BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
171604.369 in reply to 171604.366
Date: 2/3/2011 11:14:50 AM
Overall Posts Rated:
296296
uważaj żebyś się nie odwodnił z powodu wydalenia tak dużej ilości moczu :)

This Post:
00
171604.370 in reply to 171604.367
Date: 2/3/2011 11:20:19 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
czy dość konstruktywna krytyką jest fakt że kilka osób nagminnie pisze że otoczka mogłaby być lepsza jeśli bardziej byś się udzielał a nie notorycznie jedynie wybierał zagadnienia do rozmów.

Wydaje się odnośnie meczu powinno być coś więcej nie sądzisz?

This Post:
00
171604.372 in reply to 171604.371
Date: 2/3/2011 11:26:25 AM
Overall Posts Rated:
9494
DAWAĆ NA RING !!!

Innego sposobu nie widżę..;)


Coś w takiego stylu jak Pudzian-Najman?? :D. Obaj też się kłócili kto jest lepszy :P.

This Post:
88
171604.373 in reply to 171604.370
Date: 2/3/2011 11:34:28 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Nie, nie jest konstruktywna.
Od ogłoszenia wyników wyborów chodzisz i kwękasz, że tragedia, katastrofa, że bug sezonu, itd. Dajesz wyraz swojej frustracji, że Twój wulgarny koleś nie wygrał wyborów. I tylko chodzisz i czyhasz, żeby się czegoś przyczepić. Siejesz defetyzm, że będzie beznadzieja.Jątrzysz, psujesz atmosferę, generalnie robisz syf i wyjesz do księżyca albo jak przekupka na targowisku. Generalnie zachowujesz się jak taki typowy polaczek, który jest najbardziej szczęśliwy, jak może kogoś zbesztać. Rzucić kupą, a nuż się trochę przylepi.

I w końcu w pierwszym wątku meczowym zapytałeś mnie czy będzie omówienie występu graczy. Odpowiedziałem, że nie będzie. Bo nie umiem takich robić. Bardzo sympatycznie mi się czyta, jak VJ coś takiego robi, ale ja mam inny styl. Uważam, że takie omówienie, choć to fajny przerywnik do przeczytania, to nic nie wnosi. Osiągi indywidualne są bardzo losowe i ja nie traktuję ich na serio - bardziej dla mnie się liczy ogólny wkład i zespół jako całość.

Więc wolałem skupić się na innym aspekcie i w wątku z Gruzją wywiązała się bardzo ciekawa rozmowa o zbiórkach. I dostałem maile od kilku userów, że bardzo im się to spodobało. Bo się więcej dowiedzieli o grze z tej dyskusji o zbiórkach niż ze wszystkich wątków meczowych z poprzedniego sezonu razem wziętych. No ale oczywiście tego nie raczyłeś zauważyć.

Zacząłeś lamentować, że nie ma ocen występu. I uczepiłeś się tego jak rzep psiego ogona. Od początku kadencji szukałeś, czego się przyczepić i w końcu znalazłeś. Więc tryumfalnie zacząłeś... jeszcze bardziej kwękać, narzekać i wyć do księżyca ;-) Czyli generalnie nic się nie zmieniło ;-)

To ja to po prostu zlewam. Nie ma w tym nic merytorycznego.

Jednocześnie pojawiło się kilka fajnych rzeczy. Jest wątek na forum pomoc, w którym każdy może zadać normalne pytanie i każdy otrzymuje odpowiedź (widzę, że też były zakusy, żeby jeszcze tam przenieść syf).
Są raporty cotygodniowe. Jest już siedem nowych rzeczy w tej kadencji. Ale oczywiście dla Ciebie to nic, bo nie było ocen graczy.

I żadnych konkretnych pytań nie ma. Są tylko jęki, zawodzenia, pretensje. Ja na coś takiego nie będę odpowiadał. To nie są pytania tylko w zasadzie obwieszczenia że skandal, katastrofa, itd i oczekiwania, że ja przyjdę i potwierdzę, że to skandal. Tak niestety nie będzie. Nie będę dawał się szantażować grupce kilku krzykaczy, który po prostu mają jeden jedyny cel zrobić jak najwięcej syfu.

