BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] Debata wyborcza

[wyb] Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Astarotte

This Post:
00
237349.35 in reply to 237349.28
Date: 3/7/2013 3:28:32 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Do kandydatów:
Będziesz sam/sama prowadziła kadrę, czy z pomocą? Jeżeli sztab to jakie stanowiska i jakie nazwiska?

Jako, że się łamałem przez trochę, to nie miałem czasu na rozmowy kuluarowe jeszcze:)
Ale nie widzę problemu, by szukać pomocy np u Koźlika. Bez jaj, nieskorzystanie z wiedzy gościa, który ostatnio w tym gmerał byłoby głupotą. Nie mam też podstaw, by mieć obawy, że Koźlik mi nie pomoże. Są też dwie - trzy osoby spokojnie gwarantujące wysoką jakość konsultacji. Więc na tę chwilę odpowiem, że za wszystko odpowiadałbym ja, ale na bank miałbym wsparcie w razie konieczności.

W kadrze w ubiegłym sezonie by debiutować to trzeba było mieć SS10 jakieś ponad 120. Proszę rozpisz jak powinny wyglądać skille na poszczególnych pozycjach (Do rozporządzenia powiedzmy 125 punktów na S10).


Jeśli pozwolisz to pominę to pytanie na teraz. Nie wiem jak wymyślać skile. Raczej wolę zobaczyć co mamy na stanie i dopiero ro coś pokombinować. Robi się rocznik Kaca i Muzga, który będzie rozpisany jak trzeba dla kadry (patrz założenia: minimum dyszki w pobocznych skilach reszta do bólu).
Czy na prawdę to pytanie (różnica 2-3 skoków w poszczególnych skilach) coś da? Jeśli jednak bardzo będziesz chciał rozpiszę poszczególnych hipotetycznych grajków. :) Wiesz dobrze, że to pytanie jest po to by pojawiła się kontrowersyjna odpowiedź i to wywoła dyskusję, czemu tutaj dałeś 20? a czmu to minąłeś? a co wtedy z pensją a gdzie bloki 20;) (temat gorący i ulubiony przez PeWu) :D

Jeżeli planujesz prowadzić trening młodych graczy pod NT to zaproponuj model treningowy z rozpiską jakie skille kiedy i dlaczego i przy jakim trenerze.

Idzie program Kaca i Muzga i jego efektów jestem ciekawy. Ogólnie od wielu sezonów prowadzę graczy dla U21. Tam bym widział modyfikacje w kontekście późniejszego wykorzystania dla kadry. Myślę, że z Joa spokojnie znaleźlibyśmy wspólny język i w tym kierunku.

Jakie warunki muszą zostać spełnione by nie grać bungą?


chęć szczera - w końcu ustawienie zależy ode mnie i moja chęć zdecyduje.

This Post:
00
237349.36 in reply to 237349.35
Date: 3/7/2013 4:48:04 AM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10021002
Asta, fajnie, że kandydujesz

jak widzę jest już 12 kandydatów i zgodnie z wypowiedzianymi słowami kiedyś, mój głos powędruje do osoby, która nie była selecao, czyli pewnie będzie to Alicja lub Asta, jak na razie.

pytania do kandydatów:
1. czy będzie otoczka NT?
2. czy masz zamiar stworzyć sztab kadry?
3. jakie stosunki utrzymujesz z właścicielami kadrowiczów i w jaki sposób masz zamiar namówić ich do trzymania formy przynajmniej na najważniejsze mecze PO (bo tu bym się nie martwił że nie wyjdziemy do PO ME czy MŚ)
4. czy masz zamiar grac innymi taktykami niż LI? i czy według Ciebie bunga jest optymalna?

This Post:
00
237349.37 in reply to 237349.36
Date: 3/7/2013 5:15:24 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210

pytania do kandydatów:
1. czy będzie otoczka NT?


Tak będzie, jak pisałem jeszcze forma nie jest określona ale pomysł na konkurs jest, a nawet dwa. Korci mnie przy okazji reaktywować naszą stronę ( w ostateczności odpuścimy) lub ruszymy też fanpage na FB. W końcu po to ją mamy:)

2. czy masz zamiar stworzyć sztab kadry?


