BuzzerBeater Forums

BB Poland > Debata wyborcza

Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Pewu

This Post:
00
169159.48 in reply to 169159.46
Date: 1/12/2011 5:36:01 PM
Overall Posts Rated:
914914
Twoje idee trafiają do nas niczym kula w płot :)

From: Hawkeyed

This Post:
00
169159.49 in reply to 169159.46
Date: 1/12/2011 5:36:56 PM
Overall Posts Rated:
7474
Wystarczająco mobilizujące jest to, że niektórzy się zgłaszają.
A to w jaki sposób spróbują przekonać swoich wyborców to już ich działka.

Jakieś dziwne pomysły z sugerowaniem komuś czym powinni się kierować w wyborze są wg mnie zbędne.
Drabinka w Pucharze Polski jest bardzo losowa.
Można dojść do półfinału wygrywając z jednym II-ligowcem.
Chciałbyś takiego selekcjonera?
Bo ja niekoniecznie ;)

This Post:
22
169159.51 in reply to 169159.45
Date: 1/12/2011 5:52:45 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Kolejne ciekawe wybory się zapowiadają :) Ale to dobrze, bo konkurencja tylko podnosi poziom. Mam nadzieję, że tak będzie również w przypadku nowego selekcjonera NT.
Oddając swój głos musiałem się zastanowić na kogo z wielkiej trójki postawić analizując sobie plusy i minusy każdego z nich. I wyszło mi tak:
- Jax - kurcze ostatnio gram tyle meczów z Jaxem, że już wszędzie Rysie widzę ;) Niedługo z lodówki pewnie wyskoczą ;) A tak poważnie to tyle sezonów gry w PLK nie może być przypadkiem - on jest świetnym managerem. Małym minusem jest to, że Jax nie miał styczności z NT ani kontaktu z managerami trenującymi zawodników. No i skubaniec nie chce się na TiE umawiać a czasem w NT to się przydaje ;)
- B.B.King - nie ma jeszcze swojego programu gdyż zajęty jest tworzeniem bazy draftu ( chwała mu za to :) ale chyba mniej więcej wiemy czego można się po nim spodziewać. Gość bez wątpienia kumaty i odważny w poczynaniach. Jeśli jego wynalazek ( odwróceni ) wypalą to będzie to głównie jego zasługa. Ale na razie odwróconych nie ma... Jeśli miałbym w przypadku B.B.Kinga mówić o minusie to chyba byłaby to łatwość popadania w konflikty - nie ważne z czyjej winy...
- kozlik4 - w klubie raz pod górkę a raz z górki. No i ten paskudny Węgrzyn ;) Od wielu sezonów skaut NT/U21. Niemal bez przerwy jest w pobliżu obu kadr konsultując się ze mną ( za mojej kadencji ), Leszkiem, VJ. Z minusów oprócz Węgrzyna ;) można by mu wygarnąć, ze jak się go podpuści to bywa wulgarny :)

Podsumowując. Do mnie najbardziej przemawia doświadczenie w pracy skauta i w pobliżu kadr kozlika4. Managerowie z którymi współpracował lub współpracuje pewnie wiedzą o czym mówię. Sądzę, że to odpowiednia osoba by podnieść sportowy poziom naszej dorosłej kadry i oprawić to odpowiednią otoczką. Wierzę, że się na nim nie zawiodę.
Ja głosuję na kozlika4

From: Joker

This Post:
00
169159.52 in reply to 169159.49
Date: 1/12/2011 6:27:40 PM
TOP TEN THUNDERS
PLK
Overall Posts Rated:
188188
...
Można dojść do półfinału wygrywając z jednym II-ligowcem.
Chciałbyś takiego selekcjonera?
Bo ja niekoniecznie ;)


Jaki zgryźliwy ;] ??
Napisze nawet, że można dojść do finału PP wygrywając z jednym II ligowcem ;P

From: Hawkeyed

This Post:
00
169159.53 in reply to 169159.52
Date: 1/12/2011 6:34:25 PM
Overall Posts Rated:
7474
Zaraz tam zgryźliwy.
Szczery.
Prawda tego wymaga ;)

Sam widzisz jak ten Puchar Polski wygląda.
Niech ktoś w końcu wygra z t_maciem to będziemy mieli bohatera ;)

Message deleted
This Post:
11
169159.55 in reply to 169159.53
Date: 1/12/2011 6:38:28 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Mam pytanie do kandydatów.
W kilku państwach świata BB miała miejsce akcja skupowania reprezentantów tudzież najlepszych zawodników do Ojczyzny i zapewnienie im optymalnego treningu. We Francji ta akcja przyniosła wicemistrzostwo świata.


A teraz ciekawostka ;)
Jak przeglądałem w poprzednim sezonie zdobywców Pucharów krajów i Mistrzów krajów w bardzo silnych nacjach (przy okazji obstawiania meczów BBB) zaskoczył mnie jeden fakt. Jest tam bardzo wielu Polaków!
Mało tego, oni grają w tych drużynach w pierwszych piątkach i odgrywają kluczowe role w najlepszych klubach świata (tak było w poprzednim sezonie). Ci co typowali pewnie potwierdzą np. piotras3


Czy zamierzacie przeprowadzić taką akcję w Polsce? Czy Polscy mutanci, którzy nadal dominują w światowym NT są dla was skreśleni? (SF Chilijczyków to wyjątek potwierdzający regułę)? Jeśli nie, czy znacie jakieś kluby, które by ich przygarnęły w Polsce? Jeśli nie, to czy maci jakiś pomysł na ich wyszukanie?


