BuzzerBeater Forums

BB Latvija > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Ragans

This Post:
00
199979.16 in reply to 199979.15
Date: 11/4/2011 5:14:11 PM
Overall Posts Rated:
3030
Nu beidzat taksh muldeet te par kaut kadiem plaaniem utt, vieniigais kas vajadziigs tas ir straadaat ar menedzeriem kas ir esosho izlases speletaju ipashnieki, lai kaut nedaudz ievirziitu speeleetaaju treninnu tajaas sliedees kaadus redz izlases treneris. Tas kas ir izaudzinaajis potenciaalu peeleetaaju jau nav nekaads jauninais menedzeris bet gan menedzeris kas zin ko dara un kuram nemaz nav jaasaka priekshaa kas jaatrenee. Domaaju vairums bijusho ilzases menedzeru man piekritiis.

Viss ir un vieniigi atkariigs kaadaa laikaa esi pie izlases stuures, kaadi uz to briidi ir speeleetaaji. kam paveicas, kam ne. kaads resurs ir ar taadu jaaspeele.

Mums ar izlaseem ir taapat kaa ar riigas Dinamo, budzets ir taads kaads vins ir un ar taadu ir jaazitiek..un liidz ar to arii rezultaats..augstaak par savu dirsu neuzleksi.

Vieniigaa izeja un plaans ilgterminjam lai augtu uz augshu ir veidot falshus klubus kas trenee speeleetaajus tikai izlasei, taapat kaa to dariija agraak Horemhebs..bet mees tagad zinam ar ko tas viss beidzas...un iisteniibaa biedzaas deelj viena pim^&* kursh bija muusu pasha GM.

Ja kas arii Kartupelis diezgan labi novadiija izlasi, tapec neredzu iemeslu kapec lai kads no siem kas kandidem to nespetu tikpat labi, un butu jaizraugas kads no izraudzito loka ko akcpte BB guru eksperti ka kipucis un vina brandza.

Paldies par uzmanibu.

From: Tucis

This Post:
00
199979.17 in reply to 199979.16
Date: 11/4/2011 5:19:01 PM
Overall Posts Rated:
308308


Viss ir un vieniigi atkariigs kaadaa laikaa esi pie izlases stuures, kaadi uz to briidi ir speeleetaaji. kam paveicas, kam ne. kaads resurs ir ar taadu jaaspeele.




nu nav tā. nav... medaļa WC ar u21 to pierāda... nevis kā paveicas, bet kāds darbs pirms tam 3 sezonu garumā ir ieguldīts. ja lietas ir sakārtotas, tad ir daudz lielāka iespēja, ka būs attiecīga kaluma spēlētāji...


From: Ragans

This Post:
00
199979.18 in reply to 199979.17
Date: 11/4/2011 5:44:05 PM
Overall Posts Rated:
3030
Kaadi 3 seozu laikaa speletaji ir satreneeti ar tadi uz to bridi ir ari ir izlase ar kuriem var spelet.

Vai tu spetu izaudzinaat un iedvesmot menedzerus 3 sezonu laika lai izaudzina tev speletajus kadus velies redzet izlasee?

Vai spetu paarliecinaat lai trenee tikai 1 poziiciju nevis 2vas? kaads menedzeriem no taa plus un kaads kluba komandai, tikai tas ka tavs dzeks speeleest u21? nu komon...Uzskatu ka klubu mnedzerus var ietekmeet nu 10-20% ne vairaak.

