BuzzerBeater Forums

BB Poland > Szaleńcy dla kadry

Szaleńcy dla kadry

Set priority
Show messages by
From: Mysza

This Post:
00
106800.41 in reply to 106800.30
Date: 8/27/2009 4:00:48 AM
Overall Posts Rated:
1717
to mnie tez tam dopisz jako nr.3
trener 5 i mogę PG, jak również SG :P budżet narazie 2 mln.



Jak mówiliśmy ty zawsze jesteś dla nas numerem jeden :). I takie pytanko pomocnicze jakiego typu PG ewentualnie SG chcesz trenować ? Do wyboru są PG z elementem DV lub taki z JS. Pierwszy przyda się do gry pod kosz, a drugi do taktyki obwodowej. Fajnie by było gdybyście z szalonym magiem zdecydowali się na różne typy treningu.


Pozdrawiam

From: Mysza

This Post:
00
106800.42 in reply to 106800.32
Date: 8/27/2009 4:06:03 AM
Overall Posts Rated:
1717


Lista chętnych.

1) Mysza, trener 6, najchętniej SF ale biorę też dziwnych podkoszowych, finanse ok 6 mln
2) szalony, trener 5, PG, PG i jeszcze raz PG, finanse ... wystarczy :)

3) pawfer, trener 5. PF, C; finanse około 3 mln




Witam i pytanie uściślające jakiego typu chcesz PF/C chcesz trenować i ewentualnie ilu ? Bo jeśli defensywnych ( ID, RB, SB, trochę PS ) To chętnie stworze z tobą duet trenerski i wytrenujemy obronę jakiej Polska nigdy nie miała.

Pozdrawiam

From: Mysza
This Post:
00
106800.43 in reply to 106800.42
Date: 8/27/2009 4:14:03 AM
Overall Posts Rated:
1717
Lista wygląda obecnie tak

1) Alicja, trener 5, preferowani obwodowi PG, SG, ok 3 mln ale są widoki na 5 mln.
2) szalony_mag, trener 5, PG , najwyżej sprzeda organy żeby go kupić :).
3) pawfer, trener 5, PF/C, 3 mln
4) Mysza, trener 6, najchętniej SF ale biorę też dziwnych podkoszowych, finanse ok 6 mln


Aktualne informacje zmiany itp... będę uwzględniane w pierwszym poście (106800.1).

Jeśli ktoś jeszcze czuje się szalony zapraszam ujawnij się :).



Last edited by Mysza at 8/27/2009 4:35:21 AM

From: alicja

This Post:
00
106800.44 in reply to 106800.43
Date: 8/27/2009 4:29:31 AM
Overall Posts Rated:
635635
mała zmianka juz mam 3mln. a jak dobrze pójdzie to będę miała pod wieczór 5mln.
także może nawet 2 wytrenuję :P

From: Mysza

This Post:
00
106800.45 in reply to 106800.44
Date: 8/27/2009 4:34:40 AM
Overall Posts Rated:
1717
mała zmianka juz mam 3mln. a jak dobrze pójdzie to będę miała pod wieczór 5mln.
także może nawet 2 wytrenuję :P


Aż miło takie rzeczy słyszeć już idę poprawiać :). Gdy odpowiadałem na pytania mogłaś nie zauważyć pytania o typ PG jakiego chciała byś trenować takiego pod trumnę z wejściem pod kosz czy takiego do Matin lub R&G z lepszym rzutem z dystansu ? Fajnie by było gdybyście z szalonym magiem trenowali dwa różne typy.


