BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
171604.194 in reply to 171604.181
Date: 1/22/2011 4:45:55 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Asta. Twoje obawy są do tej pory tylko obawami. Jednak tylko z powodu swoich obaw uczestniczysz w nakręcaniu złej atmosfery.



jak napisałem kilka postów niżej (czytam z opóźnieniem wątek i jakoś tak odpowiadam na niektóre posty) to wynika z zaistniałych wcześniej sytuacji..mam wciąż nadzieję (obawy jedno ale nadzieja jest), że będzie OK..tak czy siak nawet jeśli moje obawy się spełnią..to po 2-3 kadencjach już będzie OK wyrówna się bez Twojego udziału..

This Post:
00
171604.195 in reply to 171604.191
Date: 1/22/2011 4:48:12 PM
Overall Posts Rated:
2121
Szukanie takiej informacji jest tylko ciekawostką. To już nie sprawi, że kadra będzie lepsza. Oczywiście ja mam nadzieję, że kilku fajnych zawodników wpadło w sieci. Ale tą sprawę odkładam minimum do wtorku.


Ok, więc w tej sprawie czekam do uzyskania kompletnych wyników.

Jednak poza tym pytaniem nie odpowiedziałeś mi na żadne inne. Otrzymam odpowiedzi na pozostałe? ( Być może właśnie odpisujesz w innym poście wtedy uznaj, że tego pytania nie było)

This Post:
00
171604.196 in reply to 171604.180
Date: 1/22/2011 4:52:52 PM
Overall Posts Rated:
124124

Projekt odwróconych nigdy nie wystartował. Tak więc wszystkie liczby mogę podać od ręki - zero.


Ale jazda, chyba od początku mojej gry w BB słyszę o tym projekcie. Twoje przechwałki, że to Ty wymyśliłeś, że super pomysł itp, itd. Naprawdę byłem przekonany, że coś w tym temacie zrobiłeś. A ty jaja sobie robisz :) Same pieprzoty. Tak samo jak podawanie przykładu jednego z zawodników z Chile za wzór zawodnika wyjściowej piątki. Najlepiej niech wszyscy nasi kadrowicze maja pensję 30k. Skoro Chile miało jednego i doszło do półfinałów, pomyśl co można zdziałać z całą piątką . Żałosne. Ale ja się na pewno też nie znam :)) Oczywiście, że głosowałem na Jaxa.

pozdr

This Post:
00
171604.197 in reply to 171604.194
Date: 1/22/2011 4:54:50 PM
Overall Posts Rated:
12061206
jak napisałem kilka postów niżej (czytam z opóźnieniem wątek i jakoś tak odpowiadam na niektóre posty) to wynika z zaistniałych wcześniej sytuacji..mam wciąż nadzieję (obawy jedno ale nadzieja jest), że będzie OK..tak czy siak nawet jeśli moje obawy się spełnią..to po 2-3 kadencjach już będzie OK wyrówna się bez Twojego udziału..

Ale daj spokój, to nie służy poprawie atmosfery jak dziesięć razy powtarzasz, że masz obawy.
Jakbyś się czuł, jakby ktoś w gronie Twoich znajomych zaczął opowiadać coś w stylu - mam obawy, że on molestuje dziesięcioletnie dziewczynki. I oczywiście po zwróceniu uwagi, że to niestosowne, bezczelnie dodawał "ale mam oczywiście nadzieję, że nie molestuje".

Jasne, że masz prawo do obaw. Nasz prawo mieć obawy czy nie siedzę w samochodzie przed Twoim domem.
Ale takie powtarzanie niczemu nie służy, wszystko ma swoje granice. Takie pisanie wygląda na zwykłe oczernianie, a zmiana formy z "on jest oszustem" na "mam obawy, że jest oszustem" jest użyta tylko po to, żeby nie dostać banem za offens. I zawsze się wtedy można wycofać i powiedzieć, że to tylko były obawy. Ale podkręcenia atmosfery już nie cofniesz.

From: majkel

This Post:
00
171604.198 in reply to 171604.192
Date: 1/22/2011 4:59:10 PM
Blaugrana Starachowice
IV.18
Overall Posts Rated:
9898
Kozlik4 jest świetnym managerem, jeszcze lepszym skautem, niektórzy managerowie nie chcą innego skauta;] Zygmuntowski to jest jego dzieło, to on go prowadził od poczatku i to dzięki niemu i managerowi zawodnika mamy takiego super SFa.


Tytułem sprostowania to w pierwszym sezonie skautem Zygmuntowskiego był Mr.President i jemu też należą się wielkie słowa uznania ;)


No i dobrze, że w końcu zabrałeś głos w sprawie Węgrzyna i efektów skautowania kozlika. Można sobie porównać Twoją ocenę i Kinga a wnioski same się nasuwają :)

This Post:
00
171604.199 in reply to 171604.197
Date: 1/22/2011 5:03:41 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
jak napisałem kilka postów niżej (czytam z opóźnieniem wątek i jakoś tak odpowiadam na niektóre posty) to wynika z zaistniałych wcześniej sytuacji..mam wciąż nadzieję (obawy jedno ale nadzieja jest), że będzie OK..tak czy siak nawet jeśli moje obawy się spełnią..to po 2-3 kadencjach już będzie OK wyrówna się bez Twojego udziału..

Ale daj spokój, to nie służy poprawie atmosfery jak dziesięć razy powtarzasz, że masz obawy.
Jakbyś się czuł, jakby ktoś w gronie Twoich znajomych zaczął opowiadać coś w stylu - mam obawy, że on molestuje dziesięcioletnie dziewczynki. I oczywiście po zwróceniu uwagi, że to niestosowne, bezczelnie dodawał "ale mam oczywiście nadzieję, że nie molestuje".

