BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
171604.36 in reply to 171604.28
Date: 1/21/2011 10:34:59 AM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11461146
Second Team:
The French Bulldogs II

Bo chciałem zobaczyć jak prezentują się w koszulkach reprezentacji ;-)
Dzisiaj w nocy przez kadrę przewinęło się sporo zawodników. A na koniec, w nagrodę za kawał wykonanej dobrej roboty, sprawiłem sobie prezent, w postaci powołania swoich wychowanków ;-)
Przez parę minut byli w składzie kadry, a ja patrzyłem, cieszyłem się i pstrykałem fotki ;-)


Sorry ale jak dla mnie to jest skandal!

Trzeba było w mowie wyborczej ogłosić, że za to , że zostaniesz selekcjonerem i będziesz wykonywał swoje obowiązki do których sam sie z resztą zgłosiłeś, będziesz nagradzał sie sam, powołując do kadry wszystkich swoich zawodników... Myslę, że mógłbys nie zostać selekcjonerem gdybys zdradził wszystkim swoim wyborcom jaki masz plan co do kadry i powoływań wszystkich swoich zawodników.

This Post:
22
171604.37 in reply to 171604.36
Date: 1/21/2011 10:43:00 AM
Overall Posts Rated:
1313
Sorry ale jak dla mnie to jest skandal!

Trzeba było w mowie wyborczej ogłosić, że za to , że zostaniesz selekcjonerem i będziesz wykonywał swoje obowiązki do których sam sie z resztą zgłosiłeś, będziesz nagradzał sie sam, powołując do kadry wszystkich swoich zawodników... Myslę, że mógłbys nie zostać selekcjonerem gdybys zdradził wszystkim swoim wyborcom jaki masz plan co do kadry i powoływań wszystkich swoich zawodników.


A co ci to przeszkadza? Powołał swoich graczy i co z tego? Dało mu to coś? Może myślisz, że będzie miał za to +10000000k za gadżety albo że przyjdzie mu na kolejny mecz 120% kibiców więcej? Jeśli tak, to radzę jeszcze raz dokładnie przeczytać instrukcje gry a potem przejść do działu "BB-Polska pomoc".

Zrobił to dla swojej satysfakcji, porobił zdjęcia, będzie miał pamiątki a ciebie to nie powinno wogóle interesować, szczególnie że nie znasz sie na tej grze.

This Post:
11
171604.38 in reply to 171604.37
Date: 1/21/2011 10:51:06 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Kolego waż słowa proszę. Nie Ty decydujesz kto się zna na tej grze a kto nie. Sądzę, że Tomkowi pod względem umiejętności i wiedzy o BB do pięt nie dorastasz więc odpuść sobie.

Co do powołań nie miałbym nic przeciwko gdyby nie historia z Węgrzynem. Ona pokazała, że jeśli ktoś zajdzie za skórę obecnemu selekcjonerowi nagle może się zdziwić jak zobaczy na forum jego skile...
Mam nadzieję, że to przeszłość i nigdy do tego nie dojdzie ale doświadczeni Węgrzynem pewni być tego nie możemy.

No a B.B.King zaczyna się powoli przekonywać jak to jest być selekcjonerem ;) Polskie piekiełko ;)

PS@ a mojego Galona nawet nie widziałem, że powołał bo w nowościach nie było info ( chyba że uciekło ;)

From: majkel

This Post:
00
171604.39 in reply to 171604.37
Date: 1/21/2011 10:51:41 AM
Blaugrana Starachowice
IV.18
Overall Posts Rated:
9898
Węgrzyna też sprawdzałeś ? :P

This Post:
00
171604.40 in reply to 171604.37
Date: 1/21/2011 10:54:43 AM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11461146
Second Team:
The French Bulldogs II

Zrobił to dla swojej satysfakcji, porobił zdjęcia, będzie miał pamiątki a ciebie to nie powinno wogóle interesować, szczególnie że nie znasz sie na tej grze.


No w sumie masz rację, przepraszam.

This Post:
00
171604.41 in reply to 171604.38
Date: 1/21/2011 10:55:50 AM
Overall Posts Rated:
1010
Chyba, że... (cytując piotrasa3)

Nie chcę się czepiać, ale akurat tu można było zrobić coś szkodliwego. Mianowicie sprawdzić każdego polskiego gracza w swojej lidze. A następnie powołać dziesięciu swoich, by nie było śladu w nowościach. Ale nikt nie będzie Ciebie o to oskarżał, szczególnie, że nie masz jak udowodnić swojej niewinności. No może tylko troszkę, pokazując te zdjęcia Twoich grajków z flagami :]



Last edited by oskar4 at 1/21/2011 10:56:25 AM

This Post:
00
171604.42 in reply to 171604.24
Date: 1/21/2011 11:04:22 AM
Overall Posts Rated:
3737
Na forum pojawiły się ELITY, Bebuś robi sobie prezenty, Jax się przeciwstawia, a większość userów i tak te powołania ma gdzieś. :D Asta, może czas no nowy artykuł? ;)

This Post:
00
171604.43 in reply to 171604.33
Date: 1/21/2011 11:37:05 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Nie chcę się czepiać

Mam nieodparte wrażenie, że zawsze, gdy ktoś tak pisze, to właśnie ma zamiar się czepiać ;-)

Mianowicie sprawdzić każdego polskiego gracza w swojej lidze.

