BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Dania

[U21] Dania

Set priority
Show messages by
This Post:
00
163188.4 in reply to 163188.3
Date: 11/9/2010 8:21:06 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Kolejny mecz za nami. Odnieśliśmy przekonywujące zwycięstwo nad Duńczykami, zarobiliśmy 37 małych punktów. Niestety sytuacja w grupie w każdej kolejce układa się niekorzystnie dla nas. Teraz Litwini grają z Rumunami, którzy grali co najmniej normala z Islandią, a my gramy z mającymi maksymalny entuzjazm i najsilniejszymi kadrowo Węgrami...Tym bardziej dziwny wydaje mi się CT Islandczyków na nas, bo pozbawił ich szans w kolejnych meczach, ale nie ma co wracać już do tej historii.

Po 3 kwartach pachniało sensacją w meczu Czarnogóry z Litwą, ale niestety dla nas skończyło się planowo.
Teraz eliminacje wkraczają w decydującą fazę. Teoretycznie musimy wygrać wszystko do końca, w praktyce może się okazać, że awans będzie można uzyskać nawet przy dwóch porażkach. Mam tylko nadzieję, że pech nas na trochę opuści, forma dopisze, a ominą kontuzje. Jeśli tak się stanie to jestem optymistą i wierzę głęboko, że uda nam się awansować.

Za taktykę na mecz z Danią "odpowiedzialny" jest Mr.President. Trafił ze swoimi przewidywaniami w 100%, a wynik mówi sam za siebie ;) Samo zwycięstwo może wielkim sukcesem nie jest, ale różnica 37 punktów przy wyższym nastawieniu Duńczyków już na pewno tak. Gratulacje!

PG:

Misiejuk- dobry mecz Misiejuka, ale trzeba pamiętać, że jego rywalem był grający bez zmiennika Duńczyk w przeciętnej formie. duży plus za 4 ofensywne zbiórki, minus za skuteczność z gry. Ocena 7,5

Owsiany- podobnie jak kolega Misiejuk, prawdziwy test naszych PG czeka w najbliższych meczach. Fajnie asystował, dużo słabiej rzucał. Ocena 7,5

SG:

Lubas- zagrał bardzo dobrze. Mam nadzieję, że jego manager zdąży się zalogować i Lubas nie zagra znowu całego meczu...Potrzebujemy go w dobrej formie na Węgrów. Ocena 8,5

Anioł- odkrycie meczu! Fakt, że SG Duńczyków do najlepszych nie należy, ale Anioł świetnie rzucał, a do tego dołożył kilka fajnych zdobyczy w postaci zbiórek, asyst, przechwytów, a nawet...bloków. Duże brawa. Ocena 9

SF:

Banaśkiewicz- niestety znowu nie zachwycił ;( Brakowało celności rzutów i asyst...Ocena 6,5

Ratkiewicz- dał bardzo obiecującą zmianę. Do klasycznego SFa dużo mu brakuje, ale widać że chłopak się stara ;) Ocena 7,5

PF:

Anisiewicz- miewał już lepsze występy, jestem pewny, że lepsze jeszcze przed nim. O meczu z Danią po prostu lepiej zapomnieć, choć na pewno nie zawiódł. Ale stać go na dużo więcej niż to pokazał. Ocena 7

Gaska- debiut w reprezentacji całkiem przyzwoity. Oby z każdym meczem było coraz lepiej. Ocena 7,5

C:

Kamocki- słabiutko, naprawdę słabiutko. Zwłaszcza 0 celnych rzutów mówi wszystko. Przełamie się na pewno, ale trochę to martwi. Ocena 5

Warnecki- bardzo dobra zmiana, widać że za oceanem szybko się uczy i nabiera pewności siebie. Ocena 7,5

Klaczynski- grał krótko, ale po mimo tego jego grę dało się wyraźnie zauważyć. Dużo nam pomógł. Ocena 7,5

This Post:
00
163188.5 in reply to 163188.4
Date: 11/9/2010 9:15:31 AM
Overall Posts Rated:
1313
Misiejuk co za walecznosc na tablicach ;))
Tylko ze caly czas mamy dziure na SFie :/ No ale teraz to juz musztarda po obiedzie w zasadzie, trzeba bylo robic SFow 3 sezony temu.

From: Big Z

This Post:
00
163188.6 in reply to 163188.5
Date: 11/9/2010 9:34:10 AM
Overall Posts Rated:
6363
Nie mamy dziury. Banaśkiewicz to dobry, wyrównany SF. Nawet jeśli mecz czasem nie wyjdzie to i tak robi swoje, pomagając np. swoją obroną i podnosząc statystyki całej drużyny. To naturalne, że SFi mają zazwyczaj najniższe oceny w drużynach U21, po prostu jest za mało czasu żeby wytrenować super SFa, ocenianego na 13-15.

Last edited by Big Z at 11/9/2010 9:35:22 AM

This Post:
00
163188.7 in reply to 163188.6
Date: 11/9/2010 12:23:17 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
No dokładnie.
Ale przydał by się nam taki drugi Banaśkiewicz ;)