BuzzerBeater Forums

BB Poland > Zmiany w 8 sezonie

Zmiany w 8 sezonie

Set priority
Show messages by
This Post:
00
72176.12 in reply to 72176.11
Date: 2/9/2009 4:05:33 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Trochę tragizujecie według mnie ;)

Jeżeli znacie historię BBB to wiecie dobrze, że do tej pory miały miejsce 3 edycje i 3 razy finał brzmiał:
Springlfield Drunkers-BC Törööö


Jakoś dziwnie się nie obawiam, że nagle tych triumfatorów będzie przybywało, a BBB bez jednej z tych dwóch drużyn to byłaby wielka strata. Zresztą Springlfield Drunkers udowodnili, że miejsce w BBB się im należy, więc według mnie to było dobre posunięcie BB-ków. Zresztą oni nie odbierają miejsca nikomu, tylko grają dodatkowo.

This Post:
00
72176.13 in reply to 72176.12
Date: 2/9/2009 4:11:36 PM
Overall Posts Rated:
88
Zresztą Springlfield Drunkers udowodnili, że miejsce w BBB się im należy

A niby jak to udowodnili - zajmując w tym sezonie w Serie A 6 miejsce? Moim zdaniem dobitnie pokazali, że 3B nie ma sensu i podejrzewam, że właśnie pod nich jest ta zmiana, bo o ile nagła zmiana i usunięcie zapisu o zapraszaniu poprzednich triumfatorów mogłaby wzbudzić co oczywiste niezadowolenie, o tyle nie liczenie minut może mimo wszystko sprawić, że Springlfield nastawiony tylko na Puchar i 3B tak łatwo mieć nie będzie.

Last edited by al_said at 2/9/2009 4:12:53 PM

This Post:
00
72176.14 in reply to 72176.13
Date: 2/9/2009 4:25:41 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
No cóż mamy inne zdanie ;)
Według mnie BBB to rozgrywki dla elity tej gry, a Springlfield to jest absolutny szczyt. Zobacz sobie jakie drużyny grają w I lidze Włoskiej . Przecież praktycznie wszystkie drużyny, które tam są to to najlepsza 30 drużyn w BB. Torooo nie ma żadnej konkurencji w Kanadzie. Dla mnie mr_burns to najlepszy manager w BB, a sukcesy jakie osiągnął grając jednocześnie w BBB, lidze Włoskiej i Pucharze Włoch to po prostu mistrzostwo świata, biorąc pod uwagę fakt, że liczyły się wszystkie minuty ;)
Ja tam się cieszę, że jest coś takiego jak BBB, Liga Mistrzów też jest tylko dla najlepszych, tak już ten świat jest urządzony, że bogaci stają się jeszcze bardziej bogaci, a biedniejsi pukają do bram finansowego raju, raz na jakiś czas ktoś tam na chwilę się pojawi, ale tak naprawdę chcemy oglądać tylko tych najlepszych, bo oni gwarantują najlepsze emocje i największe pieniądze ;)

This Post:
00
72176.15 in reply to 72176.14
Date: 2/9/2009 4:44:13 PM
Overall Posts Rated:
88
nawet w LM nie masz zawsze wjazdu:) ok fajnie, może i mr_burns to niezły menago, ale on nie wygrał od wprowadzenia 3B równocześnie 3B, ligi i pucharu, a jednak Kanadyjczyk daje radę utrzymywać się na topie, może i w lidze ma średnich rywali, ale przecież w 3B rywalizował z Włochami i tylko raz przegrał:P

Last edited by al_said at 2/9/2009 4:45:23 PM

This Post:
00
72176.16 in reply to 72176.14
Date: 2/9/2009 5:06:09 PM
Overall Posts Rated:
2121
A nie uważasz ze to sie stanie nudne? Jak ciągle te same ekipy będą rywalizowac, nawet w Lidze Mistrzów zdarzaja sie niespodzianki, jakis sredniak z cypru czy białorusi awansuje do elity no i narobi troche szumu(mowie o piłce nożnej:P) no i to uwazam za plus, ze nie mozna byc niczego pewnym. Bo z czasem sie zrobi taka przewaga ze nawet jak ktos do BBB nowy awansuje to odrazu zrezygnuje z walki a powinno byc odwrotnie. Dodam jeszcze ze bez tych zmian BBB stało by sie z czasem jeszcze bardziej prestizowe.

This Post:
00
72176.17 in reply to 72176.14
Date: 2/9/2009 5:11:47 PM
Overall Posts Rated:
00
A ja dalej będę się upierał że zapewnioną grę w następnej edycji 3B powinien mieć tylko obrońca trofeum.
Jak już przywołałeś Ligę Mistrzów to komu jak komu ale Tobie o absencji Milanu chyba nie muszę przypominać, czyli zdarza się nawet największym ekipą nie znaleźć się w elicie:) Mają potem kolejny sezon do przemyśleń i poprawek i przeważnie dobrze wykorzystują ten czas. Brakuje moim zdaniem tylko kasy za wygranie pierwszej ligi, wtedy mistrz mógł by choć częściowo uzupełnić skład aby mógł grać na trzech frontach (dopóki tego nie ma to może i dobra jest ta zmiana z nie naliczaniem minut za mecze 3B). Dodatkowo dodam że w realu często bywa że drużyny grające w LM i walczące w lidze odpuszczają krajowy puchar.

This Post:
00
72176.18 in reply to 72176.17
Date: 2/10/2009 1:25:37 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Macie racje i nie macie ;)
Oczywiście że Liga Mistrzów bez Milanu to nie ta sama Liga Mistrzów, co tylko potwierdza, że ludzie chcą oglądać najlepszych, największe gwiazdy. Awans Cypryjczyków i Białorusinów to fajna sprawa, ale kto spoza tych krajów chce oglądać ich mecze?
Nikt, nawet jeśli ich przeciwnikiem są najlepsi (Barcelona, MU itd...), bo ludzie chcą oglądać pojedynki najlepszych z najlepszymi. Dlatego w Lidze Mistrzów nie grają sami mistrzowie tylko po 4 najlepsze drużyny z najsilniejszych lig, dlatego zrezygnowali z Pucharu Zdobywców Pucharów, bo tam grało dużo słabych drużyn. Wydaje mi się kwestią czasu jest stworzenie Euroligi, z której nie można spaść (jak w rozgrywkach lig amerykańskich), bo taka rywalizacja jest wbrew pozorom najatrakcyjniejsza dla kibiców. Można sie z tym nie zgadzać, ale sportem tak jak innymi gałęziami przemysłu rządzi popyt, a ludzie chcą płacić za oglądanie Milanu, Realu, Barcy, a nie BATE Borysow czy Anorthosis Famagusta.
Twórcy tej gry są wychowani na ligach amerykańskich, dlatego nie dziwią mnie te zmiany ;)

From: Rocky9
This Post:
00
72176.19 in reply to 72176.18
Date: 2/28/2009 10:31:55 AM
Overall Posts Rated:
00
mam pytanie czy minuty z pucharu polski licza sie do treningu?
dzieki

From: Rafalski

This Post:
00
72176.20 in reply to 72176.19
Date: 2/28/2009 10:38:28 AM
Overall Posts Rated:
1818
Tak liczą się

From: Rocky9

This Post:
00
72176.21 in reply to 72176.20
Date: 3/1/2009 8:43:31 AM
Overall Posts Rated:
00
dzieki to moj pierwszy pucharowy sezon wiec nie bylem pewny..choc domyslalem sie ze tak wlasnie jest