BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
171604.41 in reply to 171604.38
Date: 1/21/2011 10:55:50 AM
Overall Posts Rated:
1010
Chyba, że... (cytując piotrasa3)

Nie chcę się czepiać, ale akurat tu można było zrobić coś szkodliwego. Mianowicie sprawdzić każdego polskiego gracza w swojej lidze. A następnie powołać dziesięciu swoich, by nie było śladu w nowościach. Ale nikt nie będzie Ciebie o to oskarżał, szczególnie, że nie masz jak udowodnić swojej niewinności. No może tylko troszkę, pokazując te zdjęcia Twoich grajków z flagami :]



Last edited by oskar4 at 1/21/2011 10:56:25 AM

This Post:
00
171604.42 in reply to 171604.24
Date: 1/21/2011 11:04:22 AM
Overall Posts Rated:
3737
Na forum pojawiły się ELITY, Bebuś robi sobie prezenty, Jax się przeciwstawia, a większość userów i tak te powołania ma gdzieś. :D Asta, może czas no nowy artykuł? ;)

This Post:
00
171604.43 in reply to 171604.33
Date: 1/21/2011 11:37:05 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Nie chcę się czepiać

Mam nieodparte wrażenie, że zawsze, gdy ktoś tak pisze, to właśnie ma zamiar się czepiać ;-)

Mianowicie sprawdzić każdego polskiego gracza w swojej lidze.

Nie przeglądałem jeszcze zebranych danych, nie mam siły. Leżą w pliku tekstowym i czekają na obróbkę a także na skompletowanie sztabu. Jeśli w mojej lidze byli ciekawi Polacy i jeśli nie nastąpiło jakieś omyłkowe przeoczenie, to zostali sprawdzeni, tak jak inni.

Ale nikt nie będzie Ciebie o to oskarżał, szczególnie, że nie masz jak udowodnić swojej niewinności.

Też nie będę Cię oskarżał, że jesteś odpowiedzialny za katastrofę Tutki, bo nie masz jak udowodnić swojej niewinności.
Trochę zresztą byłoby to dziwne, gdyby to oskarżony musiał udowadniać swoją niewinność. Chociaż ostatnio oglądałem odcinek Star Treka (TNG) i tam akurat Enterprise odwiedził planetę, na której panowało takie prawo, że to właśnie oskarżony musiał udowodnić niewinność. Jednak tutaj będziemy się trzymać konwencji Star Wars a nie Star Trek ;-)

From: B.B.King

To: Jax
This Post:
00
171604.44 in reply to 171604.35
Date: 1/21/2011 11:49:56 AM
Overall Posts Rated:
12061206
dla mnie jest to zwykła kradzież danych za pomocą jakiegoś programu komputerowego przy wykorzystaniu swojej funkcji selekcjonera .

To nie jest kradzież danych, ponieważ BB został tak skonstruowany, że selekcjonerzy mają dostęp do skilli zawodników w kadrze. Tak więc żadnej kradzieży nie było.
Poza tym, z tego co mi wiadomo, rzucanie oskarżeń na forum jest niedozwolone.
Na przyszłość skorzystaj z:
http://www.buzzerbeater.com/community/cheatreport.aspx?ch...

Mnie proszę wyłączyć z tego typu praktyk

Dla mnie wszyscy są równi i będą równo traktowani.

ale myślę że mam tu zdecydowaną rację

Mam nadzieję, że każdy wypowiadający się tutaj chociaż myśli, że ma rację, bo co by to dopiero było, gdyby celowo się wypowiadali wiedząc, że nie mają racji. Ale to nie znaczy, że każdy, kto myśli, że ma rację, to ją ma.

i jest to złodziejstwo danych

Skauting, a więc gromadzenie i przetwarzanie danych o zawodnikach w naszej reprezentacji, istniał na długo wcześniej, niż ja zacząłem grać w BB. Wtedy to nie przeszkadzało a teraz nagle zaczęło przeszkadzać.

Co więcej - równolegle kadra U21 robi dokładnie to samo.

Dlatego uważam, że zarzuty nie mają podłoża merytorycznego tylko czysto personalne i jest to związane po prostu niechęcią do mojej osoby.

Ja realizuję swoje zapowiedzi z kampanii wyborczej. Napisałem w mowie, że mam zamiar rozwijać skauting, a także robiłem to przez kilka poprzednich sezonów i opisałem jak to sobie wyobrażam. Teraz tylko wywiązuję się z obietnic danym wyborcom.
Ty nie napisałeś podczas kampanii ani słowa o skautingu. Być może to zadecydowało o wyniku, bo głosujący uznali, że moje plany i pomysły odnośnie skautingu są lepsze, niż żadne.

Last edited by B.B.King at 1/21/2011 12:17:23 PM

This Post:
00
171604.45 in reply to 171604.36
Date: 1/21/2011 12:04:56 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Sorry ale jak dla mnie to jest skandal!