From: Jax

This Post:
00
171604.374 in reply to 171604.373
Date: 2/3/2011 11:49:09 AM
Overall Posts Rated:
773773
Jak juz jesteś w tym wątku dwa konstruktywne pytania :

Dlaczego nie ustawiasz zawodników na pozycjach tylko dajesz absolutnie wolną rękę trenerowi ? Widać to po początkowych ustawieniach kadry gdzie na samym początku meczu na SF-a wyszedł Gurak . Jak na Motiona nie jest to najlepsze rozwiązanie .Potem tych zmian na poszczególnych pozycjach jest cała masa .

Czy nie obawiasz sie że ten sposób zmian moze się zemścić na wyniku ?


From: B.B.King

This Post:
00
171604.375 in reply to 171604.351
Date: 2/3/2011 11:54:09 AM
Overall Posts Rated:
12061206
W każdym razie narzędzie wyglądaj fajnie. Jak myślisz, czy następny selekcjoner też będzie miał z niego pożytek, nawet jeśli będzie skonfliktowany z obecnym? Czy może to narzędzie tylko na obecną kadencję?

Bardzo nie podoba mi się ten post i insynuacja w nim zawarta. Ona właśnie obrazuje poglądy Twoje (i nie tylko) i są one po prostu, tak po ludzku, niesprawiedliwe wobec mnie.
Insynuujesz w ten sposób, że mógłbym nie dać guziczków następnemu selekcjonerowi. Czyli w tym jest już przemycony jakiś zarzut wobec mnie, mimo że nie ma ku temu żadnych podstaw.
Nie ma żadnych podstaw do podejrzewania, że odmówię pomocy następnemu selekcjonerowi. Od kiedy zainteresowałem się kadrami, to pomagałem każdemu. Pomagałem Leszkowi, pomagałem VJ, pomagałem Matiemu. Nawet pomagałem także w innych projektach Hawkeyedowi oraz Mr. Presidentowi.
Tymczasem dwaj kandydaci, który zajęli w tych wyborach kolejne miejsca, odmówili mi współpracy. A ja im nic nie odmawiałem. Co więcej, ponieważ moja wygrana w wyborach nie była taka pewna, to tuż przed ich zakończeniem, tak na wszelki wypadek, zrobiłem pewne usprawnienia w mieczach świetlnych, tak żeby były łatwiejsze w używaniu dla osób bez umiejętności Jedi.
Prowadzący MTR też odmówili chociażby przesłani playerid graczy, co w efekcie spowoduje to, że część skautów tylko niepotrzebnie będzie tracić czas próbując skontaktować się z zawodnikami, skoro oni są już pod czyjąś opieką.
Fakty więc są takie, że ja jestem osobą najbardziej skorą do pomocy innym i nie było w przeszłości takiej sytuacji, że komuś odmówiłem. A w drugą stronę jest zupełnie na odwrót.

Tak więc Twój post jest bardzo niesprawiedliwy i jest mi przykro. Fakty z przeszłości pokazują, że o wiele bardziej prawdopodobne jest, że następca nie będzie umiał wznieść się ponad swoje uprzedzenia i o coś poprosić niż że ja mu coś odmówię.

This Post:
00
171604.376 in reply to 171604.373
Date: 2/3/2011 11:55:42 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Nie, nie jest konstruktywna.
Od ogłoszenia wyników wyborów chodzisz i kwękasz, że tragedia, katastrofa, że bug sezonu, itd. Dajesz wyraz swojej frustracji, że Twój wulgarny koleś nie wygrał wyborów. I tylko chodzisz i czyhasz, żeby się czegoś przyczepić. Siejesz defetyzm, że będzie beznadzieja.Jątrzysz, psujesz atmosferę, generalnie robisz syf i wyjesz do księżyca albo jak przekupka na targowisku. Generalnie zachowujesz się jak taki typowy polaczek, który jest najbardziej szczęśliwy, jak może kogoś zbesztać. Rzucić kupą, a nuż się trochę przylepi.

I w końcu w pierwszym wątku meczowym zapytałeś mnie czy będzie omówienie występu graczy. Odpowiedziałem, że nie będzie. Bo nie umiem takich robić. Bardzo sympatycznie mi się czyta, jak VJ coś takiego robi, ale ja mam inny styl. Uważam, że takie omówienie, choć to fajny przerywnik do przeczytania, to nic nie wnosi. Osiągi indywidualne są bardzo losowe i ja nie traktuję ich na serio - bardziej dla mnie się liczy ogólny wkład i zespół jako całość.