From: Tucis

This Post:
11
199979.19 in reply to 199979.18
Date: 11/4/2011 5:55:18 PM
Overall Posts Rated:
308308
nezinu vai es spētu. nekandidēju un tāpēc nemaz par to nelauzu galvu. bet kā jau teicu. bronzas medaļa ir piemērs, ka var 3 sezonas tramdīt spēlētāju īpašniekus un izaudzināt tos spēlētājus, jo tieši tā tas tika darīts! pie tam, kad spēlētājs tiek izlasē gandarījums ir gana liels, lai arī pēc tam ko tādu vēlreiz izaudzinātu...

kāds labums īpašniekam? hmm, varbūt izaudzina labus spēlētājus un tādā veidā arī nopelna + ir komandas sniegumā izaugsme? tak ir pilnīgi skaidrs, ka tādi skili kā OD, ID, IS un pasi ir jātrenē vienā pozīcijā. daudz efektīvāk un arī nopelnīt varēs vairāk nekā muļļājot 2ās (pats tā savulaik II līgā vēl darīju un ilgi nožēloju)... ok, IS ir bik atsevišķs gadījums, jo var pacelt arī ar 1vs1 uzbrucējiem... ja treneris pats nesaprot, ka nevarēs spēlētāju dabūt izlases līmenī trenējot 2as pozīcijas. sūdīgi vinjam + tam talantam ko viņš norok...


un nav tas nereāli. kaut vai HT mazās izlases sniegums šajā ciklā ir vēl viens pieradījums tam, ka vajag noteiktu sistēmu, nevis paļauties vnk uz to, ka redz izaugs kāda zelta paaudze randomā mums... jautājums ir vai mēs varam izveidot tādu sistēmu. proti, ir, kas uzņemas to darīt un ir gana daudz menedžeru, kas tajā iesaistās + tad arī ar veiksmes palīdzību, jo bez tās līdzīgas spēles nepacelt var uz kko cerēt...

From: Ragans

This Post:
00
199979.20 in reply to 199979.19
Date: 11/4/2011 6:05:10 PM
Overall Posts Rated:
3030
Nu tad mums vnk vajag atrast taadu megam apmaatu cilveeku ap BB un viss...kam ir pietiekami liels entuziasms nemties ap to visu...un rezultaats buus...

From: Tucis

This Post:
00
199979.21 in reply to 199979.20
Date: 11/4/2011 6:19:56 PM
Overall Posts Rated:
308308
nu kad būs zināms treneris, būs kkas jāsāk domāt un darīt, citādi arī lielajai izlasei kadri ar laiku aptrūksies...

This Post:
00
199979.22 in reply to 199979.21
Date: 11/4/2011 6:43:14 PM
BC kipucis
II.3
Overall Posts Rated:
642642
var daudz un dikti runāt par vienīgajām iegūtajām medaļām izlasū sakarā.. karts paliks pie savas taisnības..

ja runājam par nākošajām vēlēšanām.. pagājušais drafts bija tie džeki, kas uz nākošo ciklu (20.sezona) būs 21 gadigi... man kopā ar latvian ir izveidots excel fails ar visiem labākajiem pēc algas un potences un wordā sakopēti skili pēc drafta... nekad iepriekš nebiju domājis,ka uz 1. septembri būs jauna dzīves un darba vieta... līdz ar to manis iecerētais plāns izgāzās.. bija doma ņemties un skalot smadzenes menedzeriem kā tas bija iepriekš pirms kandidēju uz U21..
turix ar tuci jau bija sadalījuši 19 un 20 gadigos, bet nedaudz pietrūka latvian rokas šajā procesā... vismaz cik man zināms.. iespējams tie abi kko arī saskautojuši..

tātad mans plāns uz nākošo draftu... kopīgi atkal sadalīt līgas.. un centīšos darīt visu,lai uz 22. sezonu būtu zvērais sastāvs.. tas viss jau reiz strādāja.. pie stūres bija Horemhebs, bet zināmu apstākļu dēl , viņam bija liegta pieeja BB un es uzņēmos skauta un smadzeņu skalotāja pienākumus.. rezultāts neizpalika... U21 tikai un vienīgi der trīs (pareizāk 4) sezonu plāns.. tāpat vienkārši ar kandidēšu bez iepriekšēja ieguldījuma nav jēgas.. to,ka tā sistēma strādāja.. ir skaidri un gaiši redzams pēc tā, kāds sastāvs ir lielajā izlasē.. tieši bronzas medaļu paaudze..

nerīkst aizmirst par šīs sezonas draftu.. kaut kā neesmu dzirdējis,ka šogad kāds kaut ko darītu...

vienkārši skaidri un gaiši vajag sataisīt sarakstu,kas ir gatavs strādāt pie U21 ilgtermiņa plāna izveides...
piesakamies..
1. kipucis
2. ...
3. ...
4. ...
5. ...
6. ...

