BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Rebelianci vs Imperium

[NT] Rebelianci vs Imperium

Set priority
Show messages by
This Post:
00
180002.23 in reply to 180002.22
Date: 4/15/2011 6:38:55 PM
Overall Posts Rated:
12061206
jesteś tylko sfrustrowanym i kłótliwym trollem, który kolejny raz robi syf na forum, bo ciągle nie może się pogodzić z porażką w wyborach i irytują go sukcesy innych.
konsekwentnie psujesz atmosferę a potem narzekasz, że jest zła atmosfera. psujesz takimi zaczepnymi wejściami jak pierwszy wpis w tym wątku, w którym czepiasz się, bo ci się nudzi albo drażnią sukcesy.
ludzie już cię dwa razy ocenili w wyborach. a popiera cię tylko garstka podobnych trolli na forum. większość normalnych ludzi ma dość. to tak jak na onecie - też zobaczysz tam, że najwięcej przyjaciół mają największe trolle. ale to nie znaczy, że to jest większość. to jest tylko garstka, która najgłośniej krzyczy, a większość ma to po prostu w poważaniu.
ja już daję spokój bo z trollem nie da się wygrać. najpierw sprowadzi do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
jak wygrywałem wybory, to wieszczyłeś, że nie będzie co zbierać po mojej kadencji. a póki co zbieramy medale ;-)
a w obecnym sezonie wiele osób się przy okazji kadr świetnie bawi. tylko bawią się w inny sposób niż ty byś chciał.

This Post:
00
180002.24 in reply to 180002.23
Date: 4/15/2011 8:00:53 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Chyba jednak trochę za nerwowo i zbyt tendencyjnie podchodzisz do moich postów...Często mam dobre zamiary. Czasami napiszę coś uszczypliwego;-) Nic na to nie poradzę. Lubię szczypać egocentryków, ludzi którzy mają sztucznie wyimaginowane ego o sobie i do tego słabe poczucie humoru...a Ty masz fatalne poczucie humoru;-) (moim skromnym zdaniem:P:P)...Te Twoje żarciki zakończone emotikonem;-) są bardzo siłowe:/ Słabizna. Jedynie tekst o babci był w dechę:D:D:D

jak wygrywałem wybory, to wieszczyłeś, że nie będzie co zbierać po mojej kadencji. a póki co zbieramy medale ;-)

Widać się pomyliłem...Tylko Tobie się to nie zdarza;-))

Ostrzegałem też przed atmosferą i nieczystymi gierkami jakie wprowadzisz do kadry...i tutaj się nie pomyliłem...a szkoda, bo naprawdę chciałbym teraz przyznać, że i tutaj się zagalopowałem.

Last edited by kozlik4 at 4/15/2011 8:06:18 PM

This Post:
00
180002.25 in reply to 180002.24
Date: 4/15/2011 8:17:57 PM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11471147
Second Team:
The French Bulldogs II
Mamy jakis medal? Fajnie.

This Post:
00
180002.27 in reply to 180002.26
Date: 4/16/2011 4:01:49 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
gratuluję medalu..liczę jeszcze na rozwój w kadrze
chciałbym by wymieniano nas jednym tchem przy największych w Europie (mamy taki potencjał skoro potrafimy już wygrywać z najlepszymi) - więc pokażmy się na świecie.

From: ozi90

This Post:
00
180002.28 in reply to 180002.27
Date: 4/16/2011 4:45:05 AM
Overall Posts Rated:
6363
Koźlik kiedy ty w końcu przestaniesz? Szkoda, że takie lanie dostaliśmy, ale kto wie kiedy zdobędziemy kolejny medal.

This Post:
00
180002.29 in reply to 180002.24
Date: 4/16/2011 6:24:18 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Często mam dobre zamiary
Nie, nie masz dobrych zamiarów. Od kiedy przegrałeś pierwsze wybory 3 sezony temu to porypała ci się psychika (albo po prostu wyszło, że jesteś malutkim człowieczkiem). po pierwsze nie mogłeś się pogodzić w porażką i ubzdurałeś sobie, że jestem największym zagrożeniem polskiej reprezentacji. i wymyśliłeś sobie szkalować mnie na każdym kroku.
ba, nawet gdy pierwszy raz objawiłem swoją moc na forum, to nie miałeś nic przeciwko szpiegowaniu rywali: (131964.94)
A możesz sprawdzać skille graczy z innych krajów?:D
\
mentalność kalego. szpiegować rywali to okey ;-)
innym razem, gdy zrobiłem listy draftu, też kulturalnie sobie gadaliśmy.
wszystko się zmieniło po przegranych wyborach. potraktowałeś mnie jako zagrożenie. a ponieważ nie miałeś sam nic do zaproponowania, to postanowiłeś robić syf na forum. i sprawiało ci to przyjemność, do czego sam się przyznałeś (169159.25)
Co chciałem wywojować już chyba wywojowałem:D Z resztą to się jeszcze okaże...przy okazji okupiłem to kilkoma mniej lub bardziej bolesnymi interwencjami GM-ów;-) i w tym momencie uważam sprawę za zamkniętą. Więcej już wywojować w tej sprawie się nie da. Zdarzyło mi się dla tej sprawy złamać kilkukrotnie regulamin forum, ale robiłem to w zgodzie z własnym sumieniem i w szczerym przekonaniu, że wyjdzie to dla dobra ogółu. Taki już jestem.

