BuzzerBeater Forums

Pomoc - Polski > Możliwość wyłączenia zmian

Możliwość wyłączenia zmian

Set priority
Show messages by
This Post:
00
230046.1
Date: 11/18/2012 5:33:33 AM
Overall Posts Rated:
11
Co za poj*b*na gra. Chciałem przegrać baraż by doprowadzić do 3 meczu, więc daję w składzie tylko 5 zawodników ustawionych na swpoich najgorszych pozycjach bez żadnych rezerwowych. A tymczasem w meczu pojawia sie w sumie 10 zawodników i oczywiście wygrywam kilkoma pkt. Jak to jest mozliwe, że grają zawodnicy, których w ogóle nie było na ławce ? To w końcu ja cos w taktyce ustawiam czy silnik ma to w d*pie i tak robi sobie zmiany jak chce. Dobrze że mi zawodników na TM nie zakupił.
Jest jakaś możliwośc wyłaczenia zmian przez tego d*wna trenera ?

This Post:
00
230046.2 in reply to 230046.1
Date: 11/18/2012 5:55:18 AM
Overall Posts Rated:
11131113
Gra jest normalna, tylko ktoś inny tu jest... jak to ładnie napisałeś ... :)
Widocznie dałeś tych zawodników do 12stki meczowej a trener jak to trener widząc ich przy boisku, a na boisku kiepską grę, dał im wejść, aby powalczyli o lepszy wynik ;)

From: Sibik

This Post:
00
230046.3 in reply to 230046.2
Date: 11/18/2012 6:29:39 AM
Overall Posts Rated:
125125
Nast razem zrób tak:

Wybierz 5 zawodników, nie 10 na mecz i ustaw "dokładnie wg. listy rezerwowych", możesz nawet dla pewności przypisać zawodników do rezerwy i głębokiej rezerwy

This Post:
00
230046.4 in reply to 230046.1
Date: 11/18/2012 6:38:23 AM
Overall Posts Rated:
435435
Co za poj*b*na gra. Chciałem przegrać baraż by doprowadzić do 3 meczu, więc daję w składzie tylko 5 zawodników ustawionych na swpoich najgorszych pozycjach bez żadnych rezerwowych. A tymczasem w meczu pojawia sie w sumie 10 zawodników i oczywiście wygrywam kilkoma pkt. Jak to jest mozliwe, że grają zawodnicy, których w ogóle nie było na ławce ? To w końcu ja cos w taktyce ustawiam czy silnik ma to w d*pie i tak robi sobie zmiany jak chce. Dobrze że mi zawodników na TM nie zakupił.
Jest jakaś możliwośc wyłaczenia zmian przez tego d*wna trenera ?

Jeśli nie wiesz jak przegrać to zapytaj innych. Widać, ze przegrywac tez trzeba umieć :).
Jeśli w składzie meczowym dajesz 12 zawodników a w ustawieniach, zostaw decyzje trenerowi, więc on decyduje. :)
Jeśli gra sie nie podoba to proponuje przestać grać, przecież nie robisz tego pod przymusem.
Zaczynając jednak grać proponuje w przyszłości przeczytać dokładnie "Instrukcje gry" oraz "Pomoc dla nowych graczy..." , w ogóle to jak można zacząć grać nie znając zasad i jeszcze mając o to pretensje?
Może lepiej zacząć od siebie???
Ps. Do tego nie płacz tak, bo dzięki temu nie zapłacisz pensji w tym tygodniu.
Proponuje poszukać rownież mentora, który doradzi i odpowie na pytania.
Jeśli jesteś zainteresowany z chęcią pomogę.
Pozdrawiam

Last edited by Kac100 at 11/18/2012 6:39:39 AM

This Post:
11
230046.5 in reply to 230046.4
Date: 11/18/2012 7:25:07 AM
Overall Posts Rated:
11
dałem instrukcje : "dokładnie wg. listy rezerwowych", a skoro nie ustawiłem żadnych rezerwowych ani zmienników, to chyba jest jasne że nie powinny nastąpić żadne zmiany. No chyba, że ja nie rozumiem znaczenia słowa dokładnie .

Nie jest to ani moja pierwsza gra ani nawet pierwsze podejście do BB, zebym nagle jakiś mentorów potrzebował. Gdzies indziej sobie radzę, to czemu tutaj nie miałbym ? A teraz już sobie przypomniałem co mnie poprzednimi 3 razy odrzucało, własnie to że nie mozna jak w innych produkcjach samemu sobie ustawić dokładnie składu ustawić, tylko automatycznie dostaje się jakieś "ulepszenia" czy się tego chce czy nie.

Dałem 5 zawodników, nie dałem żadnych rezerwowych ani zmienników i do tego dobrą instrukcje co ma trener robić, więc mam prawo oczekiwać, ze się do tego dostosuje, a nie swoje modyfikacje stosowac będzie.

