BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] hatchet

[wyb] hatchet

Set priority
Show messages by
From: Big Z

This Post:
00
94885.2 in reply to 94885.1
Date: 6/6/2009 3:07:56 AM
Overall Posts Rated:
6363
Czy podczas swojej poprzedniej kadencji popełniłeś jakieś błędy?
Jaka jest Twoja główna motywacja do bycia trenerem?

This Post:
00
94885.3 in reply to 94885.2
Date: 6/6/2009 3:15:52 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Czy podczas swojej poprzedniej kadencji popełniłeś jakieś błędy?
Jaka jest Twoja główna motywacja do bycia trenerem?


plus może co się nauczyłeś i jak to ma się w świetle zmian bo jednak przerwa w kadrze była (chociaż w lidze i PP szło dobrze)

kurcze no i czy czujesz się pewnie wiedząc że jesteś jednym z głównych kandydatów???

i czy będzie znów szalony mag??? (ok ostatnie niepowazne pytanie)

From: hatchet

This Post:
00
94885.4 in reply to 94885.2
Date: 6/6/2009 3:21:43 AM
Overall Posts Rated:
99
Czy podczas swojej poprzedniej kadencji popełniłeś jakieś błędy?

Popełniłem :)

Jaka jest Twoja główna motywacja do bycia trenerem?

Chęć naprawy tych błędów :)

Mówiąc szczerze błędy owszem popełniłem. Ja widze ich tak ze 3 :) Ale jak popytacie al_saida pewnie znajdzie ich więcej.
Pierwszym było granie CT w ostatnim meczu grupowym przed ME. No ale tu wszystko było na ostrzu noża. Nic nie zależało od nas, mogliśmy odpaść i grać sparingi z Ent. albo bez niego.
Normale ... cóż pewnie też były zbyteczne w tak zwanym między czasie, ale tu trzeba było nabijać jeszcze małe punkty, żeby ewentualnie liczyć się w walce o awans, więc tu jakoś specjalnie nie mam do siebie pretensji.
Największe pretensje do samego siebie mam o pierwszy mecz w ME z Izraelem, gdzie zagrałem LP. szkoda gadać, to był chyba mój największy błąd taktyczny :/

A motywacja, teraz chce zrobić to wszystko lepiej, efektowniej i po wyższe cele :)

This Post:
00
94885.5 in reply to 94885.3
Date: 6/6/2009 3:35:32 AM
Overall Posts Rated:
99

plus może co się nauczyłeś i jak to ma się w świetle zmian bo jednak przerwa w kadrze była (chociaż w lidze i PP szło dobrze)


Człowiek się uczy całe życie :)
Mam nadzieje że nie umknęły mi żadne niuanse taktyczne :) A na chwile obecna moje mysli oscylują gdzieś w okolicach J.W. i tego co się stanie jeżeli rywal wciśnie Pressing. Patrząc na zmiany sygnalizowane przez BBków to możemy bić rekord strat ;) i to jest chyba mój największy ból obecnie ze wszystkich zmian.

kurcze no i czy czujesz się pewnie wiedząc że jesteś jednym z głównych kandydatów???


Jedyne co czuje to presje. To nie jest tak że wstajesz z łóżka i wiesz na czym stoisz. Może być droga na szczyt albo upadek w dół. Zobaczymy jak będzie. Co by nie było w Polsce to mój ostatni raz uprawiania takiego masochizmu psychicznego :)

i czy będzie znów szalony mag??? (ok ostatnie niepowazne pytanie)


Wszystko zależy od wyników. Może wrócić szybciej niż wam się wydaje :)

From: aimar

This Post:
00
94885.6 in reply to 94885.5
Date: 6/6/2009 4:04:18 AM
Overall Posts Rated:
16491649
Wiesz ze prowadzenie kadry po al-saidzie to jak wejscie na mine=pulapke,bo on robil to wzorcowo.
Jesli jednak mialbys wytknac mu jakies bledy to..: ?

From: hatchet

This Post:
00
94885.7 in reply to 94885.6
Date: 6/6/2009 4:11:15 AM
Overall Posts Rated:
99
Wiesz ze prowadzenie kadry po al-saidzie to jak wejscie na mine=pulapke,bo on robil to wzorcowo.

e tam :D
zmieniam, nicka na Szalony_saper i też dam rade ;)
wyzwanie to ubranie jak mówiła mi mama :D

No cóż nie ma presji oczekiwań, nie ma przyjemności grania. Ja lubie jak są oczekiwania bo wiadomo o co gramy. Fajnie jest dąży do jakiegoś już ustalonego celu i robić wszystko żeby było jeszcze lepiej. Taki surwiwal życia.

Jesli jednak mialbys wytknac mu jakies bledy to..: ?


eeee, yyyy, no to ...

Zasadniczo al zrobił wszystko tak jak chciał, kosztem nawet własnej ekipy częściowo, ale ... No właśnie, zrobił wszystko tak że cała maszyneria kadry działa bezbłędnie dopóki on jest ui steru. Zupełnie jakby nie przewidział że kiedyś zejdzie ze sceny. Chociażby aktualny problem z Draftem, co w ogóle nie powinno być w moim mniemaniu punktem w dyskusji.
No cóż nikt nie jest doskonały.
Chwała mu za to co zrobił.


Last edited by hatchet at 6/6/2009 4:12:08 AM

From: al_said

This Post:
00
94885.8 in reply to 94885.7
Date: 6/6/2009 4:14:53 AM
Overall Posts Rated:
88
jaki problem z draftem?:)

From: hatchet

This Post:
00
94885.9 in reply to 94885.8
Date: 6/6/2009 4:16:40 AM
Overall Posts Rated:
99
jaki problem z draftem?:)

poszukaj sobie w wątku "debata" :)

dobra niech strace:

Jest kłopot bo al robił zawsze draft, za sezon al'a nie będzie kto zrobi draft. To jest coś co w ogóle nie powinno istnieć, o tym żeby było to przedmiotem debaty wyborczej ... nawet nie śniłem.

Last edited by hatchet at 6/6/2009 4:18:34 AM

From: korsarz

This Post:
00
94885.10 in reply to 94885.1
Date: 6/6/2009 4:27:59 AM
Overall Posts Rated:
202202
ale Ty gupi jesteś!
Kiełb będzie w kadrze? ;P

From: al_said

This Post:
00
94885.11 in reply to 94885.9
Date: 6/6/2009 4:28:29 AM
Overall Posts Rated:
88
co? przecież obecny draft jest "zrobiony" wspólnie z vinnie_jones'em podczas gdy wy debatowaliście sprawdziliśmy wszystkie ligi i lista spokojnie czeka na koniec wyborów, nie my przecież będziemy wybierać nowych skautów (kilku starych ma już 2 roczniki) tylko obecni selekcjonerzy

a co do przyszłych lat, to wiesz dziwi mnie patrzenie na sprawę kadry jestem selekcjonerem robię coś, nie jestem nic nie robię, zawsze o ile przyszli selekcjonerzy nie będą mieli z tym problemów, będę chociaż koordynował tworzenie list draftu, dla mnie to jest oczywiste no ale ok

From: aimar

This Post:
00
94885.12 in reply to 94885.8
Date: 6/6/2009 4:29:19 AM
Overall Posts Rated:
16491649
Jak to jaki?
wszystko sam robiles.
Kto ,jesli ty odejdziesz, ma zmudnie sleczec i przegladac wszystkie ligii ,w poszukiwaniu potencjalnych supergraczy?

Advertisement