This Post:
00
106800.46 in reply to 106800.43
Date: 8/27/2009 4:42:16 AM
Radogoszczanka_
III.13
Overall Posts Rated:
114114
Witam.
Uważam pomysł za dobry, według mnie to nie pomysł na oszukanie przeciwnika zakładając farmy, to pomysł na silną kadrę, która jak to napisał jeden z uczestników dyskusji dodatek do klubu. I z tym też się zgadzam, bo klub jest na pierwszym miejscu dla 99,9% graczy. I nawet jak ktoś mówi że kadra ponad wszystko(i nie jest selekcjonerem) to mu nie uwierzę :) Ale mieć zawodnika w kadrze a nie mieć to różnica :) Ja miałem jednego kadrowicza, z Albanii, więc potentata dołów tabel wszelakich, ale nowy selekcjoner mi go wywalił... wiecie jak się wkurzyłem?? :)))) No ale wracając do tematu, trenowanie zawodnika pod kadrę to przecież nic innego jak wielkie wzmocnienie klubu. Myślę, że w tym zamyśle farma będzie ostatecznością. A pomoc przy ustaleniu treningu przyda się każdemu, sam do niedawna miałem z tym problem, czyli częsta zmiana treningu, brak jakiegoś schematu. Ja sam jeszcze przed tym postem wymyśliłem sobie, że zaraz po drafcie kupię(bo na darmochę w postaci moich wyborów w drafcie nie liczę) sobie 18-letniego SG i PG do treningu pod R&G i sobie pod nich ustawię trening i na pierwszym miejscu postawię klub, a jak się uda zagrać jeden sparing w U21, to tylko będzie to satysfakcja. Tak więc osobiście częściowo przyłączam się do akcji, choć nie gwarantuję sukcesów :)

pzdr
Artur

From: alicja

This Post:
00
106800.47 in reply to 106800.46
Date: 8/27/2009 5:00:20 AM
Overall Posts Rated:
635635
wiesz co myszko :P
niech szalony sobie wybierze , a osobiście wolałabym takiego pod R&G :)

i od razu mam pytanie , w drafcie wybieram jako pierwsza , ale nic ciekawego moii skauci nie odkryli i się zastanawiam PF ocena gwiazdkowa 5 , A+ , potencjał 3 , 18 lat
, a może PG ocena dwiazdkowa 5 i reszty nie widać , albo SF tez ocena gwiazdkowa 5 i reszty nie ma , jak myślisz wróbel w garści czy gołąb na dachu ??

From: pawfer

This Post:
00
106800.48 in reply to 106800.42
Date: 8/27/2009 5:18:32 AM
Overall Posts Rated:
99


Lista chętnych.

1) Mysza, trener 6, najchętniej SF ale biorę też dziwnych podkoszowych, finanse ok 6 mln
2) szalony, trener 5, PG, PG i jeszcze raz PG, finanse ... wystarczy :)

3) pawfer, trener 5. PF, C; finanse około 3 mln




Witam i pytanie uściślające jakiego typu chcesz PF/C chcesz trenować i ewentualnie ilu ? Bo jeśli defensywnych ( ID, RB, SB, trochę PS ) To chętnie stworze z tobą duet trenerski i wytrenujemy obronę jakiej Polska nigdy nie miała.

Pozdrawiam



Preferuje trening defensywny :)

From: hatchet

This Post:
00
106800.49 in reply to 106800.39
Date: 8/27/2009 6:06:04 AM
Overall Posts Rated:
99

Z miłą chęcią cię dopiszę tuż za naszą panią. A chciałbyś PG podkoszowego ( taki z DV ale raczej z małym JS ) czy raczej takiego do R&G ?


hmmm ciężko mi wyobrazić sobie dobrego PG bez DV i JS. Dlatego będzie z mojej strony zastosowany szeroki trening kompleksowy :)
Ale bez obaw będę trenował tylko 2 PG więc jakoś powinno to działać sprawnie ;)

Co do tego jakiego grajka kupie, to zobaczymy co będzie na rynku. Natomiast problem może być ze spełnieniem wszystkich moich wymagań przez takiego grajka. No ale powinno być dobrze ;)

I jeśli o mnie idzie prosze sie nie martwić szukaniem mi grajka i przysyłaniem rozpisek treningowych ;) dam sobie, chyba ;), radę ;)

I na pewno wcześniej poinformuje na forum na kogo poluje :)

This Post:
00
106800.50 in reply to 106800.23
Date: 8/27/2009 6:34:00 AM
Overall Posts Rated:
2222
Myślę że rozumiem inicjatywę inicjatora owego wątku :) I nawet jeśli nie do końca się z nią zgadzam to chyba jednak nie skłoni mnie to do założenia nowego wątku :)

