BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Mistrzostwa Europy - ogólna dyskusja

[NT] Mistrzostwa Europy - ogólna dyskusja

Set priority
Show messages by
From: al_said
This Post:
00
61138.22 in reply to 61138.21
Date: 11/29/2008 8:24:13 AM
Overall Posts Rated:
88
Powołania czas zacząć, na początek reprezentanci grający na co dzień na obczyźnie:

Andrzej Hebel – młodzian w kadrze, ale już i tak doświadczony całym sezonem spędzonym w kadrze seniorów, na dzisiaj SF numer dwa ale że robi szybkie postępy niedługo ma szansę być pierwszym kompletnym SFem pod wszystkie warianty ofensywne i defensywne.

Benedykt Mac – na co dzień gra i trenuje w Iranie, zbliżające się ME to dla niego pierwsza poważna impreza, czy się sprawdzi? Oby, jego mieszanka defensywy, ataku i doświadczenia im szybciej eksploduje tym łatwiej będzie nam zdominować tablice.

Czesław Zamecki – najdłuższy staż w kadrze z teraz powołanych, zaliczył Mistrzostwa Europy seniorów i juniorów, zagrał kilka ważnych spotkań w pucharze pocieszenia, jeżeli ktoś ma zatrzymać Hiszpanów pod koszem to na pewno on.

From: hatchet

This Post:
00
61138.23 in reply to 61138.22
Date: 11/29/2008 9:48:51 AM
Overall Posts Rated:
99
Rochhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa Kupsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

My chcemyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!!

;)

From: m4ti_

This Post:
00
61138.24 in reply to 61138.23
Date: 11/29/2008 9:58:56 AM
Overall Posts Rated:
2121
To oprócz Ciebie kto jeszcze chce?...

...cisza

From: hatchet

This Post:
00
61138.25 in reply to 61138.24
Date: 11/29/2008 10:02:06 AM
Overall Posts Rated:
99
uważaj bo zawołam rodzinę ;p

From: al_said
This Post:
00
61138.26 in reply to 61138.25
Date: 11/29/2008 10:41:20 AM
Overall Posts Rated:
88
No to druga odsłona jeden weteran i jeden nie mający respektu przed niczym 21-latek, obaj biegający po III ligowych parkietach.

Aleksander Mikulski – w kadrze Tripawa grał w większości spotkań pucharu pocieszenia, w poprzednich ME na parkiet nie wybiegł tylko dwa razy – gdy był kontuzjowany, w ME U21 problemy z kontuzjami go ominęły zagrał więc w każdym spotkaniu mistrzostw, jeżeli można się do czegoś przyczepić to jego zbiórki, no i to, że w każdej innej grze gracz z takim doświadczeniem miałby już legendarnego expa.

Roman Szopa – na co dzień gra i trenuje z Olafem Januszkiewiczem, jednak miejsca w kadrze nie jest za dużo stąd Olaf ten sezon spędzi w kadrze juniorów. Szopa pomimo młodego wieku jest jednym z najlepiej się zapowiadających podkoszowych graczy w kadrze, a w jego pensji nie ma żadnej przesady, można by wręcz napisać, że zarabia jak na swe umiejętności i tak za mało:). Po świetnym sezonie w Pucharze Pocieszenia czas by pokazał co potrafi w ME.

From: al_said
This Post:
00
61138.27 in reply to 61138.26
Date: 11/29/2008 12:56:02 PM
Overall Posts Rated:
88
Przyspieszamy czas na zawodników z II lig, na razie tylko trzech, ale jeszcze kilku dodatkowych graczy może liczyć na powołanie w przyszłości:

Bronisław Galazka – kolejny gracz młodego pokolenia w kadrze, nie pękł w zeszłym sezonie choć to on w większości spotkań prowadził kadrę seniorów, w tym sezonie u boku Mikulskiego powinien tylko poprawić swoje już wysokie umiejętności.

