BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
171604.50 in reply to 171604.32
Date: 1/21/2011 12:51:22 PM
Overall Posts Rated:
9292
Ajjjj selekcjoner dziwnie to wygląda.

U mnie sprawdzałeś nawet gracza z 16k pensją, który nie ma cienia szansy na kadrę. Więc to wygląda jak wygląda zwłaszcza że dane zapisałeś.

Życzę powodzenia z kadrą, ale nie dziw się że ktos pyta w jakim celu powołujesz średnaków? Gdybym miał asa to sam bym to zgłosił i to nie raz. Jasna sprawa, że szukasz graczy, ale niektóre powołania są po prostu dziwne i nie miej pretensji, że o to ktoś pyta. Wygląda to bowiem tak iż przejrzałeś wszystkich graczy jakich mogłeś w mojej lide i pewnie innych wyższych ligach.

Tylko tyle :)

Last edited by djcharles at 1/21/2011 12:52:12 PM

This Post:
00
171604.51 in reply to 171604.49
Date: 1/21/2011 12:59:05 PM
Fragmin Team
III.7
Overall Posts Rated:
11191119
Ja się tez nie chce czepiać :), ale Moj zawodnik nie został powołany.
i tez mam straszne pretensje :) hehhe oczywiście żart
co do mnie jak selekcjoner nic by nie robił, tylko korzystał z zawodników poprzedniego, tez byłby krytykowany
z tego co wiem to jest ogólny projekt skupowania i treningu przyszłych reprezentantów i walki o jak najlepsze osiagi reprezentacji, ale widze ze czesc menadzerow juz sie z tego wypisuje dbajac o wlasne d...
selekcjoner ma takie prawo żeby robić co robi i dopóki nim nie przestanie byc tak jest i będzie
jak komuś się nie podoba, ze powołuje jego zawodników, to niech se kupi zawodników z Zimbabwe to na pewno nikt nie ukradnie mu danych
dajmy mu trochę popracować, bo na pewno jest tego bardzo dużo do ogarnięcia, rozliczajmy go z osiąganych wyników a nie z tego czy kogoś powala czy nie

poza tym widzę ze kolega "Jax" jakoś dziwnie włącza się w budowanie NT, ja na niego głosowałem i myślę ze zamiast szkodzić zacznie współpracować dla polepszenia osiągnięć NT

Normalnie miałem napisać komentarz do tych wypocin, ale bez interpunkcji nie da się tego czytać... Jednym słowem - ŻAL...

This Post:
00
171604.52 in reply to 171604.51
Date: 1/21/2011 1:00:53 PM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11461146
Second Team:
The French Bulldogs II
Normalnie miałem napisać komentarz do tych wypocin, ale bez interpunkcji nie da się tego czytać... Jednym słowem - ŻAL...


Interpunkcji...? Szulkin skąd Ty znasz takie mądre słowa???

This Post:
00
171604.53 in reply to 171604.51
Date: 1/21/2011 1:03:11 PM
Overall Posts Rated:
1313
Nie no co ty, nie jest źle, nie ma za dużo ortów, w sumie jak człowiek się przyłoży to główny sens jest się w stanie wyłapać, ot jak na maturze jak ktoś mało wie z danego języka.


ale widze ze czesc menadzerow juz sie z tego wypisuje dbajac o wlasne d...


Choć o tu jest kłopot, bo nie wiadomo czy się wypisuje czesc menadzerow (w znaczeniu grupa) czy czesc menadzerow ( w znaczeniu honor). Ja byłbym jednak mimo wszystko za pierwszą opcją. W końcu jaki to honor jak dba o własną d...

This Post:
11
171604.54 in reply to 171604.50
Date: 1/21/2011 1:03:53 PM
Overall Posts Rated:
12061206
U mnie sprawdzałeś nawet gracza z 16k pensją, który nie ma cienia szansy na kadrę. Więc to wygląda jak wygląda zwłaszcza że dane zapisałeś.

Ale przed powołaniem ciężko mi ocenić, że tych szans nie ma. Jeśliby ten zawodnik miał wszystkie skille równe 8-9, to właśnie miałby taką pensję i SS=85-90. A to w wieku 22-23, czasem nawet 24 lata, mogłoby sprawić, że zawodnik jest interesujący.

Jeśli po powołaniu okazało się, że jednak ma pełno czarnych boków, to wtedy się przekonam, że nie miał szans. Ale mogę to zrobić dopiero po powołaniu.

Gdybym miał asa to sam bym to zgłosił i to nie raz. Jasna sprawa, że szukasz graczy, ale niektóre powołania są po prostu dziwne i nie miej pretensji, że o to ktoś pyta.
Dziwne dla tych, którzy tych zawodników znają. A ja nie miałem czasu, żeby najpierw nad każdym zawodnikiem pół godziny siedzieć i rozkminiać jaki może być, a dopiero potem go powołam. Szedłem automatem. Średnio sprawdzenie jednego zawodnika zajęło mi 5-10 sekund (z jego wyszukaniem, powołaniem, zapisaniem skilli i wyrzuceniem).

Wygląda to bowiem tak iż przejrzałeś wszystkich graczy jakich mogłeś w mojej lide i pewnie innych wyższych ligach.

