BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] Debata wyborcza

[wyb] Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
237349.39 in reply to 237349.38
Date: 3/7/2013 5:43:22 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Dzięki
Nie masz chyba obawy, nie mienia się dobrych fachowców.
A Bunga to zło ;)

From: Pewu

This Post:
22
237349.40 in reply to 237349.37
Date: 3/7/2013 5:46:55 AM
Overall Posts Rated:
914914
"Wybory"

W poniedziałek ruszuły wybory,
i mamy dwunastu zgłoszonych.
Jest teraz urwanie głowy,
bo nastał czas rozmowy.
Menedżerowie oferują swe zdolności,
ale i tak to konkurs popularności.
Zarejestrowały się trzy znane mi nicki,
mój głos może powędrować nawet do GM'a Alicji.
Dwa pozostałe są z polską kadrą blisko związane,
choć B.B.King miał ostatnio z Japonią czułe rozstanie.
Astarotte'a juniorzy wiele lat Polsce służą,
pytanie czy poradzi sobie kierując większą grupą.
Ja swój głos już oddałem,
ale mojego faworyta nie zdradzę ;)

Last edited by Pewu at 3/7/2013 5:47:21 AM

From: Astarotte

To: Pewu
This Post:
22
237349.41 in reply to 237349.40
Date: 3/7/2013 5:55:48 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
heheheh
z tej strony Cię nie znałem:)
ale od zawsze zapewniałem,
że Pani nosząca znaczek gieemowy,
w cuglach wygrałaby konkurs piękności - nawet bez przemowy.
Natomiast w konkursie popularności - Dziekanie szanowany,
już bardzo ma gęba nie straszna, nawet jeślim zmarnowany.

This Post:
00
237349.42 in reply to 237349.39
Date: 3/7/2013 6:09:34 AM
Overall Posts Rated:
179179

A Bunga to zło ;)


Jeżeli to nie jest slogan tylko na użytek wyborów i po objęciu kadry nie włączysz bungi, masz mój głos.

Kilka pytań.

1. Nie znalazłem lub źle szukałem.Jaki masz cel na swoją kadencję? Złoto? Jakikolwiek medal?
2. Czy w świetle zmian wspomnianych przez BBów masz już swoją wizję zmiany treningu dla przyszłych kadrowiczów?
3. PS skill ważny dla podkoszowych? Jaką wartość docelową chciałbyś widzieć u kadrowiczów?
4. Czy zamierzasz nakłaniać zespoły PLK do zakupu kadrowiczów?
5. Jak wspomniałeś jednym z zadań selekcjonera jest pilnowanie formy zawodników w kadrze. Czy w przypadku braku współpracy w tym obszarze jesteś gotów na wyrzucenie takiego delikwenta z kadry i powołanie słabszego, ale od Prezesa regularnie dbającego o formę?
6. Jakimi taktykami oprócz LI chciałbyś grać w kadrze?
7. jaka jest twoja opinia o skillu: doświadczene? Czy warto go " trenować " ?
8. Uważam że język polski to piękny język. Dlaczego nazwa Twojego zespołu jest w języku obcym? Czy spotkałeś się z sytuacją, że francuz, niemiec czy anglik nazywa swój zespół w języku polskim? ( oczywiście pomijam prezesów Polaków którzy założyli drużyny w innych krajach). Akurat teraz jest możliwość zmiany, więc może warto okazać swój patriotyzm?

This Post:
00
237349.43 in reply to 237349.41
Date: 3/7/2013 6:10:42 AM
Pruszcz All Stars
II.1
Overall Posts Rated:
548548
Second Team:
Pruszcz ZSO 1 Team
Póki co wybory selekcjonera to nie jest konkurs piękności i niech tak lepiej pozostanie...nie chciałbym też żeby to był tylko i wyłącznie konkurs, w którym wygra najbardziej popularny - przede wszystkim szukamy dobrego fachowca z planem na siebie i kadrę i może zostańmy przy tym ;)

ps. fajny wiersz Drogi Dziekanie ;) może jak mnie natchnie też coś napiszę, a póki co mam w planie nagranie hiphopowego kawałka o moim klubie, może i o kadrze coś zmontuję hehe :P

From: Pewu

This Post:
00
237349.44 in reply to 237349.41
Date: 3/7/2013 6:18:35 AM
Overall Posts Rated:
914914
Ponownie zaczynasz przepychanki słowne,
ale tym razem nie ulegnę Tobie.
Mój wachlarz umiejętności jest szeroki
i w tej chwili udowadniam swej literackiej jakości.
Masz za wierszyk ode mnie piłeczkę,
lecz wciąż nie wiem jak masz na imię?!
To podstawa przemówienia,
zacząć od wprowadzenia.



