BuzzerBeater Forums

Poland - III.2 > Kto wygra ligę???

Kto wygra ligę???

Set priority
Show messages by
From: Mack10
This Post:
00
71685.1
Date: 2/6/2009 10:50:22 AM
Overall Posts Rated:
00
Jako że mamy mocną i dosyć wyrównaną ligę, a wielkie G się na tym forum dzieje założyłem ten wątek, w którym każdy może według własnych spostrzeżeń i doświadczeń z kończącego się sezonu ocenić kto wygra PO:)
Proponuję wskazywanie faworytów z a pomocą procentowych szans + mały komentarz dlaczego...
lec de gejm begin, czyli moje typy:
1.Lame Ducks- a któż by inny miał by zająć to miejsce, już w po przednim sezonie mieli awansować, ale po prostu nie mogli się z nami rozstać,(tasiorfly wiem że nas bardzo lubisz, ale jak tym razem będziesz miał okazje awansować to skorzystaj, dość mam już obrywania od Ciebie po dupsku:)). Dla mnie zdecydowany faworyt do awansu- 75%
2.Rugi Team- chyba jedyny team który po wzmocnieniu OD może powalczyć z kaczorami, jednak w perspektywie meczu w "Sali Gimnastycznej" wydaje się mieć małe szanse ale zawsze może nas czymś zaskoczyć- daje im 15%;]
3.Kings of Magic- według mnie zdecydowanie najlepsza ekipa z B8, ten Cwaniak dobrze zamyla, ale na pewno chodzi mu po głowie awans do II licząc na to że my w G8 wymęczymy się na wzajem, ale niema tak dobrze przejrzałem Twój plan:)- ale nich Ci będzie zasłużyłeś 9%
4. Da Bullets-...a kto wie co temu wariatowi po głowie chodzi...:]- 1%

Jeżeli ktoś ma ochotę ocenić szanse drużyn z III.2 na awans zapraszam ;]
Na koniec zliczę ile kto dostał % i dowiemy się (pomimo tego co tabela po sezonie zasadniczym pokazuje), kto jest faworytem publiczności( albo jak mocno w tej statystyce będzie Lame przodować:))
endzoj jor self:)

This Post:
00
71685.2 in reply to 71685.1
Date: 2/6/2009 2:45:31 PM
Lame Ducks
II.4
Overall Posts Rated:
1414
Na poczatek gratulacje za organizacje turnieju. W przyszlym sezonie (jak awansuje do 2 ligi i wtedy bede musial juz PP odpuscic) to chetnie wezme udzial w drugiej edycji.
A teraz do rzeczy:
1. Nie bede sciemnial i wymyslal. Moj team jak po tabeli widac jest chyba glownym faworytem do awansu. Wiem ze konkurecja nie spi i kazdy by chcial zloic mi skore w playoffach ale w tym sezonie nie bede kombinowal i nikomu nie odpuszcze. 50%
2 Rugi Team- niestety musialem im odpuscic mecz w lidze ze wzgledu na puchar. ale na szczescie w playoffach bede ich goscil na wlasnym parkiecie (jeli bedzie nam dane sie spotkac) 22%
3 Da Bullets - Nie wiem dlaczego do ostatniego meczu sezonu musza walczyc o awans do playoff. Mam nadzieje ze spotka sie w pierwszej rundzie z Rugi team, a nie ze mna bo potencjal tej druzyny jest na poziomie drugiej ekipy w naszej lidze.20%
4 Kings of Magic - Jak Mack10 wyzej napisal sa najlepsi w B8 i zapewne dojda do finalu ligi w ktorym najprawdopodobniej nie beda mieli przewagi parkietu.Zreszta niesprawiedliwe by bylo gdyby znowu druzyna z B8 awansowala do II ligi:) 8%

From: m4ti_

This Post:
00
71685.3 in reply to 71685.1
Date: 2/6/2009 3:19:50 PM
Overall Posts Rated:
2121
Tak na wstępie powiem ze dobry pomysł z tym wątkiem;]

Jeśli chodzi o poziom to powiem ze Great 8 jest wyrównana nawet i zabardzo co świadczy o tym ze druzyna która jest na dzien dzisiejszy w barazach, w mojej konfie miala by zapewnione PO. Moja konfa to takie troche dziwne jest.
Ekipa DUDIES ze swoim atakiem z obwodu mogła by zmieść Lame z parkietu no ale jeden skil nie starczy, bo reszte ma na poziomie bota;/ No ale jak sie ma takiego zawodnika jak Nabzdyk to z tą ekipa trzeba się liczyc
Ekipa Engles mimo ze beniaminek pokazala charakter no i w nastepnym sezonie namiesza moim zdaniem w lidze, chyba ze jeszcze zobaczymy to w tym(co mam nadzieje nie nastąpi:D:D:D)
Ekipa DADE, odnosze wrazenie ze sie troszke zatrzymala, troche jakby zwolnila rozwoj ale to nie znaczy ze nie jest groźna.