niestety w swoim zaślepieniu nie widzisz, że to ty jesteś szkodnikiem i szkodzisz ogółowi. ale po prostu głupio ci się wycofać z raz przyjętej strategii i brniesz w nią dalej.
od początku kadencji czyhasz tylko na porażki, ale te nas, dzięki Jasnej Strony Mocy omijają. do tego serwujesz bełkot, bo wiedzę taktyczną masz marną ;-) naskakujesz na nasze ustawienie a my wygrywamy kolejne mecze ;-)
a w finale MŚ, jak będzie trzeba, to Hasan zagra na PG ;-)

Ostrzegałem też przed atmosferą i nieczystymi gierkami jakie wprowadzisz do kadry.
to ty wprowadzasz syf na forum. założyłeś sobie tezę i ją realizujesz. biegasz za mną jak ten rozwydrzony troll i atakujesz. co czego sam się przed chwilą przyznałeś. wprowadziłeś chamstwo i wulgarność do bb:
http://kozlik4noofense.clod5.com/
ja za tobą nigdzie nie biegam. jakbyś został selekcjonerem to różnica byłaby tylko jedna, że jako selekcjoner sam byś siebie nie atakował ;-) a kadra by była zamkniętą zabawką dla kilku userów.

Last edited by B.B.King at 4/16/2011 6:24:56 AM

This Post:
00
180002.30 in reply to 180002.25
Date: 4/16/2011 6:28:56 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Mamy jakis medal? Fajnie.

Jeszcze się nie pojawił na półeczce ale jest już zaklepany ;-) Chyba BBcy wstawiają je ręcznie - był taki czas, gdzie nie pojawiały się brązowe medale, albo trzeba było na nie długo czekać. Nawet gdzieś ostatnio czytałem na forum dla selekcjonerów, że któraś z drużyn z Afryki doprasza się o medal na stronie reprezentacji ;-)
W dodatku są jeszcze z nimi jakieś bugi (medale z dziesiątego sezonu są zdublowane).
Ale tak, mamy medal ;-)
W poprzedni poniedziałek zapewniliśmy sobie jakiś medal, a wczoraj okazało się, że wywalczyliśmy brązowy ;-)
Szkoda, że jeden user wpadł na pomysł zepsuć pozostałym fetę :(

This Post:
00
180002.31 in reply to 180002.27
Date: 4/16/2011 6:34:50 AM
Overall Posts Rated:
12061206
gratuluję medalu..liczę jeszcze na rozwój w kadrze
chciałbym by wymieniano nas jednym tchem przy największych w Europie (mamy taki potencjał skoro potrafimy już wygrywać z najlepszymi) - więc pokażmy się na świecie.

Nie położymy się na parkiecie. Do tej pory w każdym meczu grałem o zwycięstwo, więc będę starał się dalej.
Teraz przed nami chyba najtrudniejszy etap - cztery drużyny i tylko jedna awansuje. Wcześniej był margines błędu i mogła się powinąć noga, bo zarówno w eliminacjach, jak i w fazie grupowej ME, nie trzeba było zajmować pierwszego miejsca, żeby zakwalifikować się do następnego etapu. Teraz każdy mecz będzie jak finał.
W dodatku w barażach jest wredny system dotyczący entuzjazmu. Jeśli się zaoszczędzi jakiś entuzjazm, to jest on kasowany. Natomiast jeśli się zgubi, to nie jest on przywracany ;-)
Jednak będą drużyny, którym będzie zależało na awansie nawet kosztem totalnie zrujnowanego entuzjazmu i to będzie największym zagrożeniem.
Przyznam, że na chwilę obecną bardzo słabiutko orientuję się w sile, potencjale, zawodnikach reprezentacji spoza Europy. Dotychczas byłem skupiony na rywalach z naszego kontynentu. Tak więc nadrobienie tych braków to zadanie na najbliższe dni.

This Post:
00
180002.32 in reply to 180002.29
Date: 4/16/2011 7:02:35 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
(http://www.youtube.com/watch?v=fNU2Q7_s8TU)

...i wszyscy razem: Ale to już było lala:D...;-))

Last edited by kozlik4 at 4/16/2011 7:05:17 AM

This Post:
00
180002.33 in reply to 180002.32
Date: 4/16/2011 9:45:04 AM
Overall Posts Rated:
7272
Koźlik - daj sobie już spokój.
Było spokojnie przez pewien czas, a ty zaczynasz siać fermęt.
Nie głosowałem na ciebie, bo z ciebie straszny flustrat jest co wyraźnie widać już głośno, skoro nadal ciągniesz coś o czym powoli wszyscy zapominamy na tym forum. Ale ty najwyraźniej chcesz o sobie przypomnieć w głupi sposób. Osobiście ci odradzam taki powrót. Bunga, Bunga ciemna strona mocy jeszcze nic nie osiagnął, więc rozliczać go nie ma z czego. Ocenimy jego przydatność do kadry podczas kolejnego sezonu. Z gówna ulepić babkę zawsze można, ale Bunga srunga ma zbudować coś więcej niż babkę z gówna na trawniku.Ma zbudować NT, a póki co posprzątał trawnik i ulepił babkę. To już coś...
Więc odpuść sobie tymczasem z sianiem fermentu na forum, bo ja osobiście tych nudnych, długich postów nie zamierzam czytać. Masz BB Maila to pisz do niego, a nie siej fermentu na forum. Pozdrawiam.

P.S.
CHCEMY SPOKOJU NA FORUM.
Dużymi literami napisałem, bo może zrozumiesz co tam jest napisane.
Hala Madrid, Madrid, Madrid !!!

Last edited by Rafik_VIP at 4/16/2011 9:46:22 AM

Advertisement