BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: B.B.King

To: Pewu
This Post:
11
171604.503 in reply to 171604.499
Date: 2/4/2011 10:35:38 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Ludzie czekają, aż odpowiesz na pytania związane z kadrą,

Gdzie są te pytania? W większości są tylko tyrady zarzutów.

A na kilka pytań nie odpowiedziałem. Trudno, uszanujcie to.
To nie powód, żeby od razu pisać jak to strasznie jest niedobrze.
Możesz przelecieć się po wszystkich wątkach i nie zużyjesz palców jednej ręki, żeby policzyć pytania, na które nie odpowiedziałem.
I od razu zostało to rozdmuchane do niesamowitych rozmiarów.
Z tym że jeszcze jedna rzecz - jeśli ktoś pisze tyradę, że jestem oszustem, bo zbieram skille i gdzieś tam w tej tyradzie pojawia się jakieś pytanie w stylu "nie uważasz, że to oszustwo?" to tego nie traktuję jako pytanie.

Dodajmy do tego znikomą aktywność na forum w ostatnim czasie daje mi do zrozumienia, że masz mnie jak i wiele innych osób zainteresowanych kadrą, przepraszam za słowo, w dupie

Zarzut zupełnie wyssany z palca. Żaden inny selekcjoner tak wiele nie odpisywał. A to że nie ma mnie w każdej chwili? Bo tak jest wygodniej (chociaż dopiero tego się uczę). O wiele lepiej jest mi odpowiedzieć na raz na kilkanaście pytań, niż co 15 minut. To strasznie dezorganizuje czas.
A jak mnie nie ma na forum, to też zdarza się, że robię coś dla BB. Listy draftu nie robią się same, przegląd też nie zrobił się sam. Raporty tygodniowe nie napisały się same. Kalkulator personelu też nie zrobił się sam. Baza danych też nie zrobiła się sama...

Poza tym jak możesz pisać, że Ciebie olewam, skoro wcześniej nie napisałeś żadnego posta w wątku, a pierwszy, który napisałeś dzisiaj, to że jestem bufonem?

Od paru sezonów było widać Twą aktywność, a raczej wybiórczą,

W BB generalnie aktywność wszystkich jest wybiórcza. Żyje to chyba tylko wątek czik czak, ale ja jego amatorem nie jestem. Oprócz tego czasem pojawiają się jakieś sprawy trywialne - w nich też nie biorę udziału. A w większości ciekawszych dyskusji raczej brałem udział.

Czy faktycznie to jest tak istotne?

Może jest, może nie jest. Można nie robić nic, jak to było robione w przeszłości i chwalić się jak to jest fajnie.
Dla mnie ocena zawodników po meczu nie jest istotna... I zostałem zbesztany za to, że jej nie zrobiłem...

Także proszę, zacznij zachowywać się jak przed wyborami, czyli udzielaj kompletnych odpowiedzi z szacunkiem dla odbiorcy,

Na normalne pytania daję takie odpowiedzi. Natomiast na zarzuty i ataki to daję różne.
Tak jak mówiłem - VJ też nie daje screenów, czemu nikt nie ma do niego pretensji? Jeśli pretensje są kierowane wybiórczo to wtedy ja je odbieram tak, że nie jest to zarzut merytoryczny tylko personalny.

This Post:
00
171604.505 in reply to 171604.504
Date: 2/4/2011 1:31:45 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Czyli wychodzi na to, że pierwszy post w każdym wątku nie może krytykować Cię? Nie lepiej pisać rzadziej a z sensem niż co chwilę i lać wodę?

Tu chodziło o coś innego. Jeszcze nie miałem okazji nic zrobić a już była krytyka. To jak można uznawać, że była ona sensowna? Nie dostałem nawet szansy zrobić coś źle (lub dobrze) a już to zostało skrytykowane.
W tym momencie po prostu uznałem, że po prostu chodzi o krytykę dla zasady, skoro jej autor ma takie ciśnienie, że nie może nawet dać chwili czasu na ogarnięcie reprezentacji, i tylko jak wystartował wątek, to już uderzył. Ja miałem wrażenie, że on po prostu miał już napisaną tą krytykę od tygodnia i tylko czekał, żeby wkleić jak założę wątek ;-)
A odrobina dobrej woli by wystarczyła.

Albo identycznie było w wątku z Austrią - jeszcze mecz się nie zaczął a już były pretensje, że nie ma składu...
Gdyby nie te pretensje, to bym go podał. Ale jak zobaczyłem, że jeden z krzykaczy nawet nie potrafi poczekać do rozpoczęcia meczu, to sobie pomyślałem "takiego wała, składu nie będzie". I nie było ;-)

Co tam jeszcze było z zarzutów? Aha, że na jakieś pytania nie odpowiedziałem. Z tego co pamiętam to tych pytań było z jedno lub dwa (reszta to wariacje na ten sam temat). I co? Z powodu jednego pytania bez odpowiedzi cała kadencja jest już zmarnowana? ;-)
To ja podziwiam wasze dziewczyny, żony i kochanki jak wytrzymują w takim stresie ;-) 10 lat związku, potem jedno pytanie bez odpowiedzi i wszystko szlag trafił - żegnaj maleńka ;-)

JA JAK NAJBARDZIEJ CHCĘ KRYTYKI.
Ale sensownej, konstruktywnej.
A nie czepiania się wszystkiego przy każdej nadarzającej się okazji. Zwłaszcza, że stałem się na to już wyczulony ;-)

Może nie pytamy VJ o to, bo po prostu bardziej interesuje Nas NT? ;-)

