BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT-MŚ] Polska - Argentyna

[NT-MŚ] Polska - Argentyna

Set priority
Show messages by
From: Astarotte

This Post:
00
83133.33 in reply to 83133.32
Date: 3/31/2009 3:35:53 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Ładna pogoń ;-)

Aleks w końcu jakieś statsy wyciągnął, już myślałem że nie nadaje się do pierwszej piątki ;-) z rezerwy grał lepiej :p no a tu taka zmiana :>


Graty



tym razem jako joker sprawdzil sie ktos inny :)

@al_said

uf uf uf :) Gratulacje:)
cieszy mnie to ze prawdopodobnie na koniec kariery kadrowicza moj Bronek ma szanse pograc o tak wysokie cele :)

dzis oczywiscie widze jego wynik na calkiem fajnej skutecznosci:D

From: Big Z

This Post:
00
83133.34 in reply to 83133.33
Date: 3/31/2009 4:44:47 AM
Overall Posts Rated:
6363
na koniec kariery kadrowicza
zmieniasz trening?

From: al_said
This Post:
00
83133.35 in reply to 83133.34
Date: 3/31/2009 10:23:34 AM
Overall Posts Rated:
88
No dobra wróciłem, do końca MŚ nigdzie się w poniedziałki nie wybieram, no chyba że jest coś o czym nie wiem.

Co do meczu, to tak jak napisałem w tekście który wkleił Leszek (ja Ci dam MPK dziadu:)) prawie byłem pewny, że będą nas chcieli zaskoczyć i wbrew formie zagrają atak z obwodu, ok niby byli tam w niezłej formie, ale przy takiej formie w trumnie, zawsze grali atak w trumnie. Także mając na uwadze moją zasadę, że 3 nie siedzą ciągle i mimo wszystko bardziej obawiając się tego 1% szans na to, że zaatakują w trumnie wolałem tam ich odciąć, czy słusznie?

Rebsy My: respectable (medium) Oni: mediocre (medium) co dało My 16/64 Oni 13/62, przy każdej innej taktyce różnica na ich korzyść by wzrosła. Choć wygraliśmy mimo wszystko fuksem, delikatnie rzecz ujmując nie takiego defa na obwodzie się spodziewałem, no ale z Rochem K. grającym tylko kilkanaście minut trudno o lepszy.

Kończąc, raz oni wygrali 1 pkt raz my także jest idealny remis w naszych starciach, no ale jak słusznie zauważył nasz zaprzysięgły Włoch:) nadal mamy o co walczyć także choć już wiemy, że blamażu w grupie nie będzie dalej walczymy bo jeszcze jest coś do ugrania, choć selekcjoner Nigerii zdaje się realizować scenariusz z poprzednich MŚ (2 CT i awans) i będzie problem z bilansem 2-1 to nawet z 1-2 możemy walczyć dalej.

From: Astarotte

This Post:
00
83133.36 in reply to 83133.34
Date: 3/31/2009 2:17:53 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
na koniec kariery kadrowicza
zmieniasz trening?



nie ale lata juz nie te

nie chce mi sie wierzyc ze te bodajze 4 sezony nikt nie trenowal potencjalnie lepszych by teraz z wyzszym potencjalem niz allstar nie wskoczyli

u Bronka od lat nie widzialem skoku pewno zaraz wysypie wszystko na raz:)

to mi poprawi humor ale faktem jest ze wolniutko skacze:/