To są głowne ekipy z mojej konfy miedzy którymi rozegra się walka o final PO. Dobra mialo byc o typowaniu kto wygra lige a ja sie tu rozpisalem o swojej konfie:P

A wiec niewątpliwie najwięsze szanse ma Lame Ducks, i tu chyba nikt nie ma wątpliwości, co jak co ale jak drużyna która dotarła do półfinału PP nie awansuje to będzie ogromna niespodzianka. Bardzo dobra polityka prowadzenia klubu, wyrównane staty, dobra obrona zarówno w trumnie jak i na kole powoduje ze szanse na pokonanie tego zespołu i to na jego hali graniczy z niemozliwe/nieosiagalne. 60%

Chodź mój kolega dał mi tylko 9% na wygranie ligi(ham-_-) to ja będę lepszy dla neigo i umieszcze go na drugim miejscu w tej liscie. Nie wątpilwe jest to ze po zmocnieniu obwodu z tą ekipą trzeba sie liczyc. Ma dobre rozwiniety atak z trumny i dzieki niemu moze sprawic niespodzianke a nowy nabytek dorzuci z 2-3 trójek i może by po meczu. Do tego należy zrówić też uwage na to że manager lubi kombinowac no i wie oco w tej grze chodzi. Ostatnie staty jakie "pociski" wyciagneły podczas meczu na wyjeździe naprawde robia wrażenie i podczas meczu PO naprawde ta ekipa nie stoi na straconej pozycji;] 13%

Na kolejnym miejscu stawiam ekipe Rugi Team. Kolejna z ekip które preferują ostre atakowanie spod kosza. Staty posiada na wysokim poziomie, jak i zmysl taktyczny co zaowocowalo 16 zwyciestwami w lidze. Ekipa dobrze czuje sie na wyjazdach ale jest niezwykle groźna we własnej hali czego świadkiem i poszkodowanym byl sam tasiorfly który przegrał z nim dość wyraźnie. Jedno jest pewne z tą ekipą trzeba sie liczyć no ale wątpie aby zdołała powtórzyć wynik z rundy zasadniczej i pokonać Lame czy Da Bullets. 12%

Tutaj powiem slowa o sobie, nie watpliwie mam chrapkę na II ligę no ale nie ukrywam ze fianl konfederacji Great 8 będzie zarówno finałem ligi. I prawdopodobnie z tym Mackiem będę się musiał jeszcze przez sezon męczyć:p. Moim celem jest wygranie swojej konfy i będę bardzo rozczarowany jak tego nie osiągne, bo uważam ze zasluzyłem na to aby wygrac. Moja druzyna ciagle sie rozwija, dopiero jestem na poczatku drogi jaka chce przebyc. No ale to nie znaczy ze sobie bym nie poradzil w II lidze, sądze ze o te 5 miejsce mógłbym sie z powodzeniem bic. No ale to nie zmienia faktu ze są lepsze zespoły w tej lidze odemnie...ale z dnia na dzien ta różnica się zmiejsza...:D:D:D 11%

Ostatnią ekipą która moim zdaniem ma teoretyczne szanse na awans jest ekipa Engles Toruń, mimo ze beniaminek to druzyna z która trzeba sie liczyc i tak jak pialem wyzej, wielki potencjal w sobie posiada i z czasem napewno to udowodni. No i manager preferuje atak z obwodu a ja z takimi drużynami nie lubie grac;/ 4%

Ale sie rozpisalem, mam nadziej ze to ktoś będzie chciał przeczytac;]

This Post:
00
71685.4 in reply to 71685.3
Date: 2/6/2009 3:56:03 PM
Overall Posts Rated:
00
ja nie wiem czemu jestem tak drastycznie niedoceniany.Jeden z waszych faworytów Kings of Magic został ograny przez mój zespół dwa razy - w lidze i pucharze. czekam na pierwszy mecz play off z lame ducks. jestem w stanie ich ograć. Pamiętajcie że oceny meczowe nie świadczą o sile zespołu. ja z bardzo słabymi czasem coś wygrywam a w BIG 8 gwarantuje wam że byłbym pierwszy. Ogólnie mówią proszę o troche szacunku dla mojej ekipy

This Post:
00
71685.5 in reply to 71685.4
Date: 2/6/2009 4:24:27 PM
Lame Ducks
II.4
Overall Posts Rated:
1414
Generalnie to do konca nie wiadomo jaki bedzie w naszej lidze sklad playoffow. Realne szanse na awans maja nawet Wroclaw Hippos ktore w wypadku wysokiej wygranej z botem i porazce ekipy Kobaski z Da bullets i Plyt Grajewo z Rugi Team moga zlapac sie na ostatnie premiowane miejsce i nie uwazam ze taki scenariusz jest calkowicie pozbawiony sensu. Nawet Da bullets nie ma pewnego awansu bo porazka w ostatnim meczu z Kobaskami oraz ewentualna wygrana Plyt grajewo z grajacymi o pietruszke Rugi Team zepchnie Pociski na 5 miejsce. Takze czuje ze jutro kilka druzyn zagra MOTSa bo nie maja w zasadzie nic do stracenia. Oj bedzie sie dzialo.

