BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
171604.226 in reply to 171604.138
Date: 1/22/2011 6:16:48 PM
Overall Posts Rated:
188188
Dlatego napisałem, że wydaje się, że jest. Nie wyrywaj z kontekstu.

Wydaje się, że pieprzysz głupoty oraz jesteś Sithem i odpowiadasz za tsunami na na drugiej półkuli...
To wg Ciebie tak ma wyglądać? Że można napisać dowolną opinię oczerniającą kogoś innego, a potem dodać przed nią "wydaje się" i wszystko jest w porządku? Okey, przyjąłem do wiadomości.


Nie 'wydaje mi się' a 'wydaje się'. Nie mi, a całej społeczności. Brak jednego słowa, a jak wiele może zmienić..

Więc weźmy pod tapetę U21. Tam co sezon też co sezon jest identyczna akcja z przeglądaniem zawodników.


Z m4tim nie wyszło, to próbujesz z U21. Nie wiem czy zauważyłeś, ale draft jest co sezon, a przypływ nowych, utalentowanych, 28letnich zawodników niekoniecznie..


Chodzi mi, o pytania jakie zadaje w nim selekcjoner. No ale, jak napisałem, może to tylko moje spojrzenie wypaczone wiedzą, nie każdy w końcu musi takie rzeczy widzieć.

A jakie pytania budzą Twoje zdziwienie? Ja zadałem tylko jedno - o entuzjazm. Nigdy nie prowadziłem kadry i nie miałem okazji zaobserwować jak zachowuje się entuzjazm. Oczekuję takiej wiedzy od poprzednich selekcjonerów. Tak więc troszkę wyobraźni może byś czasem użył.

Pod pytaniami o sparingi się podpisałeś, a jak wiadomo, kadra ryzgrywa swoje mecze tylko w poniedziałki. Ale nieważne, nie o to chodzi. Pokajałem się powołując się na swoją niewielką (ale jednak) wiedzę w tym temacie, przyznałem, że najprawdopodobniej źle patrzę na sprawę.. Przyznałem, że nie każdy musi wiedzieć takie rzeczy, i dobrze że pytasz teraz a nie po fakcie, a Ty odbierasz to jako atak na siebie.


Oczywiście to nie przeszkodziło Ci w wyrażeniu niepochlebnej opinii, zarówno o wątku jak i o jego autorze. Brawo. Gratulacje.


Napisałem, że wątek na kształt czegoś, co obiecał nam choćby al_said. Wyczekiwany artykuł 'kadra od kuchni'. Napisałem tutaj, że wątek jest ok. Napiszę może prościej, bo chba nie załapałeś aluzji - duży plus dla Ciebie, że zrobiłeś coś, o czym dotyczas tylko słyszeliśmy, choćby to była nawet namiastka. Dostałeś ode mnie pochwałę, a traktujesz to jako atak na siebie.. No cóż.. Zdaję sobie sprawę, że pewnie Ci to lata, czy coś co robisz mi się podoba czy nie, ale obracać pozytyw w negatyw.. Witki opadają.

Kwestię Suchana już pominę (dobrze kojarzysz, to ten najsłabszy zawodnik Baltic Strong), napisałem, że nawet pomimo wątpliwości, jakie budzi w społeczności powołanie zawodnika z pensją ~$700 i własnych zawodników, wierzę, że wiesz co robisz i będzie to z pożytkiem dla polskiej kadry. I nie dziwię się, że różni Prezesi mają obawy, wszyscy pamiętają sprawę Węgrzyna. Nie rzutuje ona póki co za dobrze na Twoją osobę (tak uważa społeczność, nie zaprzeczysz).

Nie wylewam na Ciebie kubła pomyj jak inni, ba, wyrażam nadzieję, że Twoje działania przyczynią się dobru naszej kadry.. A ty odbierasz to jako atak na siebie.. No cóż..


Szkoda.. Pewnie masz to gdzieś, ale mimo to - przykro mi, że staram się dostrzec pozytywy w Twoich działaniach a w zamian za to zostaję nazwany Sithem.

Last edited by Dejvidd at 1/22/2011 6:17:18 PM

From: zamek9
This Post:
11
171604.227 in reply to 171604.222
Date: 1/22/2011 6:25:14 PM
Overall Posts Rated:
5656
Witam
zauwazyłem pewien bug w grze albo to celowe nie wiem..
gram mecz i atakuje... mój PG podaje do centra.. center rzuca ale nie trafia(jest faulowany).. więc sa dla mnie rzuty osobiste... center trafia 2/2 i PG nie ma zaliczonej asysty ? w realu gdy zawodnik trafi choć jeden rzut osobisty to zawodnikowi asystującemu jest zaliczona asysta(nie mówiąc juz gdy trafi 2/2)
co myślicie ? chyba powinno sie to zmienić

This Post:
00
171604.228 in reply to 171604.226
Date: 1/22/2011 6:26:21 PM
Overall Posts Rated:
2121
Niestety nie znam imienia, ale wiem, że Kowalski, Nowak lub Wiśniewski. :)
Coś mi mówi, że to Wietnamczyk z importu ( buzia mówi wiele ).
Bo ma podobno dziwne imię.

