BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wybNT] Debata wyborcza

[wybNT] Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
66
208992.143 in reply to 208992.57
Date: 2/11/2012 3:50:52 PM
Overall Posts Rated:
4747
4. Po co piszesz takie elaboraty? Minimum słów maksimum treści poproszę :)

Grasz w hattricka? Wiedzialbys, dlaczego na maxa wykorzystuje ilosc znakow w postach... On to robi od lat... Zawsze...

This Post:
00
208992.144 in reply to 208992.143
Date: 2/11/2012 3:53:43 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
kurcze

co zerknę na forum jesteś...-powrót do BB?


fajnie by było :)

This Post:
00
208992.145 in reply to 208992.144
Date: 2/11/2012 4:10:54 PM
Overall Posts Rated:
4747
Mam dlugi... Jak kogos sprzedam, moze bym awansowal do 3 ligi... Ciezko przez tel ogarniac ta gierke... Chyba, ze kiedys znow kupie stacjonarny komp...

From: Jax
This Post:
22
208992.146 in reply to 208992.145
Date: 2/12/2012 12:02:19 PM
Overall Posts Rated:
773773
Wszystko fajnie pięknie obie kadry wygrały medale , moglibyśmy powiedzieć że u nas wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku , ale moim zdaniem nie do końca tak jest . Głównie chodzi mi o niszczenie wysokiego potencjału grajków przez U21 i nabijanie tylko głównych skili grajkom .

A bardziej szczegolowo to chodzi mi o tego o to Pana (18320097)

Wczoraj na czacie ktoś podał skile grajka , nie wiem czy prawdziwe czy nie ale jeżeli są prawdziwe to uważam ze grajek został zmarnowany na maksa . To my mamy aż tyle legend z draftu aby na takie marnotrawstwo sobie pozwalać ??

Pamietam ze zaraz po drafcie ten gracz miał pensję ponad 6 tysi a moze nawet i ponad 7 tysi , moim zdaniem aż prosiło się zacząc od trena OD/PS ze szczególnym naciskiem na OD . Dół przy tym wzroście który ma ten zawodnik można by było robić potem i też by pieknie skakał . Pod NT powinien być gracz trenowany a nie pod 4 skilową U21 bo teraz z jego pensją i z jego wiekiem to można już go na straty spisywać pod kątem NT . Chyba ze chcemy mieć drugiego Turbato a to sorki oddaje honor jeżeli o to chodziło ;-) . Ja ni mówię aby grajkowi który ma grać na C robić OD od razu do poziomu 9-10 no ale te 4-6 bardzo by sie przydało .
Dlatego czy nie lepiej bedzie aby pod NT historyków i tym bardziej legendy były trenowane inaczej jak do U21 ??


PS. W obecnym drafcie wśród 18 latków nie było żadnej legendy a wśród 19 latków było ich raptem 2 .

Chętnie posłucham opini na ten temat .

This Post:
00
208992.147 in reply to 208992.146
Date: 2/12/2012 12:16:19 PM
Overall Posts Rated:
299299
Wszystko fajnie pięknie obie kadry wygrały medale , moglibyśmy powiedzieć że u nas wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku , ale moim zdaniem nie do końca tak jest . Głównie chodzi mi o niszczenie wysokiego potencjału grajków przez U21 i nabijanie tylko głównych skili grajkom .

A bardziej szczegolowo to chodzi mi o tego o to Pana (18320097)

Wczoraj na czacie ktoś podał skile grajka , nie wiem czy prawdziwe czy nie ale jeżeli są prawdziwe to uważam ze grajek został zmarnowany na maksa . To my mamy aż tyle legend z draftu aby na takie marnotrawstwo sobie pozwalać ??

