BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
171604.30 in reply to 171604.24
Date: 1/21/2011 9:02:03 AM
Overall Posts Rated:
12061206
po co sprawdzani są tacy gracze jak:

(5143691) lub (6887259) lub (6024850)

Ci zawodnicy mają pensję o, odpowiednio, 30%, 29% i 41% większe niż pensja podstawowego zawodnika świeżo upieczonych mistrzów świata.

From: Jax

This Post:
22
171604.31 in reply to 171604.27
Date: 1/21/2011 9:04:12 AM
Overall Posts Rated:
773773
To co sie dzieje z jednej strony jest śmieszne z drugiej strony jest lekko mówiąc irytujące już aby nie powiedzieć dosadniej .

Śmieszne jest to ze powoływani sa gracze z pensjami po 4 tys jak sie dowiedziałem od jednego z Prezesów . Sam tego nie sprawdzałem ale został powołany mój gracz z pensja 18 tysi . Pytania moje brzmią :

Czemu ma to służyć ?

Czy my jako społecznośc pewnej gry mamy być okradani z danych graczy których mamy w klubach a którzy kompletnie nie sa potrzebni reprezentacji ?

Czy się na to zgadzamy ?

M4ti robił poprzednio to samo w poprzednim sezonie juz wtedy publicznie zgłaszłem temu sprzeciw i wyraznie napisałem ze nie życzę sobie aby ktokolwiek powoływał gracza bez mojej zgody . Mam prawo sądzić że to co sie obecnie wyprawia jest kontynuacją tego co było poprzednio . Jeżeli selekcjoner chce powoływać mojego gracza to niech sie do mnie zgłosi albo wyśle skauta i ja te skile udostępnie jezeli uznam ze ten gracz moze sie przydać reprezentacji .

Skoro takich graczy nie mam to po co sa powoływani ? Na potrzeby reprezentacji ??? Mam prawo sądzić że do całkiem innych celów . Nie tylko mnie to dotyczy niestety ale innych Prezesów też .

M4ti opublkował raport z tego raportu wynika że w okolicach kadry jest 107 graczy . To aż trzeba powoływać wszystkich Polaków jacy są w BB aby pomóc reprezentacji ? Czy napisanie 107 bb=meili to jest problem dla sztabu reprezentacji ? Przy 5 skautach to jest średnio po 20 bb-meili .

Jeżeli ktos ma gracza nie zawartego w okolicach kadry a wie ze gracz jest nietuzinkowy to sam sie zgłosi do selekcjonera , wcale okradać wszystkich Prezesów ze skili nie trzeba .

Nie pisze tego posta dlatego ze przegrałem wybory bo to było mineło i nie ma żadnego znaczenia .

Selekcjoner po za tym ze dostał prawo kierowania kadrą , prawo do podpowiadania włascicielom jak on widział by trening to jeszcze musi byc osoba o jakimś zaufaniu a nie działać na zasadzie że to ja tu jestem najważniejszy , nieomylny , i wszystko wiem najlepiej .

Najpierw może warto by było zapytać sie czy wszyscy na takie coś zgadzamy ? Na tego typu powołania .





From: B.B.King

To: Jax
This Post:
00
171604.32 in reply to 171604.31
Date: 1/21/2011 9:31:41 AM
Overall Posts Rated:
12061206
To co sie dzieje z jednej strony jest śmieszne z drugiej strony jest lekko mówiąc irytujące już aby nie powiedzieć dosadniej .
Śmieszne jest co najwyżej czepianie się, i też staje się irytyujące.

Śmieszne jest to ze powoływani sa gracze z pensjami po 4 tys jak sie dowiedziałem od jednego z Prezesów

Z taką pensją powołani zostali tylko moi zawodnicy. Sam sobie sprawiłem prezent ;-) Nie ma w tym nic szkodliwego dla kogokolwiek innego.

Sam tego nie sprawdzałem ale został powołany mój gracz z pensja 18 tysi .
Możliwe. Jeśli aktualnie ma pensję 18k, to znaczy, że za 26 tygodni, gdy będzie półfinał MŚ, to spokojnie może mieć już pensję równą 27k. A to oznacza, że (patrząc po samej pensji) może być tak samo dobry jak jeden z mistrzów świata.
Teraz zerknąłem sobie w Twój skład. W Twojej drużynie jest tylko jeden zawodnik z pensją 18k. Ma 22 lata. Jak najbardziej powinien zostać sprawdzony. Pensja 18k spokojnie może oznaczać SS=90. To jest świetny wynik w tym wieku.

Czemu ma to służyć ?

Ma służyć jak najdokładniejszemu wyłowieniu najlepszych perełek.

