BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Walia

[U21] Walia

Set priority
Show messages by
This Post:
00
141911.45 in reply to 141911.43
Date: 4/26/2010 8:08:52 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Od razu z dnia na dzień nie zaczniemy wygrywać na każdej imprezie. Ważne są małe kroczki, dobre występy które będą napędzać społeczeństwo i zachęcać do jeszcze większego poświęcenia na rzecz reprezentacji...bo przecież sukces sam się nie urodzi. Modeli treningowych tez jest wiele. Aby przekonać się do konkretnego schematu też potrzebny jest nam sukces. Obecnie nam jeszcze nie wychodzi i ciągle szukamy czegoś nowego, kombinujemy, próbujemy podpatrywać innych. Jeśli coś się sprawdzi (czyt. przyniesie sukces) to całemu społeczeństwu też będzie łatwiej bo będzie jakiś element odniesienia...coś do czego będzie można się odwołać i ewentualnie jeszcze to udoskonalić. Także myślę, że medal by nam wszystkim się bardzo przydał:)

This Post:
00
141911.46 in reply to 141911.36
Date: 4/27/2010 6:23:24 PM
Overall Posts Rated:
188188
Od razu odpowiadam, nie wiem kto jest z podkoszowych, ale wiem ze ktos jest na pewno!

Rakus jest. Tylko coś ostatnio manianę jakąś odwala, dzisiaj (wczoraj) 6 fauli w 34min ;/ Dwóch innych jeszcze też po 6 fauli, SG grał na C.. Porażka w meczu, porażka w minutach i porażka w treningu ;/

Coś przekichany ten wtorek.. ;/