BuzzerBeater Forums

BB Poland > "Umawianie się"

"Umawianie się"

Set priority
Show messages by
From: Rafik_VIP

This Post:
00
152693.18 in reply to 152693.13
Date: 7/26/2010 5:45:30 PM
Overall Posts Rated:
7272
Biuro Prasowe Predatorów zmiażdży i owszem, ale z zachowaniem pewnych kryteriów:
1.) Sprawa dotyczy mnie osobiście
2.) Był jasny przekaz, że obie strony są umówione do takiego zachowania.

W sytuacji kiedy ja pisze hipotetycznie do kogoś, a ktoś mi nie odpisuje sprawę uznaję za nieważną i nie można mieć do nikogo pretensji. Kiedy jednak ktoś odpisze - TAK ZGADZAM SIĘ NA LUZIK - jesteśmy umówieni, a nie zrobi tego to wtedy będzie miał problem z etykietą oszusta na pierwszym miejscu i żadne bajki o tym, że obcy zaatakowali ziemię i neta mu wyrwali z kablami i że nie miał jak i że przeprasza i że to ostatni raz i że to przypadek itp. bajki - nic mu już nie pomoże...

From: Mario

This Post:
00
152693.19 in reply to 152693.18
Date: 7/26/2010 6:01:52 PM
Overall Posts Rated:
605605
moim zdaniem nie masz prawa dowalać mu łatki etykietki oszusta, skoro nie łamie zasad gry. Skoro ktoś korzysta z takiej metody. to tak jakby jechać kogoś za to że w każdym meczu stosuję inną taktykę. i wystawić mu łatkę oszusta bo mi się jego TAKTYKA nie podoba.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
o którą etykietę ci chodziło? :)
etykieta, kurtuazja - zbiór norm zachowania, zwyczajów i form towarzyskich (savoir-vivre) obowiązujący w określonej grupie społecznej lub środowisku (np. etykieta dworska - ceremoniał dworski, różny na dworach różnych monarchów). Etykieta może być formalnie ustalona i spisana albo nieformalna, przekazywana ustnie. Etykieta była też częścią obszerniejszych kodeksów (np. kodeks etyczny, kodeks rycerski, kodeks bushido), które poza regułami zachowania określały też obowiązującą członka danej społeczności postawę moralną, dążenia czy sposób myślenia.
etykieta - informacja umieszczana bezpośrednio na produkcie lub/i jego opakowaniu informująca sprzedawcę i kupującego o cechach produktu, producencie, dacie ważności, cenie itp. też metka

From: Rafik_VIP

This Post:
00
152693.20 in reply to 152693.19
Date: 7/26/2010 6:16:25 PM
Overall Posts Rated:
7272
Hehehe zadałeś sobie sporo trudu hehe - zasady gry to jedno, a zasady ustalane między nami to druga sprawa. Piętnuję wówczas gościa za złamanie zasad ustalonych pomiędzy nami, a nie za złamanie zasad gry :))) W grze niech robią sobie co chcą od tego są GM-y, ale jak narusza zasady gry ustalone między nami to ma pecha...ale na pocieszenie powiem ci, że się nigdy to jeszcze nie zdarzyło :)))

From: Mario

This Post:
00
152693.21 in reply to 152693.20
Date: 7/26/2010 6:25:39 PM
Overall Posts Rated:
605605
moim zdaniem umawiając się to ty większym "oszustem" jesteś niż osoba która pisze ci że zagra na luzie i walnie ci normala. Dlaczego? bo ona robi tobie tylko "wałek". Ty umawiając się z kimś z ligi oszukujesz 14 innych graczy. Więc prędzej winieneś miażdżyć osoby, które namawiają do ustawek.