Czy my jako społecznośc pewnej gry mamy być okradani z danych graczy których mamy w klubach a którzy kompletnie nie sa potrzebni reprezentacji ?

Wszystkie kadry przed resetem sprawdzają zawodników. I sprawdzani są też zawodnicy, którzy nigdy w kadrze nie zagrają. Ale bardzo często, przed sprawdzeniem, nie da się tego ocenić.


M4ti robił poprzednio to samo w poprzednim sezonie juz wtedy publicznie zgłaszłem temu sprzeciw i wyraznie napisałem ze nie życzę sobie aby ktokolwiek powoływał gracza bez mojej zgody . Mam prawo sądzić że to co sie obecnie wyprawia jest kontynuacją tego co było poprzednio . Jeżeli selekcjoner chce powoływać mojego gracza to niech sie do mnie zgłosi albo wyśle skauta i ja te skile udostępnie jezeli uznam ze ten gracz moze sie przydać reprezentacji .

Podczas powoływania zawodników nie sprawdzałem z jakiego są klubu. Co przyśpieszyło prace kilkukrotnie.

jezeli uznam ze ten gracz moze sie przydać reprezentacji .

Skoro takich graczy nie mam to po co sa powoływani ? Na potrzeby reprezentacji ???

To ja jestem selekcjonerem i to moje zdanie odnośnie przydatności w reprezentacji jest decydujące. Jakby to właściciele decydowali, wedle swego uznania, czy zawodnik nadaje się do reprezentacji, to dostałbym kilkaset zgłoszeń o zawodnikach, którzy się nie nadają, a ich właściciele byliby przekonani, że należy ich powołać.

Mam prawo sądzić że do całkiem innych celów . Nie tylko mnie to dotyczy niestety ale innych Prezesów też.

Masz prawo sądzić cokolwiek. Masz prawo nawet sądzić, że jestem szpiegiem z Marsa i te dane służą do przygotowania inwazji na Ziemię.

M4ti opublkował raport z tego raportu wynika że w okolicach kadry jest 107 graczy . To aż trzeba powoływać wszystkich Polaków jacy są w BB aby pomóc reprezentacji ? Czy napisanie 107 bb=meili to jest problem dla sztabu reprezentacji ? Przy 5 skautach to jest średnio po 20 bb-meili .

Raport, który przygotował Mati, może być dokładny, ale nie musi. W dodatku Mat na pewno nie sprawdzał 22-latków, którzy właśnie wyfrunęli spod skrzydeł U21.

Jeżeli ktos ma gracza nie zawartego w okolicach kadry a wie ze gracz jest nietuzinkowy to sam sie zgłosi do selekcjonera , wcale okradać wszystkich Prezesów ze skili nie trzeba .
90% userów nie udziela się na forum. Dodatkowo część zawodników gra za granicą. Nie wierzę w to, że każdy posiadacz dobrego zawodnika jest w stanie to stwierdzić i się zgłosi. A już na pewno nie chcę tylko na tym polegać. Od poniedziałku zgłosił się do mnie około 6-8 zawodników. Trochę brakuje do tych 107.

Najpierw może warto by było zapytać sie czy wszyscy na takie coś zgadzamy ? Na tego typu powołania .

Selekcjonerzy innych kadr się nie pytają.

This Post:
22
171604.33 in reply to 171604.32
Date: 1/21/2011 10:07:52 AM
The In Your Face Dunkers
IV.3
Overall Posts Rated:
117117
To co sie dzieje z jednej strony jest śmieszne z drugiej strony jest lekko mówiąc irytujące już aby nie powiedzieć dosadniej .
Śmieszne jest co najwyżej czepianie się, i też staje się irytyujące.

Śmieszne jest to ze powoływani sa gracze z pensjami po 4 tys jak sie dowiedziałem od jednego z Prezesów

Z taką pensją powołani zostali tylko moi zawodnicy. Sam sobie sprawiłem prezent ;-) Nie ma w tym nic szkodliwego dla kogokolwiek innego.



Nie chcę się czepiać, ale akurat tu można było zrobić coś szkodliwego. Mianowicie sprawdzić każdego polskiego gracza w swojej lidze. A następnie powołać dziesięciu swoich, by nie było śladu w nowościach. Ale nikt nie będzie Ciebie o to oskarżał, szczególnie, że nie masz jak udowodnić swojej niewinności. No może tylko troszkę, pokazując te zdjęcia Twoich grajków z flagami :]

From: oskar4

This Post:
00
171604.34 in reply to 171604.33
Date: 1/21/2011 10:26:48 AM
Overall Posts Rated:
1010
Dokładnie.

From: Jax

This Post:
11
171604.35 in reply to 171604.32
Date: 1/21/2011 10:34:11 AM
Overall Posts Rated:
773773
dla mnie jest to zwykła kradzież danych za pomocą jakiegoś programu komputerowego przy wykorzystaniu swojej funkcji selekcjonera .

