BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] kozlik4

[wyb] kozlik4

Set priority
Show messages by
This Post:
00
150077.196 in reply to 150077.190
Date: 7/6/2010 8:33:09 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Dlatego Twoje porównanie jest bezpodstawne. Zwłaszcza że ciągle chcemy się dowiedzieć czy posiadanie odwróconego PG/SG i C/PF jest lepsze. Więc porównujmy odwróconego PG do normalnego PG itd. Czy mógłbyś pamiętając o tym odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytanie?

Przecież mówię, że jest lepsze.

Tak jak napisałem. Twoja odpowiedź była bardzo nie merytoryczna. Proszę spróbuj to nadrobić.
Moje argumenty są najbardziej merytoryczne. Niemerytoryczne są zarzuty. Do pewnego momentu to akceptowałem ale bez przesady. Dlatego zaczynam odbijać piłeczkę. Dlatego proszę mi się wytłumaczyć ze wzrostu SF-a nieodwróconego. Od tego momentu ignoruję wszystkie zarzuty dotyczące wzrostu odwróconych dopóki nie dostanę wytłumaczenia odnośnie wzrostu klasycznego SF-a. Nie akceptuję takich warunków rozmowy, że ja muszę się tłumaczyć ze wzrostu odwróconych a oponenci nie muszą się tłumaczyć ze wzrostu SF-a. Ba, nie muszą się w ogóle tłumaczyć.
Nie akceptuję też takiej sytuacji, że ktoś mi zarzuca, że odwrócony musi grać na nieswojej pozycji, a ignoruje fakt, że Center Kozlika z pensja 100k gra jako PG.

Dlatego proszę: odpowiedz na moje pytania
Staram się odpowiadać na wszystkie pytania. Ale pełno tych pytań to są bezpodstawne zarzuty i w dodatku tendencyjne, bo celowo pomijane są problemy nieodwróconych. Być może coś mi umknęło, więc przypomniaj jeszcze raz te pytania. Ale stawiam warunek - jeśli masz zarzut do odwróconych to na początku odpowiedz jak to wygląda u nieodwróconych.
Być może pewne sprawy u odwróconych są złe, ale u nieodwróconych są jeszcze gorsze. Więc ja wybieram mniejsze zło.

From: B.B.King

This Post:
00
150077.197 in reply to 150077.194
Date: 7/6/2010 8:34:47 AM
Overall Posts Rated:
12061206
To nie jest argument w dyskusji, więc proszę przysięgłych o zignorowanie tej uwagi ;-)

From: oskar4

This Post:
00
150077.198 in reply to 150077.196
Date: 7/6/2010 8:38:29 AM
Overall Posts Rated:
1010
I weź tu człowieku nie uznaj to za spam... Ponoć ja tu jestem spamerem. Aha, no i jeszcze trollem... Szkoda, że nie orkiem. Przecież to wszystko było już pisane WIELE RAZY na forum. Właściwie, za każdym razem, gdy jest dyskusja (?) o odwróconych, to zawsze jest to sprowadzane do tego typu postów, czyli najpospolitszej przepychanki słownej. Zresztą Kingu, sam się przyznałeś do tego, że teraz odbijasz piłeczkę, a to zupełnie niepotrzebne. Wszyscy się wykłócacie o rzekomą na merytorykę, a ja patrząc na to zupełnie z boku (nie jest anni zwolennikiem ani przeciwnikiem odwróconych) nie widzę jej u żadnego z was.

From: Pewu

This Post:
00
150077.199 in reply to 150077.198
Date: 7/6/2010 8:48:18 AM
Overall Posts Rated:
914914
Wszystko i tak sprowadza się do tego, że aktualnie odwróceni nie zostaną wliczeni do składu trenujących zawodników pod kadrę. Chyba, że selekcjoner zmieni zdanie. Inną drogą jest wygranie wyborów przez BBKinga, jednak na to potrzeba poparcia. Jedyne co mogą pokazać to zagrać większości na nosie i udowodnić przewagę odwróconych (nie teoretyczną, a praktyczną)

From: oskar4

To: Pewu
This Post:
00
150077.200 in reply to 150077.199
Date: 7/6/2010 8:54:57 AM
Overall Posts Rated:
1010
Tak. Ale to i tak kwestia tego, że nawet King powiedział, że próbuje i tak bardzo powoli wykorzystać odwracanie w swoim zespole. Także to tylko teorytyka.

