BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
171604.404 in reply to 171604.403
Date: 2/3/2011 4:20:05 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Moje zachowanie jest reakcją na Twoje. To Ty zacząłeś. Zarówno w wątku wyborczym, tym, meczowym, z Oskarami. Każdy post to jest jakaś złośliwość w moim kierunku, zarzut lub (jak Ty to dyplomatycznie nazywasz) obawa, że zaraz coś dotknę i spieprzę.
Jeszcze dobrze wszystkich przycisków nie poznałem a Ty już miałeś do mnie o coś pretensje - że na pewno coś źle zrobię, że masz obawy, blablabla. Nie dałeś mi żadnej szansy popełnić błąd a już krytykowałeś.


wybacz doświadczenia z zeszłego sezonu :) wolę dmuchać na zimne

To Ty do mnie piszesz. Ja za Tobą nie biegam i nie zaczepiam. Ja odpisywałem przez grzeczność i wytłumaczyć - niedobrze. Przestałem odpisywać - też niedobrze. Generalnie co bym zrobił to niedobrze.
raczej mam pretensje o nie robienie - a do kogo mam pisać w sprawach kadry?

Na chwilę współpraca wygląda tak, że leję na wszystkie Twoje pytania.

znów te Twoje odnośniki do różnego rodzaju wydzielin

Jeśli chcesz, żeby coś nie było zrobione - zacznij o to prosić. Chcesz żebym to zrobił - zacznij krzyczeć, żebym nie zrobił. W tej chwili tak to działa - na zasadzie negacji. Może się to zmieni, może nie zmieni, ale to już ode mnie nie zależy.


a od kogo skoro na proste zdania i prośby i pytania nie reagujesz..a ponadto chyba coś Ci się pomieszało z tymi prośbami..że niby co?? mam Cię o coś prosić co wydaje się normalną postawą selekcjonera?

Nie jesteś sam w tej grupce, bo takich osób było więcej, których interesowała tylko wojenka.


grupa atakująca władzę..jak już napisałem grupa strupa, o której nie mam pojęcia miała plan przejąć kadrę ale nie wyszło..głupie zasady, że powołanego selekcjonera ciężko odwołać..zastanów Ty się trochę:)

Na nic nie czekałeś. Pierwszy post do mnie po ogłoszeniu wyników wyborów to już był atak. I każdy kolejny też.


w Oskarach chyba tylko jeden post umieściłem w jakim mogłeś siebie odnaleźć - coś Ci się pogmerało chyba
Aktualnie sytuacja jest taka, że nawet nie analizuję Twoich postów pod kątem merytorycznym. Widzę Twój nick i jakikolwiek zarzut w moim kierunku - włącza mi się negator i olewacz.

To już Twój problem z relacjami międzyludzkimi
szkoda, że dotyczy to więkkszości postów pisanych do Ciebie..ja powaznie gotów jestem do ograniczenia się do cvzytania co też czynię w większości Twoich innych wątkach bo można się sporo nauczyć ale jak pisałem wcześniej..wiele trzeba się naprosić a wystrczyłoby powiedzieć..o tym nie chcę mówić..patrz jak Mario się namęczył by uzyskać jakieś zdanie w poszukiwanym temacie..

This Post:
00
171604.406 in reply to 171604.404
Date: 2/3/2011 4:36:27 PM
Overall Posts Rated:
12061206
wybacz doświadczenia z zeszłego sezonu :) wolę dmuchać na zimne

Nie ma w tym żadnego dmuchania. Tylko po prostu atak, sianie defetyzmu, robienie syfu, itd.

raczej mam pretensje o nie robienie - a do kogo mam pisać w sprawach kadry?

Co nierobienie? Wiele rzeczy jest robionych. Nigdy w kadrze tyle rzeczy się nie działo. Tylko te Twoje nieszczęsny opisy nie zostały zrobione i tyle.

a od kogo skoro na proste zdania i prośby i pytania nie reagujesz..