This Post:
11
230046.6 in reply to 230046.5
Date: 11/18/2012 7:26:58 AM
Overall Posts Rated:
265265
dałem instrukcje : "dokładnie wg. listy rezerwowych", a skoro nie ustawiłem żadnych rezerwowych ani zmienników, to chyba jest jasne że nie powinny nastąpić żadne zmiany. No chyba, że ja nie rozumiem znaczenia słowa dokładnie .

Nie jest to ani moja pierwsza gra ani nawet pierwsze podejście do BB, zebym nagle jakiś mentorów potrzebował. Gdzies indziej sobie radzę, to czemu tutaj nie miałbym ? A teraz już sobie przypomniałem co mnie poprzednimi 3 razy odrzucało, własnie to że nie mozna jak w innych produkcjach samemu sobie ustawić dokładnie składu ustawić, tylko automatycznie dostaje się jakieś "ulepszenia" czy się tego chce czy nie.

Dałem 5 zawodników, nie dałem żadnych rezerwowych ani zmienników i do tego dobrą instrukcje co ma trener robić, więc mam prawo oczekiwać, ze się do tego dostosuje, a nie swoje modyfikacje stosowac będzie.


Czy to nie bedzie jakas mutacja BUNGI ? ;)

P.S. czlowiek uczy sie na bledach.

This Post:
00
230046.7 in reply to 230046.5
Date: 11/18/2012 7:38:08 AM
Bobry Highflyers
II.1
Overall Posts Rated:
7373
Tekst nad tabelką do wybierania zawodników: "Wybierz ze składu 12 zawodników, aby mieli szansę zagrać w meczu."

Po za tym na rezerwe i na głęboką rezerwe mogles tez tych co byli w S5 i były by większe szanse aby zagrali po 48 minut.

This Post:
00
230046.8 in reply to 230046.5
Date: 11/18/2012 7:47:53 AM
Overall Posts Rated:
435435
To w takim razie trzeba zgłosić oszustwo!!!

This Post:
00
230046.9 in reply to 230046.5
Date: 11/18/2012 8:35:08 AM
Overall Posts Rated:
593593
Nie jesteś trenerem drużyny, ale MANAGEREM. Jeśli więc zostawisz puste miejsca w rubrykach "zmiennicy" i "głębokie rezerwy", to oczywistym jest, że zostawiasz w tym przypadku wolne pole do decyzji dla Twojego trenera. Zaznaczenie "dokładnie wg. listy rezerwowych" zostało w tym przypadku wykonane szczegółowo według Twoich decyzji - ci zawodnicy, którzy mieli wyjść w pierwszej piątce pojawili się w wyjściowym składzie na boisku. Gdybyś chciał, żeby każdy z nich zagrał w meczu po 48 minut, to musiałbyś zaznaczyć tych zawodników również jako "zmienników" i "głębokie rezerwy" - wtedy pokazujesz trenerowi, że nie ma swobody w wyborze rezerwowych.

Logiczne to wszystko.

POLSKA U21: złoto ME (sezon 26), brąz MŚ (sezon 27), złoto PP (sezon 25)
This Post:
00
230046.11 in reply to 230046.9
Date: 11/18/2012 4:39:42 PM
Overall Posts Rated:
11
Nie jesteś trenerem drużyny, ale MANAGEREM. Jeśli więc zostawisz puste miejsca w rubrykach "zmiennicy" i "głębokie rezerwy", to oczywistym jest, że zostawiasz w tym przypadku wolne pole do decyzji dla Twojego trenera. Zaznaczenie "dokładnie wg. listy rezerwowych" zostało w tym przypadku wykonane szczegółowo według Twoich decyzji - ci zawodnicy, którzy mieli wyjść w pierwszej piątce pojawili się w wyjściowym składzie na boisku. Gdybyś chciał, żeby każdy z nich zagrał w meczu po 48 minut, to musiałbyś zaznaczyć tych zawodników również jako "zmienników" i "głębokie rezerwy" - wtedy pokazujesz trenerowi, że nie ma swobody w wyborze rezerwowych.

Logiczne to wszystko
.



sorry, ale zero w tym logiki. Gram lub grałem w dziesiątki różnych gier, ale jeszcze nigdy się nie spotkałem z sytuacją, żebym tego samego zawodnika musiał i do składu oraz jako rezerwowego zaznaczać. To się normalnie kupy nie trzyma, bo albo jest to zawodnik z wyjściowej piątki albo jego zmiennik. To co sam siebie ma zmieniac ? Może jeszcze sam dośrodkowuje i zarazem wykańcza akcje. Nie wiem kto taką bzdurę wymyślił, ale proszę nie mieszacie tego z logiką.

Tak samo jak nie wiem czemu gospodarz jest po prawej stronie zamiast po lewej. bardzo specyficzna gra się zapowiada.
Ale spoko, relax :)