Jeżeli 100 procent polskiego BB zgadza sie na takie zachowania to ich sprawa , ale myślę że mam tu zdecydowaną rację że nie sa zwolennikami tego typu zachowań i jest to złodziejstwo danych . Mnie proszę wyłączyć z tego typu praktyk nie dlatego że ci moi gracze sa jacyś nietuzinkowi ale dlatego że , jak pokazała historia te dane moga być wykorzystywane w różny sposób - Węgrzyn .

Mam nadzieję że Panowie GM-owie zabiorą głos bo obojętnie obok powołań wszystkich Polskich graczy przejść nie można .

This Post:
00
171604.36 in reply to 171604.28
Date: 1/21/2011 10:34:59 AM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11461146
Second Team:
The French Bulldogs II

Bo chciałem zobaczyć jak prezentują się w koszulkach reprezentacji ;-)
Dzisiaj w nocy przez kadrę przewinęło się sporo zawodników. A na koniec, w nagrodę za kawał wykonanej dobrej roboty, sprawiłem sobie prezent, w postaci powołania swoich wychowanków ;-)
Przez parę minut byli w składzie kadry, a ja patrzyłem, cieszyłem się i pstrykałem fotki ;-)


Sorry ale jak dla mnie to jest skandal!

Trzeba było w mowie wyborczej ogłosić, że za to , że zostaniesz selekcjonerem i będziesz wykonywał swoje obowiązki do których sam sie z resztą zgłosiłeś, będziesz nagradzał sie sam, powołując do kadry wszystkich swoich zawodników... Myslę, że mógłbys nie zostać selekcjonerem gdybys zdradził wszystkim swoim wyborcom jaki masz plan co do kadry i powoływań wszystkich swoich zawodników.

This Post:
22
171604.37 in reply to 171604.36
Date: 1/21/2011 10:43:00 AM
Overall Posts Rated:
1313
Sorry ale jak dla mnie to jest skandal!

Trzeba było w mowie wyborczej ogłosić, że za to , że zostaniesz selekcjonerem i będziesz wykonywał swoje obowiązki do których sam sie z resztą zgłosiłeś, będziesz nagradzał sie sam, powołując do kadry wszystkich swoich zawodników... Myslę, że mógłbys nie zostać selekcjonerem gdybys zdradził wszystkim swoim wyborcom jaki masz plan co do kadry i powoływań wszystkich swoich zawodników.


A co ci to przeszkadza? Powołał swoich graczy i co z tego? Dało mu to coś? Może myślisz, że będzie miał za to +10000000k za gadżety albo że przyjdzie mu na kolejny mecz 120% kibiców więcej? Jeśli tak, to radzę jeszcze raz dokładnie przeczytać instrukcje gry a potem przejść do działu "BB-Polska pomoc".

Zrobił to dla swojej satysfakcji, porobił zdjęcia, będzie miał pamiątki a ciebie to nie powinno wogóle interesować, szczególnie że nie znasz sie na tej grze.

This Post:
11
171604.38 in reply to 171604.37
Date: 1/21/2011 10:51:06 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Kolego waż słowa proszę. Nie Ty decydujesz kto się zna na tej grze a kto nie. Sądzę, że Tomkowi pod względem umiejętności i wiedzy o BB do pięt nie dorastasz więc odpuść sobie.

Co do powołań nie miałbym nic przeciwko gdyby nie historia z Węgrzynem. Ona pokazała, że jeśli ktoś zajdzie za skórę obecnemu selekcjonerowi nagle może się zdziwić jak zobaczy na forum jego skile...
Mam nadzieję, że to przeszłość i nigdy do tego nie dojdzie ale doświadczeni Węgrzynem pewni być tego nie możemy.

No a B.B.King zaczyna się powoli przekonywać jak to jest być selekcjonerem ;) Polskie piekiełko ;)

PS@ a mojego Galona nawet nie widziałem, że powołał bo w nowościach nie było info ( chyba że uciekło ;)

From: majkel

This Post:
00
171604.39 in reply to 171604.37
Date: 1/21/2011 10:51:41 AM
Blaugrana Starachowice
IV.18
Overall Posts Rated:
9898
Węgrzyna też sprawdzałeś ? :P

This Post:
00
171604.40 in reply to 171604.37
Date: 1/21/2011 10:54:43 AM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11461146
Second Team:
The French Bulldogs II

Zrobił to dla swojej satysfakcji, porobił zdjęcia, będzie miał pamiątki a ciebie to nie powinno wogóle interesować, szczególnie że nie znasz sie na tej grze.


No w sumie masz rację, przepraszam.

Advertisement