BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
171604.387 in reply to 171604.385
Date: 2/3/2011 12:18:41 PM
Overall Posts Rated:
455455
Rozumiem, o co Ci chodzi, w zasadzie nie dziwie Ci się powoli że będziesz zaraz odbierał większość postów jako ataki na Cb, bo na razie takich tu większość, ale moim skromnym zdaniem Big Z nie zawarł w tym poście żadnych podtekstów w Twoją stronę;) Tyle na temat posta Big Z ;))

From: B.B.King

This Post:
00
171604.388 in reply to 171604.382
Date: 2/3/2011 12:23:18 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Ja już dwa razy zadałem to pytanie i je ponowie. Dlaczego grając motion było 5/25 za 3 a rywal przy PTB miał ich 4/24?

A skąd ja mogę wiedzieć? To tak jakbyś się mnie zapytał, dlaczego komuś wypadły trzy szóstki pod rząd na kostce, a komuś innemu trzy jedynki. Obydwa losowania są tak samo prawdopodobne - to jest dla mnie wytłumaczenie.

Poza tym generalnie moja taka nieoficjalna opinia jest taka, że to był spisek i że silnik chciał nas wyruchać ;-)
Ale z nią się tak bardzo staram nie obnosić ;-)

From: Mario

This Post:
00
171604.389 in reply to 171604.386
Date: 2/3/2011 12:24:25 PM
Overall Posts Rated:
605605
Próbujemy dojść do konstruktywnej krytyki ostatniego meczu ale blokujesz ją sam się nie wypowiadając. Czyli wszystko było ok. Rozumiem jedziemy z meczami dalej.

To musisz teraz zrobić listę przykładową, w której ujmiesz rzeczy które są dla ciebie "dosyć wysokie" by ci RAMu nie zaśmiecały:P
A link do Banana był skierowany:]

This Post:
00
171604.390 in reply to 171604.387
Date: 2/3/2011 12:25:18 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Rozumiem, o co Ci chodzi, w zasadzie nie dziwie Ci się powoli że będziesz zaraz odbierał większość postów jako ataki na Cb, bo na razie takich tu większość, ale moim skromnym zdaniem Big Z nie zawarł w tym poście żadnych podtekstów w Twoją stronę;) Tyle na temat posta Big Z ;))

No to trudno. Nie zarwał podtekstów wobec innych i to już wystarczy ;-)
Mój odbiór tego posta jest akurat taki, ponieważ jest to konsekwencją poprzednich postów przez niego pisanych. Dlatego traktuję je w takim dodatkowym kontekście.

From: Jax

This Post:
00
171604.391 in reply to 171604.378
Date: 2/3/2011 12:28:06 PM
Overall Posts Rated:
773773
O jakich zarzutach w moim pytaniach mówisz ? Zadałem dwa proste pytania .

Gurak wychodzi w S5 na Sf-a , może 2 różne mecze ogladamy ? Jest to wprawdze na chwile ale jest potem w tych zmianach jest totalny galimatjas Luder gra od SF-a do C , Markiewka od PG na sam koniec wchodzi na PF-a . Wystarczy napisać że taka masz wizję grania i taki schemat zmian jest w/g Ciebie najlepszy i ja to przyjmuje do wiadomości i się nie odzywam tak samo jak nie krytykowałem żadnego selekcjonera za wybraną taktykę na mecz i nie mam zamiaru tego robić .

Tak miałem propozycje ale , obawiałem sie ze ciężko bedzie sie nam dogadać i dlatego podziekowałem , no chyba mam do tego prawo .

Co do tych projektów to ten który tworzy bazę bez sprawdzania wszystkich graczy uważam za sensowne rozwiązanie .Mam nadzieje że pomoze rozwiązać pare problemów i tu masz z mojej strony plusa trzeba tak było od razu :-) . Nawet zgłosiłem do niego swojego jednego gracza ;-) . Do innych projektów nie chce się odnosić .


From: B.B.King

This Post:
00
171604.392 in reply to 171604.389
Date: 2/3/2011 12:29:23 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Próbujemy dojść do konstruktywnej krytyki ostatniego meczu ale blokujesz ją sam się nie wypowiadając. Czyli wszystko było ok. Rozumiem jedziemy z meczami dalej.

