BuzzerBeater Forums

BB Poland > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: MyCu
This Post:
88
325014.2 in reply to 325014.1
Date: 9/17/2024 4:14:16 PM
Toruńskie Twarde Pierniki
PLK
Overall Posts Rated:
137137
Second Team:
Twarda Akademia
Hej!

Jak już pewnie część z Was wie, w reprezentacji u21 idzie nowe. Po rezygnacji Fallen Idola z dalszego prowadzenia kadry, postanowiłem, że spróbuje swoich sił i będę kandydował w wyborach na selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21. Poniżej, krótko o mnie i mojej wizji.

W BB jestem od 2017r. tak na poważnie, a więc ponad 7 lat. W tym czasie zdążyłem nauczyć się tej gry od kuchni, wytrenować kilka pokoleń zawodników zarówno do klubu jak i reprezentacji. To właśnie trening, oraz walka wytrenowanymi wychowankami sprawia mi największy fun z tej gry. To zaprowadziło mnie do PLK, której będę uczestnikiem od tego sezonu. Przez pewien czas byłem także scoutem w u21 a także przez chwilę w dorosłej reprezentacji.

Odpowiedni trening tuż pod drafcie, tj. od samego początku jest kluczem do sukcesu w u21. Chciałbym abyśmy w każdym sezonie mieli u siebie w kraju minimum 2-3 managerów, którzy będą trenować pod u21. Nie jest to trudny trening, nie wymaga ogromnych nakładów finansowych, liczą się przede wszystkim odpowiedni dobór zawodników, a następnie odpowiedni trening, który wiem jak poprowadzić i oferuje pełne wsparcie.

Sam od kilku sezonów prowadzę stajnię dla u21. Dotychczas wytrenowani zawodnicy pod u21:
- Roman Faryna (SF)
- Niklas Pflanz (obwód)
- Tomasz Bożek (obwód)
- Krystian Fudalej (podkoszowy)
- Kazimierz Kempisty (podkoszowy)
- Przemysław Mil (podkoszowy)

Cel na najbliższe dwa sezony to medal ME, kwalifikacja do mistrzostw świata i następnie walka o medale, jednak to będzie zależne w dużej mierze od tego, jaki skład osobowy zastanę po przejęciu kadry. Byłby to dla mnie debiut w roli selekcjonera, natomiast szybko się uczę. Wierzę, że moje dotychczasowe doświadczenie, wiedza i obycie w środowisku reprezentacyjnym pozwoli na odnoszenie sukcesów.
Jeżeli macie jakieś pytania, zapraszam na forum do wątku debaty, a także na priv.

Pozdrawiam,
MyCu

Jedziemy wam wpierniczyć! ;)
From: TomFrost

To: MyCu
This Post:
11
325014.3 in reply to 325014.2
Date: 9/18/2024 12:52:33 AM
Częstochowskie Lwy
PLK
Overall Posts Rated:
272272
Second Team:
Young Lions
Super, działaj i jedziemy z koksem!:)

Last edited by TomFrost at 9/18/2024 12:54:07 AM

This Post:
00
325014.4 in reply to 325014.3
Date: 9/18/2024 2:36:16 PM
My Entire Team Sucks
II.2
Overall Posts Rated:
190190
Super, działaj i jedziemy z koksem!:)

Za takie podpuszczanie kolegi z konfy powinieneś dostać CT w ramach rewanżu ;)