Sprawdzałem nawet w chińskich ligach. Zupełnie nie patrzyłem na ligę. (Olałem sprawdzanie w ligach VI-tych - obecnie sześć bodajże krajów ma 6 poziomów ligowych, ale tam są chyba same boty).

This Post:
00
171604.55 in reply to 171604.52
Date: 1/21/2011 1:04:28 PM
Fragmin Team
III.7
Overall Posts Rated:
11191119
Interpunkcji...? Szulkin skąd Ty znasz takie mądre słowa???

Ostatnio w Bravo Girl takie słówko widziałem i chciałem błysnąć... Jeśli nie wyszło - to przepraszam...:(

This Post:
00
171604.56 in reply to 171604.54
Date: 1/21/2011 1:06:18 PM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11461146
Second Team:
The French Bulldogs II
A świstak siedzi i zawija te swoje papierki...

This Post:
44
171604.57 in reply to 171604.54
Date: 1/21/2011 1:15:38 PM
Overall Posts Rated:
1818
Ale przed powołaniem ciężko mi ocenić, że tych szans nie ma. Jeśliby ten zawodnik miał wszystkie skille równe 8-9, to właśnie miałby taką pensję i SS=85-90. A to w wieku 22-23, czasem nawet 24 lata, mogłoby sprawić, że zawodnik jest interesujący.


To i ja zadam pytanie. Czy sprawdzanie zawodnika w wieku 28 lat z pensją ponad 30k, który ma wypisane Rola: Gracz rotacyjny, czyli nawet w zespole nie jest super filarem, też ma na celu sprawdzenie i szukanie dawno nie odkrytej perełki. Nie oszukujmy się, coś takiego nie służy budowaniu kadry. I bardzo Cię proszę nie pisz mi tu o swoich doświadczeniach zawodowych czy też Twoich ulubionych filmach S-F, bo na mnie to nie działa i oczekuję rzetelnej odpowiedzi.

This Post:
00
171604.58 in reply to 171604.57
Date: 1/21/2011 1:21:25 PM
Fragmin Team
III.7
Overall Posts Rated:
11191119
To i ja zadam pytanie. Czy sprawdzanie zawodnika w wieku 28 lat z pensją ponad 30k, który ma wypisane Rola: Gracz rotacyjny, czyli nawet w zespole nie jest super filarem, też ma na celu sprawdzenie i szukanie dawno nie odkrytej perełki. Nie oszukujmy się, coś takiego nie służy budowaniu kadry. I bardzo Cię proszę nie pisz mi tu o swoich doświadczeniach zawodowych czy też Twoich ulubionych filmach S-F, bo na mnie to nie działa i oczekuję rzetelnej odpowiedzi.

Ups... Po dźwięku spuszczanej wody słychać kolejny... Jeszcze bardziej głośny... Oby tylko rura się nie zapchała...

This Post:
00
171604.59 in reply to 171604.57
Date: 1/21/2011 1:25:33 PM
Overall Posts Rated:
12061206
To i ja zadam pytanie. Czy sprawdzanie zawodnika w wieku 28 lat

Wiek nie ma znaczenia jak zawodnik jest dobry. A nawet można podejrzewać, że taki zawodnik ma wyższe doświadczenie, więc może być przydatniejszy.

z pensją ponad 30k,

Pensja 30k jest wyższa niż pensja jednego z reprezentantów Chile - Mistrzów Świata. Taka pensja może oznaczać sumę skilli większą lub równą sto (w zależności jak zawodnik jest trenowany - a tego nie wiem). I przede wszystkim pensja zawodnika nie jest wartością stałą, zawodnik może trenować i być jeszcze lepszy.

który ma wypisane Rola: Gracz rotacyjny, czyli nawet w zespole nie jest super filarem,

Rola nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Zawodnik mógł być kontuzjowany albo prezes słabo go wykorzystuje. Sorry, ale nie będę tracił czasu na analizowanie zespołu, w którym jest zawodnik - czy ma prezesa, który zna się bardziej na BB czy mniej. Jakieś 80-90% użytkowników buzzerbeatera nie angażuje się tam mocno w tą grę jak ja, Ty albo nawet chociaż osoby wypowiadające się na forum.

też ma na celu sprawdzenie i szukanie dawno nie odkrytej perełki.

Tak właśnie jest. Skoro poprzednie sposoby średnio zdawały egzamin, to może warto spróbować czegoś nowego.

Nie oszukujmy się, coś takiego nie służy budowaniu kadry.

Masz prawo do swojego zdania, ale ja się z nim nie zgadzam. Jeśli chociaż jeden dobry zawodnik zostanie w ten sposób wyłapany, to ja uważam, że warto było. Poświęciłem swój czas, użyłem swoich czarów.

I bardzo Cię proszę nie pisz mi tu o swoich doświadczeniach zawodowych czy też Twoich ulubionych filmach S-F, bo na mnie to nie działa i oczekuję rzetelnej odpowiedzi.

Użyłem swojego doświadczenia zawodowego oraz Jasnej Strony Mocy, żeby udzielić jak najbardziej rzetelnej odpowiedzi.

Last edited by B.B.King at 1/21/2011 1:27:09 PM

Advertisement