Last edited by [BUMERANG] sebeqxxl at 1/22/2011 6:26:30 PM

This Post:
00
171604.229 in reply to 171604.223
Date: 1/22/2011 6:39:11 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Trochę jednak razi po oczach to, że u Ciebie tych odwróconych nie widzimy.

Mr.P ani Hawk też nie trenują nikogo z MTR. Więc?

Choć jak dla mnie samo stwierdzenie, że była to tylko ciekawostka daje już troszkę do myślenia

Info się pojawi. Ale czy to zrobię przedwczoraj czy za tydzień, to siły naszej kadry nie zmieni. Teraz mam na głowie poniedziałkowy mecz. A także jeszcze sporo spraw organizacyjnych. I te rzeczy mają wyższy priorytet.
Na wszystko będzie kolej. Ale jak jest kilka rzeczy do zrobienia, to muszę wybierać, co zrobić wcześniej a co później. A pierwszy tydzień jest bardzo gorący.

This Post:
00
171604.230 in reply to 171604.229
Date: 1/22/2011 6:47:03 PM
Overall Posts Rated:
2121
Mr.P ani Hawk też nie trenują nikogo z MTR. Więc?

Owszem, ale z tego co pamiętam Hawkeyed wspominał, że ma wszechstronnie rozwiniętych graczy czyli takich jakich ma tworzyć MTR (jeśli coś mi się pomyliło i tak nie jest to niech mnie Hawkeyed poprawi) Nie wiem jak u Mr.Presidenta. Jeśli tak nie jest to oczywiście ten argument nie istnieje :)

Info się pojawi. Ale czy to zrobię przedwczoraj czy za tydzień, to siły naszej kadry nie zmieni. Teraz mam na głowie poniedziałkowy mecz. A także jeszcze sporo spraw organizacyjnych. I te rzeczy mają wyższy priorytet.
Na wszystko będzie kolej. Ale jak jest kilka rzeczy do zrobienia, to muszę wybierać, co zrobić wcześniej a co później. A pierwszy tydzień jest bardzo gorący.


Ja to wszystko rozumiem. Nie ma pośpiechu. Są sprawy ważne i ważniejsze. Liczę tylko, że w końcu się taki raport pojawi.

This Post:
11
171604.231 in reply to 171604.230
Date: 1/22/2011 6:49:44 PM
Overall Posts Rated:
7474
Owszem, ale z tego co pamiętam Hawkeyed wspominał, że ma wszechstronnie rozwiniętych graczy czyli takich jakich ma tworzyć MTR (jeśli coś mi się pomyliło i tak nie jest to niech mnie Hawkeyed poprawi) Nie wiem jak u Mr.Presidenta. Jeśli tak nie jest to oczywiście ten argument nie istnieje

Nie wiem na jakiej podstawie B.B. King twierdzi, że nie trenuję nikogo ;)
Tylko potem, żeby nie było zarzutów że jakiś mój zawodnik ma za niską pensję i gra w kadrze.
Po znajomości.
U mojego krewnego ;))

Edit:
Albo jeszcze co gorsza został powołany przeze mnie.

Last edited by Hawkeyed at 1/22/2011 6:50:32 PM

This Post:
22
171604.233 in reply to 171604.230
Date: 1/22/2011 6:53:31 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Mr.P ani Hawk też nie trenują nikogo z MTR. Więc?

Owszem, ale z tego co pamiętam Hawkeyed wspominał, że ma wszechstronnie rozwiniętych graczy czyli takich jakich ma tworzyć MTR (jeśli coś mi się pomyliło i tak nie jest to niech mnie Hawkeyed poprawi) Nie wiem jak u Mr.Presidenta. Jeśli tak nie jest to oczywiście ten argument nie istnieje :)

No bez jaj :) My z Hawkyem i innymi skautami pomagamy innym managerom szkolić zawodników a nie sami ich szkolimy. A selekcjoner tylko gada już 4 sezony o odwróconych i nic w tym względzie nie robi - choć miał okazję...
Jeśli przyjąć by filozofię obecnego selekcjonera z cytatu na początku to znaczyłoby, że każdy skaut musi trenować zawodników jakich prowadzi, bo inaczej będzie to dla niego argument na nie... Kosmos jakiś :)
Jakby co to ja trenuję swoich weteranów ( Bocza i Galona ) i raczej trudno ich pod MTR podciągnąć :)

This Post:
00
171604.234 in reply to 171604.226
Date: 1/22/2011 6:55:45 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Nie 'wydaje mi się' a 'wydaje się'. Nie mi, a całej społeczności. Brak jednego słowa, a jak wiele może zmienić..

A co ja napisałem?

Z m4tim nie wyszło, to próbujesz z U21. Nie wiem czy zauważyłeś, ale draft jest co sezon, a przypływ nowych, utalentowanych, 28letnich zawodników niekoniecznie..

