BuzzerBeater Forums

BB Poland > NT - Wątek debaty

NT - Wątek debaty (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
93491.23 in reply to 93491.21
Date: 6/3/2009 3:58:15 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Zgadza się, pod koniec czerwca iw drugiej połowie sierpnia robię sobie trochę wolnego ;) W końcu...

W każdym razie jestem do dyspozycji przyszłego selekcjonera. Jeżeli nie będzie mu to przeszkadzało, to nadal mogę prowadzić typera. Co do Konkursu reprezentacji to możemy porozmawiać, czy taka forma konkursu wam pasuje, czy może lepiej coś zmienić?

Jeżeli chodzi o samą reprezentację, to myślę, że dobrym pomysłem byłoby stworzenie coś na kształt sztabu, który byłby otwarty dla wszystkich. Chodzi głównie o to, żeby pomóc al_saidowi, jeżeli będzie tego potrzebował. Póki co wszystko robi sam, ale nawet on nie będzie w stanie niedługo wszystkiego ogarnąć.

Chciałbym przy okazji wyborów przedstawić wam mój pomysł. Ameryki na pewno nie odkryję, ale myślę, że skoro u nas jeszcze tego nie ma, to czas najwyższy o tym chociaż pomyśleć. Najlepiej jakby nad wszystkim czuwał i koordynował pracę al_said (oczywiście jeśli się zgodzi).

A więc myślę, że trzeba zrobić minimum 3 działy: skatingu, draftu, wywiadowczy.

Skauting
Tutaj właściwie kontynuacja tego co już jest. Prowadzenie baz zawodników z poszczególnych roczników i instruowanie prezesów, co do treningu kadrowiczów (i potencjalnych kadrowiczów).

Draft
Nie wiedziałem jak nazwać ten dział, ale generalnie chodzi o to, o czym pisałem przy poprzednich wyborach na selekcjonera U-21. Wyłapanie z draftu najlepszych z najlepszych, powiedzmy potencjał min. supergwiazda i pensja ok. 4000 i trenowanie tych zawodników tylko na jednej pozycji (trener minimum level 5). Trzeba by było namówić właścicieli do tego typu treningu lub poprosić ich o sprzedaż zawodników. Oczywiście należało by również znaleźć chętnych z gotówką, którzy kupią tych graczy i będę odpowiednio trenować. O tym pomyśle rozmawiałem ostatnio z al_saidem i myślę, że trzeba to zrobić jak najszybciej (już przy tym drafcie).

Wywiad
Dobrze by było, jakby znalazły się osoby, które będą śledzić TL oraz kadry najsilniejszych reprezentacji i spisywać skille zawodników, którzy są na TL. Może to być bardzo pomocne w rozpracowaniu potencjalnych rywali kadry. Wystarczy raz na 3 dni przeglądnąć kadry najsilniejszych reprezentacji (powiedzmy 20-30).

Do tego wszystkiego potrzeba co najmniej kilku, kilkunastu ludzi ;) Dla każdego chętnego coś się znajdzie, chodzi tylko o to, żeby była jedna osoba która to zorganizuje i będzie na bieżąco kierowała (al_said ;))).

This Post:
00
93491.24 in reply to 93491.23
Date: 6/3/2009 4:14:19 AM
Fragmin Team
III.7
Overall Posts Rated:
11191119
teoretycznie do "wywiadu" mogę się zgłosić...

This Post:
00
93491.25 in reply to 93491.23
Date: 6/3/2009 4:19:19 AM
Overall Posts Rated:
88
(93490.1) tam to wklej i się nie wydurniaj:P

A tak całkiem serio, to faktycznie myślę intensywnie nad pewnymi rozwiązaniami, choć teraz widzę, że brak guzików utrudni mi dość mocno działanie, a więc albo nie pozbędę się ich albo dużą część moich zajęć przejmą selekcjonerzy, tylko co to za koordynator który nic nie robi:)

Co do Draft to myślę, że możemy to zrobić w dwójkę, w tym przypadku im mniej osób tym szybszy obieg informacji i mam nadzieję lepsze wyniki.

