Sel nädalal tuli järjekordne võit, kui alistasime Taani 109:89. Mäng oli algusest lõpuni kindlalt meie kätes. Poolajaks juhtisime juba 30-ga. Kahjuks lasid poisid viimasel veerandil jala sirgu ja lasid taanlased natuke järgi. Meie poolt oli mängu resultatiivseim jälle Nõmm 26 punktiga. Väljakul said käia aga kõik üles antud mehed ja skoor jäi avamata ainult 5 minutit mänginud Aulikul.
Teistes meie alagrupi kohtumistes üllatusi ei sündinud. Horvaatia küll üritas, kuid kaotas Sloveeniale 89:75. Sisuline edasipääsulootus oli neil juba eelmise vooruga kustunud. Andorra võitis Šotimaad 100:93 ja Slovakkia Küprost 113:110. Kolm vooru enne alagrupifaasi lõppu on meie alagrupis asjad päris selged. Kui mingit imet ei juhtu, oleme meie ja Sloveenia edasipääsu taganud. Järgmise nädala mäng Sloveeniaga on alagrupi võidule. See saab olema meile seni kõige tõsisem katsumus. Sloveenide meeskonna kogupalk on meist ca 125k kõrgem. Eks näis, kas saame koduväljaku toel sellele vastu.
Teistes alagruppides on osaliselt hakanud ka asjad selginema. B alagrupis sammub tõenäoliselt võidule Iisrael, kel on sel aastal väga tugev sats. Teise koha jagavad ilmselt omavahel Belgia ja Ukraina. C alagrupis on Hispaania teistest peajagu üle. Teise koha peale on aga kolm enam vähem võrdset kandidaati: Serbia, Venemaa ja Türgi. D alagrupis sammub ilmselt võiduni Leedu. Bosnia võitis selles voorus Saksamaad ja sai sellega suure eelise mängus teise koha peale. Selle vääramiseks peaks Saksamaa üritama Leedut üllatada, mis läheb raskeks. E alagrupis on ilmselt võitja Itaalia ja teine Ungari. Ungariga sama võitude arv on küll ka Inglismaal ja Šveitsil, kuid vaadates mängupilte ja allesjäänud graafikut on raske uskuda, et nad Ungarile ohtlikuks saavad. F alagrupis on täiseduga kolm meeskonda Poola, Prantsusmaa ja Kreeka. Siin on edasipääsejaid väga raske ennustada. Kreeka on neist paberil nõrgim, aga ma arvan, et mitte nii nõrk, et ei võiks kõrgema innustusega mängule minnes Poolat või Prantsusmaad üllatada.