Last edited by Pewu at 3/7/2013 6:19:53 AM

This Post:
00
237349.45 in reply to 237349.21
Date: 3/7/2013 6:43:14 AM
My Entire Team Sucks
II.2
Overall Posts Rated:
190190
Czy nie sądzisz, że taka taktyka przynosi jednak efekty skoro wszystkie zespoły zdobywająceg medale rownież grają tą taktyką?

Więcej zespołów grających bungą kończy z niczym niż z medalem, więc to żaden argument na skuteczność tej "taktyki". Oczywiście najłatwiej jest ustawić LI + MTM + bunga (czasami jak się scroll zatnie to może się włączyć LP, strefa 2-3, itd.) i jak się przegra mecz to szukać usprawiedliwień, że nie było enta, formy, kontuzje, najważniejszy grajek spadł za faule, itd. oraz nic więcej się nie dało zrobić skoro tak "genialna taktyka" przegrała.

This Post:
00
237349.46 in reply to 237349.35
Date: 3/7/2013 6:44:29 AM
My Entire Team Sucks
II.2
Overall Posts Rated:
190190
No mam nadzieję, że zgłosi się ktoś jeszcze. Wielką nadzieję. Wydaje się, że kolejne kontrowersje mogą nam nie za bardzo posłużyć.

Jakie kontrowersje?
Nie uważam, żeby Koźlik popełnił rażące błędy. Owszem, można było wykorzystać, że graliśmy dwa razy pod rząd i coś pokombinować z Chinolami, ale najważniejsze chyba jest to, że nie było formy. Jak pisałem wcześniej. Trzeba było czarować właścicieli na trochę wcześniej niż najważniejsze mecze. Nie ma gwarancji, że byłoby to skuteczne, ale szanse byłyby większe. Dlatego uważam, że kontakt jest najważniejszy. Da się znaleźć kompromis wszędzie. Nie będzie wtedy wpisów kto zawalił, a kto nie. Przegralibyśmy będąc w formie? Wina selekcjonera. I tyla:)

&
generalnie wkurza mnie obecny stan i tendencje w grze.Widzę pewien wzrost jakości taktyk obwodowych, a warto sprawdzić co tam mamy (sparing). Generalnie uważam, za warte sprawdzenia co możemy ciut dalej od kosza (ale to wyjdzie jak zobaczę grajków) Bunga? Nie lubię. Jeśli będzie konieczność skorzystam, ale uważam ją za błąd w grze. Zdecydowanie preferuję swoje własne ustawianie. Tak jest lepiej rozliczyć się z efektów.

&
A Bunga to zło ;)

Granie bungą w finale było błędem?

I czy będziesz na ślepo klepał bungę, czy pomyślisz trochę przed wystawieniem składu?

Bunga to zło konieczne?

From: Michael

This Post:
11
237349.47 in reply to 237349.27
Date: 3/7/2013 6:45:27 AM
My Entire Team Sucks
II.2
Overall Posts Rated:
190190
Jako, że jesteś drugim poważnym kandydatem, a raczej kandydatką, to samo pytanie co do Astarotte. Czy będziesz na ślepo klepać bungę, czy pomyślisz trochę przed wystawieniem składu?

From: Michael

This Post:
00
237349.48 in reply to 237349.38
Date: 3/7/2013 6:46:09 AM
My Entire Team Sucks
II.2
Overall Posts Rated:
190190
chyba będę musiał zmienić swój głos, przekonały mnie wypowiedzi Astarotte'a, nasza kadra nie potrzebuje wg mnie rewolucji, tylko poprawienia tego co już mamy, nad czym pracowaliśmy przez długie sezony...wiadomo jakieś niewielkie zmiany zawsze są mile widziane, ale nie od razu zupełne zmienianie taktyki gry czy podmiana większości dotychczasowego składu.

Który kandydat proponuje rewolucję?

Message deleted
Advertisement