Wywiad to już zależy od przyszłego selekcjonera, generalnie gdyby 1 osoba zajmowała się Amerykami, 2 Azją i Afryką i z 2 Europą to dałoby się to wszystko ogarnąć, inna sprawa czy takie dane coś dają przy szybkości treningu w BB (w ht to się sprawdzało ale nie zapominajmy, że tam można z 90% pewnością przewidzieć rozwój piłkarza mając tylko jego ID:))

This Post:
00
93491.26 in reply to 93491.20
Date: 6/3/2009 4:33:51 AM
Overall Posts Rated:
1717
To może zadam pytanie.

1) Jak zamierzasz prowadzić trening poszczególnych pozycji C, PF, SG, SF, PG prosiłbym żebyś opisał jak długo zamierzasz trenować danym zawodnikom poszczególne umiejętności i jakie skille chcesz osiągnąć.

2) Czy planujesz trenować dla kadry zawodników zadaniowych np. ultradefensywnych ?

3 ) Prywatne jaki masz personel w klubie i jakie masz dochody z hali ?

Pozdrawiam

Message deleted
From: Mysza

This Post:
00
93491.28 in reply to 93491.2
Date: 6/3/2009 4:40:07 AM
Overall Posts Rated:
1717
Mam nadzieję że się nie obrazisz że te same pytania zadam co koledze ale chciałbym porównać wasze odpowiedzi i na tej podstawie zdecydować.

1) Jak zamierzasz prowadzić trening poszczególnych pozycji C, PF, SG, SF, PG prosiłbym żebyś opisał jak długo zamierzasz trenować danym zawodnikom poszczególne umiejętności i jakie skille chcesz osiągnąć.

2) Czy planujesz trenować dla kadry zawodników zadaniowych np. ultradefensywnych ?

Pozdrawiam

This Post:
00
93491.29 in reply to 93491.26
Date: 6/3/2009 4:41:41 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
A więc odpowiadam:
1.Selekcjoner nie prowadzi treningu graczy.Robi to manager który ma danego zawodnika w klubie.Wierzę że robią to dobrze-przecież inaczej by się w kadrze nie znaleźli...
2.Odpowiedź brzmi podobnie jak w pytaniu 1.No ale oczywiście są i będą skauci,którzy pomagają w szkoleniu wszystkich zawodników z aspiracjami...
3.Mój personel to:trener 5,rzecznik 4,lekarz 4. A dochody z hali myślę że jakieś 200 tys teraz będzie(bo niedawno skończyłem rozbudowę:)

This Post:
00
93491.30 in reply to 93491.26
Date: 6/3/2009 4:44:14 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
To się ich nie pozbywaj ;)
Możesz robić to co dotychczas, trochę mniej albo tylko znaleźć ludzi i koordynować ich działanie, to już tylko zależy od ciebie ;) To co robisz wykonujesz doskonale, tylko chodzi o to, że z każdym sezonem przybywa zadań i dlatego myślę, ze teraz jest dobry czas, żeby to zorganizować. A wszyscy chętni myślę, że są mile widziani i dla każdego coś się znajdzie ;)

@aimar Super ;)

This Post:
00
93491.31 in reply to 93491.30
Date: 6/3/2009 4:48:29 AM
Overall Posts Rated:
99
al napisał, że jak nie wystartuje więcej osób to wciśnie przycisk i ...

tłumy walą drzwiami i oknami :)

This Post:
00
93491.32 in reply to 93491.29
Date: 6/3/2009 4:50:08 AM
Overall Posts Rated:
16491649
Ciesze sie ze sie zdecydowales i odwazyleś:)

This Post:
00
93491.33 in reply to 93491.32
Date: 6/3/2009 4:51:25 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
;)

Advertisement