BuzzerBeater Forums

BB Poland > Oskary-sezon 7

Oskary-sezon 7

Set priority
Show messages by
This Post:
00
74377.1
Date: 2/23/2009 3:25:57 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Druga edycja Oskarów!!!
Dzisiaj w nocy rozdano te w USA, a my przecież nie jesteśmy gorsi ;)
Poprzedni wątek: (60234.1)

Mam nadzieję, że w tym sezonie zagłosuje więcej osób niż poprzednio, wszystkich gorąco namawiam i zapraszam!

Krótkie przypomnienie regulaminu:
- Nie można głosować na siebie, swoje mecze i swojego zawodnika
- Można głosować na jednego managera lub mecz w więcej niż jednej kategori

Kategorie:

Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
Nagroda przyznawana za sukcesy w prowadzeniu klubu I i II ligi

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
Nagroda przyznawana za sukcesy w prowadzeniu klubu III ligi i niższych

Oskar Aktywista
Nagroda za działania promujące rozwój BB

Oskar Społecznik&Forumowicz
Nagroda za pomaganie innym managerom, cenne rady, wskazówki itd..

Super Oskar
Nagroda specjalna przyznawana za to, że kogoś lubimy albo zrobił coś wyjątkowego

Najlepszy mecz
Wybieramy najlepszy mecz sezonu spośród wszystkich rozgrywek BB w sezonie 7

MVP sezonu
Wybieramy najlepszego Polskiego zawodnika sezonu 7

Wydarzenie sezonu
Wybieramy najważniejsze wydarzenie sezonu w BB, tu można głosować na cokolwiek ;)

Bug sezonu
Wiadomo, mecz w którym nie popisał się silnik (spośród wszystkich meczów w sezonie 7)

W tym wątku tylko głosujemy. Proszę uzasadniać każdy głos, będzie ciekawiej.
Wybory kończą się w niedzielę 01-032009 o godz.24.

This Post:
00
74377.2 in reply to 74377.1
Date: 2/23/2009 4:06:22 AM
Overall Posts Rated:
88
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
Szefciu (SzefciuTeam (55834)) mam nadzieję, że w PLK nie będzie miał tyle szczęścia co w ostatnich Play Offach, no w każdym razie grając w PO większość spotkań na wyjeździe awansował i za to ma mój głos

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
tasiorfly (Lame Ducks (55528)) za półfinał PP i awans do II ligi

Oskar Aktywista
m4ti_ (Kings of Magic (56139), Mack10 (Da Bullets (56135)) wielu pewnie o tym myślało ale to oni zorganizowali pierwszy prywatny puchar w BB

Oskar Społecznik&Forumowicz
GM-Khazaad (Ustka Corsairs (55414)) czasami myślę, że to jakiś sprytny program napisany przez BBków który udziela odpowiedzi na każde pytanie na forum Pomoc - Polska:)

Super Oskar
chudziol (KKS Chudzielce (55548)) co prawda hatchet dalej ma mi za złe, że nie zagrałem CT w PP, no ale i tak by wcześniej czy później chudziol zgarnął podwójną koronę, a że zrobił to teraz to niech ma Super Oskara

Najlepszy mecz
Finał PP AC_Milan - KKS Chudzielce (10362017) dogrywki to w tym meczu się chyba nikt nie spodziewał a zwłaszcza vinnie_jones:)

MVP sezonu
brak

Wydarzenie sezonu
Włosi poza finałem MŚU21 i ME

Bug sezonu
Nie będzie dla silnika ale dla selekcjonera Portugalii za ten mecz (4794), nieustawienie składu na półfinał, bezcenne:)

Last edited by al_said at 2/23/2009 4:08:02 AM

Message deleted
From: franek
This Post:
00
74377.4 in reply to 74377.2
Date: 2/23/2009 4:54:34 AM
Overall Posts Rated:
2626
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
chudziol - za dublet

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
tasiorfly - za półfinał PP i wojtek_mlody za zbydowanie druzyna ktora poradziłaby sobie w II lidze a gra w IV, no i za awans

Oskar Aktywista
m4ti_ & Mack10 za PJB3 :-)

Oskar Społecznik&Forumowicz
jest kilku managerów dzielących się radą dlatego typuję zbiorową nagrodę dla całej polskiej społeczności która życzliwie i madrze odpowiada na wszelkie wątpliwości niedoświadczonych graczy, bez żadnych docinek czy aluzji co jest spotykane w innych tego typu grach.

Super Oskar
zdecydowanie Avirto (56539) za podjęcie się wielkiej misji dostarczenia każdemu managerowi oprawy graficznej ;-) gratuluje pomysłu, zapału, konsekwencji no i umiejętności zrobienia naprawdę fajnych bannerów i logo
no i bloga :-)
powodzenia i oby tak dalej

Najlepszy mecz
-
nie wiem za mało ich oglądałem (oprócz swoich :D )

MVP sezonu
-
nie mam pojęcia

Wydarzenie sezonu
PJB3

Bug sezonu
-


Last edited by franek at 2/23/2009 4:59:35 AM

This Post:
00
74377.5 in reply to 74377.2
Date: 2/23/2009 5:06:11 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
chudziol (55548) za zdobycie podwójnej korony. Mam osobistą satysfakcję, że i w Pucharze i w lidze przegrałem z późniejszym triumfatorem. Na prawdę wielki sezon, brawo!