Jaki macie stosunek do treningu graczy odwróconych? Jaki macie pomysł na przejęcie i trening zawodników kończących 21 i wychodzących z szerokiej kadry U-21? Czy macie jakiś skautów, zaplecze- jeśli tak to kogo? Jak chcecie koordynować zawodników +21? Jak widzicie podział zawodników z draftu pomiędzy U-21, a NT? Czy U-21 psuje (niszczy) młodych, utalentowanych zawodników? Czy należy ją rozwiązać, ewentualnie olać (U-21)?

To tyle na początek ;)

From: Joker

This Post:
00
169159.56 in reply to 169159.53
Date: 1/12/2011 6:48:32 PM
TOP TEN THUNDERS
PLK
Overall Posts Rated:
188188
Z chęcią zmierzyłbym sie wtedy w Finale gdybym miał optymalny skład i do tego w Formie (2 kontuzje w tym pierwszy PG). Tak to nie miałem nawet co się stawiać. Poza tym liga też ważna w końcówce sezonu była ;P
Drabinka różnie sie może ułoży to fakt, do tego napinające sie różnie drużyny, a niektóre całkiem odpuszczające. W PP nic nie jest pewne.

This Post:
00
169159.57 in reply to 169159.51
Date: 1/12/2011 6:53:54 PM
Overall Posts Rated:
7272
Bardzo piękne przemówienie Mr. Presidenta. Gratuluję.
W związku z tym ja coś napiszę od siebie.
W poprzednich wyborach głosowałem na BB Kinga, bo uważałem, że gość jest kumaty i zapewne tak jest. Niestety po pewnym czasie moje odczucia względem tego managera zeszły na plan dalszy, bowiem ciemną stronę mocy w nim ujrzałem dlatego słusznie Mr. President zauważył, iż ma skłonność do konfliktów oraz bywa arogancki (to mój dopisek), więc zmusza mnie do to do odrzucenia tej kandydatury. Kandydatura Koźlika jest dla mnie nie do przyjęcia w tych wyborach na dziś. Miałem okazję z nim kiedyś raz przez dłuższy czas podyskutować, potem czytałem posty i kłótnie z BB Kingiem dlatego mimo, iż lubię chłopaka to jednak nie tym razem. Musi poczekać.Może spuścić ciśnienie i wtedy zapewne będzie ok.
Dlatego też osobiście wybieram kandydaturę Jaxa jako kandydata z PLK. Gracz z dużym doświadczeniem, grający w PLK i mające dobre relacje z innymi jak mniemam managerami, bowiem na forum nie widziałem konfliktu z jego udziałem od czasu kiedy z jestem w świecie BB. Dobre relacje z ludźmi, gra w PLK to zapewni spokój reprezentacji i możliwość reelekcji w kolejnych wyborach. Fakt, iż nigdy nie był przy kadrze nie wiele znaczy, bowiem skoro zdecydował się to zapewne teraz to się zmieni dość szybko i nadrobi zaległości.

Ja głosuję na Jaxa i wam też tak radzę dla dobra POLSKIEJ reprezentacji narodowej. Jax - masz mój głos i poparcie :)))

This Post:
00
169159.58 in reply to 169159.53
Date: 1/12/2011 6:54:44 PM
Overall Posts Rated:
515515
Cieszy mnie to ze jest 3 godnych kandydatow
Jax - wiem ze mnie zlejesz za to w pierszej kolejce ale chyba zgodze sie z Misterem, sa pewne braki w doswiadczeniu, oczywiscie nie mowa o PLK ;)
BB King - szacun bo twoja sprawa jest sluszna, gdybym bym w V lidze to pewne ze bym tak zaczal, w II lidze a tym razem w PLK niestety nie dam rady, ale za sezon kto wie, wszak JD jest tego godnym przykladem
Kozlik4 - Twoje zaangazowanie mnie przekonuje, ciesze sie ze mimo watpliwosci startujesz a moj glos masz gdyz dopuki BB KING nie wprowadzi swoich odwroconych, Twoja wizja wydaje mi sie najbardziej realna
To ze spadles nie znaczy dla mnie nic, wiem tak samo jak Ty jak trudno odkleic sie od sentymentow
To dzieki tobie sprzedalem moja gwiazke i wymienilem na inna gwiazdke (oki, moglbym to zrobic sam ale to Ty podales powody ktore zmienily calkiem moj punkt widzenia :-)))) Wiec moj awans do PLK to po czesci Twoj dlatego niech ludki nie mysla ze Twoja ekipa tak doluje bos kiepski menago, na pewno jestes taktyczny a w PLK bedziesz mial komfort bo nie chodzi o kase
Ja jestem zajebistym montazysta, ale moje filmy wygladaja beznadziejnie bo sa robione przeze mnie, a jak mam dobre zdjecia krecone przez profesjonaliste to od razu widac roznice ;)
i tak jest z kozlikiem4 ;), wystarczy mu dac ekipe a da rade, bo ekonomia zajma sie inni ;)
Z A. bedzie jeszcze zawodnik w NT a z M. jak wszystko pojdzie po mysli tez bedzie zawodnik dla NT czyli jesli kiedys zagraja razem to pamietaj ze dzieki Tobie ;)))

kurde nie dpisalem dosadnie, ja glosuje na kozlika4
jesli by ktos tego nie wyczul ;)

Last edited by Boro_ELIT at 1/12/2011 7:00:37 PM

Advertisement