From: Rafik_VIP

This Post:
00
152693.22 in reply to 152693.21
Date: 7/26/2010 6:47:14 PM
Overall Posts Rated:
7272
A jeśli ta osoba robi wałek tak każdemu, więc nie tylko przykładowo tobie, ale całej lidze, to wtedy dołącza do klubu oszustów ? A co kiedy cała liga się ustawia po układach koleżeńskich czyli np. ja z tobą, a inni z innymi jak wtedy nazwiesz taką ligę ?
Po prostu liga oszustów czy inaczej - skoro każdy się układa i wszystko gra, a szanse się wyrównują. Powiem ci tak hehe - z zasady wygląda to tak, że jak się nie układasz to spadasz z ligi prędzej niż do niej awansowałeś i nie miej złudzeń hehehe...Ja na przykład zakładam spółdzielnię aby spuścić Młoty Stargard za oszustwo jakie mnie spotkało w obu meczach finałowych, gdzie grając Low Postem jeden pasożyt doprowadził mi do kontuzji obie moje podkoszowe gwiazdy, a sędzia nie ukarał go nawet faulem technicznym, dlatego pałam żądza zemsty :) i zakładam spółdzielnię po awansie aby ich spuścić i co ty na to ?
Jak mnie czytasz Darknoza to wiesz co cię czeka hehehe...Nie uciekniesz mi i nie schowasz się w tej II lidze :)))) Spółdzielnia nadchodzi !!! HA HA HA...

Po krótkim namyśle: To był żart, ale i tak coś wymyślę :))) żeby nie było niesportowo na forum hehe...

Last edited by Rafik_VIP at 7/26/2010 6:53:15 PM

From: pawel
This Post:
00
152693.23 in reply to 152693.21
Date: 7/26/2010 6:48:41 PM
Overall Posts Rated:
66
nikt mi jeszcze nie składał takowej propozycji niemoralnej a nawet jak złozy....to nieodpowiem z jednego podstawowego wzgledu - jest to element taktyki meczowej i tak naprawdę osoby skłądające takowe propozycje są z natury kombinatorami a takowych (czy to pod przykrywką bliskiej znajomości managerów działają czy innej) nigdy do końca przepisami wytepić się nie da ot taki urok rasy ludzkiej aby zawsze szukać możliwości przekrętu.

From: Mario

This Post:
00
152693.24 in reply to 152693.22
Date: 7/26/2010 6:56:37 PM
Overall Posts Rated:
605605
jeżeli takie zachowanie, robienie w wała, nazwaliśmy już rodzajem taktyki, więc o co biega?
nie miałem " przyjemności" występować w takich ligach co każdy z każdym się ustawia. nie układam się i jeszcze z ligi nie spadłem. masz PH strasznego skoro na ligi leszczów trafiasz co potrzebują wszędzie ustawek.
Powiem więcej jak masz ochotę awansować do wyższych lig winieneś mieć zespół taki który na wyjazdach TiE przeciw normalowi powinien wygrywać.

This Post:
00
152693.25 in reply to 152693.23
Date: 7/26/2010 6:57:10 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Ale gdzie Ty widzisz tu przekręt? Chcesz odpisujesz, nie chcesz nie odpisujesz...chcesz mówisz, że zagrasz TiE a grasz normala jeśli uważasz, że ktoś robi coś złego to odwdzięczasz mu się tym samym... Jak już mówiłem, to element strategii tej gry tak jak każdy inny... Chcesz i umiesz z niego korzystać - możesz dzięki temu mieć wyższy entuzjazm...każdy ma takie same szanse by go mieć...jeden chce i umie to zrobić a drugi nie...ale wtedy pretensje może mieć tylko do siebie.

This Post:
00
152693.26 in reply to 152693.25
Date: 7/26/2010 7:06:59 PM
Overall Posts Rated:
605605
Skoro traktujemy ustawki jako rodzaj taktyki, to również zmyłkę w odpowiedzi na propozycję też tak traktujmy, a nie groźmy takiej osobie że zrobimy mu jesień średniowiecza.
To jest do Dutcha:) głównie odpowiedź.

This Post:
00
152693.27 in reply to 152693.26
Date: 7/26/2010 7:08:59 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Po raz drugi już potwierdzam Ci, że ja tak to traktuję :) Jak to się mówi gdzie drwa rąbią....to koniom lżej ;)

This Post:
00
152693.28 in reply to 152693.27
Date: 7/26/2010 7:12:17 PM
Overall Posts Rated:
605605
Jak to się mówi gdzie drwa rąbią....to koniom lżej ;)

takiego powiedzonka nie znam:)
Ale znam inne, nie związane z tym ale zabawne:
"Robota nie członek, może stać 100 lat"

Advertisement