Więc wolałem skupić się na innym aspekcie i w wątku z Gruzją wywiązała się bardzo ciekawa rozmowa o zbiórkach. I dostałem maile od kilku userów, że bardzo im się to spodobało. Bo się więcej dowiedzieli o grze z tej dyskusji o zbiórkach niż ze wszystkich wątków meczowych z poprzedniego sezonu razem wziętych. No ale oczywiście tego nie raczyłeś zauważyć.

Zacząłeś lamentować, że nie ma ocen występu. I uczepiłeś się tego jak rzep psiego ogona. Od początku kadencji szukałeś, czego się przyczepić i w końcu znalazłeś. Więc tryumfalnie zacząłeś... jeszcze bardziej kwękać, narzekać i wyć do księżyca ;-) Czyli generalnie nic się nie zmieniło ;-)

To ja to po prostu zlewam. Nie ma w tym nic merytorycznego.

Jednocześnie pojawiło się kilka fajnych rzeczy. Jest wątek na forum pomoc, w którym każdy może zadać normalne pytanie i każdy otrzymuje odpowiedź (widzę, że też były zakusy, żeby jeszcze tam przenieść syf).
Są raporty cotygodniowe. Jest już siedem nowych rzeczy w tej kadencji. Ale oczywiście dla Ciebie to nic, bo nie było ocen graczy.

I żadnych konkretnych pytań nie ma. Są tylko jęki, zawodzenia, pretensje. Ja na coś takiego nie będę odpowiadał. To nie są pytania tylko w zasadzie obwieszczenia że skandal, katastrofa, itd i oczekiwania, że ja przyjdę i potwierdzę, że to skandal. Tak niestety nie będzie. Nie będę dawał się szantażować grupce kilku krzykaczy, który po prostu mają jeden jedyny cel zrobić jak najwięcej syfu.



dzięki za odpowiedź...widać nie każdy oczekuje tego samego...moje oczekiwania są inne szkoda, że Ci nie podeszły.

This Post:
00
171604.377 in reply to 171604.375
Date: 2/3/2011 11:57:47 AM
Overall Posts Rated:
455455
Hmm.. Przyznam szczerze, że wydaje mi się że trochę źle odebrałeś to co napisał Big Z. Na razie nie zaatakowałem Cię ani razu, na razie nie zamierzam, ale Big Z chyba nie miał w tym poście nic do Cb, tylko zwyczajnie spytał. Ja to odbieram w ten sposób.

Spytał czy to co stworzyłeś, czy co tam, przekażesz dalej, bo nie koniecznie musisz to robić, nie każdy dzieli się wszystkim co wymyśla, czy tworzy sobie sam.

;)

From: B.B.King

To: Jax
This Post:
11
171604.378 in reply to 171604.374
Date: 2/3/2011 12:00:44 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Twój post jest mniej niemerytoryczny niż poprzednie, ale i tak jest w formie zarzutu.
A czy może byś tak dla odmiany odniósł się w sposób pozytywny, do któregoś z siedmiu projektów, które w tej kadencji wystartowały (post nr 6 w tym wątku)? Tak dla równowagi. Żeby nabrać wiarygodności, że nie chodzi Ci tylko o krytykę na wszelkich frontach, ale rzeczywiście o rozwój kadry?
Miałeś okazję dołączyć do sztabu. Zaproponowałem Ci dowolne stanowisko, rzecz do zrobienia, jeśli trzeba to ludzi, wolną rękę i pomoc w dowolnym temacie. Miałeś okazję mieć realny wpływ na rozwój kadry. Ale z niego zrezygnowałeś. Mogłeś chociażby zostać doradcą taktycznym.
Jednak wolisz okopać się na pozycji twardej opozycji (taki rym). Mam wrażenie, że tylko czyhasz, żeby mi zaszkodzić.
Pozwól wiec, że nie odpowiem na pytanie. Zwłaszcza, że Twoja interpretacja jest błędna.

This Post:
00
171604.379 in reply to 171604.371
Date: 2/3/2011 12:05:46 PM
Overall Posts Rated:
605605
DAWAĆ NA RING !!!

Innego sposobu nie widżę..;)



Macie tu superdoping.
http://www.youtube.com/watch?v=IIMs5fpLgOI

Advertisement