Na co nie reaguję? Na większość pytań staram się odpowiadać ze szczegółami. Ale na pewno nie będę odpowiadał na krzyki.

grupa atakująca władzę..jak już napisałem grupa strupa, o której nie mam pojęcia miała plan przejąć kadrę ale nie wyszło..głupie zasady, że powołanego selekcjonera ciężko odwołać..zastanów Ty się trochę:)

Nie mam pojęcia czy jest jakaś zorganizowania akcja robienia syfu czy wyszło to niezależnie. Zakładam że niezależnie. Ale po prostu ewidentnie widać, że jest kilka osób, których nie interesuje merytoryczna dyskusja tylko czyste atakowanie czym popadnie i gdzie popadnie.

w Oskarach chyba tylko jeden post umieściłem w jakim mogłeś siebie odnaleźć - coś Ci się pogmerało chyba

Tak, w Oskarach jeden post, w którym mnie zaatakowałeś. Być może tam były jakieś inne ale nie na mój temat. Wszystkie pozostałe posty, które dotyczą mnie, to albo jakiś atak, albo złośliwość albo obawa (która objawia się atakiem, złośliwością, itd).

ja powaznie gotów jestem do ograniczenia się do cvzytania

W zasadzie zacząłem o tym marzyć ;-)


Tu jest pierwszy post po wygranych wyborach: (70529.121).
I od razu coś niekorzystnego o mnie. I każdy następny post jest taki sam.
Lubisz dmuchać na zimne? To czemu nie chodzisz po sąsiadach i ich codziennie nie pytasz czy nie chcą zgwałcić Cu kogoś z rodziny? Przecież masz prawo mieć obawy? Jak myślisz jak byłoby to odebrane?
Tak nie wygląda chuchanie na zimne. Tak wygląda jątrzenie i robienie złej atmosfery.

W Oskarach następny post (168628.49) w którym plujesz na mnie, jednocześnie zamieniając fajną inicjatywę w kolejne poligon do wojenki. Tak jak w HT kiedyś Zenony zostały zniszczone tak właśnie Ty zapoczątkowałeś niszczenie Oskarów. Brawo. Bo po prostu nie byłbyś polaczkiem gdybyś zmarnował szansę, żeby komuś napisać coś przykrego.
W tym wątku też od pierwszego Twojego postu jakieś wonty do mnie i nic więcej.
Wątek z Gruzją? Wg mnie był to bardziej merytoryczny wątek niż wszystkie w ciągu ostatniego sezonu w obu kadrach. Można się było konkretu dowiedzieć o zbiórkach. Ale oczywiście Pan Astarotte też nie był zadowolony i musiał dać wyraz swojemu niezadowoleniu: (172021.94), (172021.100).
Ty mi nawet nie dałeś szans popełnić błędu i od razu naparzasz we mnie czym popadnie. Gdy jest jakakolwiek możliwość wrzucić coś negatywnego w moim kierunku to od razu to robisz.

I to w ciągu kilku dni w kilku wątkach się uzbierało. Bez opamiętania i gdzie popadnie.

I moje reakcja jest tylko tego efektem.

This Post:
00
171604.407 in reply to 171604.405
Date: 2/3/2011 4:40:43 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Wcale nie olewam. Staram się odpisywać na większość pytań.
Ale na wszystkie mi się nie uda. I od razu jedno nieodpowiedziane to od razu jest raban.
Nigdy nie odpowiem na wszystkie pytania. Nawet jakbym chciał to nie dam rady. Poza tym na niektóre nie znam odpowiedzi ale są też takie, na które nie chcę ujawniać swoich przemyśleń.

Zobacz sobie jak wyglądały wątki kadrowe w innych kadencjach. 8, 13, 22 posty. Nic. Wątek z Gruzją był jednym z najciekawszych, jaki pamiętam, ale i tak zostałem zbesztany bo coś tam.

