BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wybNT] Debata wyborcza

[wybNT] Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
208992.157 in reply to 208992.151
Date: 2/12/2012 1:19:23 PM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10021002
Czesław, jestem skałtem dla PF/C drugi sezon dla C i powiem szczerze, niektórzy po prostu nie chcą trenować PF/C na PG, jak widza historyka to jest w ciemno trening dołu, a niestety tacy HoFi trafiają do prezesów z V, IV lig, gdzie górne skile u podkoszowych sie nie liczą, więc ich się nie trenuje, a także taki prezes nie chce sprzedac bo chce mieć zawodnika w kadrze U21 i to historyka. Z rzadka trafia się historyk z drafyu który idzie na TL w tym sezonie poszło dwóch, jednego ma miwman, a drugi najlepszy w drafcie poszedł do Serbii, dlaczego go ktoś nie kupił i nie trenuje pod NT.

Po prostu chcecie mieć wytrenowanych zawodników, lekka hipokryzja co niektórych prezesów z PLK, chcesz mieć super zawodnika, do kadry NT, wytrenuj go.

Pomysł, ja nie mam problemu, mogę oddać komuś historyków i niech trenuje pod NT, zauważcie, że nikt sie nie zajmuje HoFmi pod kadre NT od poczatku, nie ma skałtów NT dla 18,19,20,21 latków.

This Post:
00
208992.159 in reply to 208992.154
Date: 2/12/2012 1:23:20 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
debata w pełni - w związku z nową (starą) stroną pamiętacie te wybory? nieźle było :)

http://buzzerbeater.webd.pl/roznosci/46-humor/218-narodow...

hehe no wtedy już starcie obecnych kandydatów się odbyło :)



This Post:
00
208992.160 in reply to 208992.156
Date: 2/12/2012 1:23:38 PM
Overall Posts Rated:
179179
Rozumiem, że egzystujesz w próżni zwanej kadrą u21? Nie trzeba być skautem czy selekcjonerem NT, aby zobaczyć w takim grajku potencjał na grę w kadrze więcej niż sezon. Skoro masz takie dobre kontakty z Ksiuu, może wystarczyło mu podszepnąć inną alternatywę? Myślę, że jego doświadczenie w porównaniu ze wskazówkami tak szacownych person pomogło by mu podjąć decyzję co do nieco innej drogi rozwoju. Przecież tych legend nie mamy na pęczki.

ŻADEN SELEKCJONER NT nie fatygował się, żeby zająć się treningiem 18-latków bezpośrednio pod NT.


@ Koźlik4 i BBKing
Co Wy na to obecni kandydaci? Co zamierzacie z tym zrobić?




This Post:
00
208992.161 in reply to 208992.158
Date: 2/12/2012 1:28:21 PM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10021002
kac tu nie chodzi, co my chcemy, zawodnik zawsze należy do kogoś kto go trenuje i nie chce trenować w perspektywie 7 sezonów tylko 3, bo za 3 zobaczy flagę, a nie za 7-8.

jedynym wyjściem jest zebranie kilkunastu prezesów, którzy będa w stanie wykupić takiego zawodnika z klubu i go trenowac pod NT, oczywiście kwestia kasy pozostaje.

This Post:
00
208992.162 in reply to 208992.157
Date: 2/12/2012 1:30:00 PM
Overall Posts Rated:
179179


Po prostu chcecie mieć wytrenowanych zawodników, lekka hipokryzja co niektórych prezesów z PLK, chcesz mieć super zawodnika, do kadry NT, wytrenuj go.

.


I tak się dzieje. Tylko ja się pytam po co skauci po co to wszystko? Te bazy, listy? Po co stawiać wymagania, skoro tak nie są respektowane i do kadry bierze się co leci. Nie myśląc o następnych sezonach.
A Ty zaś demagogię siejesz. Pograj w PLK parę sezonów, potrenuj tak jak Szeciu, Al said czy BigZ C na PG. Bez tankowania. I potem pisz o hipokryzji. Poz atym to dyskusja o kadrze nie o klubach.

Pomysł, ja nie mam problemu, mogę oddać komuś historyków i niech trenuje pod NT, zauważcie, że nikt sie nie zajmuje HoFmi pod kadre NT od poczatku, nie ma skałtów NT dla 18,19,20,21 latków

To jest dobre pytanie do kandydatów i warto, aby na nie odpowiedzieli.

From: Jax

This Post:
00
208992.163 in reply to 208992.157
Date: 2/12/2012 1:32:04 PM
Overall Posts Rated:
773773
Czesław, jestem skałtem dla PF/C drugi sezon dla C i powiem szczerze, niektórzy po prostu nie chcą trenować PF/C na PG, jak widza historyka to jest w ciemno trening dołu, a niestety tacy HoFi trafiają do prezesów z V, IV lig, gdzie górne skile u podkoszowych sie nie liczą, więc ich się nie trenuje, a także taki prezes nie chce sprzedac bo chce mieć zawodnika w kadrze U21 i to historyka. Z rzadka trafia się historyk z drafyu który idzie na TL w tym sezonie poszło dwóch, jednego ma miwman, a drugi najlepszy w drafcie poszedł do Serbii, dlaczego go ktoś nie kupił i nie trenuje pod NT.