Lubomir Golubowski – najpopularniejszy gracz w kadrze juniorów zeszłego sezonu, gdyby zebrać wszystkie wypowiedzi na jego temat można by wydać obszerną książkę, na szczęście obok zakręconego właściciela ma także serce do treningu i z sezonu na sezon jest coraz lepszy, choć pewnych wad raczej już nie poprawi.

Aleks Wierzchowicz – długo zastanawiałem się czy powoływać go od początku, szybki rzut oka na jego zarobki i rozumiecie moje dylematy, na nasze szczęście jego pensja to coś więcej niż tylko straszak na rywali, świetnie prowadzony gracz który praktycznie nie ma wad na obwodzie.

From: al_said
This Post:
00
61138.28 in reply to 61138.27
Date: 11/29/2008 2:39:12 PM
Overall Posts Rated:
88
Kończymy z powołaniami, ostatnia 4 grająca na co dzień w PLK.

Wieclaw Kielb – miałem dylemat czy jest dla niego miejsce w kadrze, młodszy już nie będzie, właściciel gra w B3 i takie tam, ale ostatecznie przeważyły plusy nad minusami, bardziej doświadczonego gracza nie znajdziemy i nawet jeśli będzie on głównie łatał dziury w kadrze, to i tak powinien być ważnym ogniwem kadry gdy dojdzie do poważnych spotkań.

Roch Kups – kadra bez niego to nie kadra, mam nadzieję, że także i w tym sezonie poza nowym sosem do hot-dogów pokaże co potrafi w obronie, a i w ataku odda kilka niespodziewanych rzutów czym uratuje nam punkty w wyrównanych meczach.

Kuba Ludwiczak – jeden z najważniejszych centrów w kadrze, zazwyczaj gdy jest w formie wybiega w pierwszej piątce, w poprzednich ME imponował nie tylko skutecznością ale i dużą liczbą zbiórek.

Olaf Kolinski – obiektywnie nie chciałem go powoływać już teraz, wiem na co go stać, co trenuje, jaką ma formę, więc idealnie nadawałby się na strażaka w nagłym wypadku w kadrze, niestety dwóch Centrów których miało szansę na powołanie już w pierwszym meczu straciło formę po ostatnim treningu i nie mając za bardzo wyjścia już teraz jest w kadrze.

Poznaliście nasz skład na pierwszy mecz, czy i kiedy powołam kolejnych graczy zależy od kilku czynników, po pierwsze od tego co zagrają nasi rywale, po drugie od formy tej 12 choć mam nadzieję nie będzie z nią większych problemów, po trzecie wreszcie od tego jak zawodnicy których mam w kadrze i Ci których obserwuję szybko będą poprawiać swoje umiejętności.

From: hatchet

This Post:
00
61138.29 in reply to 61138.28
Date: 11/29/2008 2:41:43 PM
Overall Posts Rated:
99
My wierzymy tylko w Rochusiaaaaaaaa !

Ja wiedziałem że żeby wejść do NT wystarczy rzucić 40 punktów.

A ten łoś Więcław to po kiego ;p

From: Ksiuu

This Post:
00
61138.30 in reply to 61138.27
Date: 11/29/2008 5:03:24 PM
Overall Posts Rated:
99

Lubomir Golubowski – najpopularniejszy gracz w kadrze juniorów zeszłego sezonu, gdyby zebrać wszystkie wypowiedzi na jego temat można by wydać obszerną książkę, na szczęście obok zakręconego właściciela ma także serce do treningu i z sezonu na sezon jest coraz lepszy, choć pewnych wad raczej już nie poprawi


normalnie nie wiem jak mam zareagować ;/

From: al_said

This Post:
00
61138.31 in reply to 61138.30
Date: 12/1/2008 5:51:04 AM
Overall Posts Rated:
88
normalnie nie wiem jak mam zareagować ;/

Na początek mocne postanowienie poprawy, a później coś wymyślimy:)

From: hatchet

This Post:
00
61138.32 in reply to 61138.31
Date: 12/1/2008 5:58:03 AM
Overall Posts Rated:
99
trener to ile dziś wtapiamy ? :>

Advertisement