Co do atmosfery to jest grupka osób (nie wiem czy zorganizowana, nie podejrzewam) która po prostu nie może się pogodzić z wynikami wyborów i robi syf. Większość tych niby pytań to są po prostu tyrady żalów do mnie. Np. że skandal, że swoich zawodników powołałem, żeby zrobić fotkę. Ich nawet nie interesują jakiekolwiek wyjaśnienia.

Message deleted
This Post:
22
171604.409 in reply to 171604.408
Date: 2/3/2011 4:44:55 PM
Overall Posts Rated:
12061206
to ty się od początku zapędzałeś. ja ci tylko napisałem jak to wygląda.

Message deleted
This Post:
11
171604.411 in reply to 171604.408
Date: 2/3/2011 4:50:35 PM
Overall Posts Rated:
2222
Twierdzenie że na świecie są kobiety będące ofiarami gwałtów to truizm. BBKing nie napisał że kogoś zgwałcił, że zgwałci ani że życzy Tobie aby zgwałcono Twoją żonę. Myślę że nic nie sugerował. Stwierdził truizm. Fakt. Jego porównanie było dość odległe i dotykało tematu dla większości będącego tematem tabu. Ale nie mogę logicznie stwierdzić że uczynił cokolwiek... złego.

Ogólnie próbuję czytywać forum, ale z uwagi na Wasze ostatnie kłótnie stało się to problematyczne i uciążliwe. BBKing po prostu ma własne standardy. Jedynie wyniki mogą go tłumaczyć. Otoczki nie tworzy i nie obiecywał tego. Należało o to spytać przed wyborami. Teraz owe pytanie padło: czy będzie opisywał mecze? Odpowiedź również: Nie. Można albo to uszanować albo iść i kliknąć że nie popiera się tego selekcjonera. Proste. Pisanie po raz n-ty o tym samym niczego nie przysporzy.

This Post:
22
171604.413 in reply to 171604.411
Date: 2/3/2011 4:55:51 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
słuchaj nie ma najmniejszego problemu
mam nadzieję, że poważnie się to uspokoi..po prostu niech nie odpisuje w stylu, "polaczek" lub jakiekolwiek odnośniki do mojej inteligencji bo ja mu takich prywatnych wycieczek nie robię..dotykam kwestii BB
i nie chciałbym by rozmowy wychodziły ponad BB

ok
ja spadam z tego tematu bo masz rację trzeba to oczyścić

dzięki za głos rozsądku bo się troszkę zagotowałem :)

sorki

From: Tales

This Post:
33
171604.414 in reply to 171604.411
Date: 2/3/2011 5:02:55 PM
Overall Posts Rated:
445445
Co Wy wszyscy k...a wypisujecie, czy wam już całkiem w głowach się poprzewracało, to tylko gra i jakiś wyimaginowany świat, który przedkładacie ponad wszystko. Szanuje was za wszelkie porady i pomoc ale to co robicie w innych tematach tego forum to jakieś bagno. Już nie chce się tego czytać, obrzydliwe epitety i porównania, jakieś gwałty i gówno, co to w ogóle jest. Czy wy naprawdę jesteście niestabilni emocjonalnie. Albo skończycie z tym albo ta zabawa nie jest dla was. Piszę zabawa, bo 90% userów w ten sposób podchodzi do tego managera a ta postawa jaką prezentujecie to już nie jest zabawne. Dla mnie Ci co tak sobie z pazurami do oczu skaczą na forach przekrzykując się i prześcigając w coraz to bardziej dotkliwych atakach to osoby które powinny skończyć z tą grą albo na jakiś czas odpocząć od niej, tak by wam doradził każdy psychoanalityk. Już dawno przekroczyliście granicę gdzie kończy się fun...

Dla własnego i innych dobra mówię wam...

KONIEC TEJ JATKI


Po pierwsze będę najlepszy, po drugie będę pierwszy ...
Advertisement