Po prostu chcecie mieć wytrenowanych zawodników, lekka hipokryzja co niektórych prezesów z PLK, chcesz mieć super zawodnika, do kadry NT, wytrenuj go.

Pomysł, ja nie mam problemu, mogę oddać komuś historyków i niech trenuje pod NT, zauważcie, że nikt sie nie zajmuje HoFmi pod kadre NT od poczatku, nie ma skałtów NT dla 18,19,20,21 latków.



Jak nie chca tak trenowac to dla przykładu pokaz im ile razy przez 4-5 ostatnich sezonów najlepszy polski Prezes -Szefcio wystawiał C na PG . Może to ich zmotywuje ?? No chyba najlepiej uczyć się od najlepszych .


This Post:
00
208992.164 in reply to 208992.162
Date: 2/12/2012 1:49:24 PM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10021002

Po prostu chcecie mieć wytrenowanych zawodników, lekka hipokryzja co niektórych prezesów z PLK, chcesz mieć super zawodnika, do kadry NT, wytrenuj go.


I tak się dzieje. Tylko ja się pytam po co skauci po co to wszystko? Te bazy, listy? Po co stawiać wymagania, skoro tak nie są respektowane i do kadry bierze się co leci. Nie myśląc o następnych sezonach.
A Ty zaś demagogię siejesz. Pograj w PLK parę sezonów, potrenuj tak jak Szeciu, Al said czy BigZ C na PG. Bez tankowania. I potem pisz o hipokryzji. Poz atym to dyskusja o kadrze nie o klubach.


akurat co do moich historyków to kilku pewnie będzie trenowało pod NT, mam to szczęście mieć wyrozumiałych prezesów.

Napisałem: co niektórych prezesów wiem kto trenuje C na PG i szacunek wielki za to.


This Post:
00
208992.165 in reply to 208992.160
Date: 2/12/2012 1:56:58 PM
Overall Posts Rated:
6262
To ani Koźlika ani Kinga sprawa co będzie się działo za 5,6 czy 7 sezonów z dzisiejszymi 18latkami. Oni, jako selekcjonerzy, będą rozliczani z wyników reprezentacji w nadchodzącym sezonie. Przecież to nie casting na head skauta pod NT tylko selecao tejże.
Uważam natomiast, ze Skauci U21 powinny odpuścić HoFów i Legendy, dla Kadry.

Powinni być osobni Skauci pod NT i osobni pod U21. Powinien zostać stworzony specjalny fundusz (a co mi tam - multikonta na lewych IP) do skupowania kluczowych młodzików co by zostali w kraju, do utrzymywania najważniejszych graczy NT, do trenowania Formy itd.

Łańcuszek 10-12 drużyn-widm może utrzymywać gracza z pensją i 600.000 przez cały sezon odkupując go od siebie co tydzień. Wszystko zgodnie z zasadami gry a im wyższa pensja tym taniej taki mutant będzie przechodził z farmy do farmy. Super Forma i trening do końca życia.

Tylko trzeba chcieć...a nie kłócić się.

This Post:
00
208992.166 in reply to 208992.164
Date: 2/12/2012 1:59:16 PM
Overall Posts Rated:
179179


akurat co do moich historyków to kilku pewnie będzie trenowało pod NT, mam to szczęście mieć wyrozumiałych prezesów.



Super, tylko nie chodzi o wyrozumiałość ale o oto żeby skauci pokazywali na pozytywnych przykładach, czy też kierowali do odpowiednich wątków, że warto trenować inaczej niż np. tylko 3 skille dla C. Nie mam pretensji do Ciebie, bo wykonujesz pracę najlepiej jak potrafisz, tu system jest winny. Dlatego przydałby się selekcjoner który umie słuchać różnych opinii


Last edited by Czesław at 2/12/2012 5:24:05 PM

This Post:
00
208992.167 in reply to 208992.165
Date: 2/12/2012 2:03:19 PM
Overall Posts Rated:
179179
To ani Koźlika ani Kinga sprawa co będzie się działo za 5,6 czy 7 sezonów z dzisiejszymi 18latkami. Oni, jako selekcjonerzy, będą rozliczani z wyników reprezentacji w nadchodzącym sezonie. Przecież to nie casting na head skauta pod NT tylko selecao tejże.
Uważam natomiast, ze Skauci U21 powinny odpuścić HoFów i Legendy, dla Kadry.
.


Ktoś jednak to musi robić, selekcjoner to tylko wymienna głowa.
Za to ostatnie zdanie możesz wylecieć z ekipy u21, Twój zwierzchnik uważa inaczej;)))


to nie casting na head skauta

nie rozumiem;) w Polglishu jest podpsem, czyli underdogiem;)))


Advertisement