BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Jax

This Post:
11
171604.117 in reply to 171604.115
Date: 1/22/2011 4:24:07 AM
Overall Posts Rated:
773773
Już poprzednim razem m4ti robił to samo pewnie razem z obecnym selekcjonerem , tez powoływał wszystkich jakich się dało .

Argumentacja była taka sama jak teraz - szukamy perełki . Znajdź chociaż jeden mecz w reprezentacji w której ta nieodkryta gwiazda zagrała ?

Nie było ani jednego takiego meczu , nie było nawet jednego takiego powołania na ławę . Teraz nagle się trafi ????

Więc odpowiedz sobie sam na pytanie czemu to służy . Jeżeli będziesz miał problem z odpowiedzą to mogę podpowiedzieć :-)


Abyś miał trochę ułatwione zadanie aby sobie skonstruować odpowiedź , napiszę że mam na 9 graczy w składzie 6 Polaków i jakimś dziwnym trafem WSZYSCY byli albo przy poprzedniej tego typu akcji albo teraz powoływani do reprezentacji . A żaden z nich sie do tego nie nadaje . Trenowałem sobie graczy od 18 latka wychowanków nigdy nie byli na TL-u , do reprezentacji sie nie nadają więc po co to wszystko ? . Nie tylko ja mam tylu polaków w składzie przecież .

Trzeba powiedzieć jasno i krótko ta baza jest po to aby wykorzystywać ją do rozgrywek klubowych a reprezentacja tutaj to taka przykrywka tylko .



Last edited by Jax at 1/22/2011 4:25:20 AM

From: Krejzol

To: Jax
This Post:
00
171604.118 in reply to 171604.117
Date: 1/22/2011 4:50:13 AM
Overall Posts Rated:
455455
No i cóż, skoro tak to znaczy że każdy by tak zrobił, wykorzystał informacje i władze jaką dostał również do własnych celów.

Tym zdaniem, wcale nie oskarżam o to ani B.B Kinga ani M4tiego że tak robił, nie wiem i tego nie sprawdzę..

To znaczy że co Jax?? Niech reprezentacje znikną?? Będzie po kłopocie?? W takim razie według tego co piszesz, nie da się tego uniknąć... Ma takie a nie inne możliwości selekcjoner i póki w grze nie zostanie to zmienione to będzie tak dalej. Tu chodzi o to, że na serio wszyscy zakładają że BB King chce dzięki temu co? Trafić do PLK, czy co?? Awansować, zrobić sobie bazy ze skillami przeciwników?? Nie ważne co robi BB King, ważne jest to jak wszyscy to postrzegają, Każdy myśli że chce on zrobić coś dla siebie, nikt praktycznie nie powiedział, że robi to dla KADRY!!

Jeśli nie dostrzegacie tego, to przykro mi, ale nie mamy o czym rozmawiać.. Bez dowodów na to że BB King wykorzystuje swoją władze do tego by wygrywać klubem, to ta dyskusja nie ma sensu. Pisałem już wcześniej. Każdy ma swoje zdanie i prawda jest taka że co by się nie stało, pewnie już tego zdania nie zmieni (o B.B. King'u i o tym wszystkim wokół czego jest ta denna dyskusja, nie poparta żadnymi faktami, ani dowodami)

From: Jax

This Post:
00
171604.119 in reply to 171604.118
Date: 1/22/2011 5:53:41 AM
Overall Posts Rated:
773773
Tak dla kadry powoływani są gracze w wieku 27-28 lat z pensja 30 tysi . Wierz w to dalej .

From: Krejzol

To: Jax
This Post:
00
171604.120 in reply to 171604.119
Date: 1/22/2011 6:00:31 AM
Overall Posts Rated:
455455
OMG. Tu nie o to chodzi... Też w to nie wierzę, ale może jednak BB King ma jakieś tam swoje, w głowie coś tam??

Zwróć, uwagę, że to pomysłowy koleś. Wymyślił odwróconych, ma pewne pomysły których wcześniej nikt nie miał w BB. Nie dacie mu działać, tylko od razu z gębą na niego lecicie.. Jak dalej będziecie tacy milusińscy, to w końcu rzeczywiście zacznie robić sobie bazy grajków i przez następne dwa sezony będzie wygrywał, nic na to nie poradzicie wtedy. Proponuje się właśnie dlatego zastanowić, ponieważ jak każdy on też ma swoje nerwy i dlaczego miałyby mu nie puścić, chodź sądze że zdanie nie których to mu lata koło wiemy czego.. Jednak to tylko B.B King, jeśli ktoś uważa, że jak będziecie go tak cisnąć to nie zacznie działać Wam na szkode, że tylko dlatego że to B.B King to będziecie oczekiwać od niego że wygra Wam mistrzostwa Świata, to w ciekawych żyjecie światach :))

Pozdrawiam ;)

EDIT ;)

Jeszcze jedno, naprawdę straszne że poznał Waszych 28-29 latków, nie wiem, chyba przez to możecie skończyć już grę, bo każdy z Was będzie grał z BB Kingiem, i przegra z nim na pewno FINAŁY Ligi, PP.. Och mój boże!! ŻAL! Rozumiem że 30k pensji u 28-29 latka to są same koksy, którymi wygrywacie mecze.. No serio, zabawne :))

Last edited by Krejzol at 1/22/2011 6:03:23 AM

This Post:
11
171604.121 in reply to 171604.120
Date: 1/22/2011 6:12:57 AM
Overall Posts Rated:
7474
Ty chyba nie rozumiesz, że poznał umiejętności wszystkich polskich zawodników, którymi tylko był zainteresowany.
Umiejętności z oczywistego powodu są ukryte i znają je tylko właściciele klubów.
B.B. King pod pozorem pracy dla reprezentacji poznał dane, których znać był nie powinien. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby właśnie to (a nie prowadzenie NT) było celem jego kandydatury.
Ma przewagę (w posiadanej bazie danych) jakiej nie ma nikt inny.
Jeśli potrzebuje tego do wygrywania, bo inaczej nie potrafi to już jego problem...