This Post:
00
71685.6 in reply to 71685.4
Date: 2/6/2009 5:01:33 PM
Overall Posts Rated:
2121
Nie irytuj się tak;] Takie tylko mam zdanie a moge je miec jakie chce;] Co do meczu ligowego nie wiem czy zasluzyłes wtedy na zwycięztwo no ale jak sam wspomniales staty nie graja i to prawda. Co do Pucharu to mecz oduscilem zeby w PJ3B zagrac wiec nie wiem czy to jest dobrym miernikiem i pozatym gralismy u Ciebie tak jak i w lidze;] Ale to niema wiekszego sensu. Ja CI moge zagwarantować ze postarałbym sie ile bym tylko mógł abyś pierwszy w B8 nie był:) Mówisz ze jestes w stanie wygrac nawel z Lame wiec czemu tego nie udowodniles w ostatnim meczu?

p.s. Wkońcu zaczeła sie jakas dyskusja;]

This Post:
00
71685.7 in reply to 71685.4
Date: 2/7/2009 12:48:58 PM
Overall Posts Rated:
00
To nie jest tak że Ty jesteś niedoceniany, ale w naszej lidze jest sporo mocnych drużyn, a twoja pozycja wyjściowa do PO nie jest najlepsza bo o ile w ogóle się załapiesz (choć życzę Ci jak najlepiej) to prawdopodobnie wszystkie mecze będziesz grał na wyjeździe, co na przykład w moich oczach ogranicza Twoje szanse na wygranie całych PO do minimum. Na pewno jeszcze kilku prezesów którym inni nie dają szans na awans bardziej wieży w swoje siły:)
Choć rzeczywiście Twojej ekipy nie można lekceważyć, w końcu gra w niej dwóch reprezentantów swoich krajów, inne drużyny z ligi mogą tylko pomarzyć o takim osiągnięciu.
Przy okazji życzę powodzenia w naszym dzisiejszym meczu;]

This Post:
00
71685.8 in reply to 71685.7
Date: 2/7/2009 6:39:20 PM
Lame Ducks
II.4
Overall Posts Rated:
1414
No to teraz Pan hydrowodotargacz nie bedzie mogl miec pretensji jesli ktos uzna ze nie jest on zaliczany do faworytow do awansu w tym sezonie a na miejscu managera Hippos troche bym sie fqrwil na Rugi za odpuszcenie ostatniego meczu i pozbawienie ich szans na gre w playoffach ale niestety taka to jest gra.
Zapowiada sie swietny mecz w pierwszej rundzie w naszej dywizji zwlaszcza patrzac na ostatni ligowy mecz miedzy Rugi team a Da Bullets.

This Post:
00
71685.9 in reply to 71685.8
Date: 2/7/2009 7:26:19 PM
Overall Posts Rated:
33
Esz było blisko :). Najwięcej pretensji to mogę mieć do samego siebie bo spaprałem początek sezonu, zacząłem mieszać z trenigiem i nie wyszło najlepiej. No cóż, trzeba się będzie lepiej postarać w przyszłym sezonie. Co do zwycięzców, jak tasior nie wygra ligi to sobie chyba rękę odgryzę - daje 90% szans, po 5% dla Kingsów i Rugiego, ale to chyba tylko z pomocą BBBuga :)

From: m4ti_

This Post:
00
71685.10 in reply to 71685.8
Date: 2/8/2009 4:57:44 AM
Overall Posts Rated:
2121
ej no u mnie tez jest ciekawie:P Nie dyskryminujcie mojej konfy tylko dlatego ze jest slabsza!:P

Prawda to ze mecz pomiedzy Rugim a Mackiem zapowiada sie interesujaco, tylko zeby tablic nie po urywali bo tam sie szykuje ostre starcie.


This Post:
00
71685.11 in reply to 71685.10
Date: 2/9/2009 11:38:28 AM
Overall Posts Rated:
00
a na miejscu managera Hippos troche bym sie fqrwil na Rugi za odpuszcenie ostatniego meczu i pozbawienie ich szans na gre w playoffach
...hmm a kto odpuscił pierwszy mecz z Płytami:-P, liczy się cały sezon ale owszem trochę zagrałem nie Fair jednak też odpuściłeś z nimi mecz nie zwalaj winy tylko na mnie:-P, poprostu oszczędzałem najlepszych przed PO, boje się kontuzji która w zeszłym sezonie spartoliła mi PO...dziwisz się?

co do szans przed PO

Lame Ducks -83%
Kings of Magic -7%
Rugi Team - 2,5%
Da Bullets - 2,5%
Eagles Toruń - 2%
Dade - 1,5%
Dudies - 1,0%
Płyty Grajewo - 0,5%

na tą chwilę, moje subiektywne! zdanie:-)