This Post:
00
199979.23 in reply to 199979.22
Date: 11/4/2011 7:11:26 PM
Overall Posts Rated:
308308
var daudz un dikti runāt par vienīgajām iegūtajām medaļām izlasū sakarā.. karts paliks pie savas taisnības..

ja runājam par nākošajām vēlēšanām.. pagājušais drafts bija tie džeki, kas uz nākošo ciklu (20.sezona) būs 21 gadigi... man kopā ar latvian ir izveidots excel fails ar visiem labākajiem pēc algas un potences un wordā sakopēti skili pēc drafta... nekad iepriekš nebiju domājis,ka uz 1. septembri būs jauna dzīves un darba vieta... līdz ar to manis iecerētais plāns izgāzās.. bija doma ņemties un skalot smadzenes menedzeriem kā tas bija iepriekš pirms kandidēju uz U21..
turix ar tuci jau bija sadalījuši 19 un 20 gadigos, bet nedaudz pietrūka latvian rokas šajā procesā... vismaz cik man zināms.. iespējams tie abi kko arī saskautojuši..

tātad mans plāns uz nākošo draftu... kopīgi atkal sadalīt līgas.. un centīšos darīt visu,lai uz 22. sezonu būtu zvērais sastāvs.. tas viss jau reiz strādāja.. pie stūres bija Horemhebs, bet zināmu apstākļu dēl , viņam bija liegta pieeja BB un es uzņēmos skauta un smadzeņu skalotāja pienākumus.. rezultāts neizpalika... U21 tikai un vienīgi der trīs (pareizāk 4) sezonu plāns.. tāpat vienkārši ar kandidēšu bez iepriekšēja ieguldījuma nav jēgas.. to,ka tā sistēma strādāja.. ir skaidri un gaiši redzams pēc tā, kāds sastāvs ir lielajā izlasē.. tieši bronzas medaļu paaudze..

nerīkst aizmirst par šīs sezonas draftu.. kaut kā neesmu dzirdējis,ka šogad kāds kaut ko darītu...

vienkārši skaidri un gaiši vajag sataisīt sarakstu,kas ir gatavs strādāt pie U21 ilgtermiņa plāna izveides...
piesakamies..
1. kipucis
2. Tucis (varu caurskatīt draftu un kādu menedžeri arī patrenkāt, bet tikai pie nosacījuma, ka ir aptuvens treninju plāns izstrādāts uz ko 21 gadu sasniedzot spēlētājam ir jātiecas)
3. ...
4. ...
5. ...
6. ...


This Post:
00
199979.24 in reply to 199979.23
Date: 11/5/2011 1:42:10 AM
BK Zante/Sante
III.6
Overall Posts Rated:
5151
Domā es nēsmu pieredzējis menedžeris es bbesmu kopš latvijā parādijās 4 līgas un tad man nācās sākt no 4 līgas.

From: Armiins

This Post:
00
199979.25 in reply to 199979.23
Date: 11/5/2011 2:17:31 AM
Overall Posts Rated:
231231
es arii piesakos...
Nav jau man taas pieredzes u.t.t., un tagad arii bb laiks ko varu veltiit ir sarucis saliidzinot ar 17.sezonu,bet ja man piem. Kipucis pamaaciitu,domaaju smadzenes paskalot es vareetu vai kko citu...

Taatad
1.Kipucis
2.Tucis
3.Armiins
4.?
5.?

This Post:
00
199979.26 in reply to 199979.25
Date: 11/5/2011 2:43:16 AM
BK Zante/Sante
III.6
Overall Posts Rated:
5151
Es pilnīgu piekrītu šai iedejai! :)

Advertisement