Pamietam ze zaraz po drafcie ten gracz miał pensję ponad 6 tysi a moze nawet i ponad 7 tysi , moim zdaniem aż prosiło się zacząc od trena OD/PS ze szczególnym naciskiem na OD . Dół przy tym wzroście który ma ten zawodnik można by było robić potem i też by pieknie skakał . Pod NT powinien być gracz trenowany a nie pod 4 skilową U21 bo teraz z jego pensją i z jego wiekiem to można już go na straty spisywać pod kątem NT . Chyba ze chcemy mieć drugiego Turbato a to sorki oddaje honor jeżeli o to chodziło ;-) . Ja ni mówię aby grajkowi który ma grać na C robić OD od razu do poziomu 9-10 no ale te 4-6 bardzo by sie przydało .
Dlatego czy nie lepiej bedzie aby pod NT historyków i tym bardziej legendy były trenowane inaczej jak do U21 ??


PS. W obecnym drafcie wśród 18 latków nie było żadnej legendy a wśród 19 latków było ich raptem 2 .

Chętnie posłucham opini na ten temat .


+1
No z Cybury to teraz ciężko będzie zrobić coś ciekawego musiałby co najmniej 10 razy skoczyć w OD+PS, a nie będzie mu łatwo grać na PG, z taką pensją i skillami

This Post:
00
208992.148 in reply to 208992.147
Date: 2/12/2012 12:20:27 PM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10021002
rozmawiałem z właścicielem i będzie trenował tylko górę, ale co z tego wyjdzie, nie wiem

This Post:
11
208992.149 in reply to 208992.146
Date: 2/12/2012 12:43:46 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Wszystko fajnie pięknie obie kadry wygrały medale , moglibyśmy powiedzieć że u nas wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku , ale moim zdaniem nie do końca tak jest . Głównie chodzi mi o niszczenie wysokiego potencjału grajków przez U21 i nabijanie tylko głównych skili grajkom .

A bardziej szczegolowo to chodzi mi o tego o to Pana (18320097)

Wczoraj na czacie ktoś podał skile grajka , nie wiem czy prawdziwe czy nie ale jeżeli są prawdziwe to uważam ze grajek został zmarnowany na maksa . To my mamy aż tyle legend z draftu aby na takie marnotrawstwo sobie pozwalać ??

Pamietam ze zaraz po drafcie ten gracz miał pensję ponad 6 tysi a moze nawet i ponad 7 tysi , moim zdaniem aż prosiło się zacząc od trena OD/PS ze szczególnym naciskiem na OD . Dół przy tym wzroście który ma ten zawodnik można by było robić potem i też by pieknie skakał . Pod NT powinien być gracz trenowany a nie pod 4 skilową U21 bo teraz z jego pensją i z jego wiekiem to można już go na straty spisywać pod kątem NT . Chyba ze chcemy mieć drugiego Turbato a to sorki oddaje honor jeżeli o to chodziło ;-) . Ja ni mówię aby grajkowi który ma grać na C robić OD od razu do poziomu 9-10 no ale te 4-6 bardzo by sie przydało .
Dlatego czy nie lepiej bedzie aby pod NT historyków i tym bardziej legendy były trenowane inaczej jak do U21 ??


PS. W obecnym drafcie wśród 18 latków nie było żadnej legendy a wśród 19 latków było ich raptem 2 .

Chętnie posłucham opini na ten temat .



A może pozwolimy właścicielom decydować o swoich zawodnikach. Ksiuu akurat to bardzo doświadczony manager i jego decyzja co do treningu była świadoma.

This Post:
00
208992.150 in reply to 208992.149
Date: 2/12/2012 12:54:10 PM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10021002
Wszystko fajnie pięknie obie kadry wygrały medale , moglibyśmy powiedzieć że u nas wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku , ale moim zdaniem nie do końca tak jest . Głównie chodzi mi o niszczenie wysokiego potencjału grajków przez U21 i nabijanie tylko głównych skili grajkom .

A bardziej szczegolowo to chodzi mi o tego o to Pana (18320097)

Wczoraj na czacie ktoś podał skile grajka , nie wiem czy prawdziwe czy nie ale jeżeli są prawdziwe to uważam ze grajek został zmarnowany na maksa . To my mamy aż tyle legend z draftu aby na takie marnotrawstwo sobie pozwalać ??