Jeśli chodzi o sztywne stanowiska, to tylko w niezbędnym zakresie (skauci i może ktoś do analizy). Nie widzę sensu tworzenia jakiś fikcji (zastępca kucharz itp). Reszta to płynne działanie selekcjonera w zależności od potrzeb. Trzeba będzie poszerzyć otoczkę i będzie ktoś się do tego wyrywał. Pogadamy o pomysłach i jazda. Jak pisałem mam kilka osób jeśli bym potrzebował. Generalnie wiem kto gdzie przyjmuje.:)

3. jakie stosunki utrzymujesz z właścicielami kadrowiczów i w jaki sposób masz zamiar namówić ich do trzymania formy przynajmniej na najważniejsze mecze PO (bo tu bym się nie martwił że nie wyjdziemy do PO ME czy MŚ)


W tej chwili jako potencjalni rywale w PP lub lidze;). Natomiast moje doświadczenie nie daje mi powodów do strachu, bym był jakiś mało-komunikatywny. Rozmawiać umiem. Trenuję to ciągle przy skautowaniu grajków. Nie nagrabiłem sobie u jakieś wielkiej grupy osób, by ktoś coś robił na złość albo jakoś tak. Nie mam powodu do obaw w tej chwili.

4. czy masz zamiar grac innymi taktykami niż LI? i czy według Ciebie bunga jest optymalna?


generalnie wkurza mnie obecny stan i tendencje w grze.Widzę pewien wzrost jakości taktyk obwodowych, a warto sprawdzić co tam mamy (sparing). Generalnie uważam, za warte sprawdzenia co możemy ciut dalej od kosza (ale to wyjdzie jak zobaczę grajków) Bunga? Nie lubię. Jeśli będzie konieczność skorzystam, ale uważam ją za błąd w grze. Zdecydowanie preferuję swoje własne ustawianie. Tak jest lepiej rozliczyć się z efektów.


Last edited by Astarotte at 3/7/2013 5:17:26 AM

This Post:
00
237349.38 in reply to 237349.37
Date: 3/7/2013 5:35:21 AM
Pruszcz All Stars
II.1
Overall Posts Rated:
548548
Second Team:
Pruszcz ZSO 1 Team
chyba będę musiał zmienić swój głos, przekonały mnie wypowiedzi Astarotte'a, nasza kadra nie potrzebuje wg mnie rewolucji, tylko poprawienia tego co już mamy, nad czym pracowaliśmy przez długie sezony...wiadomo jakieś niewielkie zmiany zawsze są mile widziane, ale nie od razu zupełne zmienianie taktyki gry czy podmiana większości dotychczasowego składu.

Masz mój głos i liczę, że dalej będę mógł w jakiś sposób współpracować z kadrą ;)

ps. sam nie do końca jestem przekonany do bungi i wielu menago ma chyba podobne odczucia...np ost bardzo wysoko ograłem Khazaada w LP - on tak wysokiej porażki upatruje w tym, że zdecydował się na bungę, a mogłoby się wydawać, że skoro ma mocny i równy skład to powinno mu to pomóc...ja np nigdy nie grałem bungą i nie odczuwam takiej potrzeby, choć z ciekawości bym zagrał, szczególnie teraz gdy ogarnąłem swój skład.

This Post:
00
237349.39 in reply to 237349.38
Date: 3/7/2013 5:43:22 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Dzięki
Nie masz chyba obawy, nie mienia się dobrych fachowców.
A Bunga to zło ;)

From: Pewu

This Post:
22
237349.40 in reply to 237349.37
Date: 3/7/2013 5:46:55 AM
Overall Posts Rated:
914914
"Wybory"

W poniedziałek ruszuły wybory,
i mamy dwunastu zgłoszonych.
Jest teraz urwanie głowy,
bo nastał czas rozmowy.
Menedżerowie oferują swe zdolności,
ale i tak to konkurs popularności.
Zarejestrowały się trzy znane mi nicki,
mój głos może powędrować nawet do GM'a Alicji.
Dwa pozostałe są z polską kadrą blisko związane,
choć B.B.King miał ostatnio z Japonią czułe rozstanie.
Astarotte'a juniorzy wiele lat Polsce służą,
pytanie czy poradzi sobie kierując większą grupą.
Ja swój głos już oddałem,
ale mojego faworyta nie zdradzę ;)

Last edited by Pewu at 3/7/2013 5:47:21 AM

From: Astarotte

To: Pewu
This Post:
22
237349.41 in reply to 237349.40
Date: 3/7/2013 5:55:48 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
heheheh
z tej strony Cię nie znałem:)
ale od zawsze zapewniałem,
że Pani nosząca znaczek gieemowy,
w cuglach wygrałaby konkurs piękności - nawet bez przemowy.
Natomiast w konkursie popularności - Dziekanie szanowany,
już bardzo ma gęba nie straszna, nawet jeślim zmarnowany.

