zobaczenia chyba,że jest inna metoda to prosiłbym o jej wskazanie ;d Tyle co mogłem jeszcze dopisać...Pozdrawiam i trzymam kciuki za jutrzejszy mecz ! Powodzenia

This Post:
00
194672.11 in reply to 194672.10
Date: 8/22/2011 5:00:08 AM
Dokładnie miejmy nadzieje,że skład jest w miarę ustawiony bo męczyć się albo nie daj Boże przegrać z Cyprem to złe rokowanie na kolejne mecze...Ponowie pytanie z poprzedniego posta o skile graczy rywali. Bo Lukasevic wspomniał o skilach które są pomocne przy analizie rywali tylko problem jest taki ze nie widać ich skili przecież chyba,że są na liście transferowej w swoim klubie to owszem ale to tylko wyjątek...także jest jakaś inna opcja zobaczenia ?