Nie ważne jak mówią, dobrze czy źle, ważne, żeby mówili ;-)

Nie widzę nic zdrożnego gdy można wykorzystać jakąś możliwość i gdy nie jest to dla nikogo szkodliwe.
Kiedyś byłem na służbowym spotkaniu w Pałacu Kultury i Nauki. Po spotkaniu załatwiłem sobie za friko wejście na górny taras, co normalnie parę zeta kosztuje. Pewnie też byś to nazwał, że okradłem panią prezydent Gronkiewicz-Waltz. A ja patrzyłem na panoramę, cieszyłem się i pstrykałem fotki ;-)
Innym razem mój kumpel, który pracuje w obsłudze technicznej, miał okazję zobaczyć cycki znanej i ładnej aktorki, gdy przebierała się między występami za kulisami sceny, a on akurat tam się przypadkiem znalazł. A normalnie musiałby kupić CKM a i tak zobaczyłby 10 razy mniej. Też patrzył, też się cieszył, niestety fotek nie pstrykał (uznał, że byłoby to niestosowne) ;-)

Czasem w pracy jest możliwość sprawienia sobie prezentu - trzeba niej korzystać ;-)

This Post:
00
171604.46 in reply to 171604.38
Date: 1/21/2011 12:12:00 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Kolego waż słowa proszę
To Ty waż słowa. Kolega Galfin nikogo nie atakował i jego wypowiedź była jak najbardziej wyważona, w przeciwieństwie do Twojej. A Ty mu wyjeżdżasz z personalnymi wycieczkami o dorastaniu do pięt, tylko dlatego, że masz inne zdanie. Hamuj się.

Węgrzynem

Czy to ten zawodnik (8212978), który to podobno nigdy nie był na TL-u?

Polskie piekiełko ;)

Super, że też się do niego przyłączasz i fajnie się bawisz. Moim życzeniem jest, żeby wszyscy się fajnie bawili, także ci, którym zależy tylko na podkładaniu ognia do tego piekiełka.

From: B.B.King

This Post:
00
171604.47 in reply to 171604.39
Date: 1/21/2011 12:15:04 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Węgrzyna też sprawdzałeś ? :P

Jeśli ma potencjał większy niż wieloletnia gwiazda, jeśli ma 22 lat lub więcej i jeśli ma pensję większą niż 50k, to sprawdzałem. Chyba, że przypadkiem go przeoczyłem (czasem tak się może zdarzyć, bardzo rzadko, ale może).

Ale sprawdzę w notatkach

*wertuje papierki*

tak, był sprawdzany. Chociaż jego skille można poznać w inny sposób, ale mi było wygodniej go powołać, bo tak szło szybciej.

This Post:
00
171604.48 in reply to 171604.45
Date: 1/21/2011 12:15:43 PM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11461146
Second Team:
The French Bulldogs II
Czasem w pracy jest możliwość sprawienia sobie prezentu - trzeba niej korzystać ;-)


Najlepsze motto dla Twojej postawy...

This Post:
00
171604.50 in reply to 171604.32
Date: 1/21/2011 12:51:22 PM
Overall Posts Rated:
9292
Ajjjj selekcjoner dziwnie to wygląda.

U mnie sprawdzałeś nawet gracza z 16k pensją, który nie ma cienia szansy na kadrę. Więc to wygląda jak wygląda zwłaszcza że dane zapisałeś.

Życzę powodzenia z kadrą, ale nie dziw się że ktos pyta w jakim celu powołujesz średnaków? Gdybym miał asa to sam bym to zgłosił i to nie raz. Jasna sprawa, że szukasz graczy, ale niektóre powołania są po prostu dziwne i nie miej pretensji, że o to ktoś pyta. Wygląda to bowiem tak iż przejrzałeś wszystkich graczy jakich mogłeś w mojej lide i pewnie innych wyższych ligach.

Tylko tyle :)

Last edited by djcharles at 1/21/2011 12:52:12 PM

This Post:
00
171604.51 in reply to 171604.49
Date: 1/21/2011 12:59:05 PM
Fragmin Team
III.7
Overall Posts Rated:
11191119
Ja się tez nie chce czepiać :), ale Moj zawodnik nie został powołany.
i tez mam straszne pretensje :) hehhe oczywiście żart
co do mnie jak selekcjoner nic by nie robił, tylko korzystał z zawodników poprzedniego, tez byłby krytykowany
z tego co wiem to jest ogólny projekt skupowania i treningu przyszłych reprezentantów i walki o jak najlepsze osiagi reprezentacji, ale widze ze czesc menadzerow juz sie z tego wypisuje dbajac o wlasne d...
selekcjoner ma takie prawo żeby robić co robi i dopóki nim nie przestanie byc tak jest i będzie
jak komuś się nie podoba, ze powołuje jego zawodników, to niech se kupi zawodników z Zimbabwe to na pewno nikt nie ukradnie mu danych
dajmy mu trochę popracować, bo na pewno jest tego bardzo dużo do ogarnięcia, rozliczajmy go z osiąganych wyników a nie z tego czy kogoś powala czy nie

poza tym widzę ze kolega "Jax" jakoś dziwnie włącza się w budowanie NT, ja na niego głosowałem i myślę ze zamiast szkodzić zacznie współpracować dla polepszenia osiągnięć NT

Normalnie miałem napisać komentarz do tych wypocin, ale bez interpunkcji nie da się tego czytać... Jednym słowem - ŻAL...

Advertisement