BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Potencjalni kadrowicze

[NT] Potencjalni kadrowicze (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
126164.31 in reply to 126164.30
Date: 1/7/2010 4:35:18 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Kurde nie zauważyłem, że to Gątalski:D Z tego co wiem to chyba zostały już podjęte jakieś kroki co do tego gracza w celu umieszczenia go w farmie...nie wiem czy to ogłoszenie o sprzedaży nie dotyczy tego tematu...ale to już wykracza poza to co wiem:D Także najlepiej jakby się Mr.President wypowiedział...

From: hatchet

This Post:
00
126164.32 in reply to 126164.31
Date: 1/7/2010 4:41:46 PM
Overall Posts Rated:
99
Kurde nie zauważyłem, że to Gątalski:D Z tego co wiem to chyba zostały już podjęte jakieś kroki co do tego gracza w celu umieszczenia go w farmie...nie wiem czy to ogłoszenie o sprzedaży nie dotyczy tego tematu...ale to już wykracza poza to co wiem:D Także najlepiej jakby się Mr.President wypowiedział...


Jeżeli takie kroki wobec tego SFa zostały podjęte, to się was zapytam czy nie mamy na kogo farm marnować?
Ja rozumiem C czy PF z wielkimi pensjami nie do utrzymania zamykać w farmach.
No ale nie obwodowych których połowa II lig i wszystkie ekipy z PLK mogą utrzymywać przez x sezonów.
Jeśli farming ma prowadzić do umieszczania każdego jednego graczaz okolic NT w IV czy V lidze, to wyprzedam cały skład i bedę nazłość wam przebijał te bidy, bo IMO nie tędy droga.

This Post:
00
126164.33 in reply to 126164.29
Date: 1/7/2010 4:41:54 PM
Overall Posts Rated:
112112
Chopie...on ma pensję 42k...taką farmę to ja mam w komórce za domem ;P

Sam wobec farm mam mieszane uczucia i również dyskutowałbym nad długookresową sensownością sprowadzania niedorobionych wcześniej centrów z zagranicy...Rozumiem jednak argumenty, no i OK.

Tu jednak przesadzasz z przerażeniem na samo modne słowo: "farma". Jak dla mnie czwartoligowiec prędzej pójdzie na trening dla C, dla korzyści własnych i reszty świata niż Ty w PLK, czyż nie?

From: kozlik4

This Post:
00
126164.34 in reply to 126164.29
Date: 1/7/2010 4:42:59 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Myślę, że w farmie miałby dobrze:D Można by mu trenować co się chce i do poziomu jaki się chce. Mamy już 2 podkoszowych u siebie. Fajnie by było jakby i jakiś obwodowy miał tak dobre warunki do rozwoju. Jakiś mega wymiatacz na obwodzie by się przydał. Włosi bez farm nie byliby na tym poziomie, na którym są. Uważam, że my też powinniśmy iść tą drogą...nie ma innego wyjścia. "Odwróceni" to jeszcze dopiero eksperyment w zalążku, który nie wiadomo czy się sprawdzi, a świat się ciągle rozwija... pensje rosną

Last edited by kozlik4 at 1/7/2010 4:44:37 PM

This Post:
00
126164.35 in reply to 126164.33
Date: 1/7/2010 4:44:39 PM
Overall Posts Rated:
99
Tu jednak przesadzasz z przerażeniem na samo modne słowo: "farma". Jak dla mnie czwartoligowiec prędzej pójdzie na trening dla C, dla korzyści własnych i reszty świata niż Ty w PLK, czyż nie?


hmmm myslisze że trenowanie w PLK 2 młokosów od 0 na 1 pozycji to nei jest wyrzeczenie? :>
A co do mojego poświęcenia to mógłbyś się zdziwić bo jakiś obwodowych do dalszego treningu chętnie bym przygarnął, ale to jeszcze nie czas i miejsca na realizacje moich planów :)

From: hatchet

This Post:
00
126164.36 in reply to 126164.34
Date: 1/7/2010 4:46:44 PM
Overall Posts Rated:
99
Myślę, że w farmie miałby dobrze:D Można by mu trenować co się chce i do poziomu jaki się chce. Mamy już 2 podkoszowych u siebie. Fajnie by było jakby i jakiś obwodowy miał tak dobre warunki do rozwoju. Jakiś mega wymiatacz na obwodzie by się przydał. Włosi bez farm nie byliby na tym poziomie, na którym są. Uważam, że my też powinniśmy iść tą drogą...nie ma innego wyjścia. "Odwróceni" to jeszcze dopiero eksperyment w zalążku, który nie wiadomo czy się sprawdzi, a świat się ciągle rozwija... pensje rosną


Nie zgadzam się z zamykaniem każdego jednego gracza NT w farmie. To droga HT z którego w pewnym momencie uciekłem z krzykiem. Tu tego nei chce, bo jeszcze teraz nie ma takiej konieczności.