Może po prostu interesuje was krytyka personalna a nie merytoryczna ;-) Czyli skierowana przeciwko konkretnej osobie a nie dotycząca konkretnego elementu reprezentacji. Ja sobie tak to tłumaczę.
Z ciekawości poklikałem sobie wstecz i sprawdziłem jak wyglądały wątki meczowe za kadencji Mr.P. 8 postów, 13 postów - to był standard, a od czasu do czasu 22 posty (wow) ;-)

I jeszcze jedno. Za często używasz tych samych argumentów ;D

Przecież odpowiadam ciągle na te same zarzuty ;-)
To niby dlaczego argumenty mają mi się zmienić? One są bardzo dobre i nie mają terminu przydatności, po którym się psują ;-)

From: McReal

This Post:
33
171604.506 in reply to 171604.505
Date: 2/4/2011 1:37:55 PM
Overall Posts Rated:
3737
Przecież odpowiadam ciągle na te same zarzuty ;-)
To niby dlaczego argumenty mają mi się zmienić? One są bardzo dobre i nie mają terminu przydatności, po którym się psują ;-)


Nie zrozumiałeś. Chodzi o powtarzalność tego co piszesz, to nie policja, nie musisz składać tych samych zeznań w koło. Czytanie tego samego n-ty raz jest męczące, jak sam doskonale wiesz..., więc po co w ogóle odpowiadasz to samo? Nie wystarczy "już mówiłem", lub najzwyklej nic nie pisać? ;) Nakręcanie kołowrotka powtórzeń, nie jest dobre ani dla ciebie, ani dla twoich oponentów.

From: B.B.King

This Post:
00
171604.507 in reply to 171604.506
Date: 2/4/2011 1:42:05 PM
Overall Posts Rated:
12061206
aaa...
okey.
No ale podejrzewam, że w takim razie też będzie niedobrze, że zdawkowo odpisuję lub nic ;-)
Ale sprytne, sprytne. Zastosuję się ;-) Piłeczka na post poszła ;-)
Metodę nieodpisywania zresztą zastosowałem w wątku z Austrią ;-)

This Post:
00
171604.509 in reply to 171604.507
Date: 2/4/2011 2:17:31 PM
Overall Posts Rated:
124124
A wystarczyło tylko wkleić skład i podać taktykę. I zamknąłbyś usta temu jednemu co krzyczał i cała reszta byłaby zadowolona i klepałaby po plecach za dobrze wykonaną robotę należącą do selekcjonera. A teraz krzyczy wielu i masz problem. Dodatkowo reagujesz arogancko i oczekujesz, że wszyscy będą Ciebie głaskali za to , co akurat robisz dla kadry.A to chyba nie tędy droga. Ja czytam wszystkie wątki, nie udzielam się ze względu na moje małe doświadczenie, ale patrząc z boku tak to wygląda. Dlatego nie dziw się, że padają określenia bufon, arogant i inne. Obrażony jesteś na cały świat i płaczesz, że tylko Cię krytykują. Przyzwyczaj się do tego. Bycie selekcjonerem, to nie tylko chwała i zaszczyty. Zamiast pisać posty na pół strony za co jesteś obrażony i do kogo masz żal, wystarczyłyby trzy linijki z odpowiedziami na pytania. I zapewniam, że walka na słowa, którą teraz prowadzisz, zakończyłaby się szybciej niż myślisz.

From: aMORFIczny

To: Jax
This Post:
00
171604.511 in reply to 171604.31
Date: 2/4/2011 3:35:27 PM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10021002
Ja mam taka sugestię, pozwólcie BB-King'owi sezon być selekcjonerem, a jak sie nie podoba to przynajmniej nie przeszkadzajcie, kolejne polskie piekiełko, zamiast zrobic cos by reprezentacja była lepsza to zależy Wam na uprzykrzaniu życia. Poza tym BB to jest tylko zabawa, bawcie sie tym, a nie ujadajcie, to żadna walka. Jax za rok może będziesz selekcjonerem, a teraz jak masz ciekawe pomysły to może dla dobra kadry pomozesz BB-Kingowi w pracy.

ja tylko chciałbym sie zgłosic do prowadzenia baz zawodników naszych reprezentacji i proponowaniu kadry pod nastepny mecz w założeniu do informacji z kim gramy, jaka bedzie taktyka, itd. itp.

pozdrawiam

This Post:
11
171604.512 in reply to 171604.510
Date: 2/4/2011 3:40:43 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Bo VJ nie podaje ;-)
A ja się na nim wzoruje, chciałbym mieć pijar choć w połowie tak dobry jak on ;-)
Poza tym uważam, że póki silnik nie przeliczy meczu, to dużo może się zmienić. Mało to zwiech jest w BB? Wiesz, że w kadrach U21 jest taki bug, że można powołać niektórych 24-latków? Wczoraj przeczytałem na forum dla selekcjonerów - to jest informacja sprzed 22-óch godzin. GM napisał, że BB-cy nie mają pojęcia skąd ten bug się wziął. Prosił o pomoc w namierzeniu podobnych przypadków i nawet obiecał supka dla osoby, która o czymś takim poinformuje ;-) Tacy zawodnicy są wyrzucani ręcznie przez GM-a (żeby nie spadał entuzjazm).
A w poprzednim tygodniu była zwiecha przez parę godzin i nie mogłem nikogo powołać. A reset był ręcznie robiony już w zasadzie dniu meczu z Gruzją. W zasadzie czekam na tydzień gdy nie będzie żadnego buga ;-)
Tak więc nie ma szans. Podam skład, a potem wyskoczy jakiś bug i się okaże, że mecz się nie odbył i będzie rozegrany za kilka godzin i rywal nas pyknie, bo wie co zagramy ;-)

Advertisement