Jasne, że masz prawo do obaw. Nasz prawo mieć obawy czy nie siedzę w samochodzie przed Twoim domem.
Ale takie powtarzanie niczemu nie służy, wszystko ma swoje granice. Takie pisanie wygląda na zwykłe oczernianie, a zmiana formy z "on jest oszustem" na "mam obawy, że jest oszustem" jest użyta tylko po to, żeby nie dostać banem za offens. I zawsze się wtedy można wycofać i powiedzieć, że to tylko były obawy. Ale podkręcenia atmosfery już nie cofniesz.



heheheh no ale Chile pisane pińćset razy okraszone Węgrzynem jest OK :)

myśl sobie co chcesz..a ja będę pisał jak chcę bo czemu nie??

jak dla mnie nie każdy piszący w tym wątku ma świadomość poprzednich czynów...

no ale Chile tłumaczy wszystko.. :)

This Post:
00
171604.200 in reply to 171604.192
Date: 1/22/2011 5:04:20 PM
Overall Posts Rated:
9494
Prawda o Węgrzynie!!!!

Nie wiem czemu po raz kolejny jest wałkowany ten temat.
To ja powołałem Węgrzyna, nikt mi nie doradzał aby go powołać, to była moja suwerenna decyzja która była poparta moja myślą i przekonaniami. Więc jak ktoś ma pretensje o to powołanie to tylko i wyłącznie do mnie i tylko do mnie.

Kozlik4 jest świetnym managerem, jeszcze lepszym skautem, niektórzy managerowie nie chcą innego skauta;] Zygmuntowski to jest jego dzieło, to on go prowadził od poczatku i to dzięki niemu i managerowi zawodnika mamy takiego super SFa. Z tego co pamiętam co Perko i Ferkaluk też z pod jego ręki wyszli więc ocenianie go na postawie jednego zawodnika jest błędem. Fakt faktem ze jakbym miał wczesniej porządna bazę to by pewnie całej afery z Węgrzynem nie było ale to nie jest ważne.
Ten rocznik nie był stracony i nadal nie jest. Porażką też tego nie można nazwać.

Ludzie szanujmy się!!!


100% RACJI!!!! Przecież to jest gra i chodzi o zabawę!!! Chyba tym co się czepiają, ta gra im się nudzi. Jak Wam się nudzi to przestajcie grać i problem z głowy!!!!!!!!!!!

From: B.B.King

This Post:
11
171604.201 in reply to 171604.192
Date: 1/22/2011 5:15:19 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Po pierwsze, to wiem, że to Ty go powołałeś. Poza tym nigdy nie kwestionowałem tych innych zawodników (chociaż uważam, że w treningu nie ma bardzo wielkiej filozofii, w młodym wieku wystarczy trenować cokolwiek, ważne, żeby w każdym meczu 48+ minut i ważne, żeby na jak najmniejszej liczbie pozycji - to abecadło. Do tego od pewnego wieku warto też pilnować pensje, i tyle).

Kozlik wielokrotnie mnie atakował, że nie robię nic pożytecznego, że moje listy są niepotrzebne, itd i jaki to niedobry jestem i porywam niemowlęta z kołysek.
Jemu po prostu odbiło gdy przegrał poprzednie wybory. I ja to przez bardzo długi czas cierpliwie znosiłem.
Ale on upierał się, że Węgrzyn to świetny kandydat na reprezentanta i że świetnie był trenowany i och ach jak on to się dla kadry poświęca. Każdy może sobie obecnie zobaczyć jaki to "świetny zawodnik". W związku z tym pozwoliłem sobie wyrazić negatywnie o kompetencji kozlika, że nie potrafił prawidłowo ocenić Węgrzyna (że jest za słaby na reprezentanta).
Jednocześnie wydało się też wtedy, że coś jednak z tymi bazami było nie tak. A przecież to był rocznik kozlika i podobno on był świetnym skautem - więc skoro tak, to bazy powinny być świetne. A tu nagle okazuje się, że nie było porządnej bazy.

Ja uważam, że przez to nie awansowaliśmy do ME i teraz zaczynamy z poziomu trzeciego koszyka. I właśnie też dlatego zacząłem od zrobienia porządnych baz. Za co zbieram cięgi. A ja po prostu nie chcę, żeby znowu powtórzyła się sytuacja słabych baz i żeby to rzutowało na gorsze powołania.

This Post:
00
171604.202 in reply to 171604.196
Date: 1/22/2011 5:20:25 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Nigdy się specjalnie tym nie przechwalałem.
A co do realizacji. To wymyśliłem 5 rzeczy, zrealizowałem 3. Też przydatne i też jest to konkretna korzyść.
Kadra złożona z odwróconych nie mała szans powstać, przecież taka kadra powinna trenować tyle samo co obecni kadrowicze.

From: Saiwan

This Post:
00
171604.203 in reply to 171604.201
Date: 1/22/2011 5:21:14 PM
Overall Posts Rated:
205205
I właśnie też dlatego zacząłem od zrobienia porządnych baz.


I zrób to dobrze - reszta była moim zdaniem niepotrzebna.

This Post:
00
171604.204 in reply to 171604.199
Date: 1/22/2011 5:21:43 PM
Overall Posts Rated:
12061206
heheheh no ale Chile pisane pińćset razy okraszone Węgrzynem jest OK :)

Ale Chile to jest fakt, a nie obawa.

Advertisement