BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT]

[NT]

Set priority
Show messages by
From: Anzej

This Post:
33
316385.118 in reply to 316385.117
Date: 5/20/2023 10:39:33 AM
Green Hill Sharks
PLK
Overall Posts Rated:
1919
Póki co, to co najwyżej konkurs popularności, bo poza kozlikiem nikt nie przedstawił swojej wizji czy czegokolwiek związanego z prowadzeniem kadry.

From: radszy

This Post:
11
316385.120 in reply to 316385.119
Date: 5/20/2023 4:28:49 PM
Pony Slaystation
III.12
Overall Posts Rated:
5858
Sam raczej nic nie pisze, ale wszystkie posty na polskim forum czytam, i podejrzewam, że wielu innych managerów robi podobnie, także myślę, że odbiorcy są.

Wszyscy macie takie same cele i ambicje, czyli takie jak kozlik napisał? Bo jakby nie napisał to pewnie musiałbym zgadywać. Po za tym, dla mnie mało ważne jest czy Polska będzie mistrzem świata w umierającej grze przeglądarkowej, wolałbym, żeby przyszły selekcjoner tworzył jakąś chociażby namiastkę atmosfery wokół kadry - pokazywał, od czasu do czasu, że coś się dzieje i że mu zależy. Dla porównania - czasami zapominam, że mamy reprezentacje U21, równie dobrze mogłoby jej w ogóle nie być, pewnie mało kto by to zauważył.

Mówisz, że oferujesz siebie i swój czas, ale nie poświęciłeś chociażby chwili aby napisać paru zdań w wątku wyborczym. I nie chodzi o to, żeby prosić o głosy, tylko pokazać, że Ci zależy. Tak więc nie pisząc nic, już wyróżniasz się na minus.

From: radszy

This Post:
66
316385.122 in reply to 316385.121
Date: 5/20/2023 7:25:29 PM
Pony Slaystation
III.12
Overall Posts Rated:
5858
Aż żal Ci odpisywać :D

z kim i jak tworzyc jak w naszym kraju zainteresowanie wzbudza kontrowersja jedynie co wlasnie udowadniasz przeciez?

Zależy co chcesz stworzyć. Nie przedstawiłeś żadnego planu, albo czegokolwiek, więc czego się spodziewałeś?

twoj post odnosi sie tylko do wybranej czesci mojego posta a tez piszac swoj post mialem swiadomosc ze przyslowiowo wyroznie sie na minus czy tam wystawie na odstrzal. mi to nie robi ja poprostu lubie prawde ponad wszystko.

Teraz już odniosę się do całej twojej wypowiedzi.

Nie wiem o jakiej prawdzie mówisz. Sugerujesz, że ktoś kłamie?

udzieliles sie gdzies kiedys na tamat kadry poza ostatnim postem w stylu mam to w dupie ale skrytykuje(hejt)?

Jakbym miał to "w dupie", to bym zignorował ten temat.

Konstruktywna krytyka jest OK, tylko trzeba umieć z niej korzystać. Szkoda, że odbierasz to jako atak na twoją osobę.

zajebiste jest myslenie nie udzielam sie ale chcialbym zobaczyc otoczke(wiem ze nie tylko ty tak myslisz). to moze daj/cie cos (tez) od siebie bo przeciez tego oczekujesz od innych/mnie ale samemu jak piszesz nawet glupiego posta w watku kadrowym nie potrafisz dodac mimo ze niby cie to interesuje.

Już dałem:
* https://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr...
* https://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr...
* Program do skanowania TL (trochę nielegalny, więc kozlik słusznie nie skorzystał)
* Mogę też pomóc napisać inne programy które wspomogą kadrę

Każdy pomoga tak jak umie.


otoczka byla robiona kilka razy tzn byla probowana ale gdy widzisz ze nikt doslownie nikt nawet nie napisze chocby krotkiej wiadomosci to kazdy dochodzi do punktu ze to nie ma sensu bo dla kogo.

Nie mam nic ciekawego do napisania, to nie pisze. Ale uważam, że pisanie przez selekcjonera co się dzieje w kadrze jest ciekawe i przyjemnie się czytało aktualizacje kozlika. W dodatku trenując pod kadrę, mogłem dowiedzieć się na czym się skupić przy treningu. Jako porównanie - nie ma pojęcia jak miałyby wyglądać umiejętności graczy pod U21.