A teraz w temacie:
Po pierwsze to nie sądzę aby było dla uczestnictwa w tym projekcie trzeba było być szaleńcem. Myślę że dobry trening pod kadrę to dobry trening dla klubu. Nie ma różnicy. Silnik BB dla klubów i kadry jest ten sam. Trening dla kadry to nic innego jak przyjęcie życzliwej opieki i doradztwa ze strony bardziej doświadczonych managerów. Bo nawet jak będę trenował typowo defensywnego C dla kadry to w klubie będzie on tak samo przydatny i chyba nikt z takiego zawodnika by nie zrezygnował. A więc szaleństwa tu nie ma.

Co więc jest? Zaangażowanie i publiczna deklaracja. Myślę że taka jest moc tego projektu. Aby gracze szukający zawodników nie licytowali się między sobą na TL. Aby trenowali skrupulatnie i z zaangażowaniem. I wzajemnie się w tym pilnowali.

Po trzecie powiem raz jeszcze: w Polsce nie ma ustalonych wymagań dla kadrowiczów. Nie wiemy też jak ma wyglądać idealny zawodnik dla kadry. Nie ma schematów. I to jest problem. Tyczący się nie tylko inicjatywy Myszy, ale ogólnie całego środowiska nakierowanego na sukces polskiej kardy. Dowód? Szalony_mag uznał że sam kupi i wytrenuje gracza. Nie potrzebuje doradców. To rozsądne! Sam się na tym zna i zrobi to dobrze. Trenował już reprezentantów. Osiągał sukcesy. A więc żadna pomoc nie jest mu potrzebna. A więc co w jego przypadku oznacza przynależność do tego projektu? Nic? Juz nawet nie ma PG pod LI lub RG...

Aby dolać oliwy:
Też jestem skłonny się zaangażować. Planuje trening dla jednej pozycji. Zrobię wszystko aby kupić Polaka, a nie obcokrajowca. I jestem skłonny wydać sporą kasę, aby zawodnik na starcie miał szansę na grę w reprezentacji. Pozycja? SF najchętniej lub gracze z aspiracjami do gry na obwodzie. Więc wszechstronny SG też pasuje.

Last edited by Juniorro at 8/27/2009 6:34:28 AM

This Post:
00
106800.51 in reply to 106800.50
Date: 8/27/2009 6:53:05 AM
Overall Posts Rated:
99
Ale o jakich schematach mowa ?
Jak mozna ustalać trening nie widząc gracza który ma trenować. Ja nie potrawie przewidzieć czy w obenym drafcie znajde gracza na tyle interesującego że wyłożę na niego 3 banki.
Każdy gracz jest inny, nie ma jakis ram treningowych bo czasem większy nacisk trzeba położyc na nadrobienie braków.

Natomiast ty mówisz inicjatywa Myszy jest zbędna.
Ja tak nie uważam.
Im więcej ludzi zainteresowanych kadrą tym lepiej.
Mówisz że trening pod kadre nie wymaga poświęceń, mylisz się. Mógłbym spokojnie trenować 4 grajków, ale dla kadry wybieram 2. Mógłbym nie zarzucać treningu staminy przez ileś tygodni, ale wiem że dla kadry będę musiał to robić. A i ustawianie treningu formy też się zdarzało :)
Ot taki wybór, jedni zbierają flagi inni puchary a jeszcze inni lubią trenować :)

Na sam koniec o mojej roli w tym projekcie.
Zapisałem się do listy, bo już od sezonu mówiłem, że podejmę się z chęcią trenować przyszłego reprezentanta albo 2 zobaczymy. Natomiast gram dość długo w tą grę i nie potrzebuje jakiegoś dozoru na zasadzie "teraz musisz trenować to i to". Ja to wiem.
Ale to nie oznacza że inni chętni do pomocy kadrze w trenowaniu grajków, mają podobną wiedzę i im ta pomoc może być bardzo przydatna.
Tu bardziej intrygował by mnie podział kompetencji między Myszą a scautami. No ale mam nadzieje że to będzie dogadane i nie będzie dublowania się instrukcji :)


Advertisement