BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Galfin

This Post:
00
171604.108 in reply to 171604.106
Date: 1/21/2011 6:14:05 PM
Overall Posts Rated:
1313
Sugerujesz, ze w twojej naturze lezy specjalne urazanie innych? ;]
Ja tego jakos nie zauwazylem, no ale jesli tak mowisz, to raczej trzeba nad tym popracowac ;)

From: Hawkeyed

This Post:
00
171604.109 in reply to 171604.108
Date: 1/21/2011 6:16:44 PM
Overall Posts Rated:
7474
Sugerujesz, ze w twojej naturze lezy specjalne urazanie innych? ;]


W mojej naturze leży uwydatnianie prawdy.
Nawet jeśli rozmówca nie potrafi jej zaakceptować.
Wówczas forma jej uwydatniania może przyjąć urażającą formę.
To pobudza urażanego ;)

Ba, czasem nawet pobudza do... myślenia ;)

From: Mario
This Post:
00
171604.110 in reply to 171604.105
Date: 1/21/2011 6:17:19 PM
Overall Posts Rated:
605605
Możemy sobie strzępić wszyscy języki czy nam się podoba czy nie pomysły/zachowanie selekcjonera. I tak to nic nie zmieni. GM takie zachowanie nie przeszkadza, czyli wszystko jest w porządku wg. przepisów. Naciskanie na selekcjonera nic nie da zrobi i tak co zechcę, bo ma władzę i tyle. Możemy dalej pisać poematy i eseje, że nam się to nie podoba. Zwolennicy Kinga mogą śpiewać pieśni i psalmy pochwalne i broniące jego postępowanie. Nad wszystkim jednak on góruje i jego decyzje co zrobi są ostateczne. Jakie przyniosą efekty - czas pokaże. Wygrał demokratyczne wybory w których 1,80% całej społeczności Polskiego BB oddała na niego głos. Może robić co chce, a znając go to już wiemy, że zdania zbytnio nie zmienia i jego zawsze ma być na wierzchu. Więc szkoda nerwów.

From: Hawkeyed

This Post:
00
171604.111 in reply to 171604.110
Date: 1/21/2011 6:22:20 PM
Overall Posts Rated:
7474
Ja się bynajmniej nie denerwuję.

Jedynie wykorzystuję okazję, żeby sobie popisać "eseje" na forum.

Ostatnią taką dał mi Mario.

Czym miałbym się przejmować?
Za dwa sezony kto inny będzie selekcjonerem i albo wyciągnie wnioski z etycznych/nieetycznych zachowań albo i nie.

A może też B.B. King przez ten czas się na wszystkich obrazi z powodu braku bądź też niewystarczającej ilości psalmów pochwalnych oraz dziewic dziękczynnych i zabierze swoje zabawki.
I problem zniknie.

From: Saiwan

This Post:
00
171604.112 in reply to 171604.110
Date: 1/21/2011 6:25:26 PM
Overall Posts Rated:
205205
Wiem, znacie go dłużej ode mnie (z BB), ale może jednak można do niego dotrzeć, może rzeczowe argumenty (bez zbędnych "wycieczek") jednak znajdą dojście. Czytam to co pojawia się na forum. Widzę że jest tu wielu "łebskich" ludzi, którzy wspólnie mogliby stworzyć bardzo dobry sztab reprezentacji. Problem chyba w "przerośniętym ego". A może jednak warto się dogadać tak jak swego czasu Górski, Strejlau i Gmoch (strasznie naiwny jestem:))

From: Banan
This Post:
00
171604.113 in reply to 171604.112
Date: 1/21/2011 7:00:21 PM
Overall Posts Rated:
1010
Ja pikole... człek na chwile z domu wyjdzie i co widzi??? jak to Jurek O. powiada... oj będzie się działo oj będzie:D:D

From: Dejvidd
This Post:
00
171604.114 in reply to 171604.113
Date: 1/21/2011 9:54:56 PM
Overall Posts Rated:
188188
Zostawić was samych na chwilę.. ;)

Panowie, zluzujcie na razie poślady.. To co zrobił B.B.King wydaje się nieetyczne.. Ale może jest w tym jakiś głębszy sens, może faktycznie gdzieś jest ukryta jakś szyta chilijską miarą perełka.. Nie zmienia to faktu, że powołanie własnych zawodników żeby się nacieszyć brzmi.. dziecinnie, a obecność Suchana w kadrze woła o pomstę do nieba..

