BuzzerBeater Forums

BB Poland > U21 - Przemówienia kandydatów

U21 - Przemówienia kandydatów (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
136304.15 in reply to 136304.13
Date: 3/24/2010 6:12:41 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Wątki meczowe

Tutaj bardzo ważna sprawa. Czaty meczowe to super sprawa, ale tak naprawdę najważniejsze to odpowiednio przygotować się do meczu. Chciałbym również abyście pomogli mi w przygotowywaniu wątków meczowych. Wątek składałby się z opisu nacji BB naszego najbliższego przeciwnika oraz informacji o Jego selekcjonerze. Następnie analiza składu rywala (im bardziej szczegółowa tym lepiej) z rozłożeniem na czynniki pierwsze wszystkich zawodników w kadrze. Tutaj podalibyśmy również gdzie mają przewagę, gdzie mają braki, jak stoją z formą, jak najczęściej atakują, jak bronią, jak selekcjoner gra w klubie itd.
Druga część obejmowałaby przedstawienie kraju w rzeczywistości. Im więcej ciekawostek tym oczywiście lepiej. Fajnie by było podać linki do najciekawszych miejsc, wklejenia linków do missek.
Można napisać o prawdziwej koszykówce danego kraju, o lidze, najlepszych zawodnikach. Generalnie potrzebna jest osoba (osoby) kreatywne, z wyobraźnią i czasem- taka analiza na pewno zajmie trochę czasu. Jeżeli znajdzie się więcej osób chętnych, a taką mam nadzieję, wówczas jedna osoba może przygotowywać część taktyczną, a druga część turystyczno-krajoznawczą.
W wątku meczowym chciałbym, żeby toczyła się dyskusja o taktyce, ale nie tylko. Fajnie by było porozmawiać także o kraju z którym gramy. Może ktoś tam był, może ktoś zna ludzi pochodzących stamtąd. Miło by było jakby podzielił się swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami. Myślę, że jakby wątki meczowe osiągały po kilkadziesiąt postów byłoby dobrze, jakby któryś doszedł do 100 wówczas byłbym ogromnie szczęśliwy. To byłoby to, co nie zależnie od wyniku sportowego traktowałby jako swój największy sukces. Bo wynik można zrobić albo i nie. Potrzebni są do tego dobrzy zawodnicy i szczęście. Ale jeżeli dzisiaj kadrą zainteresuje się więcej osób to żniwo będziemy zbierali w następnych kadencjach. Jeżeli będziemy mieć sporą grupę osób chętnych do włączenia się w pomoc reprezentacji to sukcesy wcześniej czy później muszą przyjść.


Last edited by vinnie_jones at 3/24/2010 7:35:36 PM

This Post:
00
136304.16 in reply to 136304.15
Date: 3/24/2010 6:13:58 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Podsumowanie

Może ktoś się zapytać: skoro potrzebujesz tylu ludzi i właściwie wszystkie funkcje będziesz miał obstawione, będziesz miał przeciwników rozpisanych na tacy, podaną taktykę, świetnych skautów to właściwie co będziesz robił? No właśnie naprawdę chciałbym, żeby moja rola ograniczała się jedynie do kontaktu z managerami reprezentantów i ustawianiu składu, żeby wszystko pozostałe działało jak sprawnie funkcjonujący samochód, którym jedynie prowadzę i delektuję się jazdą. Ale wiem, że tak może nie być ;) Moją rolą będzie spełnić wszystkie obietnice wyborcze, dlatego jeżeli nie znajdę w Was sojuszników będę musiał te rzeczy, które napisałem robić sam osobiście. Tego bym nie chciał, ale jednocześnie do tego się zobowiązuję.

A więc ze swojej strony oferuję: zaangażowanie, czas, determinację i wszystko to, co napisałem powyżej ;)

Dlaczego nie ja?

Nie będę ukrywał, taktykiem jakimś wybitnym nie jestem. Mam pojęcie o zasadach gry, mniej więcej wiem jak funkcjonuje silnik (swego czasu wypisywałem sobie wszystkie możliwe komentarze meczowe i je analizowałem ;)), ale jestem świadomy tego, że są w Polsce managerowie, którzy dużo lepiej niż ja prowadzą swoje kluby.
Druga i chyba ważniejsza sprawa, na pewno nie będę dostępny na czacie meczowym i nie będę zalogowany w trakcie meczów eliminacyjnych i mówię to od razu i jasno. Mam sporo czasu powiedzmy do 15, ale później jestem raczej nieuchwytny aż do 20, w tym czasie nie mogę też korzystać z prywatnego telefonu komórkowego. Bardzo żałuję, że nie będę mógł uczestniczyć z Wami w (ewentualnych) emocjach związanych z kibicowaniem na żywo naszej reprezentacji, ale niestety taką mam specyfikę pracy i tego nie przeskoczę. Jeżeli dla kogoś jest to czynnik mnie dyskwalifikujący, to nie powinien na mnie głosować. Będę też potrzebował osoby, która umieści na forum taktykę jaką gramy albo będzie się ona pojawiała z chwilą rozpoczęcia meczu na stronie BB-info (myślę, że tu znajdziemy rozwiązanie bez trudu).

Zapraszam wszystkich do dyskusji wyborczej. Jeżeli macie jakieś pytania chętnie odpowiem (bo po mimo, że się trochę rozpisałem, to na pewno nie napisałem o wszystkim ;)))

Pozdrawiam

vinnie_jones ;)))

Last edited by vinnie_jones at 3/24/2010 7:40:40 PM