O nie. Zablokowanie było spowodowane natłokiem niekonstruktywnej krytyki.
Niestety ja to muszę to czytać a to obciąża procesor. Jak za dużo okienek jest otwartych to system się wiesza ;-) I wtedy jest reset i logout ;-)

A jeszcze co do meczu - odróżnij krytykę ustawienia od krytyki wyniku.
I jeszcze taka rzecz - nie wszystkimi przemyśleniami mam zamiar się dzielić ze wszystkimi. Prosiłbym, żeby to zaakceptować.
Ja uważam, że czasem dama w rękawie, o której nie wie przeciwnik, może być lepszym atutem, niż as, o którym przeciwnik wie ;-)

Last edited by B.B.King at 2/3/2011 12:29:36 PM

From: B.B.King

To: Jax
This Post:
00
171604.393 in reply to 171604.391
Date: 2/3/2011 12:32:13 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Być może po poprzednich postach jestem przewrażliwiony.
Ale popracuj, może mi to minie ;-)

Generalnie uważam że to wina Vinniego (co nawet pasuje do siebie), że o tej bazie nie napisał przed resetem ;-)
Na niego teraz trochę ponajeżdżajcie, bo się obrazi, że nikt się U21 nie interesuje ;-)

This Post:
00
171604.394 in reply to 171604.1
Date: 2/3/2011 12:34:45 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Ogłoszenie oficjalne
Potrzebna osoba, która znajdzie trochę angielskich misek i będzie wiedziała co z tym fantem zrobić ;-)

From: Mario

This Post:
00
171604.395 in reply to 171604.392
Date: 2/3/2011 12:43:56 PM
Overall Posts Rated:
605605
Próbujemy dojść do konstruktywnej krytyki ostatniego meczu ale blokujesz ją sam się nie wypowiadając. Czyli wszystko było ok. Rozumiem jedziemy z meczami dalej.

O nie. Zablokowanie było spowodowane natłokiem niekonstruktywnej krytyki.
Niestety ja to muszę to czytać a to obciąża procesor. Jak za dużo okienek jest otwartych to system się wiesza ;-) I wtedy jest reset i logout ;-)

A jeszcze co do meczu - odróżnij krytykę ustawienia od krytyki wyniku.
I jeszcze taka rzecz - nie wszystkimi przemyśleniami mam zamiar się dzielić ze wszystkimi. Prosiłbym, żeby to zaakceptować.
Ja uważam, że czasem dama w rękawie, o której nie wie przeciwnik, może być lepszym atutem, niż as, o którym przeciwnik wie ;-)

Czyli rozumiem że analizy tego meczu nie robimy. Ja i inne osoby zainteresowanie nie jesteśmy godni pewnej wiedzy, ok dziękuje za jednoznaczną odpowiedź. Dla mnie trochę było to dziwne, ale się przecież w tej grze na niczym nie znam.

Przypomnę może niektórym co znaczy słowo krytyka, bo mam wrażenie że nie wszyscy go rozumieją do końca i ją odbierają zawsze jako element negatywny:
Krytyka (łac. criticus - osądzający) – analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartościi (np. praktycznych, etycznych, poznawczych, naukowych, estetycznych, poprawnych) jako niezbędny element myślenia.

From: Mario

This Post:
11
171604.396 in reply to 171604.1
Date: 2/3/2011 12:46:38 PM
Overall Posts Rated:
605605
To może zapytam tak. Czy taktyka ofensywna dobrana do ostatniego meczu NT, jest najlepszą możliwą dla tych graczy którzy w nim wystąpili, czy wynikła z analizy gry obronnej rywala?

From: B.B.King

This Post:
00
171604.397 in reply to 171604.395
Date: 2/3/2011 12:51:23 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Raczej to odbierz w ten sposób, że ja po prostu nie napiszę ani słowa w wątku o Austrii. Niech świeci brakiem obecności selekcjonera, może kiedyś przejdzie do księgi bb rekordów guinnessa ;-)
Po prostu taką decyzję podjąłem i dla zasady będę się trzymał i jest ona nieodwołalna.
Jest to efekt tego, co się w nim wyprawiało. Chociażby tego, że były już pretensje, o niepodanie składu, mimo że jeszcze mecz się nie zaczął ;-) Albo były pretensje o moją lakoniczność. A ja może po prostu w danej chwili pisałem jakiś raport albo robiłem coś innego. Ale zero zrozumienia tylko od razu naparzanka, dla zasady - ot jest okazja komuś przywalić, to buch.
A ja nie mam ochoty w tym uczestniczyć. Być może niektórzy prezesi będą tym poszkodowani - trudno. Mogę ich tylko przeprosić ale taki mam pomysł na rozwiązanie tej sytuacji.
Ale tak samo jest wielu userów poszkodowanych tym, że niektórym odbiło po ogłoszeniu wyników wyborów, i postanowili pójść na forum na totalną wojnę i po prostu niszczyć wszystko, co się pod rękę nawinie.

Advertisement