BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] m4ti_

[wyb] m4ti_

Set priority
Show messages by
From: m4ti_

This Post:
00
77691.29 in reply to 77691.28
Date: 3/3/2009 1:53:41 AM
Overall Posts Rated:
2121
no trudno, do ludzi przemówiły sukcesy Leszka a nie mój pomysł na kadre. Zabrakło 14 głosów, to moim zdaniem dużo:P Mam nadzieje ze ta kampania wyglądała tak jak ma wyglądac i tak juz będzie zawsze. Nic tylko teraz trzeba czekac na obiecany medal przez Leszka, któremu teraz będę kibicował.

Chciałbym podziękować tym 40 osobą za głosy poparcia, za to że nie patrzyły tylko w "historie klubu" ale też na te moje idee;]

This Post:
00
77691.30 in reply to 77691.29
Date: 3/3/2009 3:00:00 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Gratuluję świetnego wyniku.

From: al_said

This Post:
00
77691.31 in reply to 77691.29
Date: 3/3/2009 3:04:42 AM
Overall Posts Rated:
88
Lubię Cię m4ti_ wiesz o tym, ale z waszej trójki mam wrażenie tylko Leszek wie jak ustawiać skład, a przecież w kadrze to mecze są najważniejsze. Może gdybyś nie wziął tego sparingu w typerze, to bym nie pisał na kogo głosuje, ale lubię poniedziałki spędzać na czymś innym niż ciągłe wtf co on gra;). No i chyba przed startem warto poznać reguły. Poza tym przynajmniej nie stracimy jednego z aktywniejszych skautów.

Ale żeby nie było, że jestem tylko na nie, mam nadzieję, że wyeliminujesz wszystkie braki i wystartujesz ponownie.

From: m4ti_

This Post:
00
77691.32 in reply to 77691.31
Date: 3/3/2009 4:09:05 AM
Overall Posts Rated:
2121
Wiesz nie napalałem się na to aby w tych wyborach wygrać, wystartowałem aby być jakąś alternatywą dla głosujących co mi się chyba w 100% udało. Może i to lepiej, że nie wygrałem? Nigdy się tego już nie dowiemy;]. A z regułami bym się zapoznał, bo poco mi bylo znac je wcześniej? Z meczami też bym sobie poradził, nie wiem czy to że w tym meczu z Tajwanem zagrałem złą taktyką jest dobrym argumentem, chyba Ty też pierwszy mecz w swojej kadencji przegrałeś, chyba ze to było jeszcze za Tipawa ale to i tak nie ważne.

Trzymam gorące kciuki za Leszka i mam nadzieje ze odciąży Cię trochę, bo do tej pory głównie Ty się skautami zajmowałeś.

Aha i nie czuje się przegranym, biore to za kolejne doświadczenie które w przyszłości zaprocentuje;]

@vinnie_jones
Dzięki, cieszy mnie szczególnie że więcej użytkowników zagłosowało niz w ostatnich wyborach;]

From: al_said

This Post:
00
77691.33 in reply to 77691.32
Date: 3/3/2009 4:40:53 AM
Overall Posts Rated:
88
Cóż szkoda, że tak do sprawy podchodzisz, bo to jest tak jak byś wystartował w biegu i na pierwszym kilometrze "spalił cały tlen" na pytanie na ile km biegniemy, moim skromnym zdaniem takie rzeczy powinno się wiedzieć przed startem. Nie mówię, że każdy kandydat ma wiedzieć wszystko, bo niektórych rzeczy w regułach nie ma, ale np. kiedy kończą się wybory w których się bierze udział wypada wiedzieć.

Ja nie mam nic do taktyki, PtB mogło zagrać, nawet do tego, że przegrałeś moim zdaniem trochę pechowo też nie, ale raczej do tego, że najpierw dałeś Mikulskiego na SFie a później narzekałeś, że przegraliśmy przez zbiórki, trochę to niekonsekwentne. A z Kostaryką grał Tripaw, bo tak jak teraz tak wtedy w 1 tygodniu trwały wybory.

Co do frekwencji to nie wiem czy jest się z czego cieszyć, skoro mamy ponad 2.5k drużyn a zagłosowało może ze 170 osób, z czego jakieś 25 głosów trzeba odliczyć na osoby które wystartowały i tylko dlatego oddały głos w wyborach.

From: m4ti_

This Post:
00
77691.34 in reply to 77691.33
Date: 3/3/2009 4:53:40 AM
Overall Posts Rated:
2121
Ja do sprawy podchodzę na luzie, bo to przecież tylko gra;] Głos ludu zadecydował nie wiem nad czym się jeszcze tu rozwodzić?;P Masz racje ze powinienem to wiedzieć no ale nie wiedziałem;] Wtrąciłem swoją małą dygresje na ten temat i tyle;]
Cieszy mnie że te wybory wyglądał lepiej niz poprzednie, ze mimo braku sukcesów zdołałem przekonać kilkadziesiąt osób do siebie, to mi dało dużo satysfakcji;] przegrywać też trzeba umiec;]
Tak jak pisałem, może lepiej ze nie wygrałem, teraz skupie sie na lidze, poucze sie aby wkońcu zdać ten egzamin z matmy, zajme się 18 letnim narybkiem i bogatszy o dodatkowe sezony doswiadczen moze jeszcze kiedys wystartuje;]

Apropo frekwencji to nalezy się cieszyć z tego że jest jakaś progresja, bo sam wiesz ze mimo 2,5k userów na forum udziela się tylko mały procent z tego.