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
liveact (56000) z kilku powodów. Po pierwsze za awans do III lig (pokonał w finale drużynę mojego kuzyna). Po drugie za ósmą rundę PP. Po trzecie za 1/4 Prawie jak 3B.

Oskar Aktywista
Astarotte (55704). Ten pomysł z radiem mi się bardzo podoba ;) Może się w końcu doczekamy tak długo zapowiadanych materiałów na BB-info ;)

Oskar Społecznik&Forumowicz
GM-Khazaad (55414) za to, że pomimo wielu obowiązków znajduje czas, żeby spokojnie odpowiadać na wszystkie, nawet bardzo dziwne pytanie. Za to, że jest idealnym przykładem na to, że GM może być "przyjacielem" użytkowników, jednocześnie wzbudzając szacunek i należny autorytet. Koledzy po fachu z HT-uczcie się!

Super Oskar
al_said (55597) za całokształt. Można powiedzieć, że jest prezesem PZPN-u i selekcjonerem w jednej osobie ;) Dodatkowo po nieudanym poprzednim sezonie, odrodziła się jego drużyna (9 runda PP i finał konferencji).

Najlepszy mecz
Nie można głosować na swoje mecze, więc (10595092) mecz znajomej drużyny w finale ligi. Za takie mecze można pokochać lub znienawidzić tą grę ;) Kto chce wiedzieć dlaczego, niech obejrzy ostatnią kwartę albo chociaż ostatnią akcję.

MVP sezonu
Olaf Kolinski (2366495). 23,9 pkt. i 15,2 zb. w PLK. Rzuty z gry na świetnej skuteczności, poza tym przez cały sezon jego klubowy trener dbał, żeby Olaf utrzymywał jak najwyższą formę.

Wydarzenie sezonu
Puchar Prawie jak 3B, który wniósł bardzo wiele pozytywnej energii do polskiej społeczności BB. Brawa dla m4ti_ (56139) i Mack10 (56135)

Bug sezonu
(8813627)... Nie wiem jak to skomentować...

Last edited by vinnie_jones at 2/23/2009 5:07:15 AM

This Post:
00
74377.6 in reply to 74377.1
Date: 2/23/2009 7:27:06 AM
Overall Posts Rated:
2121
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
Oczywiście dla chudzila i jego zespołu KKS Chudzielce za dominacje w tym sezonie. Moze teraz czas na jakis sukces z kadrą?:P Życzę do tego powodzenia w BBB

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
Tu tez bez namyslu, wyróżnienie z mojej strony dla tasiorfly i jego Lame Ducks, za półfinał Pucharu Polski oraz za to ze mnie pokonal w finale ligi i awansował do II ligi;] On jeszcze sporo namiesza w BB;]

Oskar Aktywista
W moim mniemaniu kilku managerów zasłużyło na ten tytuł ale moim zdaniem Astarotte najbardziej;] Za całokształt, za wkład w BB, za wiele ciekawych pomysłow i dlatego aby go zmotywować do dalszej pracy;] Mam nadzieje ze za niedlugo będziemy mogli przeczytac wynik pracy tego managera na BBinfo;].
P.S. Gratuluje awansu;]
Za pierwszym razem zapomnialem o tym userze, niemam nic na swoją obrone;/ Oczywiscie poza Astarotte, to wyróżnienie należy się tez Avrito, za to ze poswieca sie swoj czas i wykonuje loga i banery dla wiekszości posiadaczy supka:P, również brawa za swietny blog oraz wklad w rozwoj BB;] jak i za logo dla PJ3B;]

Oskar Społecznik&Forumowicz
Dla naszego Gieema GM-Kaazad za pomoc i cierpliwość dla nowych graczy, za życzliwość. Mamy ogromne szczęście ze taki GM się nami "opiekuje", niech inni nam zazdroszczą;]

Super Oskar
Tutaj musze wyróżnić 2 managerów:
-al_said za ogromny wkład w Polski BB, za bardzo dobre wyniki reprezentacji, za pomoc na forum, za rzeczowe odpowiedzi na wiele pytań co sam wiele razy doświadczyłem;]. Za zaangażowanie, za poświecenie, za ogrom pracy, za to że sam "skanuje" wszystkie ligi w poszukiwaniu narybku do kadry, za to że sprawuje nadzór nad całą reprezentacja jak i dba o jej rozwój i przyszłość. Bez jego wkładu bylibyśmy 10 lat za murzynami(nie urażając nikogo).
-vinnie_jones podonie jak al_said wykazuje ogromne zaangażowanie w rozwój BB, świetna praca przy typerku, zaangażowanie w sprawy kadry, za ogranizacje oskarów, za to że jest pomocny dla użytkowników. Dużo tu jeszcze można wymienic ale skończe na tym aby nie popadł w samozachwyt;]