Martwić się tym nie zamierzam.

A w tworzeniu tej bazy nie widzę ani uczciwości postępowania ani żadnych szlachetnych celów, które miałyby nim kierować.
Jakieś rzekome wyławianie perełek do mnie nie przemawia.
I brzmi żałośnie, obnażając przy tym nieudolność systemu trenigowego jaki był dotychczas stosowany.

To coś jak naturalizowanie zawodników (szukanie ich w jakichś bazach), dlatego że sami nie potrafimy ich wyszkolić ;)

From: Jax

This Post:
00
171604.122 in reply to 171604.120
Date: 1/22/2011 6:13:38 AM
Overall Posts Rated:
773773
Tak wymyślił odwróconych że po 4 sezonach treningu w swoim klubie żadnego takiego nie ma :-)


This Post:
00
171604.123 in reply to 171604.122
Date: 1/22/2011 6:20:28 AM
Overall Posts Rated:
455455
Wiem że ma taki dostęp jak nikt inny. No ale co Ty proponowałbyś w takim razie zmienić?? BO ja np.: działanie gry, na zasadzie, że selekcjoner chce powołać Twojego grajka i na stronie tego zawodnika możesz się na to zgodzić bądź nie. Inaczej moim zdaniem nie ma co gadać, gdyż większość osób takie możliwości by mocno kusiły i pewnie by się dopuszczały do czegoś takiego, tyle że może nie w takiej skali. Cóż, nie ma co gadać. Zobaczymy po wynikach co było celem jego kandydatury. Będzie to albo awans w klubie, albo jakieś może osiągnięcie naszych Orłów. Sam przyznaj, że gadanie o tym nie ma sensu, gdyż nikt w żaden sposób nie wpłynie na BB Kinga..

@Jax.

Hmm, jeszcze sezon temu ich widziałem, cóż, nie siedze w jego głowie, nie znam skilli jego graczy więc nie powiem Ci czy ich ma, czy nie.. :) Wymyślił, coś tam się działo,a czy to wypaliło czy nie, to sorry, to tylko gra, której silnika nikt nie zna. Liczy się że pomysł był, którego nikt inny nie był wstanie przedstawić.

This Post:
00
171604.124 in reply to 171604.123
Date: 1/22/2011 6:24:14 AM
Overall Posts Rated:
7474
Nie obchodzi mnie B.B. King.
Nie piszę o tym dla niego.
Nie interesują mnie jego tłumaczenia.

Wspominam o tym, żeby każdy zastanowił się nad tym na kogo głosował.
I czy naprawdę tego chciał.

Jeśli chcecie mieć selekcjonerów postępujących w ten sposób - Wasza sprawa.
Możecie ich nawet za to usprawiedliwiać, łudząc się że to będzie miało jakikolwiek wpływ na przyszłe wyniki.
Róbta, co chceta.

Nie mój cyrk, nie moje małpy ;)

Edit:
Miałem na myśli przyszłe wyniki reprezentacji oczywiście.
Bo że będzie miało wpływ na przyszłe wyniki jego klubu to co do tego chyba nie ma wątpliwości ;)

Last edited by Hawkeyed at 1/22/2011 6:26:55 AM

This Post:
00
171604.125 in reply to 171604.124
Date: 1/22/2011 7:22:25 AM
Overall Posts Rated:
455455
Rozumiem, ale jak w takim razie wybrać dobrze selekcjonera?

Jeśli chcemy mieć takich selekcjonerow?? O czym Ty mówisz?? Rozumiem że Ty glosowales na kogo innego, jesteś przekonany ze on byłby w 100% uczciwy?? Czy wogole nie glosowales? Każdy w wyborach wciska bajki, kwestia tego którą wybierzemy. ;))

From: oskar4

This Post:
00
171604.126 in reply to 171604.115
Date: 1/22/2011 7:49:12 AM
Overall Posts Rated:
1010

Serio wrzućcie na luz nie którzy i dajcie temu wszystkiemu trochę czasu. B.B King to nie jest ALFA i OMEGA i wiemy o tym my jak i on. Nikt nie jest, więc ...


Jesteś pewien? :P

This Post:
00
171604.127 in reply to 171604.126
Date: 1/22/2011 8:29:41 AM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
Poteoretyzujmy....
Wszystkie skille wszystkich zawodników powinny być jawne
Przecież tak jest w rzeczywistości że trenerzy drużyn przeciwnych wiedzą że Andrzej Pluta dobrze rzuca 3pkt ale słabo zbiera. Czemu w BB jest inaczej?. Gdyby dążyć do normalności skille i doświadczenie powinny być odkryte a forma właśnie zakryta - bo tego trenerzy przeciwnika akurat mogą nie wiedzieć w jakiej aktualnie formie znajduje się dany gracz.
No i nie było by problemu że trener reprezentacji może poznać skille każdego polskiego gracza..

Z innej beczki - aby korzystać umiejętnie ze skilli trzeba wiedzieć jakie w danej taktyce są ważne - a tu wielokrotnie się spotkałem z tym że managerowie mają zupełnie inne zdanie w tym temacie, więc jeśli ktoś pozna skille ale jego wiedza o silniku gry jest błędna to sobie prędzej zrobi kuku za pomocą tych danych niż przyniosą mu one korzyść..

Advertisement