This Post:
00
150077.201 in reply to 150077.193
Date: 7/6/2010 8:56:29 AM
The In Your Face Dunkers
IV.3
Overall Posts Rated:
117117
Uno momento.
Po pierwsze ten pierwszy nieodwrócony PG to cienias (przypominam, że ostatnio pojawił się Francuz PG z pensją >400k).

Nie cienias, tylko jak napisałem kandydat do kadry, któremu w sezon można wyżyłować pensję podaniami.
Po drugie - ten drugi ma dodane IS, trochę na wyrost i to one nabijają pensję.

Nie do końca na wyrost. Trenowanie ID plus RB i bloki dodadzą IS. Napisałem o tym. Oczywiście można zacząć z zawodnikiem o IS 1.

I w końcu po czwarte. Dzięki niemu będzie można mieć tańszego centra. Któremu dotrenuje się trochę podania. Więc siła drużyny wzrośnie.

I tak będzie mu trzeba nabić ID, RB żeby rywalizował z mutantami. Ale pensja będzie mniejsza, tego nie neguję.

Ty przegapiłeś poprzednie dyskusje. Największa oszczędność na pensjach jest u podkoszowych. U obwodowych efekt jest mniej spektakularny, oni mają zapewnić równowagę w drużynie.

Nie, nie przegapiłem. Przeczytałem wszystkie i nie jestem wobec tego zagadnienie obojętny. Za każdym razem wygląda to tak, że nie ma żadnych konkretów, tylko "O co Wam chodzi, pensje będą niższe, wygramy, będzie Pan zadowolony". Dlatego zadałem kilka pytań, Juniorro też zadawał, a Ty dalej swoje. Miałbyś szansę w polityce, bo nie sposób oderwać Cię od Twojej wizji, nawet zadając konkretne pytania i wysuwając argumenty. Ciągle podkreślam, że sprawa mnie interesuje, ale chciałbym żebyś dał konkretny przykład dwóch przeciwstawnych zawodników 18-to letnich, którzy przy rozpisanym przez Ciebie treningu osiągną skille potrzebne do NT. Wtedy zaczniemy się zastanawiać, czy Twoje założenia są do zrealizowania.

Ale były też pytania dotyczące drużyny, więc do nich się odnosiłem.
A skala drużyny w systemie nieodwróconym jest taka, że robi się bankrut.

Nie ma to dla mnie znaczenia, nie dyskutuję tu o niczyjej drużynie, tylko o NT. A Ty dalej o bankrutach.

Nie, nie piszesz o wadach. Nie piszesz o tym, że w Twoim modelu C ma 2,5 razy większą pensją. To jest konkret.
Kładziemy na wadze zalety i wady obu modeli. A nie tylko wady odwróconych.

Wady nieodwróconych każdy zna. Nie widzę sensu o nich się rozpisywać. To Twój praca do obrony, nie na odwrót.

Rozpisz pozycje, pensje, odnieś się do tego jakie 18-stki mamy (sam widzisz, że przydałoby się, żeby gracz miał nie za wysokie OD oraz IS, by pensja była jak najniższa), a przede wszystkim orientacyjny czas na zrealizowanie planu.

We're talking about practice! :]

PS: Właśnie doczytałem, że zarzuty są bezpodstawne, nie zgadzasz się na takie warunki konwersacji, itp. Ja również się nie zgadzam na oskarżanie mnie i Juniorra o naskakiwanie na Ciebie i podważanie wszystkiego co piszesz. Bo to kłamstwo. Czy zaraz wyskoczy mój cytat nt. Twojej politycznej zdolności jako dowód, że jesteś atakowany?


Last edited by piotras at 7/6/2010 8:56:48 AM

From: B.B.King

This Post:
00
150077.202 in reply to 150077.198
Date: 7/6/2010 8:58:21 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Jak zwykle piszesz bez sensu. Twój post nie ma nic wspólnego z dyskusją toczącą się w ostatnich postach i to on jest spamem. Ja wiem, że masz parcie, żeby pisać cokolwiek, ale sparafrazuj sobie przysłowie, że pisanie jest srebrem, a czytanie złotem.