Najlepszy mecz
Polska-Hiszpania(3374), nie wielu bylo którzy wierzyli ze mozna powalczyc w tym meczu a jeszcze mniej tych którzy wierzyli w wygraną a mimo to al_said pokonał "wielkich" Hiszpanów. Mam nadzieje ze takie wygrane za jakis czas staną się normą;]

MVP sezonu
brak

Wydarzenie sezonu
Bardzo dobra postawa obu reprezentacji w tym sezonie

Bug sezonu
Jak nie można na swoje mecze glosowac to sie wstrzymam;p

e: troszke pozmienialem, bo niestety mnie pamiec zawiodla...:(

Last edited by m4ti_ at 2/23/2009 8:55:30 AM

This Post:
00
74377.7 in reply to 74377.2
Date: 2/23/2009 8:41:55 AM
Overall Posts Rated:
66
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
vinnie_jones (AC_Milan (55523)) - po prostu nie lubię meczów przeciwko AC_Milan :] W finale PP zabrakło naprawdę niewiele.

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
ZigiMaster (Niespełnione talenty Stefana (55995)) - za bilans 22-0 i pewny awans no i dążenie do celu :]

Oskar Aktywista
Avirto (LimeFactory (56539)) - można długo wymieniać listę osiągnięć: http://www.avirto.wordpress.com, najlepsze loga i banery na świecie, aktywność na forum, po prostu za życie BB całym sobą :]

Oskar Społecznik&Forumowicz
vinnie_jones (AC_Milan (55523)) - za kawał dobrej roboty z analizami, pomocą na forum itd

Super Oskar
Avirto (LimeFactory (56539)) - patrz 2 punkty wyżej

Najlepszy mecz
Polska-Hiszpania (3374)

MVP sezonu
Olaf Kolinski ((2366495))

Wydarzenie sezonu
Pssycho poza PO

Bug sezonu
Mecz półfinałowy Avirto (10509250) Do dziś tego nie rozumiem

From: Wang
This Post:
00
74377.8 in reply to 74377.1
Date: 2/23/2009 11:14:32 AM
Overall Posts Rated:
22
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
jak to kto ? Chudziol :) Mistrzostwo Polski i PP mówi samo za siebie.

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
Tasiorfly za półfinał PP :)

Oskar Aktywista


Oskar Społecznik&Forumowicz
m4ti_ sympatyczny, rozmowny i zawsze pomocny

Super Oskar
al_said za wspaniałą postawę naszych Orłów :)

Najlepszy mecz


MVP sezonu
Ryszard Bumbul (3210124)

Wydarzenie sezonu


Bug sezonu

Jimny - Phoenix Suns, 2009-02-14 (10509154)

From: Ksiuu
This Post:
00
74377.9 in reply to 74377.8
Date: 2/23/2009 11:36:30 AM
Overall Posts Rated:
99
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
Szefciu (55834)

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
hatchet ;>

Oskar Aktywista
Astarotte i vinnie_jones

Oskar Społecznik&Forumowicz
GM-Khazaad i vinnie_jones

Super Oskar
hatchet i al_said, wiadomo za co!

Najlepszy mecz
Finał PP AC_Milan - KKS Chudzielce, nie oglądałem, ale dogrywka i ranga meczu mówi sama za siebie :))))

MVP sezonu
?

Wydarzenie sezonu
?

Bug sezonu
silnik oceny meczu
:[


PS.Można oddać głos na dwie osoby?

This Post:
00
74377.10 in reply to 74377.9
Date: 2/23/2009 11:43:06 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Na dwie jak ktoś bardzo chce to można, dostaną po pół głosa ;) Na więcej już lepiej nie ;)

From: Avirto
This Post:
00
74377.11 in reply to 74377.10
Date: 2/24/2009 8:47:27 PM
Overall Posts Rated:
11
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
chudziol - KKS Chudzielce
Zdeklasował wszystkich w tym sezonie. No cóż.

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
ZigiMaster - Niespełnione Talenty Stefana.
Żeby Stefan był z Ciebie dumny, że chociaż w BB umiesz grać:]

Oskar Aktywista
Nasz GM-Khazaad. Działa, piszę, nigdy nie śpi ZAWSZE czuwa:]

Oskar Społecznik&Forumowicz
m4ti_ - chyba masz forum ustawione w Bookmarkach:]

Super Oskar
chudziol - wyjątkowe jest to, że na jednej głowie ma dwie korony

Najlepszy mecz
(10594862) - w końcu finał:]

MVP sezonu
(2365309) - za to, że jeszcze żyje :D

Wydarzenie sezonu
Podwójna korona chudziola - monotonia, ale kto to powtórzy?

Bug sezonu
tylko w moich silnik się nie popisał;) więc nie głosuje:]