BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
171604.309 in reply to 171604.308
Date: 2/1/2011 9:28:46 AM
piekny smok
III.12
Overall Posts Rated:
55
b.b. zawsze odpowiada na normalne pytania poczekaj już pisze dłuuuuuuuuuugi tekst :)

This Post:
00
171604.310 in reply to 171604.309
Date: 2/1/2011 10:03:48 AM
Overall Posts Rated:
296296
skopiuj swoje pytania i wklej jakies 15 razy wtedy długość posta będzie wystarczająca żeby zwrócić uwagą pana Cesarza :D

This Post:
22
171604.311 in reply to 171604.306
Date: 2/1/2011 10:16:18 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Taa;-) Mów mi jeszcze, a może dam się zbajerować:D...Weszka podobno też takie odkrycie, a z tego co wiem to był gdzieś w bazach tylko jego skille nie były uaktualnione. Wystarczyło przejrzeć kilka arkuszów w exelu i je uaktualnić. Tylko po co przeglądać exela jak się ma listę wszystkich polskich zawodników i narzędzie, które korzystając z tej listy powołuje od razu po 18 grajków i można lecieć automatem sprawdzając przy okazji tysiące bezużytecznych dla kadry zawodników...Dla dobra kadry??:D

Co więcej m4ti robił to samo sezon temu, a więc wystarczyło sprawdzić tylko 22 latków. Nie wierzę, że m4ti pominął sezon temu aż tylu wartościowych zawodników. Jeśli ich skreślił to na pewno miał powody. Podajesz samo SS, które bardzo mocno działa na wyobraźnie...pytanie tylko jaki jest rozkład skilli tych zawodników i czy rzeczywiście mają realne szanse na kadrę? Mogą mieć SS 100, a przez rozkład skilli nie nadawać się do niczego. Czy będą dalej trenowani? W jakich klubach grają?

Poza tym te Twoje klasyfikacje zawodników też są bardzo subiektywne podejrzewam.

Pytanie jest następujące: Czy ten przegląd w takiej skali był konieczny i czy przyniósł więcej dobrego, czy złego?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do czego zmierzam?

Siła najmocniejszych zespołów narodowych budowana jest na zawodnikach, którzy grają i trenują we własnej ojczyźnie. To podstawa. Nastawały czasy, że polski zawodnik stawał się atrakcyjny dla najlepszych drużyn w Polsce. Coraz więcej polskich klubów rozglądało się na TL-u za Polakami...i coraz więcej osób znajdowało kogoś ciekawego. Po prostu nastawała moda na Polaków. Więcej osób decydowało się poświęcać sukcesy klubu by trenować dla reprezentacji. Coś dobrego zaczynało się dziać.

Odkąd zostałeś selekcjonerem i zaczęły się te masowe powołania coraz częściej słyszę: "może mi ............ bo nie mam w składzie Polaków".

Nie mówię, że to jest standard...ale na pewno Twoje działania zniechęcają do treningu i poświęceń na rzecz kadry. Pytanie, czy tędy droga? Ja osobiście uważam, że nie trzeba było powoływać tylu zawodników. Na pewno tych kilku średnich-dobrych zawodników kadry nie zbawi...Lepiej skupić się na treningu tych, którzy faktycznie mają realne szanse na kadrę.

Tymczasem słyszę, że scauci jeszcze baz nie dostali;-)) Mija już trzeci tydzień:P Myślałem, że te urządzenia służą do przyspieszenia tych wszystkich czynności:D Mr.President bez tych cudownych urządzeń robił to szybciej;-)

Być może jak sam pisałeś, to że wygrałeś wybory Cię trochę zaskoczyło...ale mam wrażenie, że obowiązki selekcjonera też Cię trochę przerosły. Do tego przez swoje zachowanie, arogancję, naginanie faktów, podstawianie nogi, podpierdzielanie do GM-ów itp. za bardzo nikt się nie pali żeby Ci pomóc...i wcale się nie dziwię:P Jak taki mundry to radź sobie sam;-)

Last edited by kozlik4 at 2/1/2011 10:35:03 AM

This Post:
00
171604.313 in reply to 171604.312
Date: 2/1/2011 10:36:44 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
A tam banan zaraz walki...


Message deleted
From: m4ti_

This Post:
00
171604.315 in reply to 171604.307
Date: 2/1/2011 4:58:46 PM
Overall Posts Rated:
2121
no to czas na poważne pisanie
Dlaczego takie taktyki w ataku?
Czy była analiza gry w obronie i jakości graczy aby właśnie takie taktyki zastosować ?

Dla mnie ważne pytanie a dla innych może nie.
Dlaczego Luderitz grał na PF?

Czego możemy spodziewać się jeżeli chodzi o obronę czy są przygotowane jakieś sprawdziany tej gry obronnej NT?


To może ja odpowiem na pytanie odnośnie Luderitza póki go jeszcze pamiętam;] Ten gracz to jest PF, trenowany na PFa wiec gra na PFie, ma fajne skile podkoszowe ale górne skile tez ma fajne rozwiniete, powoli sie pomarańczowe będą robic;] Na prawdę zajebisty zawodnik coś;]

Message deleted
This Post:
00
171604.317 in reply to 171604.315
Date: 2/1/2011 5:29:26 PM
Overall Posts Rated:
296296
jeśli byś oglądał mecz to byś wiedział że Luderitz grał najczęściej na PF ale ładnych kilka minut spędził na C i na SF. Markiewka grał na pozycjach od 1 do 4 włąćznie! itd.

ale ciemny lud nie ma prawa oczekiwać słowa wyjasnieneia od króla tylko niech się cieszy że wygrywamy.

więc dziękuje za wyjąsnienie ale wciąż czekam(y) na słowo od guziczkowego.

Message deleted
Message deleted
Advertisement