BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Reprezentacja sezon 7/8

[NT] Reprezentacja sezon 7/8

Set priority
Show messages by
From: al_said

This Post:
00
60777.4 in reply to 60777.3
Date: 11/26/2008 5:53:07 AM
Overall Posts Rated:
88
znasz moje zdanie, ja nie będę wytaczał wielkiego działa na słabych rywali tylko po to, żeby w meczu z kimś z topu okazało się, że to działo strzela kapiszonami:), no chyba, że mówisz o coachingu ze strony jego właściciela Kurta, aż dziw, że sam w wyborach nie wystartował skoro wie co jest dla nas najlepsze

Dla niezorientowanych, mamy gracza (Gracjan Stoszek), za czasów Tripawa grał dość dużo w kadrze na C/PFie, później jego właściciel stwierdził, że przestawi go na SFa co nawet z nim skonsultowałem, ale że zamiast trenować OD trenował JS, odstaje on trochę w obronie, co prawda w poprzednim sezonie będąc w kadrze juniorów radził sobie nawet nieźle, ale mając w zapasie Hebla, rozmawiałem z właścicielem Gracjana na temat powołania go jak nadrobi braki (1-2 poziomy OD) na co on przysłał mi długaśnego BB@ w którym objaśnia mi jak powinienem ustawiać kadrę by Stoszek odgrywał pozycję pierwszoplanową w kadrze:).

From: hatchet

This Post:
00
60777.5 in reply to 60777.4
Date: 11/26/2008 5:57:09 AM
Overall Posts Rated:
99
Do mnie też napisał ;)

Tylko cały dowcip polega na tym, że IMO Hebel nie jest wcale lepszy od Stoszka :)
i wiesz że on te 2 skoki OD zrobi, pierwszy powinien mieć już w ten piątek.
Jedyna rzecz do jakiej można się przyczepić to jego JR a w zasadzie jego zanik :)

Dobra nie moja kadra, nie moje zabawki :)

From: al_said

This Post:
00
60777.6 in reply to 60777.5
Date: 11/26/2008 6:07:53 AM
Overall Posts Rated:
88
Zrobi albo i nie zrobi, w juniorach miał trenować OD a skoczył tylko raz i to pod koniec sezonu, więc imho gość ma parcie na powołanie a później ma gdzieś nasze zalecenia. Kto jest lepszy? Hmmm pod LI może Stoszek, pytanie tylko od kogo, skoro ewentualnie mogę wystawić Centra z OD o 1 poziom słabszym od Gracjana, ale wszystkim pod koszem o dwa-trzy poziomy wyżej, przy obwodzie i PtB nie ma porównania pomiędzy nim a Andrzejem zwłaszcza, że Andrzej ma 21 lat i dostaje non stop trening.

Dyskusja może być nie widzę problemu ale najpierw muszę wiedzieć czy gramy tak jak ostatnio na ME w seniorach czy juniorach, bo to dość ważna kwestia kiedy spotkamy się z innymi faworytami do awansu. Poza tym ja naprawdę chcę zawalczyć minimum o baraże do MŚ a z SFami tylko pod jeden wariant ataku będzie o to ciężko zwłaszcza jak nam znowu poleci forma przed kluczowym spotkaniem.

From: hatchet

This Post:
00
60777.7 in reply to 60777.6
Date: 11/26/2008 6:15:50 AM
Overall Posts Rated:
99
Ale przeciez to juz bylo walkowane ze SFow mamy pod oba warianty.
Postawiles na Hebla ok, ja sie nawet moge z tym zgodzic bo jest mlodszy i stabilniejszy w treningu.
Pytanie czy jeden SF do gry LI nam wystarczy. Jak chcesz tam pakowac C albo PF to troszke średni pomysł moim zdaniem. To nie zespół ligowy gdzie nie ma z kogo wybierać ;)

Dyskusja może być nie widzę problemu ale najpierw muszę wiedzieć czy gramy tak jak ostatnio na ME w seniorach czy juniorach, bo to dość ważna kwestia kiedy spotkamy się z innymi faworytami do awansu.


Czyli jak?

Poza tym ja naprawdę chcę zawalczyć minimum o baraże do MŚ


Nie wiem czy wiesz, ale to twój plan minimum ;p
Mało tego musisz wygrać teraz już 3 mecze w drugiej grupie ME :D


Last edited by hatchet at 11/26/2008 6:24:48 AM

From: al_said

This Post:
00
60777.8 in reply to 60777.7
Date: 11/26/2008 6:33:10 AM
Overall Posts Rated:
88
Ja nie powiedziałem, że chcę pakować C na SFa, tyle tylko, że mnie takie argumenty jakie przedstawia jego właściciel średnio ruszają bo to zawsze można zbić czymś takim:).