This Post:
00
77691.35 in reply to 77691.34
Date: 3/3/2009 5:34:04 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Bez złośliwości do nikogo-a wszczególności do ciebie ale po tych wyborach jestem prawie pewien że kto nie jest lub nie był w PLK to nie ma szans na tą posadę.
Głosują tylko ci,którzy się tą grą pasjojnują,dlatego coach pisze że było to 175 osób minus coś tam...Dla nich właśnie przede wszystkim liczą się sukcesy,już osiągnięte-i nie ważne że ktoś w BB gra od początku(i jest w PLK),czy zaczynał jak ty czy ja pod koniec 4 sezonu,czy później.Wydaje mi się nawet że ci co zaczynali jeszcze później po prostu z założenia nie mają szans.Żeby wygrać wybory trzeba przekonać do siebie tych pasjonatów,czyli z reguły prezesów z PLK,2 ligi,kilku z 3 ligi i kilku z reszty...A żeby ich przekonać trzeba...mieć sukcesy i koło się zamyka...
Naprawdę chciałem żebyś wygrał,wbrew tej mojej teorii,bo czasem uważam że dobrze jest wnieść trochę "świeżej krwi" i nowego spojrzenia na pewne sprawy.
Ale widzisz sam-co z tego,że jesteś znany i aktywny na forum jak ludzie,którym pomagasz w pojmowaniu tej gry interesują się tylko własną drużyną a nie reprezentacją.Być może zauważyłeś,być może nie ale ja rónież dosyć często na forum staram się pomagać początkującym.Również na BB maila piszą do mnie i jeśli umiem to pomagam,choć nie czuję się największym znawcą.
Przyznaję że też chodziło mi po głowie żeby spróbować swoich sił w wyborach ale doszedłem do wniosku że nie mam i tak szans.Jestem pewien że gdyby ci wszyscy ludzie,którym pomaga się na forum głosowali w wyborach to wynik raczej nie byłby taki jak jest...
No ale jest jak jest.Musimy się z tym pogodzić i walczyć o sukcesy bo to jedyna droga do tego by zostać selekcjonerem.
Powodzenia i awasu życzę

This Post:
00
77691.36 in reply to 77691.35
Date: 3/3/2009 5:42:38 AM
Overall Posts Rated:
2121
Dzięki za miłe słowa no ale juz naprawde nie ma się nad czym rozwodzić;]
Pozatym wolałbym aby ludzie głosowali na mnie za to jakie mam poglądy na kadre a nie za to ze im pomagam, bo pomagam bezintersowanie bo sam kiedys na poczatku z owej pomocy korzystałem;]
Sam bym na Lesza głosowal jakbym nie startował no chyba ze by mnie ktos inny do siebie przekonał;]. Sukcesy się osiąga i one sa miernikeim potencjaly kazdego z userów, oczywiscie oni na początku mieli latwiej gdzie wszsytkie ekipy byly praktycznie rowne, no ale kto nam bronil wczesniej do BB sie zapisac;] Naprawde zbędna jest juz ta dyskusja, bo to dobro kadry jest najważniejsze;] Trzeba teraz wspierać Leszaka i mu pomagac bo jego sukces będzie sukcesem calej naszej społecznosci;]

Doskonale wiem ze jestes bardzo aktywny, nie myśl ze ja tego nie widze:P Mialem nawet w planach jakbym wybral wybory bardziej w sprawy kadry wciagnąc no ale nie wciągne;]

This Post:
00
77691.37 in reply to 77691.35
Date: 3/3/2009 5:50:37 AM
Overall Posts Rated:
1010
Pewnie, że pomoc i udzielanie się m4ti'ego jest dobre ale chyba nie powinno dzięki temu być nagrodą dla Niego prowadzenie kadry. Jednak zakładka "historia klubu" i sukcesy mają większe znaczenie i uważam, że dobrze bo jednak to co osiągnęliśmy z własnym zespołem i nasza wiedza często ma odzwierciedlenie w pracy z kadrą.

This Post:
00
77691.38 in reply to 77691.36
Date: 3/3/2009 5:53:00 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Może kiedyś uda się coś stworzyć;)
I niech nikt nie myśli że ja się użalam nad tym że inni zaczynali wcześniej i dzięki temu mają sukcesy.To jest ich osiągnięcie i każdy by tego chciał.Po prostu chciałem powiedzieć tylko że to nie powinien być jedyne kryterium...
Ale również życzę powodzenia nowemu selekcjonerowi i jeśli tylko będę mógł lub umiał to służę pomocą.
Mam jeszcze takie marzenie by wychować reprezentanta:)Naprawdę jestem gotów się poświęcić i trenować tak jak pisał vinnie_jones tylko jedną pozycję.Zamierzam nawet powalczyć o trenera 7 a minimum 6.Ale to chyba plany dopiero na przyszły sezon...

From: Astarotte

This Post:
00
77691.39 in reply to 77691.29
Date: 3/5/2009 3:05:45 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
nie rezygnuj...jestes przyszloscia

Advertisement