A ja tutaj próbuję się spierać na argumenty. Nie zawsze spór merytoryczny oznacza kłótnię, Ty jesteś za mały, żeby to odróżniać.
Tylko, że trochę zmieniam taktykę. Nie będę się ciągle tylko tłumaczył z zarzutów wobec odwróconych. Będę też stawiał zarzuty nieodwróconym. I proszę mi się z nich tłumaczyć. I to nazywam odbijaniem piłeczki.

Proszę mi się wytłumaczyć jak ma wyglądać plan szukania klubów dla zawodników z pensją pół miliona. Proszę mi się wytłumaczyć co ma je zachęcić do treningu kadrowicza i jak często będą bankrutować. Proszę mi się wytłumaczyć jak ma wyglądać trenowanie boków i dlaczego Center z pensją 100k gra jako PG i jest oceniany na maksymalnie 4,5 (a w historii ma nawet mecz oceniony na 2,5: (20792818)). Czy to nie jest utrudnienie dla klubu, że płaci mu taką kasę on gra tak słabo? Proszę mi się wytłumaczyć dlaczego Wisniewski w tym klubie w lidze grywał jako PG: (18321198) i dlaczego przy pensji ponad 400k robił oceny 5,5? Proszę mi się wytłumaczyć ze wzrostu SF-a.

(te pytania akurat nie są do Ciebie, więc najlepiej nie odpisuj).

From: oskar4

This Post:
00
150077.203 in reply to 150077.201
Date: 7/6/2010 8:58:49 AM
Overall Posts Rated:
1010
Piotras, nie wchodź w tego typu posty. :)

This Post:
00
150077.204 in reply to 150077.201
Date: 7/6/2010 9:13:30 AM
Overall Posts Rated:
12061206
nie ma żadnych konkretów,

Więc dlatego rządam konkretów odnośnie nieodwróconych. Ja już się bardzo długo tłumaczyłem z odwróconych, starałem się odpowiedzieć na wszystkie pytania. A z nieodwróconych nikt się nie tłumaczy. Pytania padły powyżej.
Ja nie mówię, że z odwróconymi wszystko będzie super. Ja mówię tylko tyle, że też będzie ciężko, ale że będzie przynajmniej lepiej niż teraz.

Nie ma to dla mnie znaczenia, nie dyskutuję tu o niczyjej drużynie, tylko o NT. A Ty dalej o bankrutach.

Ale inni akurat mówili o aspekcie drużyny. Więc to już jest zupełnie paranoja. Jak mówię jakie są zalety dla kadry, to Juniorro mi odpowiada, że drużyna będzie miała kłopot. Gdy odpowiadam na czym może skorzystać drużyna, to Ty mówisz, że ona Ciebie nie interesuje tylko kadra.
Problem jest złożony, a traktując tak wyrywkowo można skupiać się tylko na wadach, ale to bez sensu.
A dobro drużyny wbrew pozorom też się liczy dla kadry, nawet gdy je olewasz. Bo jeśli reprezentant będzie atrakcyjniejszy, to będzie więcej chętnych do trenowania i reprezentacja na tym skorzysta.
We're talking about practice! :]
Okey. Więc proszę mi powiedzieć ile medali zdobiliśmy nieodwróconymi ;-) Proszę mi powiedzieć jak praktycznie wygląda wzrost nieodwróconego SF-a. Proszę mi powiedzieć jak w praktyce wygląda trening PS u centrów (Węgrzyn, Wisniewski). Mówmy o praktyce. Trzeba założyć chyba różowe okulary, żeby nie zauważyć, że w praktyce wychodzi tragedia. Ani wyników reprezentacji, ani radości trenujących, ani wyników klubów, które mają mutantów. Taka jest praktyka.
PS: Właśnie doczytałem, że zarzuty są bezpodstawne, nie zgadzasz się na takie warunki konwersacji, itp. Ja również się nie zgadzam na oskarżanie mnie i Juniorra o naskakiwanie na Ciebie i podważanie wszystkiego co piszesz.

Ja się ze wzrostu odwróconego próbowałem tłumaczyć. Natomiast moje prośby o wytłumaczenie sie ze wzrostu klasycznego SF-a są ignorowane. To są nierówne zasady dyskusji i dlatego do niczego ona nie prowadzi.
Chętnie porozmawiam o wadach nieodwróconych w celu wypracowania jak najlepszego modelu i będzie korzystne dla wszystkich. Ale nie będę rozmawiał w sytuacji, gdy wady nieodwróconych są ignorowane. Bo takie podejście nie daje odpowiedzi na to co jest lepsze.