Pamietam ze zaraz po drafcie ten gracz miał pensję ponad 6 tysi a moze nawet i ponad 7 tysi , moim zdaniem aż prosiło się zacząc od trena OD/PS ze szczególnym naciskiem na OD . Dół przy tym wzroście który ma ten zawodnik można by było robić potem i też by pieknie skakał . Pod NT powinien być gracz trenowany a nie pod 4 skilową U21 bo teraz z jego pensją i z jego wiekiem to można już go na straty spisywać pod kątem NT . Chyba ze chcemy mieć drugiego Turbato a to sorki oddaje honor jeżeli o to chodziło ;-) . Ja ni mówię aby grajkowi który ma grać na C robić OD od razu do poziomu 9-10 no ale te 4-6 bardzo by sie przydało .
Dlatego czy nie lepiej bedzie aby pod NT historyków i tym bardziej legendy były trenowane inaczej jak do U21 ??


PS. W obecnym drafcie wśród 18 latków nie było żadnej legendy a wśród 19 latków było ich raptem 2 .

Chętnie posłucham opini na ten temat .



A może pozwolimy właścicielom decydować o swoich zawodnikach. Ksiuu akurat to bardzo doświadczony manager i jego decyzja co do treningu była świadoma.


fajnie by było gdyby Ksiuu teraz zaczął trenować OD i PA do tego go zachęcam, ale nie wiem czy sie zgodzi.

@Jax może znajdę Ci HoF powyżej 210 już z niezłą górą i będziesz trenował pod kadrę, wiek 18-19lat, 19 latek juz trochę z dołem :) co Ty na to?

This Post:
00
208992.151 in reply to 208992.149
Date: 2/12/2012 1:00:07 PM
Overall Posts Rated:
179179
A może pozwolimy właścicielom decydować o swoich zawodnikach. Ksiuu akurat to bardzo doświadczony manager i jego decyzja co do treningu była świadoma.


To po co Ci wszyscy skauci, projekty itd? Po co selekcjonerzy zachęcają do no treningu OD dla C i inne takie fanaberie?:) Rozwalic to wszystko, niech selekcjonerzy cieszą się z tego co mają, .....tylko żeby złoto było;)

To że jest doświadczony, to żaden argument. Bo to tylko oznacza, że grał dłużej więc miał więcej okazji na popełnienie błędów i wyciągniecie z nich dobrych lub złych wniosków;). Zresztą jeżeli Cybura tak wygląda, jak pokazano to świadczy to wręcz przeciwnie.
Jednak nie odmawiając mu zasług dla medalu, to moim zdaniem po prostu zepsuł tego zawodnika. I to wszystko dla jednego sezonu gry w kadrze. Szkoda, tym bardziej że legend nie mamy za wiele.

Na koniec, może wreszcie zdecydowalibyście jak w końcu jest. Statystyczny Prezes może się czuć skołowany. Historycy i legendy do nt czy wg jak kto chce? Mam wrażenie, że argumenty są stosowane w zależności od obrotu sprawy.

This Post:
00
208992.152 in reply to 208992.151
Date: 2/12/2012 1:05:46 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Jak manager chce od samego początku trenować swojego zawodnika pod U-21 to ja jako selekcjoner U-21 mam mu to odradzać? Sory, ale nie.

This Post:
00
208992.153 in reply to 208992.150
Date: 2/12/2012 1:07:13 PM
Overall Posts Rated:
179179


fajnie by było gdyby Ksiuu teraz zaczął trenować OD i PA do tego go zachęcam, ale nie wiem czy sie zgodzi.

@Jax może znajdę Ci HoF powyżej 210 już z niezłą górą i będziesz trenował pod kadrę, wiek 18-19lat, 19 latek juz trochę z dołem co Ty na to?


To jak to w końcu jest jedni mogą się zgodzić a drudzy mają narzucone?:)

Może sam potrenujesz?;) Np. Wacława (19848046)? Rudolfa? Ile takich historyków zmarnowałeś czy pozwoliłeś zmarnować dla jednego sezonu?

Advertisement