Acz jak spojrzę sobie na forum pomoc i pytania nt. kadry zadawane przez naszego obecnego selekcjonera, to jakoś.. przestaję się dziwić tym 'wybrykom'.. B.B.King dostał w końcu za drugim podejściem guziki i musi się wyszaleć. (sorry, ale takie odnoszę wrażenie. No ale to może tylko mój punkt widzenia, bo coś niecoś już na ten temat wiem..)

Radziłbym może wstrzymać się trochę z dalszymi esejami, ewentualnie powrócić do nich, jeżeli sytuacja nie ulegnie zmianie. Teraz B.B.King jest selekcjonerem, jemu na ręce patrzy cała zainteresowana społeczność, jego będzie ta społeczność cisnąć w razie niepowodzeń. Póki co start zaliczył nie najlepszy.. Ale równie tragicznie, o ile nie jeszcze gorzej zaczął m4ti, a przecież skończyło się całkiem przyzwoicie. Niesmak pozostał, no ale cóż..


I na koniec pytanie do B.B.Kinga:
Przeglądanie jeszcze raz wszystkich grajków trochę mija się z celem, zwłaszcza, że m4ti ponoć już to zrobił.. Jeżeli pominął 22-23latków, to czemu zamiast sprawdzić tylko ich robota została zdublowana? Ciekawi mnie ta kwestia.. Podobnie też jak ta, ile tych perełek udało ci się znaleźć..

This Post:
22
171604.115 in reply to 171604.114
Date: 1/22/2011 3:18:57 AM
Overall Posts Rated:
455455
Większość osób zarzuca B.B. King'owi że to co robi jest nieetyczne, be i fu.. Może poczekajcie na jakieś wyniki kadry i wtedy odnosząc się do nich dyskutujcie dalej, bo inaczej nie ma to większego sensu, bo każdy ma swoje racje i większość pewnie nie będzie miał też odwagi zwrócić honoru, jeśli coś z tego wszystkiego wyjdzie. Jak może Wam powiedzieć ile wyłowił tych perełek, skoro powtarza ciągle, że jeszcze w skille nie zaglądał itp. itd. Robi dużo rzeczy, na które część by nie miała czasu, część chęci, a B.B King jakoś to robi, chodź pewnie też mógłby porobić coś innego. Oddał się temu w 100% i to widać, a Wy ciągle do niego z pretensjami..

Widzę również że na razie na 101 głosów na stronie reprezentacji 76% ludzi podoba się praca B.B Kinga, więc o co chodzi ja się pytam? Taki z nas zjednoczony naród jak z koziej dupy trąba. Przestancie biadolić i dajcie coś od siebie, potraficie narzekać, a sami od siebie to nic. Szkoda gadać... Dobrze że Wy jesteście tacy wspaniali i że mając takie a nie inne możliwości gralibyście w 100% fer. Nie wiecie co on tam robi, ale przypuszczacie najgorsze. Nie wiem czy wszyscy są takimi pesymistami, czy co do cholery?

Sami sobie zróbcie najpierw rachunerk sumienia, a potem dalej tutaj piszcie.

Pewnie zaraz się dowiem że nawypisywałem stek bzdur i jestem idiotą, ale może tak jest :) Pewnie gdzieś coś przywaliłem i będą mieli nie którzy beke, ale jakoś mnie to nie rusza :D Trzeba być wylajtowanym :D

Serio wrzućcie na luz nie którzy i dajcie temu wszystkiemu trochę czasu. B.B King to nie jest ALFA i OMEGA i wiemy o tym my jak i on. Nikt nie jest, więc ...

