BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Polska - Austria

[U21] Polska - Austria

Set priority
Show messages by
From: Joa
This Post:
00
220530.5 in reply to 220530.4
Date: 6/25/2012 12:55:12 PM
Overall Posts Rated:
382382
No i po meczu - kolejne pewne zwycięstwo, prawdopodobnie ostatnie wywalczone z taką swobodą :)
Zagraliśmy Pusha bo spodziewałem się strefy a, że jestem trochę ciekawski, chciałem zobaczyć jak spiszą się Nasi obrońcy mając więcej miejsca.. efekt? Na dystansie królował Mr Korpowski, który rzucał trójkami na lewo i prawo, reszta (oprócz jokera Mr Jachimczyka) z takimi rzutami miała problem. Niemniej jeśli o półdystans chodzi i walkę pod koszem oceniam obrońców na plus.
Kto rozczarował? Najlepszy strzelec zespołu - Kwolek, który nie radził sobie ewidentnie dzisiaj i jestem z tego powodu niemile zaskoczony.. niemniej swoje w obronie zrobił :)
Kudyk i Wasztyl bardzo dobre mecze w obronie, w ataku także zrobili swoje.
Cieszy dobra skuteczność! Widać, że obrońcy wzięli na siebie ciężar gry, a podkoszowi to, co dostali to kończyli i zwyciężyliśmy bardzo bardzo pewnie :)
Jeśli chodzi o hit naszej grupy to jeśli google translator + moje małe zdolności jego korekcji nie kłamią, Chorwaci zaryzykowali i przegrali z normalem Słowaków. No cóż, błąd ich Selecao, typowy mecz o 2 miejsce, a tu takie lekceważenie przeciwnika..
Za tydzień gramy z Naszymi sąsiadami, i ciekawe jak do tego meczu podejdą - czy będą chcieli gromadzić enta jeszcze po tym normalu czy też dostaniemy dużego ptaka..myślę, że jednak to pierwsze. Czego możemy być prawie pewni - dużego ptaka od Chorwatów, o czym już ich menager pisał na forum - no cóż, będziemy gotowi :)
W pozostałych meczach naszej grupy zwycięstwo Norwegów i Irlandii, co raczej nie jest niespodzianką po tych coraz słabszych meczach Belgów..
W zeszłym tygodniu było wiele niespodzianek - w tym jest jedna, ale za to jaka - Włosi przegrali drugi raz z rzędu! tym razem z Rumunią (19729) Oj nie zazdroszczę, dostać 2xCT na Tie, musi boleć. Teraz jedyna opcja to wygrać z Turcją a potem CT na Serbów, którzy pewnie zmierzają do wygrania grupy. Oj będzie to mega niespodzianka, jeśli Włochów nie zobaczymy w dalszej fazie (kosztem...Litwy), ba, nawet w przyszłym MŚ!
W innych grupach odbywały się mecze na szczycie - w grupie A Czesi zwyciężyli z Anglią, Węgrzy w miarę pogromili Izrael (jednak stracili trochę enta). O dziwo bardzo dobrze radzą sobie Ukraińcy, Litwini i Estończycy.
Przechodzi mi też przez myśl, czy nie lepiej przepuścić naszego najbliższego rywala przed siebie i grać z łatwiejszymi przeciwnikami w kolejnej fazie, jak myślicie?

From: Nikobar

To: Joa
This Post:
11
220530.6 in reply to 220530.5
Date: 6/25/2012 3:25:35 PM
Overall Posts Rated:
137137
Przepuścić??? Grać małym, ale nikomu nie ułatwiać drogi.
Mogłoby się to zwrócić przeciw nam. Grajmy swoje.

From: Joa

This Post:
00
220530.7 in reply to 220530.6
Date: 6/25/2012 3:59:53 PM
Overall Posts Rated:
382382
To chcialem, usłyszeć, czasami nachodzą mnie takie czarne mysli ;))

Troszkę sobie pogadałem z coachem Chorwatów, i jednak w tym ich meczu naprawdę się spięli ;)))

From: Mario

To: Joa
This Post:
00
220530.8 in reply to 220530.7
Date: 6/25/2012 6:58:59 PM
Overall Posts Rated:
605605
gratulacje

This Post:
00
220530.9 in reply to 220530.8
Date: 6/26/2012 12:43:06 AM
Overall Posts Rated:
124124
Graty:)

Z Korpowskiego zrobiłeś mi SG :p Hmmm, może coś w tym jest, w lidze do tej pory jedną trójkę trafił na 18 rzutów:)

This Post:
00
220530.10 in reply to 220530.9
Date: 6/26/2012 1:33:07 AM
Overall Posts Rated:
382382
Dzieki :) to jest kwestia podejscia :p poza tym podobnno finski klimat bardziej mu sluzy :p ale badz co badz, chlopak robil co chcial wczoraj z SG austriackim :)

@ mario - dzieki :)