BuzzerBeater Forums

BB Poland > Debata wyborcza

Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Pewu

This Post:
00
169159.48 in reply to 169159.46
Date: 1/12/2011 5:36:01 PM
Overall Posts Rated:
914914
Twoje idee trafiają do nas niczym kula w płot :)

From: Hawkeyed

This Post:
00
169159.49 in reply to 169159.46
Date: 1/12/2011 5:36:56 PM
Overall Posts Rated:
7474
Wystarczająco mobilizujące jest to, że niektórzy się zgłaszają.
A to w jaki sposób spróbują przekonać swoich wyborców to już ich działka.

Jakieś dziwne pomysły z sugerowaniem komuś czym powinni się kierować w wyborze są wg mnie zbędne.
Drabinka w Pucharze Polski jest bardzo losowa.
Można dojść do półfinału wygrywając z jednym II-ligowcem.
Chciałbyś takiego selekcjonera?
Bo ja niekoniecznie ;)

This Post:
22
169159.51 in reply to 169159.45
Date: 1/12/2011 5:52:45 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Kolejne ciekawe wybory się zapowiadają :) Ale to dobrze, bo konkurencja tylko podnosi poziom. Mam nadzieję, że tak będzie również w przypadku nowego selekcjonera NT.
Oddając swój głos musiałem się zastanowić na kogo z wielkiej trójki postawić analizując sobie plusy i minusy każdego z nich. I wyszło mi tak:
- Jax - kurcze ostatnio gram tyle meczów z Jaxem, że już wszędzie Rysie widzę ;) Niedługo z lodówki pewnie wyskoczą ;) A tak poważnie to tyle sezonów gry w PLK nie może być przypadkiem - on jest świetnym managerem. Małym minusem jest to, że Jax nie miał styczności z NT ani kontaktu z managerami trenującymi zawodników. No i skubaniec nie chce się na TiE umawiać a czasem w NT to się przydaje ;)
- B.B.King - nie ma jeszcze swojego programu gdyż zajęty jest tworzeniem bazy draftu ( chwała mu za to :) ale chyba mniej więcej wiemy czego można się po nim spodziewać. Gość bez wątpienia kumaty i odważny w poczynaniach. Jeśli jego wynalazek ( odwróceni ) wypalą to będzie to głównie jego zasługa. Ale na razie odwróconych nie ma... Jeśli miałbym w przypadku B.B.Kinga mówić o minusie to chyba byłaby to łatwość popadania w konflikty - nie ważne z czyjej winy...
- kozlik4 - w klubie raz pod górkę a raz z górki. No i ten paskudny Węgrzyn ;) Od wielu sezonów skaut NT/U21. Niemal bez przerwy jest w pobliżu obu kadr konsultując się ze mną ( za mojej kadencji ), Leszkiem, VJ. Z minusów oprócz Węgrzyna ;) można by mu wygarnąć, ze jak się go podpuści to bywa wulgarny :)

Podsumowując. Do mnie najbardziej przemawia doświadczenie w pracy skauta i w pobliżu kadr kozlika4. Managerowie z którymi współpracował lub współpracuje pewnie wiedzą o czym mówię. Sądzę, że to odpowiednia osoba by podnieść sportowy poziom naszej dorosłej kadry i oprawić to odpowiednią otoczką. Wierzę, że się na nim nie zawiodę.
Ja głosuję na kozlika4

From: Joker

This Post:
00
169159.52 in reply to 169159.49
Date: 1/12/2011 6:27:40 PM
TOP TEN THUNDERS
PLK
Overall Posts Rated:
188188
...
Można dojść do półfinału wygrywając z jednym II-ligowcem.
Chciałbyś takiego selekcjonera?
Bo ja niekoniecznie ;)


Jaki zgryźliwy ;] ??
Napisze nawet, że można dojść do finału PP wygrywając z jednym II ligowcem ;P

From: Hawkeyed

This Post:
00
169159.53 in reply to 169159.52
Date: 1/12/2011 6:34:25 PM
Overall Posts Rated:
7474
Zaraz tam zgryźliwy.
Szczery.
Prawda tego wymaga ;)

Sam widzisz jak ten Puchar Polski wygląda.
Niech ktoś w końcu wygra z t_maciem to będziemy mieli bohatera ;)

Message deleted
This Post:
11
169159.55 in reply to 169159.53
Date: 1/12/2011 6:38:28 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Mam pytanie do kandydatów.
W kilku państwach świata BB miała miejsce akcja skupowania reprezentantów tudzież najlepszych zawodników do Ojczyzny i zapewnienie im optymalnego treningu. We Francji ta akcja przyniosła wicemistrzostwo świata.


A teraz ciekawostka ;)
Jak przeglądałem w poprzednim sezonie zdobywców Pucharów krajów i Mistrzów krajów w bardzo silnych nacjach (przy okazji obstawiania meczów BBB) zaskoczył mnie jeden fakt. Jest tam bardzo wielu Polaków!
Mało tego, oni grają w tych drużynach w pierwszych piątkach i odgrywają kluczowe role w najlepszych klubach świata (tak było w poprzednim sezonie). Ci co typowali pewnie potwierdzą np. piotras3


Czy zamierzacie przeprowadzić taką akcję w Polsce? Czy Polscy mutanci, którzy nadal dominują w światowym NT są dla was skreśleni? (SF Chilijczyków to wyjątek potwierdzający regułę)? Jeśli nie, czy znacie jakieś kluby, które by ich przygarnęły w Polsce? Jeśli nie, to czy maci jakiś pomysł na ich wyszukanie?


Jaki macie stosunek do treningu graczy odwróconych? Jaki macie pomysł na przejęcie i trening zawodników kończących 21 i wychodzących z szerokiej kadry U-21? Czy macie jakiś skautów, zaplecze- jeśli tak to kogo? Jak chcecie koordynować zawodników +21? Jak widzicie podział zawodników z draftu pomiędzy U-21, a NT? Czy U-21 psuje (niszczy) młodych, utalentowanych zawodników? Czy należy ją rozwiązać, ewentualnie olać (U-21)?

To tyle na początek ;)

From: Joker

This Post:
00
169159.56 in reply to 169159.53
Date: 1/12/2011 6:48:32 PM
TOP TEN THUNDERS
PLK
Overall Posts Rated:
188188
Z chęcią zmierzyłbym sie wtedy w Finale gdybym miał optymalny skład i do tego w Formie (2 kontuzje w tym pierwszy PG). Tak to nie miałem nawet co się stawiać. Poza tym liga też ważna w końcówce sezonu była ;P
Drabinka różnie sie może ułoży to fakt, do tego napinające sie różnie drużyny, a niektóre całkiem odpuszczające. W PP nic nie jest pewne.

Advertisement