BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT-ME] Włochy - Polska

[NT-ME] Włochy - Polska

Set priority
Show messages by
This Post:
00
70683.24 in reply to 70683.22
Date: 2/3/2009 2:55:47 AM
Overall Posts Rated:
88
Ja nie byłbym taki pewny pamiętaj, że w półfinale jeszcze jest forma, więc jak zapewne Hiszpania ustawi u wszystkich graczy trening gs'a to może wygrać. Po resecie formy Włosi ze swoim entuzjazmem w piątek pokonają każdego zwłaszcza, że od półfinału gra się PO-CT.

This Post:
00
70683.25 in reply to 70683.24
Date: 2/3/2009 3:22:24 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Zapomniałem o tym, rzeczywiście jak nie spadnie im dramatycznie forma to są już mistrzami ;) Przecież Włosi też mogą ustawić trening formy ;)

From: Big Z
This Post:
00
70683.26 in reply to 70683.21
Date: 2/3/2009 4:21:18 AM
Overall Posts Rated:
6363
jakieś takie niesmaczne to wszystko.
my apologies for breaking your trust
albo
I wanted to keep our dreams alive
jak to ładnie powiedziane.

Teraz na pewno trener Izraela mu odpisze: doskonale Cię rozumiem, nie przejmuj się bracie, niech wyrzuty sumienia Cię nie dręczą. Po zakończeniu ME zapraszam do nas, wybierzemy się na piwo. Mam nadzieję, że zostaniemy przyjaciółmi mimo tego przykrego incydentu

From: al_said

This Post:
00
70683.27 in reply to 70683.26
Date: 2/3/2009 4:56:01 AM
Overall Posts Rated:
88
Ta byś zobaczył co za głupoty wypisują po swoim meczu, wręcz chwalą trenera, że tak zrobił, bo przecież 2TiE samo w sobie jest nie fair no i umawiając się na taką grę trzeba się liczyć z tym, że rywal jednak nie zagra na luzie.

Może to z powodu braku coffee shop'ów nie właściwie interpretujemy całe to zdarzenie:).

From: Khazaad

This Post:
00
70683.28 in reply to 70683.27
Date: 2/3/2009 5:47:12 AM
Overall Posts Rated:
145145
Aż... nie chce się tego komentować.

Osobiście uważam (jak zapewne większość z Was) że, pomijając fakt, czy umawianie 2TiE jest fair czy nie fair (bo o tym można by pewnie długo dyskutować), ale jeżeli już jest umówione, to choćby nie wiem co, trzeba tak zagrać. Ja wiem, że to tylko gra, ale może właśnie dlatego. Jak dla mnie trener Holandii zrobił coś, czego nigdy robić nie powinien, a jeżeli znajdują się ludzie, którzy pochwalają takie działania, to... szkoda gadać.

Mam nadzieję, że na długo zostanie to w pamięci całej społeczności BB i że większość nie pochwala takich zachowań. Myślę też, że w większości krajów (może poza Holandią) reputacja ich trenera i całej społeczności (a w każdym bądź razie tej części, która go popiera) ostro na tym ucierpi. Nie można było po prostu powiedzieć - "Nie, nie zgadzam się podwójny TiE"?

From: m4ti_

This Post:
00
70683.29 in reply to 70683.28
Date: 2/3/2009 6:15:53 AM
Overall Posts Rated:
2121
Jak widać niektórym od tego BB sie posrało w głowie. No ale jak sam napisał "chciał potrzymać swoje marzenia", najlepszym wyjsciem bedzie dokopac dwóm następnym przeciwnikom i awasnowac z tej grupy

From: al_said
This Post:
00
70683.30 in reply to 70683.29
Date: 2/3/2009 8:25:05 AM
Overall Posts Rated:
88
Oj chyba jednak selekcjoner Izraela też nie trzyma ciśnienia (choć mu się nie dziwię w sumie), założył wątek o tym całym "incydencie" na forum trenerów. Oto jego wpis:

Hello all,
I would like a moment of your time in order to tell you about an incident I had during the last NT match..

As you are all aware, there are TIE agreements in this game. There isn’t any rules regarding these agreements, thus it’s perfectly legal to set such an agreement and it’s perfectly legal to break such an agreement as well but I think there is an ethical code to conduct and not to deceive other managers.

I think there is a huge different between breaking such an agreements in a regular leagues/cup game and breaking them in a NT game.

When breaking a TIE agreement in a NT game you are only fooling the NT coach but actually you are fooling a whole community (hundreds/thousands of people) that stands behind their NT.
From my point of view this is an unacceptable behavior. It might not go against to official rules of the game but it goes against the most basic ethics rules.

It’s one thing not to reply to such an agreement, or decaling it, but giving someone a positive answer and then just doing the opposite is just wrong.

I feel we should play this game as fair as possible – and breaking TIE agreements is not the way to do it. Especially not in the NT level.

(http://img209.imageshack.us/img209/6532/mailks0.png)
(4496)

The damage is done – I lost the game and it might prevent my NT from qualifying to the next round.

I hope you wont do the same mistake that I did and trust the Nederland NT coach specifically. I think it’s a good idea that you’ll let everybody else know if you ever suffered from such a case and warn the rest of the NT coaches from unreliable coaches.

Kind regards,
Ofer.

From: Ksiuu

This Post:
00
70683.31 in reply to 70683.30
Date: 2/3/2009 8:55:20 AM
Overall Posts Rated:
99
:]

This Post:
00
70683.32 in reply to 70683.30
Date: 2/3/2009 9:09:21 AM
Overall Posts Rated:
2222
Współczuje.
Cóż... jak to mawiali starożytni:
Przed głupota, to i rodzona matka nie uratuje.
A z drugiej strony to może tylko gra, czego nie zrozumiał jeden z jej uczestników? Myślę że niema co płakać. Lepiej wygrać dwa następne mecze. Al_said dasz radę!

Pozdrawiam
M.

P.S. A jaki był odzew? Zapodasz link do tego forum?


This Post:
00
70683.33 in reply to 70683.32
Date: 2/3/2009 9:21:42 AM
Overall Posts Rated:
88
forum jest zamknięte dla nie selekcjonerów, więc zapodawanie linka nic nie da:) a co do odzewu to na razie cisza tylko jeden Anglik się wypowiedział: You got what you deserved. Fair play to the Dutch lad ;-)

From: c77™
This Post:
00
70683.34 in reply to 70683.33
Date: 2/3/2009 9:35:16 AM
Overall Posts Rated:
2929
Taka zagrywka po umowieniu sie na pewno nie jest fair. Czy generalnie umawianie sie jest fair ? przeciez to tylko gra ;) brakuje tutaj troche elementu zaskoczenia i przez to wiekszych niespodzianek w rozgrywkach.

pzdr - c77™
Advertisement