Ale porządnego przeglądu wcześniej nie było.

Pod pytaniami o sparingi się podpisałeś, a jak wiadomo, kadra ryzgrywa swoje mecze tylko w poniedziałki.

Mi ta wiedza do niczego nie jest potrzebna, to raz ;-) I kadra z tego powodu wcale nie będzie słabsza.
A dwa, że chciałbym, żeby też inni udzielali tam odpowiedzi. Żeby tak to właśnie działało, że ktoś zada pytanie i kto wie, to odpowiada.

Pokajałem się powołując się na swoją niewielką (ale jednak) wiedzę w tym temacie, przyznałem, że najprawdopodobniej źle patrzę na sprawę.. Przyznałem, że nie każdy musi wiedzieć takie rzeczy, i dobrze że pytasz teraz a nie po fakcie, a Ty odbierasz to jako atak na siebie.

Właśnie o to chodziło. O ile fajniej by było, gdyby w sytuacji, którą można interpretować na dwa sposoby, raczej wybierać tą interpretację, która kogoś o nic nie oskarża.
Pisałem to już komuś wcześniej. Też mogę oskarżyć polskich GM-ów, że wykorzystują swoje guziczki przeciwko rywalem. Bo WYDAJE SIĘ podejrzane, że jakoś dziwnym przypadkiem wszyscy grają w wysokiej lidze. A biorąc pod uwagę, że ostatnio była duża afera w innym kraju, że personel BB robił wałki, to podejrzenia nabierają realnego kształtu. Tak to ma działać? Powodzenia.

(tak uważa społeczność, nie zaprzeczysz).
To jest kilkanaście osób na krzyż. Ale tych, które robią największy hałas.

Szkoda.. Pewnie masz to gdzieś, ale mimo to - przykro mi, że staram się dostrzec pozytywy w Twoich działaniach a w zamian za to zostaję nazwany Sithem.

To są cytaty z Twojego posta:
brzmi.. dziecinnie,
woła o pomstę do nieba..
przestaję się dziwić tym 'wybrykom'..
musi się wyszaleć. (sorry, ale takie odnoszę wrażenie.
jeżeli sytuacja nie ulegnie zmianie.
Póki co start zaliczył nie najlepszy..

Tak jak trochę na spokojniej patrzę to w sumie nie są aż tak bardzo negatywne, jak na początku myślałem ;-)
Ale mimo wszystko wymaga wielkiego wysiłku, żeby udawać, że tych negatywów nie ma ;-)
A jakieś pozytywy pewnie się pojawiły. Tylko że dyskusja w tym wątku już przybrała taką w formę, że ja się w detale nie bawię i z lupą ich nie szukam (bo mała szansa znalezienia) ;-)

From: B.B.King

This Post:
11
171604.235 in reply to 171604.227
Date: 1/22/2011 6:59:44 PM
Overall Posts Rated:
12061206
+1
Z radością przyjąłem takie zgrabne odwrócenie tematu ;-)
No cóż, w BB nie ma za to asysty.
Też słyszałem, że w niektórych rozgrywkach jest za to asysta. Ale nie wiem jak akurat jest w NBA, a BB-cy głównie sugerują się NBA.
Dobrze by było, łatwiej o triple-double. W każdym spotkaniu byłoby dzięki temu o kilka asyst więcej. Zwłaszcza w tych przypadkach gdy szedł wsad, bo wtedy albo są punkty albo faul.

This Post:
00
171604.236 in reply to 171604.231
Date: 1/22/2011 7:10:27 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Nie wiem na jakiej podstawie B.B. King twierdzi, że nie trenuję nikogo ;)

Już kiedyś był skaut, który twierdził, że trenuje pięknego zawodnika dla kadry, a potem okazało się, że wcale nie był taki piękny ani pięknie trenowany ;-)

Wystarczy popatrzeć w Twój skład. Młodszych zawodników (tych U21) można ocenić po samej pensji, wieku i potencjale. Oni nawet nie załapaliby się na przegląd VJ, a on miał progi ustawione dużo niżej niż ja ;-)

Starszych - jest tylko jeden ciekawy - Tatomir. Tego można sprawdzić w bazie (poprawka, ja mogę) ;-)
Piszemy sumy? ;-) Jeszcze go nie sprawdziłem ;-) Gram w ciemno ;-)

Hmmm... widzę jeszcze Sapikowskiego. Kurcze, o tym nie pomyślałem. 42k ale go chyba nie sprawdzałem, nie pomyślałem o 31-latkach. Mój błąd. Jest nauczka na przyszłość, sprawdzać starszych niż 30 lat.

Tylko potem, żeby nie było zarzutów że jakiś mój zawodnik ma za niską pensję i gra w kadrze.

Jeśli jednak twierdzisz, że w Twoim składzie może być jakiś potencjalny reprezentant (chociaż za bardzo tego nie widać) to tym bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że warto było zrobić ten przegląd.

Advertisement