This Post:
00
126164.37 in reply to 126164.35
Date: 1/7/2010 4:52:41 PM
Overall Posts Rated:
112112
Tylko problem właśnie z tym, że od zawsze na zawsze Ty trenujesz i trenowałeś obwodowych. Na pozycjach obwodowych...do grania na obwodzie...Nazwę to wyrzeczeniem "niższej kategorii" ;) "Przypadkiem" urodzili się oni do grania na tej pozycji i "przypadkiem" tam u Ciebie grają i trenują. Robisz to oczywiście skutecznie i stylowo...ale czytaj wyżej ;)

Potrenuj wymiatającego już SG pod koszem na C...tak przez dwa całe sezony. Wtedy uznam, żeś rzeczywiście szalony :)

This Post:
00
126164.38 in reply to 126164.37
Date: 1/7/2010 4:58:45 PM
Overall Posts Rated:
99
Potrenuj wymiatającego już SG pod koszem na C...tak przez dwa całe sezony. Wtedy uznam, żeś rzeczywiście szalony :)


Przemyślę tą propozycje bo trening SFów chodził mi po głowie :)
Tylko sam wiesz ze kłopot zawsze jest jeden, ciężko znaleźć odpowiedni materiał genetyczny do obróbki na SFa :)

This Post:
00
126164.39 in reply to 126164.31
Date: 1/7/2010 5:00:08 PM
Overall Posts Rated:
112112
Nie używaj tak często słowa "farma", bo to złe słowo jest :)

Jeśli rzeczywiście jest coś na rzeczy...W sumie dobrze. Jeśli jednak w nowym domu nie będzie on trenował pod koszem i to dobre ze dwa sezony to jestem bardzo, bardzo na nie i mogę być jeszcze bardziej upierdliwy w przyszłości ;)

From: kozlik4

This Post:
00
126164.40 in reply to 126164.36
Date: 1/7/2010 5:02:42 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Każdego jednego nie:P Ale kilku:) Bez tego nie będzie wyniku. Masz jakiś inny pomysł, żeby nawiązać walkę z Włochami, czy Hiszpanią? Co nam da, że zaprotestujemy i uciekniemy od farm? Nic! Rzeczywistość ligowa się i tak nie zmieni...a jeżeli chodzi o dorosłą reprezentację to nie ma co liczyć na jakiś sukces. Możemy się umówić, że w Polsce nie chcemy farm...ale świat ma gdzieś to co sobie tutaj ustalimy:D Nie ma co się oszukiwać...dzisiaj BB to już nie to samo BB co 4 sezony temu. Pensję są kosmiczne. Już teraz nawet pensja JW nie jest czymś jakoś szczególnie wyjątkowym. Pensje na poziomie 300k powoli stają się normalnością. Też nad tym ubolewam ale co możemy zrobić? Możemy tylko liczyć na to że BB-cy zrobią coś z pensjami. Inaczej farmy staną się codziennością szybciej niż myślimy. No i trzeba pamiętać, że stanie w miejscu w praktyce oznacza cofanie się:)

This Post:
00
126164.41 in reply to 126164.38
Date: 1/7/2010 5:05:23 PM
Overall Posts Rated:
112112
Wtedy jednak musiałbyś wywalić pewnie dwóch aktualnych młodzianów ;P Za częste rotacje mogą się odbić na kondycji klubu.

To zaś jest materiał genetyczny najczystszej krwi pod takie operacje i nie zdzierżę, jeśli pójdzie w kierunku napakowanego SG. Kolejnego do familii coś potrafiących, ale nie do końca.

Tylko sam wiesz ze kłopot zawsze jest jeden, ciężko znaleźć odpowiedni materiał genetyczny do obróbki na SFa :)

Zupełna racja :) Jeśli się już jednak taki pojawi zbrodnią jest wręcz go marnować jazdą na pół gwizdka. A i tu Gątalski ma na sumieniu...To mógł być ideał, ale bez dalszych narzekań choć go trochę liźnijmy...;)

Advertisement