This Post:
00
237349.42 in reply to 237349.39
Date: 3/7/2013 6:09:34 AM
Overall Posts Rated:
179179

A Bunga to zło ;)


Jeżeli to nie jest slogan tylko na użytek wyborów i po objęciu kadry nie włączysz bungi, masz mój głos.

Kilka pytań.

1. Nie znalazłem lub źle szukałem.Jaki masz cel na swoją kadencję? Złoto? Jakikolwiek medal?
2. Czy w świetle zmian wspomnianych przez BBów masz już swoją wizję zmiany treningu dla przyszłych kadrowiczów?
3. PS skill ważny dla podkoszowych? Jaką wartość docelową chciałbyś widzieć u kadrowiczów?
4. Czy zamierzasz nakłaniać zespoły PLK do zakupu kadrowiczów?
5. Jak wspomniałeś jednym z zadań selekcjonera jest pilnowanie formy zawodników w kadrze. Czy w przypadku braku współpracy w tym obszarze jesteś gotów na wyrzucenie takiego delikwenta z kadry i powołanie słabszego, ale od Prezesa regularnie dbającego o formę?
6. Jakimi taktykami oprócz LI chciałbyś grać w kadrze?
7. jaka jest twoja opinia o skillu: doświadczene? Czy warto go " trenować " ?
8. Uważam że język polski to piękny język. Dlaczego nazwa Twojego zespołu jest w języku obcym? Czy spotkałeś się z sytuacją, że francuz, niemiec czy anglik nazywa swój zespół w języku polskim? ( oczywiście pomijam prezesów Polaków którzy założyli drużyny w innych krajach). Akurat teraz jest możliwość zmiany, więc może warto okazać swój patriotyzm?

This Post:
00
237349.43 in reply to 237349.41
Date: 3/7/2013 6:10:42 AM
Pruszcz All Stars
II.1
Overall Posts Rated:
548548
Second Team:
Pruszcz ZSO 1 Team
Póki co wybory selekcjonera to nie jest konkurs piękności i niech tak lepiej pozostanie...nie chciałbym też żeby to był tylko i wyłącznie konkurs, w którym wygra najbardziej popularny - przede wszystkim szukamy dobrego fachowca z planem na siebie i kadrę i może zostańmy przy tym ;)

ps. fajny wiersz Drogi Dziekanie ;) może jak mnie natchnie też coś napiszę, a póki co mam w planie nagranie hiphopowego kawałka o moim klubie, może i o kadrze coś zmontuję hehe :P

From: Pewu

This Post:
00
237349.44 in reply to 237349.41
Date: 3/7/2013 6:18:35 AM
Overall Posts Rated:
914914
Ponownie zaczynasz przepychanki słowne,
ale tym razem nie ulegnę Tobie.
Mój wachlarz umiejętności jest szeroki
i w tej chwili udowadniam swej literackiej jakości.
Masz za wierszyk ode mnie piłeczkę,
lecz wciąż nie wiem jak masz na imię?!
To podstawa przemówienia,
zacząć od wprowadzenia.



Last edited by Pewu at 3/7/2013 6:19:53 AM

This Post:
00
237349.45 in reply to 237349.21
Date: 3/7/2013 6:43:14 AM
My Entire Team Sucks
II.2
Overall Posts Rated:
190190
Czy nie sądzisz, że taka taktyka przynosi jednak efekty skoro wszystkie zespoły zdobywająceg medale rownież grają tą taktyką?

Więcej zespołów grających bungą kończy z niczym niż z medalem, więc to żaden argument na skuteczność tej "taktyki". Oczywiście najłatwiej jest ustawić LI + MTM + bunga (czasami jak się scroll zatnie to może się włączyć LP, strefa 2-3, itd.) i jak się przegra mecz to szukać usprawiedliwień, że nie było enta, formy, kontuzje, najważniejszy grajek spadł za faule, itd. oraz nic więcej się nie dało zrobić skoro tak "genialna taktyka" przegrała.

Advertisement