BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Polska - Armenia

[NT] Polska - Armenia

Set priority
Show messages by
From: B.B.King

This Post:
00
174588.11 in reply to 174588.10
Date: 2/15/2011 10:28:41 AM
Overall Posts Rated:
12061206
1.Czy mógłbyś otwierać temat następnego meczu np. we wtorek po zakończeniu ostatniego, pozwoliłoby to na prowadzenie dyskusji(bo coś ostatnio wpisy siadają).

No właśnie ciągle się zastanawiam jak jest lepiej. Czy ciekawsze są dyskusje pomeczowe czy przedmeczowe ;-) Trudno wyczuć. Myślałem sobie tak, że czasem wątek otworzę wcześniej i zobaczymy co się dzieje ciekawego przed meczem. A niektóre otworzę później - czyli w nastawieniu na dyskusje pomeczowe. Wczoraj otworzyłem wątek z Hiszpanią a więc bardzo wcześnie, zobaczymy co z tego wyniknie. W pewnym stopniu wiąże się to też z tym, że wcześniejszy mecz z Armenią nie był za bardzo ciekawy, poza tym rozgrywany był w czasie, gdy każdy myślał o przytuleniu walentynki a nie wirtualnych koszykarzach ;-)
2.Czy dałbyś rade pisać podsumowanie po meczu, rozumiem że ocena graczy nie za dużo daje, ale np. ocenę taktyki i obserwacje, które zaobserwowałeś podczas meczu.

Miałem w planach coś takiego ale gdy po pierwszym meczu właśnie odbyła się taka dyskusja, to spotkała się z bardzo nieprzychylną reakcją. A ja nie chciałbym robić nic na siłę.
3.Czy msza już ukształtowany szkielet drużyny, oraz czy masz jakichś nowych zawodników na celowniku, a może selekcja została już zakończona?

Na pewno nie jest zakończona. W kadrze jest 13-stu zawodników i jest jeszcze 5 wolnych miejsc. Ci, którzy są w kadrze, to są najlepsi, którzy byli dostępni w chwili powołania (chodzi o skille, formę i perspektywy rozwoju i formy), wśród nich jest wielu najlepszych na swoich pozycjach. Oprócz tego jest jeszcze sporo ciekawych zawodników na tzw. zapleczu. Wśród nich są oczywiście tacy, których wolałbym dowołać w pierwszej kolejności, ale wcale to nie jest pewne. Jeśli zawodnik, którego skille są trochę lepsze będzie w porządnej formie a zawodnik z trochę gorszymi skillami będzie w sprawnej formie, i będzie potrzeba dowołać kogoś na daną pozycję na konkretny mecz, to będę wolał tego z gorszymi skillami ale w lepszej formie. Natomiast w długiej perspektywie wolałbym mieć tego lepszego. Tak więc tutaj ciągle ściera się strategia (plan długoterminowy) z taktyką (plan na konkretny mecz).
Poza kadrą jest jeszcze dwóch absolutnie topowych zawodników, ponieważ mają różne problemy z formą i/lub kontuzjami i/lub właścicielem. Jeden z nich to JW oczywiście ;-)
O przydatności konkretnych zawodników myślę cały czas. Ale nad powołaniami konkretnie myślę pomiędzy piątkiem a poniedziałkiem, gdy jest już po treningu. Czekam też aż zakończą się mecze ligowe, żeby zobaczyć, czy jakieś kontuzje nie pokrzyżowały planów. W ostatni piątek siedziałem jak na szpilkach gdy trening się opóźniał. W dodatku w różnych krajach opóźnił się w różny sposób. Mam zrobioną listę zawodników, którzy są w orbicie moich zainteresowań. Po każdym treningu aktualizuję ich sobie. W ten piątek z powodu opóźnień nie mogłem się skoncentrować na innych rzeczach ;-)
4.W imieniu swoim i części drużyn, które zapisały się do "[CUP] Prawie jak 3B IX" zapraszamy Cie do wspólnej zabawy, oraz czy dałoby się jakąś nagrodę od Ciebie załatwić (czytaj miejsce w kadrze na mecz towarzyski).
W pucharku raczej nie będę grać. Swoje sparingi wykorzystuję do treningu i testowania różnych rzeczy i prawie zawsze ustawiam coś tak, że drużyna gra gorzej, żeby to sobie poobserwować. Od zwycięstwa bardziej cieszy mnie triple-double jakiegoś zawodnika ;-)
Co do nagród jestem otwarty na propozycje i o dyskusje.

This Post:
00
174588.12 in reply to 174588.11
Date: 2/15/2011 12:06:54 PM
Overall Posts Rated:
270270

2.Czy dałbyś rade pisać podsumowanie po meczu, rozumiem że ocena graczy nie za dużo daje, ale np. ocenę taktyki i obserwacje, które zaobserwowałeś podczas meczu.

Miałem w planach coś takiego ale gdy po pierwszym meczu właśnie odbyła się taka dyskusja, to spotkała się z bardzo nieprzychylną reakcją. A ja nie chciałbym robić nic na siłę.


Coś mi tu nie pasuje. Wcześniej pisałeś, że w wątku po pierwszym meczu wywiązała się ciekawa merytoryczna dyskusja na temat zbiórek ;)

Ja bym chętnie poczytał przemyślenia selekcjonera na temat meczu, taktyki itp. Z pewnością część userów merytorycznie by się do tego odniosła i mogła by powstać kolejna ciekawa dyskusja.

This Post:
00
174588.13 in reply to 174588.12
Date: 2/15/2011 12:29:51 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Coś mi tu nie pasuje. Wcześniej pisałeś, że w wątku po pierwszym meczu wywiązała się ciekawa merytoryczna dyskusja na temat zbiórek ;)

Dokładnie, właśnie po pierwszym meczu. Pisałem o tym wcześniej i dalej to potwierdzam. Wg mnie kwestia zbiórek była najciekawsza w pierwszym meczu i postanowiłem ten temat poruszyć po meczu.
Ale reakcja większości userów na taki przebieg dyskusji w wątku meczowym była nieprzychylna. Pisali, że to nudne, niepotrzebne, wątek fatalny, itd. No to skoro nie, to nie.