BuzzerBeater Forums

BB Poland > Debata wyborcza

Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
169159.43 in reply to 169159.42
Date: 1/12/2011 4:20:01 PM
Katowice Eagles
III.15
Overall Posts Rated:
2424
Może mi ktoś przybliżyć obowiązki selekcjonera reprezentacji ;) ?

This Post:
00
169159.44 in reply to 169159.39
Date: 1/12/2011 4:29:09 PM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10021002
Witam,

na wstępie szacunek dla Howkeyed'a, jak dla mnie słuszna filozofia budowania zespołu,
pomimo, że jestem w 5 lidze, i zaczałem 1.5 miesiąca temu BB poznałem chyba dobrze, przed każdym spotkaniem analizuje każdy zespół, i dokładnie wiem co zagra.

A może zgodnie z życiem realnym powołamy selekcjonera z zagranicy, moze jakiś konkurs rozpiszemy?

poza tym, dla mnie trenerem reprezentacji powinna być osoba, która ma czas i chęci i której wiedzie sie z własną drużyną, bo jesli nie radzi sobie z własnym klubem no to z reprezentacja też sobie nie poradzi i kolejny sezon bedzie bez sukcesów. (abstrakując od możliwości finansowych jakie daje nam BB i sam silnik)


pozdro
morfeusz

This Post:
00
169159.45 in reply to 169159.44
Date: 1/12/2011 4:35:55 PM
Overall Posts Rated:
2121
A może zgodnie z życiem realnym powołamy selekcjonera z zagranicy, moze jakiś konkurs rozpiszemy?

A co w Polsce nie mamy nikogo sensownego? Nienawidzę takiego podejścia. Poza tym w BB tworzy to kolejną barierę jaką jest język. Tu nie jest jak w życiu, że selekcjoner odpowiada przed działaczami tylko przed wszystkimi graczami zainteresowanymi w NT, a nie wszyscy muszą znać angielski czy jakikolwiek inny język obcy.
Kandydaci są fajni, więc jeśli tylko wywiąże się merytoryczna dyskusja to będzie bardzo ciekawie, aczkolwiek swojego faworyta już mam od dawna ;)

From: Pewu

This Post:
00
169159.48 in reply to 169159.46
Date: 1/12/2011 5:36:01 PM
Overall Posts Rated:
914914
Twoje idee trafiają do nas niczym kula w płot :)

From: Hawkeyed

This Post:
00
169159.49 in reply to 169159.46
Date: 1/12/2011 5:36:56 PM
Overall Posts Rated:
7474
Wystarczająco mobilizujące jest to, że niektórzy się zgłaszają.
A to w jaki sposób spróbują przekonać swoich wyborców to już ich działka.

Jakieś dziwne pomysły z sugerowaniem komuś czym powinni się kierować w wyborze są wg mnie zbędne.
Drabinka w Pucharze Polski jest bardzo losowa.
Można dojść do półfinału wygrywając z jednym II-ligowcem.
Chciałbyś takiego selekcjonera?
Bo ja niekoniecznie ;)

This Post:
22
169159.51 in reply to 169159.45
Date: 1/12/2011 5:52:45 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Kolejne ciekawe wybory się zapowiadają :) Ale to dobrze, bo konkurencja tylko podnosi poziom. Mam nadzieję, że tak będzie również w przypadku nowego selekcjonera NT.
Oddając swój głos musiałem się zastanowić na kogo z wielkiej trójki postawić analizując sobie plusy i minusy każdego z nich. I wyszło mi tak:
- Jax - kurcze ostatnio gram tyle meczów z Jaxem, że już wszędzie Rysie widzę ;) Niedługo z lodówki pewnie wyskoczą ;) A tak poważnie to tyle sezonów gry w PLK nie może być przypadkiem - on jest świetnym managerem. Małym minusem jest to, że Jax nie miał styczności z NT ani kontaktu z managerami trenującymi zawodników. No i skubaniec nie chce się na TiE umawiać a czasem w NT to się przydaje ;)
- B.B.King - nie ma jeszcze swojego programu gdyż zajęty jest tworzeniem bazy draftu ( chwała mu za to :) ale chyba mniej więcej wiemy czego można się po nim spodziewać. Gość bez wątpienia kumaty i odważny w poczynaniach. Jeśli jego wynalazek ( odwróceni ) wypalą to będzie to głównie jego zasługa. Ale na razie odwróconych nie ma... Jeśli miałbym w przypadku B.B.Kinga mówić o minusie to chyba byłaby to łatwość popadania w konflikty - nie ważne z czyjej winy...
- kozlik4 - w klubie raz pod górkę a raz z górki. No i ten paskudny Węgrzyn ;) Od wielu sezonów skaut NT/U21. Niemal bez przerwy jest w pobliżu obu kadr konsultując się ze mną ( za mojej kadencji ), Leszkiem, VJ. Z minusów oprócz Węgrzyna ;) można by mu wygarnąć, ze jak się go podpuści to bywa wulgarny :)

Podsumowując. Do mnie najbardziej przemawia doświadczenie w pracy skauta i w pobliżu kadr kozlika4. Managerowie z którymi współpracował lub współpracuje pewnie wiedzą o czym mówię. Sądzę, że to odpowiednia osoba by podnieść sportowy poziom naszej dorosłej kadry i oprawić to odpowiednią otoczką. Wierzę, że się na nim nie zawiodę.
Ja głosuję na kozlika4

From: Joker

This Post:
00
169159.52 in reply to 169159.49
Date: 1/12/2011 6:27:40 PM
TOP TEN THUNDERS
PLK
Overall Posts Rated:
188188
...
Można dojść do półfinału wygrywając z jednym II-ligowcem.
Chciałbyś takiego selekcjonera?
Bo ja niekoniecznie ;)


Jaki zgryźliwy ;] ??
Napisze nawet, że można dojść do finału PP wygrywając z jednym II ligowcem ;P

From: Hawkeyed

This Post:
00
169159.53 in reply to 169159.52
Date: 1/12/2011 6:34:25 PM
Overall Posts Rated:
7474
Zaraz tam zgryźliwy.
Szczery.
Prawda tego wymaga ;)

Sam widzisz jak ten Puchar Polski wygląda.
Niech ktoś w końcu wygra z t_maciem to będziemy mieli bohatera ;)

Advertisement