Nie przeglądałem jeszcze zebranych danych, nie mam siły. Leżą w pliku tekstowym i czekają na obróbkę a także na skompletowanie sztabu. Jeśli w mojej lidze byli ciekawi Polacy i jeśli nie nastąpiło jakieś omyłkowe przeoczenie, to zostali sprawdzeni, tak jak inni.

Ale nikt nie będzie Ciebie o to oskarżał, szczególnie, że nie masz jak udowodnić swojej niewinności.

Też nie będę Cię oskarżał, że jesteś odpowiedzialny za katastrofę Tutki, bo nie masz jak udowodnić swojej niewinności.
Trochę zresztą byłoby to dziwne, gdyby to oskarżony musiał udowadniać swoją niewinność. Chociaż ostatnio oglądałem odcinek Star Treka (TNG) i tam akurat Enterprise odwiedził planetę, na której panowało takie prawo, że to właśnie oskarżony musiał udowodnić niewinność. Jednak tutaj będziemy się trzymać konwencji Star Wars a nie Star Trek ;-)

From: B.B.King

To: Jax
This Post:
00
171604.44 in reply to 171604.35
Date: 1/21/2011 11:49:56 AM
Overall Posts Rated:
12061206
dla mnie jest to zwykła kradzież danych za pomocą jakiegoś programu komputerowego przy wykorzystaniu swojej funkcji selekcjonera .

To nie jest kradzież danych, ponieważ BB został tak skonstruowany, że selekcjonerzy mają dostęp do skilli zawodników w kadrze. Tak więc żadnej kradzieży nie było.
Poza tym, z tego co mi wiadomo, rzucanie oskarżeń na forum jest niedozwolone.
Na przyszłość skorzystaj z:
http://www.buzzerbeater.com/community/cheatreport.aspx?ch...

Mnie proszę wyłączyć z tego typu praktyk

Dla mnie wszyscy są równi i będą równo traktowani.

ale myślę że mam tu zdecydowaną rację

Mam nadzieję, że każdy wypowiadający się tutaj chociaż myśli, że ma rację, bo co by to dopiero było, gdyby celowo się wypowiadali wiedząc, że nie mają racji. Ale to nie znaczy, że każdy, kto myśli, że ma rację, to ją ma.

i jest to złodziejstwo danych

Skauting, a więc gromadzenie i przetwarzanie danych o zawodnikach w naszej reprezentacji, istniał na długo wcześniej, niż ja zacząłem grać w BB. Wtedy to nie przeszkadzało a teraz nagle zaczęło przeszkadzać.

Co więcej - równolegle kadra U21 robi dokładnie to samo.

Dlatego uważam, że zarzuty nie mają podłoża merytorycznego tylko czysto personalne i jest to związane po prostu niechęcią do mojej osoby.

Ja realizuję swoje zapowiedzi z kampanii wyborczej. Napisałem w mowie, że mam zamiar rozwijać skauting, a także robiłem to przez kilka poprzednich sezonów i opisałem jak to sobie wyobrażam. Teraz tylko wywiązuję się z obietnic danym wyborcom.
Ty nie napisałeś podczas kampanii ani słowa o skautingu. Być może to zadecydowało o wyniku, bo głosujący uznali, że moje plany i pomysły odnośnie skautingu są lepsze, niż żadne.

Last edited by B.B.King at 1/21/2011 12:17:23 PM

This Post:
00
171604.45 in reply to 171604.36
Date: 1/21/2011 12:04:56 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Sorry ale jak dla mnie to jest skandal!

Nie ważne jak mówią, dobrze czy źle, ważne, żeby mówili ;-)

Nie widzę nic zdrożnego gdy można wykorzystać jakąś możliwość i gdy nie jest to dla nikogo szkodliwe.
Kiedyś byłem na służbowym spotkaniu w Pałacu Kultury i Nauki. Po spotkaniu załatwiłem sobie za friko wejście na górny taras, co normalnie parę zeta kosztuje. Pewnie też byś to nazwał, że okradłem panią prezydent Gronkiewicz-Waltz. A ja patrzyłem na panoramę, cieszyłem się i pstrykałem fotki ;-)
Innym razem mój kumpel, który pracuje w obsłudze technicznej, miał okazję zobaczyć cycki znanej i ładnej aktorki, gdy przebierała się między występami za kulisami sceny, a on akurat tam się przypadkiem znalazł. A normalnie musiałby kupić CKM a i tak zobaczyłby 10 razy mniej. Też patrzył, też się cieszył, niestety fotek nie pstrykał (uznał, że byłoby to niestosowne) ;-)

Czasem w pracy jest możliwość sprawienia sobie prezentu - trzeba niej korzystać ;-)

This Post:
00
171604.46 in reply to 171604.38
Date: 1/21/2011 12:12:00 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Kolego waż słowa proszę
To Ty waż słowa. Kolega Galfin nikogo nie atakował i jego wypowiedź była jak najbardziej wyważona, w przeciwieństwie do Twojej. A Ty mu wyjeżdżasz z personalnymi wycieczkami o dorastaniu do pięt, tylko dlatego, że masz inne zdanie. Hamuj się.

Węgrzynem

Czy to ten zawodnik (8212978), który to podobno nigdy nie był na TL-u?

Polskie piekiełko ;)

Super, że też się do niego przyłączasz i fajnie się bawisz. Moim życzeniem jest, żeby wszyscy się fajnie bawili, także ci, którym zależy tylko na podkładaniu ognia do tego piekiełka.

Advertisement