Last edited by Krejzol at 1/22/2011 3:27:30 AM

From: majkel

This Post:
00
171604.116 in reply to 171604.87
Date: 1/22/2011 4:08:42 AM
Blaugrana Starachowice
IV.18
Overall Posts Rated:
9898
(nie widzę tu chęci zamazania poprzedniego wybryku

Nie zgadzam się, że to był wybryk. Zdemaskowałem oszusta oraz wałki w skautingu.


Hm o ile mnie pamięć nie myli to sam kozlik wyrażał zdziwienie, że Węgrzyn jest w kadrze. No chyba, że pisząc "oszust" masz na myśli m4tiego który tego słabiutkiego gracza umieścił w NT bo z tego co się orientuję to tylko selekcjoner może powołać gracza do kadry. No chyba, że m4ti podzielił się magicznym guzikiem z kozlikiem ;P.




From: Jax

This Post:
11
171604.117 in reply to 171604.115
Date: 1/22/2011 4:24:07 AM
Overall Posts Rated:
773773
Już poprzednim razem m4ti robił to samo pewnie razem z obecnym selekcjonerem , tez powoływał wszystkich jakich się dało .

Argumentacja była taka sama jak teraz - szukamy perełki . Znajdź chociaż jeden mecz w reprezentacji w której ta nieodkryta gwiazda zagrała ?

Nie było ani jednego takiego meczu , nie było nawet jednego takiego powołania na ławę . Teraz nagle się trafi ????

Więc odpowiedz sobie sam na pytanie czemu to służy . Jeżeli będziesz miał problem z odpowiedzą to mogę podpowiedzieć :-)


Abyś miał trochę ułatwione zadanie aby sobie skonstruować odpowiedź , napiszę że mam na 9 graczy w składzie 6 Polaków i jakimś dziwnym trafem WSZYSCY byli albo przy poprzedniej tego typu akcji albo teraz powoływani do reprezentacji . A żaden z nich sie do tego nie nadaje . Trenowałem sobie graczy od 18 latka wychowanków nigdy nie byli na TL-u , do reprezentacji sie nie nadają więc po co to wszystko ? . Nie tylko ja mam tylu polaków w składzie przecież .

Trzeba powiedzieć jasno i krótko ta baza jest po to aby wykorzystywać ją do rozgrywek klubowych a reprezentacja tutaj to taka przykrywka tylko .



Last edited by Jax at 1/22/2011 4:25:20 AM

From: Krejzol

To: Jax
This Post:
00
171604.118 in reply to 171604.117
Date: 1/22/2011 4:50:13 AM
Overall Posts Rated:
455455
No i cóż, skoro tak to znaczy że każdy by tak zrobił, wykorzystał informacje i władze jaką dostał również do własnych celów.

Tym zdaniem, wcale nie oskarżam o to ani B.B Kinga ani M4tiego że tak robił, nie wiem i tego nie sprawdzę..

To znaczy że co Jax?? Niech reprezentacje znikną?? Będzie po kłopocie?? W takim razie według tego co piszesz, nie da się tego uniknąć... Ma takie a nie inne możliwości selekcjoner i póki w grze nie zostanie to zmienione to będzie tak dalej. Tu chodzi o to, że na serio wszyscy zakładają że BB King chce dzięki temu co? Trafić do PLK, czy co?? Awansować, zrobić sobie bazy ze skillami przeciwników?? Nie ważne co robi BB King, ważne jest to jak wszyscy to postrzegają, Każdy myśli że chce on zrobić coś dla siebie, nikt praktycznie nie powiedział, że robi to dla KADRY!!

Jeśli nie dostrzegacie tego, to przykro mi, ale nie mamy o czym rozmawiać.. Bez dowodów na to że BB King wykorzystuje swoją władze do tego by wygrywać klubem, to ta dyskusja nie ma sensu. Pisałem już wcześniej. Każdy ma swoje zdanie i prawda jest taka że co by się nie stało, pewnie już tego zdania nie zmieni (o B.B. King'u i o tym wszystkim wokół czego jest ta denna dyskusja, nie poparta żadnymi faktami, ani dowodami)

Advertisement