Nie wiem jakich wiadomości oczekujesz od innych użytkowników. Co trzeba pisać, żebyś uznał, że to ma sens?

przejdz sie po forach krajowych wiekszych i silniejszych nacji bo to my jestesmy dziwnym narodem ktory sie dzieli zamiast laczyc sie.

Przeczytaj swoje wypowiedzi jeszcze raz, i zastanów się czy ktoś będzie chciał się z tobą "łączyć".

"Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." - Ghandi


From: radszy

This Post:
22
316385.124 in reply to 316385.123
Date: 5/20/2023 8:17:22 PM
Pony Slaystation
III.12
Overall Posts Rated:
5858
jak zal to po co odpisujesz? widocznie lubisz taka forme i tak jak mowilem jedynie kontrowersja cie interesuje i hejt.

Płaczesz, że nikt nie chce odpisywać w wątku o kadrze, no to odpisuje.

jesli chodzi o prawde to napisalem o swoim podejsciu i tyle ale widac nie skumales ;/


Ciężko zrozumieć łamaną polszczyznę.

gdybys nie mial tego w dupie to twoim pierwszym czy jedynym postem o kadrze nie bylby post z roszczeniami/hejtem..


Każdy wyborca ma jakieś swoje oczekiwania, i głosuje na tego co je spełnia. Ty niestety mylisz oczekiwania z roszczeniami.


nie wiem co tam dales bo pierwszy link nie jest z toba powiazany a nawet jesli to nie zartuj 10 lat temu, heh ja kiedys tez cos tam wiesz..kiedys to bylo co nie.


Stworzyłem coś co przez 10 lat pomagało wielu selekcjonerom reprezentacji. Parę tygodni temu dopiero BB'cy dodali własną wersję. Więc dałem od siebie więcej niż ty dasz kiedykolwiek ;)

Oba programy są na moim Githubie. Stare konto niestety mi usunęli.

drugi link to szacunek ze chcialo ci sie stworzyc cos bezuzytecznego ;)


Dla Ciebie bezużyteczny, a dla mnie bardzo użyteczny ;) Zaznaczyłem w wątku, że jest to program dla ogarniętych ludzi.

nie musze nic czytac jeszcze raz zeby sie odniesc bo ja wiem co pisze i uwierz ze to jak takie jednostki jak ty mnie odbieraja to intersuje mnie tyle co ciebie co ja mysle. prosciej chyba sie nie da. ty nie kumasz ze nie jestes zadna wyrocznia ani ty ani tacy jak ty!


??? XD

fajny cyctat wiec zacznij od siebie bo jak narazie piszesz drugi post w tym watku i skupiasz sie na hejcie.


Musisz być bardzo zakompleksiony skoro wszystko odbierasz jako hejt.


ps.
nie chcialbym sie z toba laczyc czy oglnie z facetami ale gdyby byla taka koniecznosc jedyna opcja to moja kuska twoja buzka.

Pierwszy wtrąciłeś tą myśl, w dodatku brniesz w to dalej, więc chyba "głodnemu chleb na myśli".


ps2
na twoim miejscu usnalbym kawalek o stworzeniu nielegalnego oprogrmowania bo w naszym narodzie nie brak zyczliwych ludzi i ktos moze spelnic przyslowiowy obywatelski obowiazek.

Nielegalne jest tylko korzystanie z takiego oprogramowania. Tworzyć mogę co chcę.

This Post:
11
316385.126 in reply to 316385.125
Date: 5/23/2023 4:43:11 AM
Rajdersi
II.2
Overall Posts Rated:
4343
Second Team:
Rajdersi II
Tak z ciekawości:
mamy zawodników z ID=20 i SB=20 do grania 3-2?
Wiem że dwóch takich nie wystarczy do tej taktyki ale Fin przegrywa 3mecze w sezonie grając tą obroną i tak się zastanawiam....

From: kozlik4
This Post:
22
316385.127 in reply to 316385.126
Date: 5/23/2023 2:36:37 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Dziękuję za zaufanie i głosy! Jedziemy dalej💪 zaraz zaczynamy ME. W międzyczasie zagraliśmy wczoraj ciekawy, wygrany sparing z Chinami (69898).

This Post:
00
316385.128 in reply to 316385.126
Date: 5/23/2023 2:50:17 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Mamy topowego Bujałę i dwóch innych blisko.

A który to Fin tylko te 3 mecze przegrał?

Advertisement