Fajnie jak byśmy wyciągali od 1 meczu ME IS sensational pytanie tylko po co? Czy chodzi nam o to, żeby słabi się nas bali i dawali CT? Ja to widzę tak, że biorę 12 graczy i oni ciągną grę jak najdłużej się da, jeżeli terminarz nam podpasuje to przez całą pierwszą rundę, jak nie to będę dobierał kolejnych, ale postawmy sprawę jasno to czy wygramy 6 czy 7 spotkań w pierwszej rundzie to nie robi wielkiej różnicy musimy po prostu wyjść z grupy, dla nas ME zaczną się w 2 rundzie, i to na te mecze trzeba będzie powołać graczy którzy zrobią dużą różnicę, a jak będę trzymał w składzie zawodników którzy może dostaną trening a może nie to nie będę miał na nich miejsca, a nie powiesz mi raczej, że Stoszek zrobi większą różnicę niż gość z JSem kolosalny:).

From: hatchet

This Post:
00
60777.9 in reply to 60777.8
Date: 11/26/2008 6:37:28 AM
Overall Posts Rated:
99
Znasz moje stanowisko co do jedno skillowców więc bez rzucania mi ich pod nogi w tym wątku ;)
A Stoszek versus koleś z JS kolosalny na SFie robi różnice poziomem zbiórek i pewnie staminą :D że o IS nie wspomnę ;p

Zasadniczo pod drugim akapitem śmiało się mogę podpisać chyba że trafimy do grupy śmierci :D


From: al_said

This Post:
00
60777.10 in reply to 60777.9
Date: 11/26/2008 6:47:14 AM
Overall Posts Rated:
88
Na SFie z nowych ma grać Juszczyk a on jest do bólu multiskillowy:) a ten załapie się na SG.

Dla mnie temat Stoszka jest jałowy napisałem właścicielowi co ma zrobić żebym go powołał poprawi braki gość jest w kadrze, nie poprawi nie jest bo nie mam znowu zamiaru przewalić przez brak obrony jak z Portugalią dwa sezony temu, to już wolę zapomnieć o LI i całą drugą rundę grać obwód i PtB, no chyba że wszystkich zadowoli przejście 1 rundy bez porażki a w drugiej załatwią nas Ci którzy mają w składach graczy efektywniej trenowanych.

From: hatchet

This Post:
00
60777.11 in reply to 60777.10
Date: 11/26/2008 6:49:01 AM
Overall Posts Rated:
99
Jak zaczniesz grac ptb i obwód to ja cie zabije :D

To już lepiej graj obwód byle bez ptb bo wyjedziesz jak Hiszpania na mydle ;p

From: al_said

This Post:
00
60777.12 in reply to 60777.11
Date: 11/26/2008 6:50:32 AM
Overall Posts Rated:
88
zapewniam Cię, że wszyscy byście mi tu pomnik postawili jak bym wyszedł jak seniorzy Hiszpanii na graniu PtB:)

From: hatchet

This Post:
00
60777.13 in reply to 60777.12
Date: 11/26/2008 6:53:07 AM
Overall Posts Rated:
99
ty i twoje ID to byś wyjechał jak młodzież Hiszpanii na ptb same wygrane a na koniec dupa :)

po dwakroć dupa :D

Last edited by hatchet at 11/26/2008 6:53:22 AM

From: m4ti_
This Post:
00
60777.14 in reply to 60777.13
Date: 12/4/2008 4:45:23 AM
Overall Posts Rated:
2121
SG z szansami na kadre jest na TLu!


Marcin Wojtas ((6888265))
Właściciel:
ribaosinhos

Pensja (tygodniowo):
$ 5 860
DMI: 27600
Wiek: 18
Wzrost: 6'9" / 206 cm
Potencjał: wieloletnia gwiazda
Stan formy: silny

Rzut z wyskoku: porządny Zasięg rzutu: przeciętny
Obr. na dystansie: porządny Kozłowanie: okropny
Wejście pod kosz: żałosny Podania: niezdarny
Rzut z bliska: porządny Obr. pod koszem: niezdarny
Zbieranie: porządny Blokowanie: żałosny
Kondycja: tragiczny Rzuty osobiste: przeciętny

Doświadczenie: okropny

Cena 800k, dobrze by było jakby trafił w dobre ręce jakiegoś prezesa z Polski;]

Advertisement