Tą dyskusję można skwitować parafrazując słynne stwierdzenie Winstona odnośnie demokracji: "Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu".

Więc ja mogę powiedzięć, że "Odwróceni to najgorszy model trening kadrowiczów. Ale nikt nie wymyślił lepszego" a więc oczywiście model nieodwrócony jest jeszcze gorszy.

Last edited by B.B.King at 7/6/2010 9:14:31 AM

From: oskar4

This Post:
00
150077.205 in reply to 150077.204
Date: 7/6/2010 9:15:27 AM
Overall Posts Rated:
1010
nie ma żadnych konkretów,

Więc dlatego rządam konkretów odnośnie nieodwróconych. Ja już się bardzo długo tłumaczyłem z odwróconych, starałem się odpowiedzieć na wszystkie pytania. A z nieodwróconych nikt się nie tłumaczy. Pytania padły powyżej.
Ja nie mówię, że z odwróconymi wszystko będzie super. Ja mówię tylko tyle, że też będzie ciężko, ale że będzie przynajmniej lepiej niż teraz.

Nie ma to dla mnie znaczenia, nie dyskutuję tu o niczyjej drużynie, tylko o NT. A Ty dalej o bankrutach.

Ale inni akurat mówili o aspekcie drużyny. Więc to już jest zupełnie paranoja. Jak mówię jakie są zalety dla kadry, to Juniorro mi odpowiada, że drużyna będzie miała kłopot. Gdy odpowiadam na czym może skorzystać drużyna, to Ty mówisz, że ona Ciebie nie interesuje tylko kadra.
Problem jest złożony, a traktując tak wyrywkowo można skupiać się tylko na wadach, ale to bez sensu.
A dobro drużyny wbrew pozorom też się liczy dla kadry, nawet gdy je olewasz. Bo jeśli reprezentant będzie atrakcyjniejszy, to będzie więcej chętnych do trenowania i reprezentacja na tym skorzysta.
We're talking about practice! :]
Okey. Więc proszę mi powiedzieć ile medali zdobiliśmy nieodwróconymi ;-) Proszę mi powiedzieć jak praktycznie wygląda wzrost nieodwróconego SF-a. Proszę mi powiedzieć jak w praktyce wygląda trening PS u centrów (Węgrzyn, Wisniewski). Mówmy o praktyce. Trzeba założyć chyba różowe okulary, żeby nie zauważyć, że w praktyce wychodzi tragedia. Ani wyników reprezentacji, ani radości trenujących, ani wyników klubów, które mają mutantów. Taka jest praktyka.
PS: Właśnie doczytałem, że zarzuty są bezpodstawne, nie zgadzasz się na takie warunki konwersacji, itp. Ja również się nie zgadzam na oskarżanie mnie i Juniorra o naskakiwanie na Ciebie i podważanie wszystkiego co piszesz.

Ja się ze wzrostu odwróconego próbowałem tłumaczyć. Natomiast moje prośby o wytłumaczenie sie ze wzrostu klasycznego SF-a są ignorowane. To są nierówne zasady dyskusji i dlatego do niczego ona nie prowadzi.
Chętnie porozmawiam o wadach nieodwróconych w celu wypracowania jak najlepszego modelu i będzie korzystne dla wszystkich. Ale nie będę rozmawiał w sytuacji, gdy wady nieodwróconych są ignorowane. Bo takie podejście nie daje odpowiedzi na to co jest lepsze.

Tą dyskusję można skwitować parafrazując słynne stwierdzenie Winstona odnośnie demokracji: "Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu".

Więc ja mogę powiedzięć, że "Odwróceni to najgorszy model trening kadrowiczów. Ale nikt nie wymyślił lepszego" a więc oczywiście model nieodwrócony jest jeszcze gorszy.


A ja żądam końca tego niepotrzebnego zupełnie spamowania.

From: B.B.King

This Post:
00
150077.206 in reply to 150077.205
Date: 7/6/2010 9:18:49 AM
Overall Posts Rated:
12061206
To przestań spamować, proste.
I załatw sobie jakieś korepetycje z cięcia cytatów.

Advertisement