BuzzerBeater Forums

BB Poland > Pytania i odpowiedzi vol.8

Pytania i odpowiedzi vol.8 (thread closed)

Set priority
Show messages by
Message deleted
Message deleted
Message deleted
This Post:
00
146573.39 in reply to 146573.36
Date: 6/14/2010 1:36:03 PM
Overall Posts Rated:
12061206
A czy Ty potrafisz czytać ze zrozumeiniem?
Pytanie było kiedy się opłaca zmienić. Dałem odpowiedzieć i w dodatku gratis z wyliczeniem za jaką cenę należy kupić nowego i ile kasy dzięki temu się oszczędza.

Wg Twojego toku rozumowania nigdy nie opłaca się zatrudniać nowego trenera, nawet jakby zarabiał milion pensji, bo na nowego i tak trzeba wydać minimum tysiąc przy zakupie (już nie mówiąc o odprawie) więc najpierw trzeba zainwestować.
Ciekawy tylko jestem, czy obydwaj pytający, którym pomogłem, byliby bardziej zadowoleni z Twojej odpowiedzi czy z mojej.

A to, że kasa nie zwraca nam się od razu, to wydaje się takie oczywiste, że dla ludzi inteligentnych nie powinno być żadnym problemem. Przecież wiadomo, że trzeba najpierw wydać. Sorry, nie uwzględniłem, ze tutaj może być ktoś nie inteligentny.

Message deleted
Message deleted
Message deleted
From: B.B.King

To: MuzG
This Post:
00
146573.43 in reply to 146573.41
Date: 6/14/2010 1:49:36 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Prosiłem już chyba, żebyś nie spamował, bo gówno to mnie obchodzi, skoro nikomu nie pomagasz, nie odpowiadasz na żadne pytania ani sam nie zadajesz.

@All:
Wszystkich nie mających zamiaru przypieprzać się o duperele oraz szukać napinek a zainteresowanych za jaką kwotę i kiedy warto zmieniać trenera (i innych specjalistów) to zapraszam na priv. Pierwotnie chciałem wkleić całą tabelkę dla personelu każdego poziomu i dla każdej kombinacji pensji (właśnie tę tabelkę nawet robiłem) ale pewnie znowu znalazłby się jakiś pajac, któremu coś by nie pasowało, więc zaoszczędzę sobie napinek i jednak nie będę jej tutaj upubliczniał.

Message deleted
From: MuzG

This Post:
00
146573.45 in reply to 146573.43
Date: 6/14/2010 1:55:29 PM
Overall Posts Rated:
3030
Prosiłem już chyba, żebyś nie spamował, bo gówno to mnie obchodzi, skoro nikomu nie pomagasz, nie odpowiadasz na żadne pytania ani sam nie zadajesz.

Niestety muszę Cię zmartwić - to jest forum publiczne i każdy ma prawo wygłosić swoją opinię NAWET na temat tego co zamieści "wielki" B.B.King.
Jeśli chodzi o pomoc innym użytkownikom to śmiem twierdzić że w przeciągu ostatniego miesiąca pomogłem większej ilości użytkowników niż Ty wklejając teraz swoje magiczne obliczenia.

ale pewnie znowu znalazłby się jakiś pajac

Teksty tego typu chyba nie wymagają komentarza.

więc zaoszczędzę sobie napinek

Trafnie ujęte - zaoszczędzisz SOBIE napinek, bo jakoś ani ja ani marcinfivb się nie napinamy a jedynie prowadzimy polemikę.

Last edited by MuzG at 6/14/2010 1:56:23 PM

From: oskar4

This Post:
00
146573.46 in reply to 146573.43
Date: 6/14/2010 1:56:12 PM
Overall Posts Rated:
1010
Prosiłem już chyba, żebyś nie spamował, bo gówno to mnie obchodzi, skoro nikomu nie pomagasz, nie odpowiadasz na żadne pytania ani sam nie zadajesz.

@All:
Wszystkich nie mających zamiaru przypieprzać się o duperele oraz szukać napinek a zainteresowanych za jaką kwotę i kiedy warto zmieniać trenera (i innych specjalistów) to zapraszam na priv. Pierwotnie chciałem wkleić całą tabelkę dla personelu każdego poziomu i dla każdej kombinacji pensji (właśnie tę tabelkę nawet robiłem) ale pewnie znowu znalazłby się jakiś pajac, któremu coś by nie pasowało, więc zaoszczędzę sobie napinek i jednak nie będę jej tutaj upubliczniał.


Akurat górna część Twojego postu jest wg mnie bardzo niestosowna. I nie chodzi tu o słownictwo. Uważam (i chyba nie tylko ja, w końcu parokrotna nominacja do Oscarów - Społeczników, nie bierze się z niczego), że MuzG jest jednym z najbardziej aktywnych użytkowników, a pomaga newbie'm jeśli nie najwięcej, to na pewno duuuużo więcej od Ciebie.

Edit: Cytując CM-Mata: i +100 do rispektu dla MuzGa i marcinfivb'a.

Last edited by oskar4 at 6/14/2010 1:59:07 PM

Advertisement