BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Islandia

[U21] Islandia

Set priority
Show messages by
This Post:
00
161840.25 in reply to 161840.24
Date: 10/25/2010 4:52:20 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Ja nie panikuję.
To tylko statystyka ;)

A bo jakiś ten Twój jastrząb taki posępny ;)

This Post:
00
161840.26 in reply to 161840.25
Date: 10/25/2010 4:57:40 PM
Overall Posts Rated:
7474
Wdał się we właściciela ;)

This Post:
00
161840.27 in reply to 161840.21
Date: 10/25/2010 5:16:26 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Na skuteczność FT i straty/ przechwyty największy wpływ miało nastawienie TiE vs CT. Trochę szkoda, że Islandia zdecydowała się użyć największego ptaka w meczu z nami. Za tydzień grają z Węgrami i Ci pewnie ostro ich zleją i mocno nabiją małe pkt.:/ Przyznam szczerze, że liczyłem że dzisiaj Islandia największego ptaka użyje dopiero za tydzień...

This Post:
00
161840.28 in reply to 161840.27
Date: 10/25/2010 5:31:52 PM
Overall Posts Rated:
7474
Sądzisz, że nastawienie ma wpływ na skuteczność wykonywanych wolnych? Pierwszy raz spotykam się z taką opinią.
A na straty mają wpływ w dużej mierze umiejętności - choć nastawienie swoje też niewątpliwie zrobiło. Sam zaryzkowałem tworząc swój skład i wiem, że drugi raz takiego błędu nie zrobię

From: Mario

This Post:
00
161840.29 in reply to 161840.27
Date: 10/25/2010 5:36:25 PM
Overall Posts Rated:
605605
Akurat się spodziewałem dużego ptaka teraz u nich.. Trzeba grać i wygrywać kolejne mecze.

This Post:
00
161840.30 in reply to 161840.28
Date: 10/25/2010 5:36:45 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Sądzisz, że nastawienie ma wpływ na skuteczność wykonywanych wolnych? Pierwszy raz spotykam się z taką opinią.


Tak. Nastawienie ma wpływ nie tylko na skuteczność rzutów z akcji ale też na skuteczność rzutów osobistych. Tak na chłopski rozum skoro grają mecz o wszystko to znaczy, że się bardziej przykładają w każdym elemencie gry;-)

This Post:
00
161840.31 in reply to 161840.23
Date: 10/25/2010 7:21:54 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Islandia nam wali, oni nie mają już szans na awans.
Z tego wielkiego ptatka najbardziej cieszą się Węgrzy i Litwini.
Problem jest w tym, że Islandia na papierze jest około czwartą-piątą drużyną w naszej grupie (za nami, Węgrami i Litwą, gdzieś w okolicy Rumunii, a przed Danią, Gruzją i Czarnogórą). Nam nabruździli a reszcie dobrych zespołów łatwiutko dostarczą punkty (dobre chociaż tyle, że Litwę kosztowało to część entuzjazmu). I zanim przyjdzie do decydujących spotkań to jesteśmy do tyłu.
I gdyby trzy najlepsze zespoły zagrały na remis (np my wygramy z Litwą, Litwa z Węgrami a Węgry z nami), no to nam brakuje punktów. Teraz margines błędu skurczył się do zera.

This Post:
00
161840.32 in reply to 161840.31
Date: 10/26/2010 4:58:22 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Cóż napisać po takim meczu, kiedy tak naprawdę o wyniku zadecydował fakt, że Islandia poszła na całość. Oczywiście mieli do tego prawo, ale tak jak już wcześniej napisaliście im to nic nie da, bo dostanę baty od Węgrów, a nam niestety bardzo utrudni grę. Tak ta gra jest skonstruowana, że jak ktoś zagra CT przeciw TiE to wszystko inne schodzi na dalszy plan, zwłaszcza że przed meczem mieliśmy ten sam entuzjazm. Naprawdę ciężko mi zrozumieć zagrywkę trenera Islandii, no ale jak już wspomniałem, to jego drużyna i mógł zrobić to, co chce. W naszej grupie drużyny widać idą na totalne wyniszczenie, niestety sytuacja układa się bardzo korzystnie dla Węgier i Litwinów, a niezbyt ciekawie dla nas i Rumunii ;(
Porażka na pewno boli, tym bardziej, że odniesiona w taki sposób, no ale nie pozostaje nam nic innego jak dalej pracować i robić to co do nas należy.
Nie jestem typem człowieka, który pozjadał wszystkie rozumy i wie wszystko najlepiej. Wręcz przeciwnie, zawsze jestem otwarty na wszelkie rady czy pomysły. Mimo sporego myślę doświadczenia ciągle się się uczę, w tym celu też poprosiłem w tym sezonie o doradztwo osób, które w mojej opinii swoimi wskazówkami mogą mi bardzo pomóc. Tak jest w rzeczywistości, naprawdę cała czwórka moich asystentów pomaga kadrze w sposób naprawdę znakomity.
Według mnie od strony taktycznej zagraliśmy dobrze, po prostu ciężko było wymyślić coś bardziej skutecznego... Znając już wynik, taktykę i skład Islandii, gdybym miał jeszcze raz się ustawić na ten mecz... nic bym nie zmienił ;) Nawet nastawienia. Mecz był na styku do ostatniej minuty, wynik mógł być w obie strony, nie udało się, ale bynajmniej ja się nie załamuję i nie rozpaczam, taki jest po prostu sport.

Polska gra dalej i nadal liczy na swoich kibiców!

PG:

Ratkiewicz- zagrał dobrze, rzucił sporo punktów przy dobrej skuteczności, ale zabrakło asyst z jego strony. W tym aspekcie gry liczyłem na trochę więcej z jego strony. Ocena 8

Misiejuk- jak na 12 minut gry, to dał z siebie trochę za mało. Blado wypadł zwłaszcza w asystach. Ocena 7

SG:

Anioł- ogólnie nasi strzelcy wypadli mizernie, ale wobec nie najlepszej formy Lubasa musieli wziąć ciężar gry na siebie i nie dali rady. Słabiutko w ofensywie, kiepskawo w obronie. Ocena 6

Mielczarek- dramat jeśli chodzi o skuteczność. Niestety ;( Ocena 5,5

SF:

Banaśkiewicz- na pewno nasz jeden z jaśniejszych punktów wczorajszego meczu. Duży podziw budzi zwłaszcza liczba zbiórek. Ocena 9

Smalcerz- grał bardzo krótko i ciężko go jednoznacznie i obiektywnie ocenić. Ocena 7

PF:-

Anisiewicz- niestety zagrał poniżej oczekiwań i możliwości. Na pewno obraz jego gry zaciemnia CT rywala, ale mimo wszystko dosyć wyraźnie przegrał walkę na tablicach ze swoim konkurentem. Na plus 4 asysty. Ocena 7

Sapsay- gracz ofensywny, co od razu widać po statystykach. Niestety odstaje w obronie, co też było niestety widać w trakcie meczu. Ocena 7

C:

Kamocki- również CT rywala zrobiło swoje. W dodatku pod koniec meczu wyleciał za 6 fauli. Ocena 7

Klaczyński- gracz jednostronny, bardzo pożyteczny. Mimo nie najlepszej formy jak najbardziej pozytywny występ. Ocena 8



Last edited by vinnie_jones at 10/26/2010 4:59:58 AM

This Post:
00
161840.33 in reply to 161840.30
Date: 10/26/2010 5:31:14 AM
Overall Posts Rated:
7474
Tak. Nastawienie ma wpływ nie tylko na skuteczność rzutów z akcji ale też na skuteczność rzutów osobistych. Tak na chłopski rozum skoro grają mecz o wszystko to znaczy, że się bardziej przykładają w każdym elemencie gry;-)

Na chłopski rozum? Podaj na przykładach meczów Twojego klubu: nastawienie + wolne i jaka wynikła z tego skuteczność to może mnie przekonasz.

This Post:
00
161840.34 in reply to 161840.30
Date: 10/26/2010 5:56:42 AM
Overall Posts Rated:
7474
Tak. Nastawienie ma wpływ nie tylko na skuteczność rzutów z akcji ale też na skuteczność rzutów osobistych. Tak na chłopski rozum skoro grają mecz o wszystko to znaczy, że się bardziej przykładają w każdym elemencie gry;-)

Myślisz, że przy nastawieniu TiE zawodnicy gorzej rzucają wolne?
A może gracz wykonując wolne porównuje, że on gra TiE a przeciwnik CT? To akurat nijak się ma z chłopskim rozumem moim zdaniem.

Mam za to konkretny przykład jak zawodnicy potrafią rzucać wolne przy TiE.
Debiut w II lidze:
(26665936)

Wolne mojego zespołu 30-39 0.769%

Zdobyłem 90 punktów. Aż 1/3 z nich była z wolnych.
Wolne są nieważne?

Mam rozwiązanie jak wzmocnić kadrę U-21, skoro VJ nie chce trenować ST i FT.
Niech U-21 bierze sobie z baz po drafcie zawodników z FT (bez historycznych i MVP) a tych bez FT oddaje NT.
ST dla U-21 jest nieważne, bo Wasi skauci i tak przecież wytrenują świetnych zmienników ;)
A w kadrze U-21 przynajmniej nie będą grali goście bez FT.
I kadra U-21 nie będzie przegrywać meczów jak z Islandią przez nieskuteczność z wolnych

From: Hawkeyed

This Post:
00
161840.35 in reply to 161840.22
Date: 10/26/2010 6:20:35 AM
Overall Posts Rated:
7474
Tak, ale nie były to duże różnice. Entuzjazm zrobił swoje.


Nie wiem czy skuteczność z wolnych na poziomie 40% i 4 straty więcej od rywali to niewielkie różnice.
Zwłaszcza, że przegrana była 4 punktami...

Advertisement